Najlepsze 85-calowe telewizory Smart – opinie

Najlepszy 85-calowy telewizor Smart TV

Szukasz najlepszego 85-calowego telewizora Smart TV i ciesz się ulubionymi serialami, filmami lub grami w wielkim stylu? Nie przegap naszego porównania z 5 najlepszymi 85-calowymi telewizorami w wysokiej jakości cenie, jakie można znaleźć na rynku. Chodźmy tam!

Jaki jest najlepszy 85-calowy telewizor Smart TV?

Przede wszystkim zauważ, że różne 85-calowe telewizory, które uwzględniamy w tym porównaniu, mają różne funkcje i pochodzą od różnych marek, aby przeanalizować szerszy zakres rynku. Podobnie różnią się ceny między różnymi modelami, a te należące do LG mają 86 cali.

1) Samsung QM85F – Doskonała jakość obrazu i funkcja Picture-in-Picture (PiP)

Jest to jeden z najlepszych 85-calowych telewizorów na rynku. Wyróżnia się tym, że oferuje ponadprzeciętną jakość obrazu i ogromny obszar wyświetlania. Posiada rozdzielczość 4K UHD  , a jego duży rozmiar, wraz z funkcją „Picture-in-Picture”, umożliwia jednoczesne wyświetlanie do 4 treści (w tym wideo w jakości Full HD bez opóźnień). Przekątna ekranu to 2 metry i 16 centymetrów, więc przed zakupem należy jasno określić jego lokalizację. Technologia ekranu to LED , a jasność obrazu odpowiada 500 CD na metr kwadratowy. Na koniec zwróć uwagę, że jeśli szukasz telewizora tej marki o mniejszych gabarytach, mamy artykuł, aby wybrać najlepszą jakość w cenie telewizora Samsung .

2) LG 86UM7600PLB – IPS Smart TV z HDR i Dolby Vision

Podobnie jak wszystkie modele, które zobaczymy, ten LG Smart TV ma zintegrowane WiFi, co pozwala mu działać za pośrednictwem Smart TV webOS 4.5 . Pod względem jakości wyświetlania wyświetlane obrazy mają duży kontrast i realizm. Dzieje się tak między innymi dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak Wide Color Gamut, Clear Voice , True Color Accuracy oraz rozdzielczości 4K Ultra HD i 4K Upscaler . Wszystko to zwielokrotnia spektakularny charakter jego definicji i koloru. Z drugiej strony ma system nagłośnienia Ultra Surround o mocy 20W, HDMI, wyjście słuchawkowe i optyczne, a także nagrywarkę USB i odtwarzacz multimedialny.

3) Sony KD-85XG8596 – Jeden z najlepszych modeli do oglądania Netflix

Sony przedstawia jeden z najlepszych dużych telewizorów. Przede wszystkim wykorzystuje technologię Motionflow 100Hz  , dzięki czemu obraz jest niesamowicie płynny. Ponadto zawiera Triluminos, dzięki czemu możesz cieszyć się bardziej prawdziwymi doznaniami. Kontrast kolorów jest intensywny i przenikliwy, a tekstury reagują na mikroprocesor 4K HDR Processor X1 ™, który nadaje mu większą głębię. Jeśli chodzi o dźwięk, to ma S-Force Front Surround . Z drugiej strony zaleca się oglądanie seriali i filmów Netflix dzięki trybowi kalibracji. Wreszcie, ten duży telewizor Sony obsługuje Dolby Digital i ma wbudowany ChromeCast .

4) LCD 85 cali US-TH-DY-85-B – Model w bardzo dobrej cenie

Ten ultra -smukły 85-calowy telewizor SMART TV ma rozdzielczość 4K i komponenty przemysłowe, dzięki czemu może być używany w sposób ciągły (bez przegrzewania się lub niespodziewanego wyłączania). Ponadto ma żywotność 50 000 godzin , co odpowiada prawie 6 lat nieprzerwanej pracy. Jego obudowa jest metalowa, zawiera dyfuzor ciepła i jest antyradiacyjna. System operacyjny, z którego korzysta to Android 5.1 . Na koniec zauważ, że jeśli szukasz taniego 85-calowego telewizora, jest to jedna z tych świetnych opcji. Na koniec, jeśli szukasz modeli z technologią 4K, mamy na naszej stronie następującą recenzję: najlepszy telewizor 4K 2021 .

5) LG Nanocell 86Sm9000 – 4K UHD, Dolby Atmos

Jednym z kluczowych elementów tego telewizora jest jego panel LCD , cud. Ponadto, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, od kilku pokoleń korzysta z technologii IPS. Najbardziej niezwykłą cechą tego 85-calowego telewizora jest jakość obrazu, złącze HDMI 2.1  w 4 portach,  szerokie kąty widzenia i wysoka wydajność w grach wideo. Jeśli chodzi o jego wady , podkreślamy, że baza nie jest tak stabilna, jak powinna, nie jest kompatybilna z  HDR10+ i że można poprawić czerń i szczegóły w cieniach. Jeśli chodzi o dźwięk, wspomnijmy o jego 40W i technologii Dolby Atmos .

