5 najlepszych podwodnych smartwatchów do pływania

Najlepszy zanurzalny smartwatch

Szukasz najlepszego wodoodpornego smartwatcha 2022 roku i pływasz, gdy liczą się wszystkie parametry Twoich ćwiczeń? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nie przegap naszego poradnika zakupowego, w którym znajdziesz jedne z najlepszych jakościowo cenowo smartwatchów do pływania. No to ruszamy!

Jaki jest najlepszy podwodny smartwatch do pływania?

Przede wszystkim podkreśl, że zebrane smartwatche podwodne nie zawierają tych samych funkcji i że oferty lub ceny zmieniają się między niektórymi modelami i innymi.

1) Garmin Fēnix 6 PRO — prawdziwie outdoorowy smartwatch multisport

Jeśli interesuje Cię wodoodporny smartwatch do pływania i multisportu, Garmin Fēnix 6 PRO idealnie spełni Twoje oczekiwania. To okaz przygotowany przede wszystkim do aktywności na świeżym powietrzu. W rzeczywistości posiada funkcję ClimbPro Climb Planner , która zapewnia informacje w czasie rzeczywistym o podjazdach, w tym o procentowym nachyleniu, odległości i wysokości, z którą będziesz musiał się zmierzyć. Jednocześnie zawiera mapy Europy TopoActive , dzięki czemu możesz tworzyć wiele różnych tras na całym kontynencie. Jednocześnie dodaje szczegóły ponad 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie z ich nazwami i stopniem trudności.

2) Apple Watch Series 6 – wyświetlacz Retina jest zawsze włączony i kontroluje ruch od pierwszej minuty

Kilka aspektów Apple Watch Series 6 wyróżnia się, jednym z nich jest fakt, że jego ekran Retina jest zawsze aktywny i oferuje wysokiej jakości obraz. W ten sposób jest 2,5 razy jaśniejszy w środowiskach zewnętrznych i podczas odpoczynku, więc nie musisz sprawdzać telefonu komórkowego, aby zobaczyć dane dotyczące wydajności. Kolejną zaletą tego inteligentnego zegarka Apple jest to, że będziesz mógł być świadomy całej aktywności od momentu jego uruchomienia. Będziesz mógł wiedzieć, jaki jest Twój poziom wytrenowania zarówno w wodzie, jak i poza nią, będziesz musiał tylko skonfigurować tryb, w którym chcesz zacząć, a następnie będziesz mógł sprawdzić, jak wygląda Twoja ewolucja.

3) Garmin Vivoactive 4 – Naucz się trenować z animowanymi ćwiczeniami na ekranie Twojego smartwatcha

Czy lubisz śledzić animowane treningi , aby wiedzieć, jak poprawnie wykonać każde ćwiczenie? Otóż ​​z Garminem Vivoactive 4 ta opcja jest rzeczywistością, bo na samym ekranie smartwatcha można zobaczyć, jak wykonywane są ćwiczenia siłowe, joga, pilates czy cardio. Możesz również uzupełnić je wszystkie ponad 20 aplikacjami sportowymi, które są fabrycznie zainstalowane na urządzeniu. Jeśli chodzi o zastosowania, które będziesz mógł zrobić z tym urządzeniem po zsynchronizowaniu go z telefonem komórkowym, obejmują one sprawdzanie wiadomości e-mail lub wiadomości , a także otrzymywanie alertów bezpośrednio na zegarku. Ponadto, jeśli Twój telefon to Android, możesz odpowiadać na wiadomości tekstowe.

4) Polar Vantage V2 – integruje wiele satelitów i oferuje spersonalizowane programy treningowe

Ten smartwatch przystosowany do pływania zawiera wiele innych funkcji, które są idealne dla osób, które kochają aktywność i przygodę. Na przykład ma kilka zintegrowanych systemów satelitarnych, takich jak GPS, Glonass, Galileo i QZSS, które uzupełnia kompas i barometr. Z kolei, aby szczegółowo prześledzić orografię terenu, po którym chodzisz, oraz to, jak radzisz sobie na zboczach i zjazdach, możesz skorzystać z funkcji Hill Splitter. Z drugiej strony posiada system o nazwie FitSpark , za pomocą którego możesz realizować plany treningowe dotyczące pływania, biegania, jazdy na rowerze lub dowolnego innego, w zależności od możliwości regeneracji, kondycji fizycznej i historii treningów.

