5 najlepszych smartwatchy Fossil

Najlepszy Smartwatch Fossil

Szukasz najlepszego smartwatcha Fossil i wybierasz jedną z najlepszych marek smartwatchów? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nie przegap naszego przewodnika zakupowego, w którym zobaczysz kilka najlepszych smartwatchów Fossil w dobrej cenie. Zaczynajmy!

Jaki jest najlepszy jakościowo-cenowy smartwatch Fossil?

Przed rozpoczęciem wspomnij, że dołączone smartwatche Fossil nie mają tych samych funkcji i że ceny lub oferty różnią się w zależności od modelu.

1) Fossil Gen 5 – Posiada funkcję głośnika, z której można słuchać muzyki i słyszeć Asystenta Google

Swoją selekcję smartwatchy Fossil rozpoczynamy od modelu Gen 5, czyli piątej generacji, którego funkcja głośnika wyróżnia się między innymi . Dzięki niemu będziesz mógł słuchać muzyki podczas treningu, a nawet słyszeć odpowiedzi Asystenta Google Voice, a także odbierać połączenia i otrzymywać powiadomienia dźwiękowe dotyczące tych aspektów, które wcześniej skonfigurowałeś. Będziesz musiał tylko podejść do lalki i wykonać odpowiednią akcję. Jednocześnie zawiera śledzenie aktywności i monitorowanie tętna, a także posiada GPS, za pomocą którego możesz kontrolować miejsca, do których się udajesz, wraz z przebytymi kilometrami.

2) Fossil Gen 5E – Wyróżnia się czterema trybami baterii z autonomią dostosowaną do Twoich potrzeb

Jednym z najbardziej wyszukanych aspektów Fossil Gen 5E jest jego bateria , zarówno jej ładowanie, jak i czas działania, które można łączyć na różne sposoby. Dzięki temu w ciągu zaledwie 50 minut urządzenie osiąga już 80% naładowania. Jednocześnie dostępne są cztery tryby, które można wybrać i które zwiększą lub skrócą żywotność baterii. Niektóre z nich to na przykład tryb „codzienny”, aby korzystać ze wszystkich aplikacji i ładować go co noc lub tryb „custom”, aby dostosować go do własnych upodobań i uzyskać dłuższy czas działania. Powiedz też, że czujnik tętna tego modelu prawie nie zużywa baterii i możesz sprawdzić stan swojego serca, kiedy tylko chcesz.

3) Fossil Garrett HR – Klasyczny design, ale z nowoczesną technologią

Fossil Garrett HR ma klasyczny design, ale z nowoczesną technologią. Jest to model, który podobnie jak te, które widzieliśmy, współpracuje z technologią Wear OS by Google , dzięki czemu jest kompatybilny zarówno z iPhonem, jak i Androidem. Jednocześnie należy zauważyć, że zawiera on szeroką gamę funkcji, a niebieski pasek nadaje mu wyrazisty akcent, który uatrakcyjnia jego wygląd zewnętrzny. Chociaż, jeśli chcesz, możesz go wymienić na inny kolor. Wśród opcji oferowanych przez ten inteligentny zegarek jest również możliwość dostosowania tarczy do własnych upodobań, a także przyciski, które można dowolnie konfigurować.

4) Fossil Hybrid Neutra – Działa z baterią, która wystarcza na 12 miesięcy

Jedną z cech charakterystycznych Fossil Hybrid Neutra jest to, że działa jak zwykły zegarek, czyli z bateriami , nigdy nie będziesz musiał go ładować. Trzeba tylko być świadomym, kiedy się skończy, aby to zmienić, ponieważ trwa to w sumie 12 miesięcy. W rzeczywistości na początku wygląda jak zwykły zegarek, ale tak naprawdę jest to smartwatch z różnymi funkcjami typowymi dla tych urządzeń. W ten sposób możesz skonfigurować go tak, aby otrzymywać powiadomienia z aplikacji mobilnych, które Cię najbardziej interesują, a także od Twoich kontaktów. Za pomocą krótkiej wibracji zostaniesz powiadomiony o najważniejszych dla Ciebie wiadomościach.

