Recenzja kamery akcji Aukey

Na rynku produktów technologicznych kropką jest marka, która oferuje dość dobrą jakość, która okazuje się być w sam raz; Chodzi o Aukey i nadszedł czas, abyś poznał jego kamerę sportową.

Stały się one dobrze znane na całym świecie ze względu na ich rozmiar i różnice w wytrzymałości oraz łatwość ich transportu. Z tego powodu stały się najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o robienie najlepszych zdjęć w podróżach i sporcie.

Chińska firma Aukey wykorzystuje to, co stało się znane, prezentując swoją nową kamerę akcji z modelem AC-LC2 , zapewniając rozdzielczość 4K.

Recenzja-AUKEY-AC-LC2

Review-AUKEY-AC-LC2

Dlaczego jest scharakteryzowany?

Aparat ten wyróżnia się już dość nowoczesnym designem i zastosowanymi materiałami. Dostosowanie najlepszej jakości i przystępnej ceny do najbardziej technologicznej i nowej na całym rynku.

Chociaż nie jest to duża różnica w stosunku do modeli GoPro Hero5 Black, która wynosi około 470 euro; Jego główną cechą jest przystępny koszt kamery akcji z dużą liczbą zaawansowanych opcji.

Kolejną cechą, która go wyróżnia, jest wysoka przepływność w przechwytywaniu, a wraz z przejęciem aparatu jest wodoodporna obudowa.

Oprócz wyżej wymienionych; AC-LC2 ma połączenie Wi-Fi i długą listę akcesoriów, które są objęte jego sprzedażą.

Konstrukcja kamery sportowej Aukey AC-LC2.

Jego głównym materiałem jest plastik , to całkowicie zakrywa aparat, aby zapewnić, że jest lekki i nie przeszkadza w ciągłym ruchu, z którym będzie używany. I chociaż nie jest to opcja, której inne firmy nie wybrały, Aukey nadal plasuje się blisko szczytu dzięki swojej cenie.4K-AC-LC2-by-Aukey-3-830x401

4K-AC-LC2-de-Aukey-3-830x401

Wymiary tego aparatu to 59 x 41 x 25 milimetrów i waży 64 gramy. Czujnik aparatu znajduje się po jednej stronie z przodu aparatu, a po przeciwnej stronie znajduje się przycisk włączania, wyłączania i menu w ten sam sposób.

Z jednej strony znajdują się również przyciski w górę iw dół do wyboru z menu aparatu. Z drugiej strony znajdują się gniazda na kartę microSD i mini HDMI. Z tyłu aparatu znajduje się również przybliżony 2-calowy ekran.

Część szczegółów technicznych.

Ujawniono między innymi niektóre szczegóły, z którymi ten aparat trafia na rynek:

  • Kąt soczewki 170 stopni.
  • Różne formaty wideo to 4K (3840 x 2160) 25 klatek na sekundę, 2K (2560 x 2160) 30 klatek na sekundę, 1080P (1920 x 1080) 60 klatek na sekundę i wreszcie 720P (1280 x 720).
  • Podobnie, formaty fotografii tego aparatu to 12, 8, 5 i 4 megapiksele odpowiadające Twojemu wyborowi.
  • Funkcje, które można modyfikować, jak w większości aparatów; Są to tryb zdjęć seryjnych, nagrywanie w pętli, obrót o 180 stopni i timer.
  • Jego wymienna bateria to 1050 mAh , należy zauważyć, że w pudełku dodają dodatkową, a jego bateria może wytrzymać do godziny z rzędu w wideo.
  • Port MicroSD obsługuje do 32 GB.

Jakie akcesoria przynosi z aparatem?

Istnieje kilka akcesoriów, które zawiera ten produkt Aukey, są to; opaskę na pilota (naprawdę nietuzinkową w porównaniu do konkurencji), parę baterii, ładowarkę, adapter do statywu, odpowiedni kabel USB, naklejki na każdą okazję, zaczepy do roweru, krótką złączkę i

długi, pasek na rzep, klamra z szybkim odpięciem i lista jest długa.

4K-AC-LC2-by-Aukey-6-830x400

4K-AC-LC2-de-Aukey-6-830x400

Jakie są wady kamery akcji Aukey?

Ten aparat w tej chwili nie ma stabilizacji obrazu , więc przy ciągłych ruchach, które są bardzo silne, zostaną one odbite i można zauważyć ciągłe drżenie nagrania. Jest to aparat, który choć ma wiele zalet; jest w ostrym sporze z innymi o tej samej randze.

W tym samym czasie; jego interfejs użytkownika nie jest tak pozytywny, jak sądzono; Nie daje nam to najlepszego wyniku w nagraniach plenerowych.

Pomimo faktu, że dołączone do niego dodatkowe elementy są bardzo uderzające, jest wysoce zalecane dla tych, którzy zaczynają w dziedzinie fotografii i nagrywania sportu. Ale jeśli chcesz go do pracy zawodowej, lepiej nie brać tej opcji; ponieważ wynik nie będzie całkowicie ostry i prawie doskonały.

Inne rodzaje aparatów
Tanie aparaty podwodneKamera sportowa Aukey