5) Garmin Swim 2 — Przeanalizuj rodzaj ruchu oraz tempo podczas sesji pływania

Ten smukły i lekki model Garmin został udoskonalony tak, aby zawierał wiele opcji do treningu pływackiego. Wśród funkcji, które dodaje podczas treningu, znajdują się pomiary odpoczynku, przebyty dystans i na jeden ruch, krytyczna prędkość pływania, rytm, rodzaj ruchu i śledzenie za pomocą GPS, jeśli pływasz na świeżym powietrzu. Dzięki Swim 2 możesz rejestrować czas spędzony każdego dnia i dystans, a podczas pływania będziesz otrzymywać alerty dotyczące tempa, aby pomóc w utrzymaniu prędkości. Podobnie poza wodą zawiera wiele możliwości. Wśród nich jest kontrola poziomu stresu i innych profili aktywności, takich jak jazda na rowerze, bieganie i podstawowe ćwiczenia cardio.

Jaki podwodny inteligentny zegarek kupić?

Zatapialny inteligentny zegarek , oprócz funkcji zaprojektowanych do kontrolowania treningu pływackiego, dodaje inne ciekawe opcje, które warto docenić, zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która lubi uprawiać różne rodzaje sportów. Będziesz musiał zobaczyć, która z tych alternatyw najlepiej pasuje do Ciebie, aby wybrać kompletne urządzenie. Jeśli nadal nie widzisz tego wyraźnie, radzimy skonsultować się z platformą kupna i sprzedaży, taką jak Amazon. W katalogu smartwatchów przygotowanych na wodę z pewnością znajdziesz idealny dla siebie. Ponadto we wszystkich produktach są szczegółowe funkcje i ceny.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego smartwatcha do pływania

Najlepszy smartwatch do pływania zawsze będzie tym, który wybierzesz w oparciu o Twoje potrzeby, budżet i osobiste upodobania. Jednak przed wykonaniem ostatniego kroku warto przyjrzeć się kilku szczegółom.

Najlepszy podwodny smartwatch do pływania

  • Połączenie : jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś sprawdzić, jest to, czy model Smartwatcha do pływania, który lubisz, jest kompatybilny z Twoim telefonem komórkowym. Pamiętaj, że będziesz mógł je łączyć i wykonywać różne czynności za pomocą smartwatcha bez konieczności noszenia przy sobie telefonu komórkowego. Najczęstszym jest to, że otrzymujesz między innymi powiadomienia o wiadomościach lub e-mailach.
  • Funkcje pływackie — zobacz, jakiego rodzaju śledzenie i kontrolę możesz wykonywać podczas treningów pływackich. Ważne jest również, aby sprawdzić, ile metrów jest w stanie wytrzymać i czy nadaje się zarówno do wody słodkiej, jak i słonej.
  • Sport – Prawie wszystkie te smartwatche zawierają opcje multisport, dzięki czemu można ich używać w wielu różnych trybach, takich jak jazda na rowerze, bieganie oraz inne aktywności siłowe i cardio.
  • GPS: jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią sporty na świeżym powietrzu, idealnym rozwiązaniem jest, aby wybrany model miał różne opcje satelitów. Dzięki nim będziesz mógł nagrywać swoje trasy, a nawet w zależności od urządzenia wskaże najlepszą drogę.
  • Prognoza pogody : jest to ciekawa opcja, jeśli należysz do osób, które głównie zajmują się działalnością zewnętrzną. Pomoże Ci to lepiej zaplanować treningi w tym zakresie.
  • Kontrola i bezpieczeństwo : Zaleca się, aby te urządzenia zawierały funkcje wykrywania lokalizacji i incydentów, zwłaszcza jeśli jesteś poszukiwaczem przygód i lubisz gubić się w naturze.