4 najlepsze tabletki dla chłopców i dziewczynek

5 najlepszych tabletek dla dzieci

Szukasz najlepszego tabletu dla chłopców i dziewczynek 2022 roku…? Ten przewodnik zakupowy pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni. Sporządziliśmy listę porównawczą z 5 najlepszymi tabletami dla dzieci według cech, opinii tych, którzy je kupili i stosunku jakości do ceny. Nie przegap tego!

Jaki jest najlepszy tablet jakościowo-cenowy dla chłopców i dziewczynek w 2022 roku?

Jak już wspomnieliśmy, przygotowując tę ​​listę tabletów dla chłopców i dziewczynek, oparliśmy się na cechach i funkcjonalnościach. Mogą się one jednak nieco różnić, ponieważ modele należą do różnych marek. Ponadto zmieniają się również ceny i oferty.

1) Duoduogo G28 – Jeden z najlepszych tanich tabletów dla dzieci

Przede wszystkim zawiera kilka gier i aplikacji dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat, które mają rozwijać wyobraźnię i umiejętności. Jeśli martwisz się, że Twoje dziecko będzie surfować po Internecie lub oglądać treści nieodpowiednie dla jego wieku, ten tablet ma system kontroli rodzicielskiej. Dzięki niemu możesz dostosowywać treści, tworzyć cele edukacyjne lub ustalać harmonogramy gier. Aplikacja iWawa pomaga również zapewnić bezpieczeństwo w rozrywce dla dzieci.Jeśli chodzi o specyfikacje techniczne, wykorzystuje system operacyjny Android 10 i czterordzeniowy procesor o dobrej responsywności. Ponadto ekran ma 7 cali, ma 3 GB pamięci RAM i 32 ROM (choć można go rozszerzyć do 128 GB przez gniazdo kart SD). Na koniec pamiętaj, że jeśli Twój syn lub córka lubi fotografię, może zacząć się nią cieszyć dzięki podwójnemu aparatowi .

2) HMAI A50-zielony – Tablet dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 12 lat z pokrowcem ochronnym

W tym przypadku idealny wiek użytkowania to od 2 do 12 lat , ponieważ interfejs i gry są zaprojektowane z myślą o tych latach. Jest to 7-calowy tablet z systemem operacyjnym Android 10 i 4-rdzeniowym procesorem. W odniesieniu do pamięci ma pojemność RAM 2 GB i wewnętrzną pamięć 32 GB, którą można rozszerzyć do 64 GB dzięki slotowi na kartę SD. Aby dzieci nauczyły się prawidłowo korzystać z urządzeń technologicznych, tablet ten posiada system kontroli rodzicielskiej, który pozwala ustalać harmonogramy i ograniczać treści. Dzięki długo działającej baterii Twoje dzieci będą mogły dłużej cieszyć się ulubionymi grami czy bajkami. Ponadto jest wyposażony w ochronne etui, które zapobiega pękaniu..

3) Goodtel G6 – Szukasz tabletu dla chłopców i dziewczynek z długim czasem pracy na baterii i Androidem 10?

Po raz kolejny mówimy o 7-calowym tablecie dla dzieci, z systemem operacyjnym Android 10 i czterordzeniowym procesorem. Ma jednak tylko 1 GB pamięci RAM , a pamięć wewnętrzna to 16 GB, chociaż można ją rozszerzyć do 128 GB. Ekran zawiera jakość HD i rozdzielczość 1024 x 600 pikseli, wcale nie jest zła. Z drugiej strony zintegrowany jest przedni aparat 0,3 MP i tylny aparat 2 MP .. Pod względem działania oprogramowanie i aplikacje są specjalnie zaprojektowane dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Aby spersonalizować serwis i nauczyć dzieci prawidłowego korzystania z urządzeń technologicznych, został wyposażony w system kontroli rodzicielskiej, który liczy godziny gry, blokuje treści czy wyznacza cele. Na koniec zwróć uwagę, że bateria jest długotrwała  i ma do 3600 mAh mocy.

4) Duoduogo G22 – Czy będzie to najlepszy tablet dla dzieci w stosunku do ceny?

