Najlepsze tanie aparaty podwodne

Z tej okazji przedstawiamy ten post z szeroką gamą najlepszych tanich aparatów podwodnych na rynku, jednak nie wszystkie z nich są wysokiej jakości, dlatego przynieśliśmy Ci przewodnik, abyś wiedział, który kupić.

kamery podwodne

cámaras acuáticas

Jakie są najlepsze aparaty podwodne?

Jeśli szukasz najlepszych tanich aparatów podwodnych na rynku, nadszedł czas, aby pokazać Ci listę z opcjami najlepszej jakości na rynku.

Najlepiej oceniana kamera podwodna GoPro HERO3

GoPro HERO3 to doskonała nowa kamera pod tym względem, jej jakość wideo to 1080p 30fps, czyli ma jakość HD, dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszymi nagraniami zarówno na powierzchni, jak i pod wodą.

Ma wbudowane Wi-Fi, dzięki czemu możesz podłączyć go do telefonu komórkowego lub tabletu, dzięki czemu będziesz cieszyć się aplikacją GoPro, jej 5-megapikselowymi zdjęciami z 3 klatkami na sekundę, gdy chcesz robić zdjęcia seryjne, dzięki czemu możesz nie tylko nagrywać dobre filmy, ale także robić świetne zdjęcia.

Ta podwodna kamera może być zanurzona na głębokość do 40 metrów, więc możesz jej użyć, gdy chcesz nagrać dno morza. Szerokokątny obiektyw, który jest jedną z zalet, dzięki którym ten aparat jest jednym z najbardziej znanych na rynku.

idź pro heco3

go pro heco3

Kup tani aparat podwodny Topop

Wodoodporna kamera sportowa Topop jest jedną z najlepszych na rynku, ma 2-calowy ekran HD LCD, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystko, co nagrywasz i robisz zdjęcia.

Jego szerokokątny obiektyw ma 170 stopni, co pozwala robić zdjęcia szerokokątne, a z kolei nagrywać wysokiej jakości filmy, masz sześć warstw szklanego obiektywu, aby obrazy były wyraźniejsze i ostrzejsze.

Topop może być zanurzony do 30 metrów, pozwala ustawić czułość ISO lub inne parametry, takie jak kompensacja ekspozycji, balans bieli, ostrość, ma różne akcesoria do użycia i maksymalne wykorzystanie go, wreszcie jego bateria Jest to akumulator litowy o pojemności 900 mAh, który pozwoli na nagrywanie przez półtorej godziny w jakości 1080p i 30 kl./s.

topop

topop

Najlepsza jakość i cena aparatu podwodnego Vic Tsing

Vic Tsing to bez dwóch zdań rewelacyjny aparat podwodny, najlepszy na rynku pod względem jakości do ceny, ma nagrywanie wideo w rozdzielczości 4k, 2880*2160 pikseli przy 24 klatkach na sekundę, potrafi nagrywać w 2k przy 30 klatkach na sekundę, a przy 1080P przy 60 klatkach na sekundę Jest to jeden z najlepszych aparatów podwodnych z najlepszą jakością nagrań.

Posiada 2-calowy ekran pozwalający na przeglądanie zdjęć i filmów w jakości HD, posiada łączność Wi-Fi do 15 metrów, posiada darmową aplikację o nazwie Final Cam, która pozwala manipulować aparatem z poziomu urządzenia mobilnego .

Ten aparat można zanurzyć tylko na dwa i pół metra, co jest jego słabym punktem, ponieważ oznacza to, że nie można go bardzo zanurzyć, ma różne tryby użytkowania, zdjęcia ciągłe, poklatkowe, tryb nocny. Posiada również system RSC, który służy do unikania wstrząsów podczas nagrywania, a także kartę Micro SD 64 GB i wyjście HDMI.

ofiara

vic tsing

Kup najwyższej jakości kamerę podwodną GoPro HERO4 Black Edition

Wreszcie przedstawiamy GoPro HERO4 Black Edition, który jest najlepszą kamerą podwodną na rynku, ma profesjonalne nagrywanie w 4K przy 30 klatkach na sekundę, szybkie robienie zdjęć i potężne serie.

Ma łączność Wi-Fi i Bluetooth, a także tryby nocne do zdjęć i filmów, ma też 12-megapikselowe zdjęcia przy 30 klatkach na sekundę, może nurkować do 40 metrów, co jest doskonałą odległością pod powierzchnią morza.

bohater4

hero4

Funkcje, których nie powinno zabraknąć w Twoim tanim aparacie podwodnym

Przy tej okazji pokażemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie cyfrowego aparatu podwodnego, abyś mógł wybrać najlepszą opcję na rynku.

  1. Głębokość: Powinieneś przede wszystkim patrzeć na głębokość, jaką może osiągnąć, ponieważ ważne jest, aby wiedzieć przy wyborze i czy odpowiada ona Twoim potrzebom.
  2. Cena: Oczywiście cena jest kluczowa, ponieważ im bardziej znana jest kamera głębinowa i ma wysoką jakość, tym bardziej prawdopodobne jest, że ma dość wysoką cenę, jednak fakt, że płacimy wysoką cenę, oznacza, że uzyskamy jakość, dla której idealnie byłoby znaleźć równowagę między marką a ceną, aby otrzymać produkt z wysokiej półki w komfortowej niskiej cenie.
  3. Jakość fotografii: Czynnikiem, który należy podkreślić, kiedy kupujemy aparat, jest jego jakość, możemy zobaczyć, jakie ma megapiksele i w jakim formacie zapisuje zdjęcia.
  4. Pojemność wideo: Musimy sprawdzić, czy aparat ma możliwość nagrywania filmów, większość z tych aparatów robi zdjęcia i nagrywa filmy, ale nie jest konieczna obserwacja przed dokonaniem zakupu.
  5. Rozmiar: Aby zakończyć, musimy spojrzeć na rozmiar, to znaczy, że nie jest ani bardzo duży, ani ciężki, nie chcesz, aby przeszkadzał ci podczas uprawiania danego sportu, ale jednocześnie musi być odporny i zwarty.
Inne rodzaje aparatów
Tanie aparaty podwodneKamera sportowa Aukey