5 najlepszych 70-calowych telewizorów Smart TV

Najlepszy 70-calowy telewizor Smart TV

Szukasz najlepszego 70-calowego telewizora Smart TV do oglądania ulubionych seriali, filmów i gier w wielkim stylu? Nie przegap naszego porównania z 5 najlepszymi 70-calowymi telewizorami w najlepszej jakości, jakie można znaleźć na rynku. Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy 70-calowy telewizor Smart TV pod względem stosunku jakości do ceny?

Przede wszystkim należy zauważyć, że zamierzamy zbierać telewizory 70-calowe, które mają różne funkcjonalności i należą do różnych marek, aby przeanalizować szerszy zasięg rynkowy. Różnią się również ceny modeli.

1) Samsung RU7025 — smukła konstrukcja i rozdzielczość 4K UHD

Szukasz sposobu, aby uzyskać więcej szczegółów, aby w pełni cieszyć się rozrywką? Samsung RU7025 oferuje  rozdzielczość 4K UHD i HDR10+ oraz wyjątkową jakość obrazu. Dodatkowo dzięki technologii Pure Color  docenisz naturalność kolorów. Z drugiej strony to prosty i bardzo intuicyjny Smart TV  do obsługi aplikacji takich jak Mitele, Netflix, DAZN czy HBO Hiszpania. Jego smukła konstrukcja jest dość elegancka i zawiera dźwięk Dolby Digital Plus . Na koniec wspomnij, że możemy go uznać za jeden z najlepszych obecnie 70-calowych telewizorów

2) Philips 70PUS6704/12 — Doskonała jakość obrazu i technologia Ambilight

W przypadku dużego salonu bardzo dobrym pomysłem jest rozważenie zakupu takiego  70-calowego telewizora . Wśród jego funkcji należy nie tylko podkreślić jakość dźwięku , ale zawiera również  technologię Ambilight z trzech stron . Dzięki temu nawet przy zgaszonym świetle w pokoju będzie to wygodne i mniej szkodliwe dla oczu. Dobra jakość obrazu to efekt połączenia rozdzielczości 4K UHD, kompatybilności z HDR10+ i technologii Dolby Vision . Na koniec należy pamiętać, że ma dobry system operacyjny i można używać elementów takich jak MiraCast.

3) LG 70UK6950PLA – Sztuczna inteligencja (ThinQ) i dobra cena

Ten 70-calowy telewizor LG ma czterordzeniowy procesor , który poprawia ostrość i zapewnia jakość obrazu zbliżoną do 4K. Dzięki charakterystycznej dla LG funkcji  Ultra luminance  , wyświetlane obrazy będą miały intensywną jasność (poprzez przyciemnienie ciemnych części i rozjaśnienie jaśniejszych części). Posiada HDR i szeroki kontrast, a także wirtualny DTS  zapewniający wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe (przy użyciu samych wbudowanych głośników). Wreszcie, jego konstrukcja jest smukła i nowoczesna, a jej efektywność energetyczna to A++.

4) Philips 70PUS6504 — idealny dla Netflix, Amazon Prime Video, YouTube i HBO

Podobnie jak pozostałe modele w tym porównaniu, jest to telewizor 4K, a to oznacza, że ​​mnoży rozdzielczość Full HD przez 4. Ruchy obrazów są bardziej szczegółowe i naturalne, kolory są bardzo żywe , biel jest jaśniejsza, a czerń ciemniejsza. Ponadto jest to wzorcowy Smart TV z Dolby Vision, HDR10+ i Dolby Atmos , który pozwoli cieszyć się wrażeniami zbliżonymi do kina w Twoim salonie. Jeśli chodzi o dźwięk, to warto zwrócić uwagę na moc basu. Wreszcie, jest idealny do korzystania z aplikacji takich jak Amazon Prime Video, YouTube lub Netflix .

5) LG 70UM7100ALEXA – Bardzo popularny model z dobrymi opiniami

Kończymy rundę „recenzji” modelem, który wyróżnia się rozdzielczością 4K UHD oraz kompatybilnością z Alexą i asystentem Google. Dodatkowo można dodać pilota Magic Remote , a sterowanie głosowe umożliwia słuchanie wiadomości lub sterowanie urządzeniami domowymi dzięki ThinQ . Jeśli chodzi o jakość obrazu, to warto wspomnieć, że jest kompatybilny z HDR10+ i HLG . Z drugiej strony, jego system operacyjny to webOS 4.5, ma 10-bitowy procesor Quad Core  i oferuje dźwięk Ultra Surround o mocy 20 W.