5) Fossil FTW6016 – Zanurz go w wodzie lub użyj do płatności Google Pay

Na koniec wybraliśmy Fossil FTW6016, który ma nieco bardziej nowoczesny wygląd, ale nadal jest funkcjonalny i zawiera funkcje podobne do tych na wystawie. Jego ekran dotykowy ma 40 mm i jest otoczony szarym skórzanym paskiem, ale podobnie jak w innych opcjach można go zmienić w razie potrzeby. Z drugiej strony należy powiedzieć, że jest to model zanurzalny w wodzie dochodzący do głębokości 50 metrów, więc jeśli jesteś miłośnikiem pływania, możesz go bez problemu nosić podczas tej aktywności. Podobnie zawiera Google Pay , dzięki czemu to urządzenie może płacić za zużycie, o ile miejsce, w którym chcesz z niego korzystać, obsługuje ten system płatności.

Jakie są najlepiej sprzedające się smartwatche Fossil na Amazon?

Gdy zobaczyliśmy kilka najlepszych modeli, pokazujemy najlepiej sprzedające się smartwatche Fossil na Amazon.


Który smartwatch Fossil kupić?

Jeśli nie masz pewności, który inteligentny zegarek Fossil kupić , najlepiej kontynuować porównywanie różnych modeli marki. Jednak najpierw sprawdź, czy wybrany zegarek ma te funkcje, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia i aktywności, aby lepiej je kontrolować za pomocą smartwatcha. Chodzi o to, że kupując urządzenie o tych cechach w pełni je wykorzystujesz. Pamiętaj też, że możesz spojrzeć na alternatywy na Amazon Marketplace, platformie, która ma szeroki i zróżnicowany katalog tego typu produktów, a konkretnie firmy Fossil.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego Smartwatch Fossil

Teraz, gdy mniej więcej znasz różne modele marki, wystarczy, że wybierzesz najlepszy Fossil Smartwatch . W tym celu ważne jest, aby uzyskać wcześniejszą poradę.

Najlepszy Smartwatch Fossil

  • Design : ten aspekt może początkowo wydawać się nieistotny, ale tak naprawdę jest, ponieważ zawsze warto wybrać model, z którym czujemy się komfortowo we wszystkich jego aspektach. Jednocześnie i w tym sensie możesz docenić fakt, że możesz wymieniać paski lub dostosowywać kulki.
  • Kompatybilność : te modele, które Państwu zaprezentowaliśmy, są wyposażone w technologię Wear OS by Google, dzięki czemu są kompatybilne zarówno z telefonami komórkowymi iPhone, jak i Android. Jednak zawsze powinieneś sprawdzić, czy obsługuje Twój smartfon.
  • Funkcje mobilne : sprawdź, jakie czynności będziesz mógł wykonać na swoim smartwatchu. Jeśli na przykład możliwe jest otrzymywanie powiadomień z ulubionych aplikacji i odbieranie połączeń od kontaktów. Czasami możesz nawet zapłacić tym urządzeniem, co może Cię zainteresować.
  • Ekran : zobacz, czy sfera zawiera najistotniejsze dla Ciebie dane i możesz ją skonfigurować według własnych upodobań. Zaleca się również zapoznanie się z jego charakterystyką techniczną i pokryciem wysokiej jakości materiałami oprócz oferowania wysokiej jakości obrazu.
  • Głośnik : niektóre z tych modeli go zawierają. Przydaje się na przykład do słuchania muzyki, a nawet słuchania instrukcji od Asystenta Google.
  • Wodoodporność – jeśli interesuje Cię pływanie z tym smartwatchem, wiele modeli Fossil ma tę opcję. Spójrz na jego specyfikacje, ile metrów głębokości dopuszcza i czy nadaje się do każdego rodzaju wody, zarówno świeżej, jak i słonej.
  • Inne funkcje : jeśli chodzi o sport, musisz ocenić, czy obejmuje monitorowanie tętna i snu oraz jakie alternatywy aktywności fizycznej zawiera, aby sprawdzić, czy pasują do Twojego stylu życia.