5 najlepszych tanich telewizorów Smart TV

Mejor televisor Smart TV barato

Szukasz najlepszego taniego telewizora Smart TV i ciesz się ulubionymi filmami, serialami i grami? Jesteś we wskazanym przewodniku zakupowym. Nie przegap naszego porównania, w którym pokazujemy 5 najlepszych tanich telewizorów o wysokiej jakości, jakie można znaleźć na rynku. Chodźmy tam!

Jaki jest najlepszy tani Smart TV?

Przede wszystkim podkreśl, że 5 tanich telewizorów, które zamierzamy zebrać, ma różne funkcje, różne rozmiary i należy do różnych marek, aby objąć większy zakres rynku. Również cena różni się w zależności od modelu.

1) Hisense H55A6140 – Szukasz taniego i dużego telewizora?

Rozdzielczość  UHD tego taniego 55-calowego telewizora jest 4 razy wyższa niż Full HD, dzięki czemu możesz cieszyć się szczegółami, których wcześniej nie mogłeś. Ponadto obsługuje treści HDR10 , które rozszerzają paletę kolorów telewizora, zapewniając w ten sposób bardziej realistyczny i naturalny obraz. Ponadto bardzo żywo odwzorowuje kolory, zapewnia bardzo ciekawą głębię obrazu, a jego kąt widzenia wynosi 176 stopni. Ma energooszczędność A, kilka portów HDMI, USB, wersję „Common Interface Plus” , a jeśli chodzi o dźwięk, ma dwa głośniki 14W. Na koniec zwróć uwagę, że na tej stronie mamy ekskluzywny artykuł o telewizorach tej marki: najlepsza jakość w cenie Hisense TV .

2) Philips 43PUS6504/12 – Ultrasmukły, dobra jakość obrazu (4K) i dźwięk Dolby Atmos

Ma oparcie marki ugruntowanej na rynku. Jest to  ultrapłaski 43-calowy telewizor klasyfikowany jako wszechstronny, więc jeśli szukasz taniego i dobrego telewizora, nie zapomnij o Philips 43PUS6504/12. Posiada  niezwykłą ostrość obrazu , rozdzielczość 4K UHD, Dolby Vision,  Dolby Atmos i Saphi Smart TV, co daje dostęp do licznych seriali i filmów. Doznania audiowizualne są doskonałe dzięki jakości oferowanego dźwięku. Na koniec zwróć uwagę, że jeśli szukasz najlepszej jakościowo-cenowej telewizora Philips , ten model jest wyraźnym kandydatem na stanowisko.

3) Samsung HD 32N4300 — technologia „Hyper real” i „Wide Color Enhance”

Może nie jest to jedno z najlepszych urządzeń południowokoreańskiego giganta, ale warto o nim wspomnieć. Posiada takie funkcje jak Dolby Digital Plus czy optyczne wyjście audio, choć uderzające jest to, że  wykorzystuje  technologię Wide Color EnmakeDzięki temu uzyskuje się obrazy o bardzo jasnych kolorach i doskonałych tonach. Ma rozdzielczość 1080 pikseli,  rozdzielczość HD  i klasę energetyczną A+. Nie wyróżnia się smukłym kształtem, ale można go umieścić praktycznie w dowolnym miejscu. Ponadto ten 32 -calowy telewizor Smart TV ma połączenie Wi-Fi, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi platformami do przesyłania strumieniowego.

4) LG 28TL510S-PZ – Jakość-cena i bardzo dobre opinie

Mówimy o modelu hybrydowym, który pozwala cieszyć się tanim Smart TV i monitorem LG w tym samym czasie . Posiada tryb podzielonego ekranu, jakość obrazu tych monitorów jest bardzo wierna kolorystycznie i mają szeroki kąt widzenia. Posiada również tryby filmu i gry. Z drugiej strony zawiera dwa głośniki stereo o mocy 5 W i można go umieścić na ścianie. Jest to 28-calowy telewizor Smart TV z webOS, 10W wirtualnym dźwiękiem przestrzennym i procesorem Triple XD . Jeśli chodzi o połączenia, to posiada wyjście optyczne, dwa porty HDMI i USB.

5) TD Systems K24DLG12HS – Smart TV bardzo tani i z Androidem 9.0

Przede wszystkim ma dźwięk Dolby digital Plus i energooszczędność F. Ma system operacyjny Android 9.0 oraz Arm Corex A55 Quad Core taktowany 900 MHz . Znajdziesz 1,5 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci oraz połączenie Bluetooth, które obejmuje wystarczająco szeroki sygnał. Jakość obrazu wciąż może być poprawiona, ale jeśli chcesz go do swojego pokoju, spełni on Twoje oczekiwania. Na koniec zwróć uwagę, że jeśli szukasz modeli tego rozmiaru, mamy artykuł na naszej stronie internetowej, dzięki czemu możesz znaleźć tani 24-calowy telewizor .

