5 najlepszych telewizorów LG Smart TV

Najlepszy telewizor LG

Szukasz telewizora LG w najlepszej jakości i cenie, aby cieszyć się najlepszymi serialami, filmami lub sportem? Znalazłeś odpowiedni przewodnik zakupowy. Nie przegap naszego porównania, w którym znajdziesz 5 najlepszych telewizorów LG Smart. Chodźmy tam!

Jaki jest najlepszy telewizor LG Smart pod względem ceny?

Przede wszystkim zwróć uwagę, że modele, które zobaczymy, odpowiadają różnym asortymentom tej samej marki, a rozmiary różnią się, aby pokryć większy zakres opcji. Z drugiej strony ceny w zależności od modelu również się różnią.

1) LG UP 2021 (82UP8000) – Naprawdę duży telewizor, by cieszyć się najlepszym kinem

Zaczynamy od jednego z najbardziej pożądanych dziś przez miłośników sztuki siódmej telewizorów. Model ten zapewnia szeroki i rzeczywisty obraz, a także dobrą jakość dźwięku (Virtual Surround). Wśród głównych atrakcji wyróżniamy sztuczną inteligencję i jej łączność ThinQ, ta łączność umożliwia sterowanie (za pomocą własnego głosu) innymi inteligentnymi urządzeniami zakotwiczonymi w sieci Wi-Fi w Twoim domu. Poza powyższym jest to model kompatybilny z Alexą i Google Home . Z drugiej strony integruje procesor Quad Core, który oferuje rozdzielczość UHD 4K i różne połączenia, na przykład HDMI 2.1, USB 2.0, Bluetooth 5.0 lub wejście LAN RJ45. Należy również pamiętać, że jest to jeden z największych telewizorów LG Smart, jakie można znaleźć. Wreszcie, jeśli szukasz nieco mniejszego rozmiaru, na naszej stronie internetowej zamieszczamy recenzję, aby znaleźć najlepszy 70-calowy telewizor w dobrej cenie .

2) LG 75UP7500-ALEXA — wirtualny dźwięk przestrzenny zapewniający bardziej wciągające wrażenia 

Ten inteligentny telewizor LG jest pozycjonowany jako jeden z naszych ulubionych, jeśli chodzi o jakość-cenę . Ponieważ ma czterordzeniowy procesor obrazu 4k, różne technologie mające na celu poprawę jakości obrazu i jest kompatybilny ze wszystkimi formatami HDR10 Pro, będziesz cieszyć się wyjątkowym obrazem, a nawet odbierać każdy mały ruch pod różnymi kątami. Oprócz powyższego integruje system dźwięku Virtual Surround, dzięki czemu dźwięk jest tak wciągający, jak to tylko możliwe. Na koniec zauważ, że dobre opinie użytkowników przepowiadają dobry wybór i nie tylko, jeśli szukasz innowacyjnego modelu, takiego jak ten 75-calowy Smart TV.

3) LG NanoCell 50NANO85-ALEXA – model średniej wielkości kompatybilny z Alexą i Google Home

Mówimy o idealnym przykładzie dla tych, którzy szukają telewizora z najnowszymi technologiami , który nie jest duży i nie ma wysokiej ceny. Podobnie jak poprzednie modele, ten telewizor integruje sztuczną inteligencję i jest również kompatybilny z Alexą i Google Home, aby ułatwić większą kontrolę nad urządzeniami. Chociaż ekran jest mniejszy niż poprzednio widziane modele, jest kompatybilny z wieloma formatami HDR i HLG, aby cieszyć się wspaniałymi wrażeniami wizualnymi , a także zawiera technologię UHD 4K NANOCELL LED. Pamiętaj też, że jeśli szukasz innego, nieco mniejszego, średniego rozmiaru, nasza strona internetowa zawiera recenzję różnych 43-calowych telewizorów Smart TV .

4) LG OLED55B1-ALEXA – prawdziwy cud w jakości obrazu

Jeśli szukasz modelu z panelem OLED i świetną jakością obrazu, ten telewizor LG Smart to świetna opcja. Oprócz powyższego, może ci się spodobać „świat gier”, dlatego ten telewizor może być jednym z najlepszych w tej dziedzinie. Z drugiej strony głośniki, które zawiera, emitują naprawdę dobry dźwięk dzięki technologii Dolby Atmos. Jeśli chodzi o ekran, integruje rozdzielczość 4K UHD, rozmiar 55 cali i oferuje szeroki kąt widzenia. Na koniec zwróć uwagę, że inteligentny procesor α7 Gen4 jest najlepszym ze wszystkich, jakie widzieliśmy.

5) LG 32LM6380PLC 2021 – TOP sprzedaż i bardzo dobre opinie

Jest to opcja bardzo ekonomiczna i ciesząca się bardzo dobrymi opiniami kupujących. Jest to 32 -calowy telewizor Smart TV z  systemem Dynamic Color , co sprawia, że ​​oferuje doznania obrazu o świetnej ostrości, wysokiej rozdzielczości i bardzo żywych kolorach. Ponadto ma procesor Quad Core i format HDR w celu przekształcenia obrazów o najniższej rozdzielczości do rozdzielczości zbliżonej do 4K. Podobnie dodawany jest wirtualny dźwięk przestrzenny, który ma na celu odtworzenie prawdziwego dźwięku.  Wreszcie, ma łączność Wi-Fi i Bluetooth, co zapewnia większą kontrolę nad zawartością i funkcjami.