Jakie są najlepiej sprzedające się 70-calowe telewizory na Amazon?

Amazon to jedna z platform, na których na całym świecie sprzedaje się więcej telewizorów. Z tego powodu do stołu dołączamy najlepiej sprzedające się 70-calowe telewizory.

Jaki 70-calowy telewizor kupić?

Jeśli chcesz odnowić swój telewizor i myślisz o zakupie 70-calowego Smart TV, musisz wziąć pod uwagę wszystkie zalety dużego ekranu. Przykładem jest cieszenie się ulubionymi filmami lub serialami z bardzo dobrą jakością obrazu i wyjątkowym komfortem, a także docenieniem wszystkich szczegółów .

Na rynku dostępna jest szeroka gama telewizorów 70-calowych, więc wybór może być dla Ciebie trudny. Najważniejszą rzeczą przy zakupie jest wybór takiego, który najlepiej odpowiada Twoim rzeczywistym potrzebom . W poniższej sekcji podajemy szereg wskazówek, jeśli nie wiesz, czego szukać.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego 70-calowego telewizora

Najlepszy 70-calowy telewizor Smart TV

  • Typ ekranu . Jest to jeden z podstawowych aspektów, ponieważ wpływa na jakość obrazu. Ekrany LED lepiej prezentują się w jasnych pomieszczeniach oraz od frontu (z boku tracą na jakości). Z kolei ekrany OLED wyświetlają bardzo żywe kolory i idealną czerń. Dobrze wyglądają z boku i świetnie nadają się do uprawiania sportu i oglądania filmów bez światła.
  • Szczegóły obrazu . Aby mieć dobrą jakość, Twój 70-calowy telewizor powinien mieć rozdzielczość 4K UHD. Oznacza to, że standard kontrastu, jasności i koloru gwarantuje dobrą jakość.
  • HDR . Technologia ta odpowiada za uzyskanie znacznie bardziej realistycznych kolorów. Ponadto zapewnia dużą szczegółowość w podświetleniu lub w ciemnych scenach. Najlepiej byłoby, gdyby 4K było powiązane z HDR, aby poprawić wrażenia. Chociaż może mieć też HDR10 lub Dolby Vision.
  • Internet . Telewizory są zwykle połączone z Internetem za pomocą kabla lub WiFi. Aby móc przesyłać filmy lub obrazy z telefonu komórkowego do telewizora bez użycia kabli, sprawdź, czy jest on kompatybilny między innymi z DLNA, Miracast lub Google Cast.
  • Rozmiar . Najważniejsze, że wiesz, gdzie umieścisz swoją nową akwizycję, sprawdź wymiary i szerokość oprawek.
  • Połączenia . Praktycznie niemożliwe jest, aby 70-calowy telewizor 4K nie miał połączeń HDMI. Pamiętaj jednak, że aby podłączyć odtwarzacze wideo Xbox One, PS4 Pro lub 4K, będziesz potrzebować HDMI 2.0.

Wniosek: najlepszy 70-calowy telewizor Smart TV będzie tym, który wybierzesz

Jak widzieliście, istnieją różne modele i każdy z nich ma swoją własną charakterystykę. Dlatego najlepszym sposobem na zakup 70-calowego telewizora jest  oparcie się na własnych potrzebach  i uwzględnienie pewnych wskazówek.

Jeśli nadal nie wiesz, który telewizor 70-calowy wybrać, polecamy udać się do Amazona, ponieważ jest to idealna platforma do oceny różnych modeli , analizy ich opisów i zestawienia wszystkich opinii użytkowników lub kupujących. Ponadto zbierają różne promocje i oferty.

Mamy nadzieję, że to porównanie przypadło wam do gustu, że znaleźliście najlepszy 70-calowy telewizor Smart TV i że w wielkim stylu cieszycie się ulubionymi serialami, filmami i grami.

Oprócz telewizorów 70-calowych można znaleźć również różne typy i marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i marek najlepszych telewizorów na rynku , zbieramy bardziej szczegółowe porównania.