5 najlepszych smartwatchy dla mężczyzn

Najlepszy smartwatch dla mężczyzn

Szukasz najlepszego męskiego smartwatcha 2022 o wyrafinowanym, ale eleganckim designie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Pomożemy Ci z naszym porównaniem, w którym odkryjesz kilka najlepszych inteligentnych zegarków męskich w jakości cena. Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy smartwatch jakościowo-cenowy dla mężczyzn?

Przede wszystkim należy zauważyć, że analizowane męskie smartwatche mają różne funkcje, a ceny lub oferty różnią się w zależności od modelu.

1) Samsung Galaxy Watch3 – Idealny dla klasycznego mężczyzny i miłośnika wysokiej jakości technologii

Watch3 to doskonały smartwatch Samsung Galaxy dla klasycznego mężczyzny, który również lubi wysoką jakość innowacji technologicznych . Dzięki temu urządzeniu o eleganckim i formalnym wyglądzie będziesz mógł sprawdzić swój kalendarz, wysyłać wiadomości czy płacić za poranną kawę bez konieczności sięgania po telefon komórkowy. Oznacza to, że możesz się go pozbyć bez obaw. Wśród funkcji sportowych wyróżnia się pomiar tlenu we krwi, wykrywanie upadków automatycznie dzięki wbudowaniu akcelerometru oraz monitorowanie snu w różnych jego fazach, czyli w cyklach REM, głębokim śnie i śnie. całkowity czas odpoczynku.

2) Amazfit GTR – Odpowiedni i kompletny projekt zarówno na wieczór biznesowy, jak i trening sportowy

Elegancja definiuje przede wszystkim ten smartwatch Amazfit GTR, który posłuży Ci do pokazania się zarówno podczas lunchu biznesowego, jak i podczas treningu sportowego. W rzeczywistości składa się z tarczy i podwójnej korony, a korpus jest wykonany z tytanu , metalu, który sprawia, że ​​urządzenie jest lżejsze, ale nie mniej odporne. Zawiera również mikrokrystaliczny cyrkon, więc jego mechaniczna jakość jest doskonale potwierdzona. Ma ekran AMOLED Retina o większym polu widzenia niż inne modele o tej samej szerokości, a z kolei możesz wybierać spośród szerokiej gamy teł. Należy również zauważyć, że jest on zanurzalny (do głębokości 50 metrów) i można śledzić w sumie 12 trybów sportowych (bieganie, spacery, narciarstwo, wspinaczka górska itp.).

3) Huawei Watch GT Fashion – ma innowacyjne czujniki do monitorowania tętna

Wśród elementów, które wyróżniają się na tle Huawei Watch GT Fashion, jest jego system monitorowania tętna. Jest to technologia TruSeen 3.0 , dzięki której osobisty pomiar tętna w czasie rzeczywistym uzyskuje się za pomocą samouczącego się algorytmu wraz z najnowocześniejszymi czujnikami. W ten sposób wyniki są dokładniejsze i wydajniejsze. Jednocześnie ma zaawansowany GPS , który umożliwia trzy satelitarne systemy pozycjonowania, które są GPS, Galileo i Glonass, odpowiednie dla dowolnej części świata. Uzupełnieniem tego jest algorytm, który optymalizuje trajektorię, dzięki czemu oferuje szybsze i dokładniejsze pozycjonowanie.

4) HONOR MagicWatch 2 – Mierzy poziom nasycenia krwi tlenem podczas każdego treningu

Ten męski smartwatch marki Honor zawiera SpO2 Monitor12, metodę pomiaru poziomu saturacji krwi tlenem . Dane te są wykorzystywane do oceny, jak Twoje ciało dostosowuje się do każdej sesji treningowej, a także do tego, jak Twoje ciało znajduje się na dużych wysokościach. Z drugiej strony, włączenie chipsetu HUAWEI Kirin A1To urządzenie przetwarza dane znacznie szybciej, a wszystko to zużywa mniej energii, aby również uzyskać identyczne wyniki niż inne modele i w bardzo konkurencyjnej cenie. W rzeczywistości ma dość długą żywotność baterii i po pełnym naładowaniu może wytrzymać co najmniej dwa tygodnie. Podobnie, dzięki temu inteligentnemu zegarkowi będziesz mógł monitorować swoje tętno przez cały dzień i monitorować codzienną aktywność.