Porozmawiamy o tablecie o największym rozmiarze ze wszystkich analizowanych w tym przewodniku porównawczym. Dzięki 9 calom staje się odpowiednim modelem do oglądania filmów, a dodatkowo jest wbudowany Netflix. W tym przypadku systemem operacyjnym jest Android 9 i choć nie jest tak nowoczesny jak inne, nadaje się na tablet dla dzieci. Zaletą tego modelu jest jego specjalna konstrukcja zapobiegająca upadkom , dzięki czemu uzyskasz świetną ochronę urządzenia. Podobnie struktura i interfejs wraz z oprogramowaniem iWawa Kids ułatwiają korzystanie z niego korzystającym z niego chłopcom i dziewczętom. Posiada 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 128 GB. Powyższe wraz z 4-rdzeniowym procesorem, zapewnia urządzeniu dużą płynność. Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo swoich dzieci, ma również kontrolę rodzicielską.

Jakie są najlepiej sprzedające się tablety dla dzieci na Amazon?

Amazon to jedna z największych platform sprzedaży produktów online na świecie. Różnorodność w ofercie jest ogromna. Chcieliśmy zebrać 10 najlepiej sprzedających się tabletów edukacyjnych dla dzieci , aby wybór był bardziej konkretny.


Jaką tabletkę dla niemowląt kupić?

Kiedy stajemy przed wyborem urządzenia o tych cechach, możemy przyjrzeć się wielu aspektom, takim jak cena, wielkość czy jakość procesora. Aby jednak podjąć właściwą decyzję, zalecamy zagłębienie się w swoje prawdziwe potrzeby. Nikt lepiej od Ciebie nie wie, czego szukasz i jaki masz budżet. W następnej sekcji przedstawimy Ci szereg wskazówek, które ułatwią Ci zakup.

Rekomendacje i wskazówki dotyczące wyboru najlepszego taniego tabletu dla dzieci

najlepszy tani tablet dla dzieci

Chociaż właśnie wskazaliśmy, że najlepszym kryterium zakupu są twoje potrzeby, warto przyjrzeć się niektórym punktom, aby określić jakość tabletu dla dzieci. Chcemy, aby te sekcje służyły jako przewodnik przy podejmowaniu decyzji.

  • System bezpieczeństwa: kiedy rodzice muszą zostawić swoim dzieciom tablet, jedną z rzeczy, które najbardziej ich martwią, jest bezpieczeństwo, jakie zapewnia urządzenie. Aby uniknąć niebezpieczeństwa, ważne jest, aby mieli dobry system bezpieczeństwa.
  • Kontrola rodzicielska: w ramach bezpieczeństwa znajduje się kontrola rodzicielska, bardzo pożądana funkcja tabletów dla dzieci. Dzięki niemu rodzice mogą kontrolować, jakie treści widzą ich dzieci, ustalać cele edukacyjne, śledzić harmonogramy czy blokować aplikacje nieodpowiednie dla ich wieku.
  • Jakość ekranu: tablety dla dzieci są bardzo przydatnym narzędziem w życiu codziennym. Ale czasami mogą powodować uszkodzenie oczu przez szkodliwe niebieskie światło. Aby zminimalizować uszkodzenia, postaraj się wybrać model o odpowiedniej jakości ekranu.
  • System audio: bardzo często tablety dla dzieci służą do oglądania filmów lub seriali dla dzieci. Dlatego zaleca się, aby nagłośnienie było dobre.
  • Specyfikacje techniczne: spójrz także na inne punkty, takie jak pojemność pamięci RAM, jakość procesora, system operacyjny lub moc baterii. Są to aspekty, które determinują wrażenia użytkownika.
  • Cena: możliwości i odmian cen jest wiele. Znajdź model, który pasuje do Twojego budżetu. Chociaż, jak zapewne widzieliście, żadna z prezentowanych premier nie ma wysokiej ceny i tak naprawdę są to tanie tablety dla dzieci.

Najlepszym tabletem dla dziewczynek i chłopców będzie ten, który wybierzesz

Jak zapewne widzieliście, oferta rynkowa w zakresie tabletów dla dzieci jest dość wysoka. Jak wspomnieliśmy nieco powyżej, podstawowym kryterium wyboru takiego lub innego modelu powinny być Twoje potrzeby i cele, oprócz dostępnego budżetu .

Jeśli nadal nie wiesz, jaki tablet dla dzieci wybrać, proponujemy poszerzyć informacje o platformy sprzedaży online, takie jak Amazon. W nich znajdziesz różne produkty, opinie użytkowników oraz różne oferty lub rabaty.

Mamy nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł  i że znajdziesz tablet dla dziewczynek lub chłopców, który najlepiej pasuje do Twoich okoliczności.