Jakie są najlepiej sprzedające się 85-calowe telewizory na Amazon?

Amazon jest jednym z największych dystrybutorów tych produktów na świecie. Z tego powodu zamierzamy dołączyć stolik z najlepiej sprzedającymi się 85-calowymi telewizorami.

Jaki 85-calowy telewizor Smart TV kupić?

Aby dowiedzieć się, jakie są najlepsze 85-calowe telewizory, które możesz kupić, musisz wziąć pod uwagę szereg cech. Biorąc pod uwagę wielkość tych modeli, najważniejsze jest zazwyczaj to, że oferują prawdziwy obraz, który pozwala niemal poczuć to, co widzisz i zanurzyć w wyjątkowym doświadczeniu. Pamiętaj również, że dzięki modelowi Smart TV  możesz oglądać treści przesyłane strumieniowo i pobierać główne platformy treści (Netflix, HBO, Amazon Prime Video…) .

Na rynku istnieje wiele kopii i marek telewizorów i bardzo trudno jest ustalić, który jest najlepszy. Dlatego zachęcamy do nadania priorytetu swoim potrzebom i dokonania wyboru w oparciu o nie. W następnej sekcji pokażemy kilka najważniejszych okoliczności.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego 85-calowego telewizora

Najlepszy 85-calowy telewizor Smart TV

Aby kupić najlepszy 85-calowy telewizor, postępuj zgodnie z następującymi zaleceniami:

  • Jakość obrazu . Musisz chłonąć technologię, z której wykonane są ekrany. Najbardziej aktualne są OLED, LCD, LED i QLED, ale pamiętaj, że aby w pełni wykorzystać ich żywotność, należy jasno zdefiniować ich zastosowanie. Na naszej stronie znajdziesz porównanie z modelami telewizorów OLED .
  • Dźwięk . Sekcja dźwiękowa to coś, czego nie należy ignorować. Dźwięk przestrzenny sprawi, że będziesz cieszyć się najlepszym kinem. Z tego powodu odpowiedni może być system Dolby Atmos.
  • Projekt . Niektóre projekty z zakrzywionym ekranem są bardzo imponujące. Z drugiej strony inne są bardziej pragmatyczne i tradycyjne. Telewizor jest zawsze widoczny, a projekt wizualny pasujący do wystroju otoczenia może być idealny.
  • Cena . To będzie jedno z pierwszych pytań, które sobie zadasz, ale nie powinno być głównym. Pamiętaj, że najważniejsza jest ocena stosunku jakości do ceny i spełnianie wszystkich Twoich potrzeb. W wielu przypadkach dostępne są modele w wyprzedaży lub z pewnymi rabatami.
  • Łączność i połączenia . Za każdym razem sprzęt jest bardziej bezprzewodowy, minimalistyczny i nowoczesny. Zwróć uwagę na posiadane przez nich bilety. Muszą mieć co najmniej HDMI, koncentryczne, WiFi, Bluetooth i wejście dźwiękowe, a także USB. Jego pojemność połączenia jest jednym z kluczowych punktów, aby cieszyć się nowym 85-calowym telewizorem Smart TV.
  • Rozmiar i odległość oglądania . Kupując 85-calowy telewizor, musisz wziąć pod uwagę, że potrzebna jest pewna odległość oglądania.

Wniosek: najlepszy 85-calowy telewizor Smart TV będzie tym, który wybierzesz

Krótko mówiąc, aby kupić najlepsze 85-calowe telewizory, musisz wziąć pod uwagę wszystkie poprzednie zalecenia i ocenić, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi . Aby ułatwić Ci zadanie, zaproponowaliśmy szczegółową listę różnych modeli.

Możliwe jednak, że nadal nie wiesz, który telewizor 85-calowy wybrać i potrzebujesz więcej informacji . Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z Amazon, który jest jednym z wiodących sklepów internetowych  . Mają dużą liczbę modeli i konkretne oferty, aby kupić swój ulubiony egzemplarz w dobrej cenie.

Mamy nadzieję, że to porównanie Ci się spodobało, że znalazłeś najlepszy 85-calowy telewizor Smart TV i że lubisz oglądać seriale i filmy lub grać w gry w wielkim stylu.

Oprócz telewizorów 85-calowych można znaleźć również różne typy i marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i marek oraz poznać najlepszy telewizor 2021 , zbieramy bardziej szczegółowe porównania.