Jakie są najlepiej sprzedające się telewizory LG Smart?

W portalu Amazon sprzedawanych jest wiele inteligentnych telewizorów LG, a także można zobaczyć niezliczone recenzje i oceny użytkowników.

Jakie są główne zalety telewizorów LG?

Najlepszy telewizor LG

Główną zaletą, jaką odnajdujemy w telewizorach LG jest to, że jest to jedna z najbardziej reprezentatywnych marek na rynku , z największą liczbą sprzedaży i z bardzo dobrymi opiniami użytkowników, którzy jej ufają. Ponadto LG oferuje szeroką gamę modeli i różnych asortymentów.

Oprócz powyższego należy zwrócić uwagę na naprawdę prostą i szybką obsługę w panelu prezentowanym przez telewizory LG Smart TV, a także szerokie możliwości kontentu (Netflix, YouTube, Spotify…). Nie należy również pomijać technologii dostarczanych przez tę firmę, podkreślając kompatybilność niektórych modeli z wirtualnymi asystentami, takimi jak Alexa czy Google Home, a niektórych mających na celu poprawę jakości obrazu lub dźwięku ich modeli.

Jakie opinie otrzymują telewizory Smart TV marki LG?

Poszczególne linie telewizorów prezentowane przez firmę LG zazwyczaj zbierają bardzo dobre recenzje od konsumentów. Ponieważ Amazon jest jednym z jego największych dystrybutorów na świecie, zbierzemy niektóre z tych opinii o modelach, które widzieliśmy:

„Dobry zakup, stosunek jakości do ceny, bardzo dobry” , „Doskonała telewizja”, „Dobra cena za to, co jest oferowane”,  „Telewizor jest niesamowity” , „Jakość obrazu jest bardzo dobra”, „Jest dość łatwy w użyciu i intuicyjny», «Doskonała, świetna jakość, dużo technologii, w bardzo rozsądnej cenie», «Bardzo zadowolony z zakupu»…

Który telewizor LG Smart kupić?

Wśród najlepszych marek telewizyjnych na całym rynku jest LG. Dzieje się tak, ponieważ zawsze zawiera nowe modele Smart TV, które mają zrewolucjonizować sposób oglądania filmów, seriali lub wszelkiego rodzaju sportu.

Jednak przed zakupem smart TV od LG należy ocenić własne potrzeby . Marka LG ma dużą podaż i popyt na urządzenia, które zapewniają duży komfort i użyteczność, ale funkcje, ceny i rozmiary mogą się znacznie różnić w zależności od modelu. Z tego powodu w dalszej części przedstawimy szereg zaleceń.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego telewizora LG

Najlepsze telewizory LG Smart

  • Rozmiar ekranu : Zakres najpopularniejszych rozmiarów wynosi zwykle od 24″ do 65″. Wybór rozmiaru zależy zwykle od takich czynników, jak miejsce umieszczenia telewizora (kuchnia, salon, sypialnia…), odległość oglądania lub przeznaczenie telewizora (oglądanie piłki nożnej , filmy, grać w gry) konsola…).
  • Jakość obrazu — dobry procesor, technologia HDR i rozdzielczość UHD 4K dają możliwość cieszenia się wyjątkową jakością. Jeśli do powyższego doda się dobry system audio, wspaniałe wrażenia znacznie się zwiększają.
  • Technologia : takie jak technologia ThinQ, łączność Wi-Fi lub powiązanie z wirtualnymi asystentami są również kluczowymi czynnikami. Przykładem tego jest możliwość zarządzania działaniem niektórych inteligentnych urządzeń za pomocą własnych słów.
  • Projekt : ważne jest, abyś jasno określił, jaki aspekt wizualny będzie najlepiej pasował do otoczenia i dekoracji miejsca, które zaplanowałeś dla tego nowego przejęcia.
  • Cena : Nie mniej ważny jest koszt produktu. Jednak, jak widzieliście, można wybrać tani telewizor LG lub w sprzedaży, który zawiera dobre funkcje i gdzie jakość jest więcej niż gwarantowana. Zwykle czynnikiem, który najbardziej różni się pod względem ceny, jest rozmiar.
  • Inne : oprócz wszystkich powyższych, znajdujemy inne punkty, które należy wziąć pod uwagę, takie jak łączność (Bluetooth, HDMI, USB…), zużycie energii, wersja Androida…

Wniosek: telewizor LG w najlepszej jakości i cenie będzie tym, który wybierzesz

LG jest jedną z wiodących marek w sektorze telewizyjnym, a także oferuje na rynku wiele różnych modeli. W związku z tym ważne jest, aby jasno określić swoje osobiste potrzeby i preferencje , a także budżet, który posiadasz.

Z drugiej strony ważnym zasobem, który możesz wziąć pod uwagę przy wyborze modelu telewizora LG, są opinie i rekomendacje , które ma opinia publiczna. Witryna Amazon to idealna platforma do dokonywania różnych porównań.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie bardzo pomocny, że znalazłeś najlepszy telewizor LG Smart TV i cieszysz się najlepszymi serialami, filmami lub grami.

Oprócz telewizorów LG można znaleźć również różne typy i marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o różnych typach i najlepszych markach telewizorów, aby wybrać najlepszy inteligentny telewizor , zbieramy bardziej szczegółowe porównania.