Jaki tani telewizor kupić?

Oczywiste jest, że główną korzyścią zakupu taniego telewizora jest to, że zapłacisz za niego niewielkie pieniądze. Nie oznacza to, że jakość obrazu, dźwięk, łączność, rozmiar lub system operacyjny nie są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Trzeba jednak popracować, aby znaleźć odpowiedni model .

Codziennie pojawia się wiele promocji i ofert, co może utrudniać rozpoznanie, która oferta jest właściwa. Dlatego, aby wybrać między najlepszymi tanimi telewizorami, trzeba nie tylko patrzeć na cenę. Jeśli zdecydujesz się na jakąkolwiek ofertę, zawsze pamiętaj o dobrym porównaniu jakości do ceny i spójrz na funkcje, których potrzebujesz. W poniższej sekcji pokazujemy niektóre okoliczności, które mają największy wpływ na wybór.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszej taniej telewizji

Są wybory, które nie są łatwe i zależą w dużej mierze od Twoich upodobań i potrzeb, tak jak w przypadku tanich telewizorów. Mimo to, aby to ułatwić, oto kilka elementów, na które należy zwrócić uwagę:

Najlepszy tani Smart TV

  • Rozmiar ekranu . Aby wybrać rozmiar ekranu, musisz wziąć pod uwagę, gdzie go umieścisz i z jakiej odległości zwykle go zobaczysz. Tylko wtedy możesz uzyskać z tego jak najwięcej.
  • Dźwięk . Chociaż nie jest to mocna strona tych urządzeń, niektóre są pod tym względem lepsze od innych. Oznacza to, że nie musisz uzupełniać go soundbarem lub kinem domowym.
  • Jakość obrazu . Przed zakupem telewizora za jego cenę musisz znać różne technologie. Jeśli użyteczność będzie wysoka (6-8 godzin), najlepszy jest wyświetlacz LCD. Jeśli zależy Ci na jakości i niskim zużyciu energii, zdecyduj się na diodę LED, a jeśli zamierzasz używać jej do oglądania filmów i seriali z pełną szczegółowością, możesz postawić na OLED lub QLED. Podobnie istnieją inne funkcjonalności w tym aspekcie, takie jak rozdzielczość 4K, UHD czy specyficzne technologie niektórych marek. Zaznacz, że na naszej stronie mamy recenzję, w której można znaleźć tani telewizor 4K .
  • Cena . Aby wybrać najlepszą tanią telewizję, niezbędna jest analiza dwumianu jakość-cena. Jeśli spojrzysz tylko na cenę, być może bilans jest ujemny, chociaż telewizor był bardzo tani. Ustaw maksymalną cenę i znajdź to, co najbardziej Ci odpowiada.
  • Łączność . Obecnie telewizor posiadający łącze WiFi lub Ethernet jest powszechny i ​​praktycznie niezbędny. Niektóre mają również Bluetooth, co jest przydatne, jeśli masz słuchawki z tego typu połączeniem. Zakłada się, że wszystkie obecne modele posiadają porty HDMI i USB.
  • Projekt . Wygląd telewizora, nawet jeśli jest bardzo tani, musi być spójny z przestrzenią, w której go postawimy.

Wniosek: najlepszy tani Smart TV będzie tym, który wybierzesz

Biorąc pod uwagę modele i porady, które zaoferowaliśmy Ci w tym artykule, łatwiej będzie Ci ocenić wśród najlepszych tanich Smart TV, gdy znajdziesz różne promocje i oferty. Dlatego zanim wystartujesz w najniższych cenach, przeanalizuj również jakość obrazu, dźwięku, połączeń, łączność czy design, a przede wszystkim zadbaj o swoje potrzeby, gusta i preferencje .

Celem jest nie tylko zakup dobrego, taniego telewizora, ale także zaspokojenie Twoich potrzeb. Ale jeśli pomimo naszych wskazówek nadal nie wiesz, który tani telewizor wybrać i potrzebujesz więcej informacji , zalecamy przeszukanie porównań i sprzedaży Amazon.

Mamy nadzieję, że to porównanie ci pomogło, że znajdziesz najlepszy tani telewizor Smart TV i że cieszysz się najlepszymi serialami, filmami lub grami, na jakie zasługujesz.

Oprócz tanich telewizorów można też znaleźć różne typy i marki

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat różnych typów i marek, aby wybrać najlepszy telewizor , zbieramy bardziej szczegółowe porównania.