Najlepsze kamery typu GoPro

Na rynku dostępna jest szeroka gama kamer GoPro, tym razem przedstawiamy przewodnik z najlepszymi kamerami typu GoPro, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

najlepsze kamery gopro

mejores cámaras gopro

Jaką kamerę typu GoPro kupić?

Nie możemy zapewnić, który typ kamery GoPro jest lepszy sam w sobie, w większości przypadków zależy to bardziej od klienta niż od tego samego produktu, dlatego pokażemy różne opcje w oparciu o cztery różne czynniki.

Kup tanią kamerę typu GoPro: kamera sportowa Victure

Głównie jak zwykle jest to akceptowalna opcja dla niektórych osób, ponieważ mają niższy budżet, ten aparat ma możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów w wysokiej jakości Full HD, bez wątpienia jego filmy mogą osiągnąć 1080p i 30 klatek na sekundę, jego zdjęcia to 14 megapikseli, czyli uzyskasz wysokiej jakości zdjęcia.

Ta kamera sportowa Victure jest kompatybilna z kartami MicroSD, ma wbudowane Wi-Fi, które pozwoli Ci bardzo wygodnie udostępniać i edytować filmy i zdjęcia, ma również własną aplikację o nazwie Final Camera, która pozwala przekształcić Twój telefon komórkowy lub tablet w zdalnym sterowaniu wideo na żywo do maksymalnej odległości 10 metrów, jeśli chcesz zobaczyć więcej kamer sportowych, ta inna witryna dokonała porównania , skupiamy się na typie gopro.

Posiada dwucalowy ekran LCD, szerokokątny obiektyw 170 stopni, dzięki czemu będziesz cieszyć się szerszym widzeniem, jest wodoodporny i wytrzymały, więc nic nie powinno się z nim stać, jeśli go upuścisz lub zanurzysz, jak również ma dwie baterie 1050 mAh, a jego maksymalna głębokość wynosi do 30 metrów, krótko mówiąc, jeśli szukasz jakościowego i ekonomicznego aparatu, jest to najlepsza opcja na rynku.

wigor sportowy

deportiva victure

Najlepsza kamera typu GoPro pod względem jakości i ceny: HD Ultrasport UmovE HD60

Znałeś już najlepszą tanią alternatywę, tutaj przedstawiamy najlepszą opcję pod względem jakości do ceny, tym razem cena pozostaje niska, ale jakość wzrasta.

HD Ultrasport UmovE HD60 to kamera, która pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p, czyli Full HD przy 30 klatkach na sekundę, oprócz normalnego HD 720p przy 60 klatkach na sekundę, chociaż nie będzie można nagrywać filmów w 4k, będzie można mieć bardzo wysokiej jakości nagrania.

Ma wejście USB 2.0 i Micro HDMI, dzięki czemu masz większą łączność, ma 1,5-calowy ekran LCD, obiektyw szerokokątny 170 stopni, ma kartę MicroSD do 32 GB i ma rozmiar 29,8 x 59,2 x 41 milimetrów, waży 58 gramów, już z baterią.

Jego pojemność pod wodą wynosi do 30 metrów, jest również odporny na kurz i wytrzymały w przypadku upuszczenia go na ziemię, więc jeśli szukasz jakości i dobrej ceny, HD Ultrasport UmovE HD60 jest najlepszą opcją.

hd ultrasport hd60

hd ultrasport hd60

Kup wysokiej klasy kamerę w stylu GoPro: Compark 4k Ultra

Kiedy mówimy o wysokiej jakości, ta kamera Compark 4k Ultra jest niewątpliwie uważana za najlepszą opcję na rynku high-end.

Ten doskonały aparat ma czujnik Sony, więc możesz sobie wyobrazić, jaką ma jakość, ten czujnik pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 4K Ultra HD, jakości rzadko spotykanej w innych aparatach.

Obrazy do przechwycenia to 16 megapikseli, ma szeroki kąt 170 stopni, dzięki tej jakości będziesz mógł nagrywać i robić zdjęcia na rewelacyjnym poziomie, z szerokością obrazów, których nie może zrobić żaden inny aparat.

