5 najlepszych smartwatchy za mniej niż 50 euro

Najlepszy smartwatch za mniej niż 50 euro

Chcesz najlepszego smartwatcha za mniej niż 50 euro w 2022 roku i cieszyć się smartwatchem w przystępnej cenie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Pomożemy Ci z naszym przewodnikiem zakupów, w którym zobaczysz jedne z najlepszych smartwatchów za 50 euro lub mniej. Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy smartwatch za 50 euro lub mniej?

Przed rozpoczęciem zwróć uwagę, że analizowane smartwatche za mniej niż 50 euro mają różne cechy i że oferty zmieniają się między niektórymi modelami i innymi.

1) Fitpolo H205L – Posiada dziewięć trybów treningowych i pulsometr

Ta pierwsza kopia smartwatcha, którą przedstawiamy za mniej niż 50 euro, to dość kompletny model. Posiada dziewięć trybów treningowych , które pozwolą Ci szczegółowo rejestrować te czynności za każdym razem, gdy je wykonujesz. Wśród nich są takie zwyczajne jak bieganie, spacery, jazda na rowerze, spinning, ale także wspinaczka czy joga. Jednocześnie należy zauważyć, że zawiera czujnik tętna , który automatycznie wykrywa tętno. Poinformuje Cię również, co powinieneś zrobić, aby spożywać większą liczbę kalorii poprzez optymalizację ćwiczeń, pokaże również trendy zdrowotne i wyznaczy cele, aby uzyskać maksymalną wydajność. Podobnie zawiera funkcję monitorowania snu.

2) AGPTEK LW11 – Elegancka konstrukcja z bardzo czytelnym, okrągłym wyświetlaczem

Elegancki w swojej konstrukcji AGPTEK LW11 to dobry smartwatch dla kobiet w bardzo przystępnej cenie. Jego ekran jest okrągły i kolorowy o przekątnej 1,3 cala, oferując inne wrażenia wizualne, a jednocześnie jest bardzo kompletny w porównaniu z opcjami kwadratowymi. Podobnie jak inne alternatywy, obejmuje monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym oraz pełne śledzenie snu. Z drugiej strony, aby powiedzieć, że jego bateria jest akceptowalna, ponieważ zapewnia zasięg od ośmiu do dwunastu dni , a nawet może czuwać przez 30 dni, jeśli jest ładowana przez dwie godziny. Podobnie powiedzmy, że jest kompatybilny z większością telefonów komórkowych.

3) Doubc P36E2 – zapewnia codzienną kontrolę poziomu aktywności i wskazówki, jak ją poprawić

Dzięki temu modelowi Doubc rejestrowanie codziennej aktywności stanie się rzeczywistością. P36E2 dokładnie monitoruje Twój dzień po dniu i rodzaj wykonywanej przez Ciebie aktywności. Na przykład uwzględnia podjęte kroki, spalone kalorie, prędkość, z jaką się poruszasz, przebytą odległość i czas aktywności. Oprócz automatycznego wykrywania tętna, przeprowadza również wszechstronną analizę jakości snu, z zamiarem zaoferowania kolejnych rozwiązań, które w razie potrzeby pomogą go poprawić. Inną jego cechą jest to, że może być zanurzony w wodzie , dzięki czemu spełnia wymagania certyfikatu wodoodporności IP68.

4) IDEALROYAL P22 – Bardzo tani smartwatch z dobrymi opiniami

IDEALROYAL P22 wyróżnia się przede wszystkim naprawdę oszczędną ceną . Podobnie gwarantuje dobrą widoczność danych dostarczanych przez ten inteligentny zegarek, w dużej mierze dzięki dobrej rozdzielczości. Również dla dopełnienia jego jakości pod tym względem musimy dodać, że jasność można regulować. Jeśli chodzi o żywotność baterii , ważne jest, aby pamiętać, że może ona działać do 30 dni, czas, który pozwoli Ci nie martwić się tym aspektem, nawet jeśli chcesz wyruszyć w podróż z urządzeniem i zapomnisz o ładowarce. Możesz także skonfigurować codzienne powiadomienia i odbierać wiadomości z telefonu komórkowego.

