5 najlepszych smartwatchy Willful

Najlepszy umyślny smartwatch

Szukasz najlepszego smartwatcha Willful 2022 i cieszysz się przeciętną jakością w dobrej cenie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Pomożemy Ci w naszym porównaniu, w którym zobaczysz jedne z najlepszych inteligentnych zegarków Willful pod względem jakości i ceny. Zaczynajmy!

Nie znaleziono produktów.

Jaki jest najlepszy smartwatch Willful w dobrej cenie?

Przede wszystkim należy zauważyć, że analizowane smartwatche Willful mają różne funkcje, a ceny lub oferty różnią się między niektórymi modelami i innymi.

1) Willful SW021 – Wysokiej jakości wyświetlacz wraz z 9 trybami treningowymi

Zaczynamy od Willful SW021, smartwatcha, którego 1,3-calowy ekran oferuje dane o wysokiej jakości jasności (regulowanej na trzech poziomach). Dodatkowo pokryta jest szkłem 2.5D, dzięki czemu jest odporna na ewentualne upadki, a także dość wytrzymała. Jednocześnie, jeśli chcesz, aby ekran się zaświecił, nie musisz go dotykać, po prostu porusz lekko nadgarstkiem, a włączy się. Jeśli chodzi o tryby treningu, wskaż, że ma w sumie dziewięć wstępnie skonfigurowanych. Niektóre z nich biegają, chodzą, uprawiają jogę lub kręcą się. Dostępne opcje są bardzo powszechne, a zegarek zbiera dane z każdej wykonywanej przez Ciebie aktywności, aby je przeanalizować i zaoferować alternatywy, które poprawią Twoje zdrowie.

Nie znaleziono produktów.

2) Umyślny SW025 – Codzienne monitorowanie tętna z dokładnymi raportami opartymi na Twojej aktywności

Kontrola tętna jest ważna podczas ćwiczeń, dlatego ważne jest, aby wybrany przez Ciebie smartwatch posiadał tę funkcję. Tak jest w przypadku modelu Willful SW025, który automatycznie wykrywa rytm Twojego serca i monitoruje go zarówno w spoczynku, jak i w czasie rzeczywistym. Na koniec zaoferuje Ci dane z całego dnia pokazujące momenty maksymalnego i minimalnego tętna. Jednocześnie, jeśli połączysz zegarek z telefonem, możesz przejąć kontrolę nad innymi aspektami w zależności od uprawianego sportu. Ogólnie są to dane dotyczące tempa lub prędkości, z jaką wykonujesz aktywność, spalonych kalorii i przebytej odległości.

Nie znaleziono produktów.

3) Willful SW016 – Dobra wielofunkcyjna opcja, która skutecznie zarejestruje Twoją aktywność

Ten inteligentny zegarek Willful charakteryzuje się wielofunkcyjnością ze względu na dużą liczbę opcji, które zawiera w celu kontrolowania Twojej aktywności fizycznej i ogólnego stanu zdrowia. Należą do nich na przykład kontrola kalorii , które spędzasz każdego dnia i jak daleko podróżujesz, a także krokomierz i rejestr wszystkich wykonywanych ruchów. Podobnie, sparując go z telefonem komórkowym, możesz skonfigurować go tak, aby w określonych przypadkach otrzymywał powiadomienia za pomocą wibracji. Na przykład, gdy otrzymasz połączenie lub wiadomość zarówno z SMS-ów, jak i z WhatsApp lub sieci społecznościowych. W rzeczywistości można zobaczyć nazwisko osoby, która do Ciebie dzwoni lub wysłała Ci wiadomość, a także część jej treści.

Nie znaleziono produktów.

4) Willful WL020 – jest gotowy do pływania i zawiera 14 trybów sportowych

Ten model smartwatcha, Willful WL020, składa się z wygodnego i dużego ekranu dotykowego TFT o przekątnej 1,3 cala. Ale to nie jedyna zaleta, ponieważ jeśli lubisz pływać, możesz bez problemu uprawiać ten sport, ponieważ ten model jest przygotowany do nurkowania na głębokości do 50 metrów . Podobnie deszcz czy pot nie wpływają na jego działanie. Jednak nie będzie to jedyny sport, który będziesz kontrolować za pomocą tego urządzenia, ponieważ ma ono zintegrowanych 14 trybów sportowych, z których niektóre są dość powszechne, takie jak bieganie, spacery, jazda na rowerze lub wędrówki. Zegar pozwala zdefiniować cel dla każdej aktywności i uzyskać statystyki w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć, jak sobie radzisz.