Posiada łączność Wi-Fi, która pozwoli Ci podłączyć telefon lub tablet w odległości do 8 metrów, dzięki temu będziesz mógł całkowicie manipulować aparatem za pomocą urządzenia mobilnego, a także możesz automatycznie wysyłać swoje zdjęcia e-mailem, jest wodoodporny, do głębokości 30 metrów, ma też 2-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości.

Jego autonomia to do 90 minut nagrywania w rozdzielczości 1080p, co jest prawdziwym cudem, a także ma 2 baterie. Innymi słowy, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości aparatu z najwyższej półki, Compark 4k Ultra jest dla Ciebie najlepszy.

udostępnij 4k

compark 4k

Najlepsza kamera GoPro na rynku: Garmin Virb Ultra

Na koniec przedstawię najlepszą opcję na rynku, jest wysokiej jakości i dość droga, ale jeśli jesteś wymagający, bez wątpienia kamera Garmin Virb Ultra jest idealna, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

Aparat ten ma możliwość nagrywania filmów w 4k przy 30 klatkach na sekundę, oprócz kręcenia filmów w zwolnionym tempie, nagrywa również filmy w 1080p i 720p. W rozdzielczości 720p możesz nagrywać te filmy w zwolnionym tempie dzięki 240 fps.

Posiada GPS i zintegrowany akcelerometr o wysokiej czułości, posiada połączenie Wi-Fi, dzięki czemu bez problemu możesz zarządzać kamerą z urządzeń mobilnych, jego dotykowy ekran jest w pełni kolorowy, posiada wodoodporną obudowę i akumulator, jego zdolność podwodna wynosi maksymalnie 30 metrów, a także dobrą odporność na uderzenia. Bez wątpienia, jeśli mówimy o jakości, wysokiej klasy i doskonałym produkcie, Garmin Virb Ultra jest najlepszą opcją na rynku.

garmin virb ultra.

garmin virb ultra.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kamer typu GoPro?

Wzięliśmy już pod uwagę, jakie są najlepsze na rynku opcje zakupu kamer typu GoPro, teraz pokażemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze, abyś wiedział, którą kupić.

Specyfikacja techniczna

Musimy znać te specyfikacje, jeśli chodzi o samą fotografię, jakość zdjęć i ich funkcjonalność, z drugiej strony, jeśli chodzi o aparat, jego rozmiar i waga są bardzo ważne, ze strony przy zdjęciach musimy patrzeć na megapiksele, które ma aparat, rodzaj obiektywu, aw formacie, w jakim wykonuje się zdjęcia, rozmawiamy również o tym, ile zdjęć może być na serie.

Głównie w tych technicznych aspektach jest to, że kupując aparat tego typu musimy zwrócić uwagę, aby można go było zanurzyć, otrzymywać ciosy i aby nie przestał działać, gdy jest w nim kurz.

Marka

Jeśli chodzi o markę, zawsze ważne jest, aby wybierać te opcje, które mówią nam o najlepszych na rynku pod względem jakości ich produktów i tego, co oferują publiczności, aby wiedzieć, którą kamerę GoPro wybrać.

Cena

Jeśli chodzi o cenę, musimy liczyć się z tym, że musimy zobaczyć, czy możemy znaleźć zniżki lub oferty na produkt, oczywiście, jeśli produkt ma wysoką jakość i dobre opinie, cena nie byłaby problemem.

opinie

Na koniec porozmawiamy o opiniach, bo są one bardzo ważne, możesz znaleźć produkt w świetnej cenie i wysokiej jakości, ale jego opinie nie są do końca dobre, a możesz dostać produkt, który ma świetne opinie, ale jego cena jest dość wysoki.

Inne rodzaje aparatów
Tanie aparaty podwodneKamera sportowa Aukey

Inne produkty technologiczne dla domu
Wzmacniacze Wi-Fiładowarki akumulatorów.noże csgoRecenzja zewnętrznej baterii Aukey 20000 mAh
Antywirus.Przenośne ładowarki do baterii słonecznych.tanie myszy do gierOpinia Xiaomi Mi Box 4K Wersja międzynarodowa
Kamery typu GoPro.Bezprzewodowe Słuchawki Do Telewizorasłuchawki