5) Fossil Smartwatch Gen 5 – Możesz być podłączony przez cały czas bez noszenia przy sobie telefonu

Podsumowując naszą ofertę inteligentnych zegarków dla mężczyzn, wybraliśmy Fossil Smartwatch Gen 5. Ten model pozwala pozostać w kontakcie przez cały czas bez korzystania z telefonu komórkowego. W rzeczywistości możesz odbierać i wykonywać połączenia za pomocą zegarka, a także słuchać muzyki i odbierać alerty dźwiękowe lub dzwonić i odbierać powiadomienia z Asystenta Google, a także wiele innych opcji. Jeśli chodzi o kontrolę twojego zdrowia, dopuszcza różne związane z nim aplikacje, które możesz zainstalować, aby śledzić swoją ewolucję. Zawiera również czujnik tętna, a dzięki Google Fit automatycznie rejestruje, kiedy zacząłeś biegać, chodzić, pływać itp.

Jakie są najlepiej sprzedające się męskie smartwatche na Amazon?

Po przeanalizowaniu niektórych z najlepszych modeli pokazujemy najlepiej sprzedające się męskie smartwatche na Amazon.


Jaki inteligentny zegarek dla mężczyzn kupić?

Projekty inteligentnych zegarków dla mężczyzn zwykle podążają tą samą linią, chociaż można je znaleźć wszelkiego rodzaju, o mniej lub bardziej klasycznych liniach. Chodzi o to, że niezależnie od jego wyglądu zewnętrznego, wybierając się na zakup tego typu urządzenia, należy wziąć pod uwagę jego specyfikację, przede wszystkim te, które najlepiej nadają się do zastosowania, jakie chcemy mu zapewnić. Najlepsze jest to, że porównujesz różne marki, modele i ceny. Idealnym miejscem do tego jest Amazon. Na tej platformie kupna i sprzedaży znajdziesz szeroką gamę modeli i łatwiej będzie Ci wybrać.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego męskiego smartwatcha

Jak wybrać najlepszy męski smartwatch ? Naprawdę nie ma na to przepisu, ale przed zakupem urządzenia o tych cechach powinieneś ocenić kilka wcześniejszych aspektów.

Najlepszy smartwatch dla mężczyzn

  • Projekt: Przede wszystkim poszukaj projektu, który Ci się podoba. Jeśli Twoim zamiarem jest posiadanie smartwatcha do wszystkiego, postaraj się, aby jego wygląd był bardziej poważny, ale jeśli chcesz go używać tylko w sporcie, być może możesz spojrzeć na inny rodzaj bardziej nieformalnej linii. Wszystko zależy od tego, czego chcesz.
  • Łączność : sprawdź, czy Twój smartwatch będzie mógł połączyć się z Twoim telefonem komórkowym i czy obsługuje jego system operacyjny. Następnie sprawdź też, jakie akcje będziesz w stanie wykonać na urządzeniu i czy pozwoli Ci to spokojnie pozbyć się telefonu.
  • Funkcje sportowe : sprawdź, jakie funkcje zawiera, czy mierzy nasycenie krwi tlenem i tętno, czy chcesz śledzić oba aspekty. Niektóre dodają bardzo zaawansowane czujniki, które oferują dokładniejsze wyniki.
  • GPS : zobacz, jaki rodzaj GPS zawiera i czy możliwe jest rejestrowanie tras lub oferuje inne wrażenia nawigacyjne z jakąś specjalną funkcją.
  • Ekran : wskazane jest, aby szukać czytelnych ekranów, które można skonfigurować zgodnie z własnymi upodobaniami i które można obsługiwać intuicyjnie.
  • Wytrzymałość : musisz sprawdzić, czy jest wodoszczelny i na ile metrów można go zanurzyć. Sprawdź również, czy jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać zewnętrzne warunki pogodowe w przypadku, gdy zamierzasz uprawiać różne sporty na świeżym powietrzu.
  • Bateria : należy sprawdzić, ile czasu zajmuje ładowanie i jaka jest jego autonomia.