Nie znaleziono produktów.

5) Willful SW018 – Śledź swój odpoczynek i przypomnij, kiedy pić wodę

Wreszcie, kończymy na inteligentnym zegarku Willful SW018, który ma podobne funkcje do modeli już widzianych w podobnej cenie. Wyróżnia się jego funkcja monitorowania snu . Oznacza to, że jeśli zostawisz go na noc i włączysz ten tryb, przeanalizuje jakość twojego odpoczynku. W ten sposób urządzenie podąża za szeregiem parametrów, aby poinformować Cię, jak wygląda Twój sen, a jeśli potrzebujesz poprawy, utworzy przypomnienia, dzięki którym wyrobisz prawidłowe nawyki. Podobnie jest inne interesujące polecenie, które możesz skonfigurować, jeśli uznasz to za konieczne i jest zdrowe. Składa się z przypomnienia o piciu wody . Musisz także ustalić cel i na tej podstawie telefon wykona odpowiednie powiadomienia.

Nie znaleziono produktów.

Jakie są najlepiej sprzedające się smartwatche Willful na Amazon?

Amazon jest jednym z największych dystrybutorów tych produktów na świecie. Dlatego pokazujemy, które są najlepiej sprzedającymi się smartwatchami Willful na swojej platformie.


Który Smartwatch Willful kupić?

Ponieważ istnieje wiele modeli inteligentnych zegarków marki Willful , dokonanie odpowiedniego wyboru może być trudne. Są to urządzenia o bardzo zbliżonej cenie, jak i ich właściwościach. W takich przypadkach zalecamy skonsultowanie się z różnymi miejscami i porównanie. Dobrym miejscem do tego jest platforma kupna i sprzedaży Amazon, ponieważ ma bardzo obszerny katalog tej marki i jej smartwatchów. Tutaj możesz zapoznać się ze wszystkimi szczegółami i wybrać najbardziej odpowiedni zgodnie z Twoimi potrzebami.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego zegarka Willful Smartwatch

Jeśli chcesz wybrać najlepszy Smartwatch Willful , radzimy dokładnie przyjrzeć się najważniejszym cechom każdego modelu. Powiemy Ci niektóre z najbardziej godnych uwagi.

Najlepszy umyślny smartwatch

  • Projekt : Zawsze warto wybrać urządzenia technologiczne o wyglądzie, który Ci się podoba. Przede wszystkim spójrz na pasek, czy można go np. zmienić oraz na kształt i rozmiar ekranu.
  • Rozmiary : niektóre marki oferują dwa rozmiary lub jeden rozmiar uniwersalny dla tego samego modelu. Modele, które Ci zaprezentowaliśmy są uniwersalne, ale dobrze, że przyjrzysz się temu szczegółowi i sprawdzisz, czy będzie dobrze pasował do Twojego nadgarstka.
  • Połączenie : każdy model Willful obsługuje wersję Androida lub IO, czasami nawet jeden nie obsługuje tego najnowszego systemu operacyjnego. Zaleca się zweryfikowanie tego aspektu, aby móc połączyć go z telefonem i korzystać ze wszystkich funkcjonalności w tym zakresie.
  • Tryby sportowe : sprawdź, jakie sporty lubisz, i czy ma przynajmniej te, które zwykle ćwiczysz. W ten sposób będziesz mógł poprawnie rejestrować wszystkie dane dotyczące Twojej rzeczywistej aktywności, a także wyznaczać cele i je poprawiać.
  • Funkcje : Celowe smartwatche są pod tym względem bardzo kompletne, w rzeczywistości większość z nich jest wielofunkcyjna, więc pozwalają na zapisanie dużej ilości informacji. Niektórzy dodają kalorie wraz z krokomierzem lub dystansem, jaki codziennie pokonujesz. Dlatego właśnie nabywasz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • Tętno i sen : jeśli obejmuje oba monitorowanie, będzie to idealna maszyna do kontrolowania pracy serca i regeneracji w nocy, aby powrócić do treningu.
  • Gwarancja : warto sprawdzić jaki rodzaj gwarancji oferuje Ci marka. Zazwyczaj jest to 24 miesiące, ale możesz mieć możliwość przedłużenia go za niewielką dodatkową kwotę.

Nie znaleziono produktów.