5) Amazfit Bip S – naprawdę tani słynny smartwatch

Amazfit Bip S jest przede wszystkim prosty, ale nie mniej funkcjonalny. Jest to model, który zawiera niepozorny kwadratowy wzór , ale stosunkowo elegancki. Dzięki temu modelowi będziesz mógł wyraźnie zobaczyć rytm swojego serca, jaki jest Twój odpoczynek, kroki, czas i jakie kalorie spożywasz. Jednocześnie wskaż, że ten zegarek ma to, że jest dość szybki w większości swoich operacji. Wreszcie obsługuje powiadomienia o połączeniach poprzez wibracje, a jego kolorowy ekran ma szeroką gamę kolorów .

Jakie są najlepiej sprzedające się smartwatche za mniej niż 50 euro na Amazon?

Po rozważeniu niektórych z najlepszych modeli pokazujemy najlepiej sprzedające się smartwatche za mniej niż 50 euro na Amazon.

Jaki inteligentny zegarek za mniej niż 50 euro kupić?

Wybór inteligentnego zegarka za mniej niż 50 euro będzie zależał od tego, czego potrzebujesz. Istnieją bardzo podobne urządzenia w tej cenie, więc aby znaleźć urządzenie, które uważasz za bardziej dopasowane do Twojego stylu życia, musisz porównać różne marki, które najbardziej przyciągają Twoją uwagę. W Amazon Marketplace zobaczysz, że masz wiele modeli w tej cenie, a nawet taniej. Przeanalizuj dobrze każdy model, aby w końcu wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i który pasuje do Twojego budżetu.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego smartwatcha za 50 euro lub mniej

Jeśli chcesz smartwatcha za 50 euro lub mniej , już widziałeś, że istnieje wiele interesujących alternatyw. Jednak dobrze jest postępować zgodnie z tymi zaleceniami przed zakupem kopii, która Ci się podoba.

Najlepszy smartwatch za mniej niż 50 euro

  • Funkcje : ten aspekt może pomóc w podjęciu decyzji, ponieważ istnieją inteligentne zegarki w bardzo podobnych cenach, które wyróżniają się niektórymi funkcjami, których nie mają inne. Spójrz przede wszystkim na rodzaj monitorowania Twojej codziennej aktywności, jakie dane rejestruje i jak jest wykonywany, ponieważ nie wszyscy korzystają z tych samych systemów.
  • Czujnik tętna : aby inteligentny zegarek był jak najbardziej kompletny, zaleca się, aby był wyposażony w czujnik tętna. Pomiar tętna w praktyce sportowej staje się niezbędny do oceny stanu serca i ogólnego stanu zdrowia.
  • Monitorowanie nocne : monitorowanie snu i trybu odpoczynku jest niezbędne do utrzymania zdrowego stylu życia, więc sprawdź, czy model, który Cię interesuje, dodaje jakikolwiek rodzaj kontroli w tym zakresie.
  • Kompatybilność : Aby zainstalować aplikację i aktywować powiadomienia, które chcesz dodać, musisz sprawdzić, czy smartwatch, który chcesz, jest kompatybilny z Twoim telefonem komórkowym.
  • Tryby — poznaj wstępnie skonfigurowane tryby sportowe i sprawdź, czy pasują do typowych praktyk sportowych. Pomoże Ci to w dokładniejszej ocenie Twojej aktywności.
  • Projekt : To najbardziej osobista część. Przede wszystkim musisz zobaczyć, że jest to zegarek pasujący do Twojego stylu, ma wyraźny ekran o minimalnej jakości, który możesz dostosować, i jest łatwy w obsłudze.