Najlepsze centra prasowania Braun

Jakie jest najlepsze centrum prasowania Braun?

Przez te tygodnie dużo myślałam o obowiązkach domowych io tym, jak bardzo pochłaniają one nasz czas i wysiłek, a jednym z nich jest prasowanie ubrań lub tkanin, które potrzebujesz, aby były idealnie gładkie i bez zagnieceń, w związku z tą sytuacją, która wydaje się nie mieć escape. , postanowiłem znaleźć sposób na prasowanie w prostszy i bardziej satysfakcjonujący sposób.

Po pewnym czasie przeszukując sieć i czytając opinie profesjonalistów w okolicy, natknąłem się na kilka urządzeń elektrycznych, które wydawały mi się absolutnie niezbędne do poprawy zdrowia kręgosłupa i ciśnienia w szyi, a dziś chcę się tym podzielić z ty, poznaj najlepsze centra prasowania Braun w tym roku, spójrz na ich specyfikacje, zalety i wady i wybierz odpowiednie dla siebie. Ośmielisz się?

🥇 Porównanie najlepiej sprzedających się dziś centrów prasujących Braun


Zdjęcie
NAJLEPSZY SPRZEDAJĄCY

Braun Carestyle5 - Centrum prasowania, 2400 W, dwukierunkowa stopa 3D Eloxal,...

TANIEJ

Braun CareStyle Compact IS2043 - Centrum prasowania, podeszwa 3D Eloxal Plus,...

MAKSYMALNA POJEMNOŚĆ

Braun CareStyle 7 Pro IS 7056 - Centrum prasowania, 2400 W, 7,5 bar, 2 l, 450...

NAJLEPSZY STOSUNEK DO PIENIĘDZY

Braun Carestyle 3 IS3042/1WH - Centrum prasowania, 2400 W, 120 g/min, 5,5 bar,...


Głosy


opinie


pojemność wodna
1,4 litra

1,3 litra

2 litry

2 litry


Ciśnienie pary
6 barów

5 barów

7,5 bara

5,5 bara


Moc
2400 watów

2200 watów

2400 watów

2400 watów


jedyny typ
Stal nierdzewna

eloxalPlus

Szafir

eloksal 3D


stała para
120 g/min

110 g/min

125 g/min

120 g/min

NAJLEPSZY SPRZEDAJĄCY

Foto
Braun Carestyle5 - Centro de planchado, 2400 w, suela bidireccional eloxal 3d,...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
1.4 litros

Presión de vapor
6 bares

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
Acero inoxidable

Vapor constante
120 g/min

MÁS BARATA

Foto
Braun CareStyle Compact IS2043 - Centro de Planchado, Suela 3D Eloxal Plus,...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
1.3 litros

Presión de vapor
5 bares

Potencia
2200 vatios

Tipo de suela
EloxalPlus

Vapor constante
110 g/min

MÁXIMA CAPACIDAD

Foto
Braun CareStyle 7 Pro IS 7056 - Centro de planchado, 2400 W, 7.5 bar, 2 L, 450...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
2 litros

Presión de vapor
7,5 bares

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
Saphir

Vapor constante
125 g/min

MEJOR RELACIÓN CALIDAD-PRECIO

Foto
Braun Carestyle 3 IS3042/1WH - Centro de planchado, 2.400 w, 120 g/min, 5,5 bar,...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
2 litros

Presión de vapor
5.5 bares

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
Eloxal 3D

Vapor constante
120 gr/min

✅ Jaki model centrów prasujących Braun możesz wybrać?

 

➤  Braun Care Style 5 to 5043 — ulubieniec profesjonalistów

Braun Carestyle5 - Centrum prasowania, 2400 W, dwukierunkowa stopa 3D Eloxal, uderzenie pary 340 g/min, system blokady Easylock, biały i fioletowy

Zaczynamy od jednego z najlepiej nagradzanych przez użytkowników modeli, Braun Care Style 5 Is 5043, który dysponuje potężną mocą 2400 W i 6 barami ciśnienia, dzięki którym osiągniesz nienaganne efekty i zadbasz o stan swoich ubrań, ponieważ Posiada system iCare, który przypisuje idealną temperaturę do prasowania tkaniny.

Posiada stopę Eloxal 3D , która pozwala wygładzić ubrania, płaszcze lub zasłony w dowolnym kierunku, w pionie lub codziennie, podczas gdy ciągły przepływ pary wynosi 120 gramów na minutę, z silnym uderzeniem pary, które osiąga 340 g / min.

Warto wiedzieć, że konserwacja tego urządzenia jest prosta, jego system opróżniania jest intuicyjny, a nawet ma wskaźniki świetlne , które informują o idealnym momencie do odkamieniania.

 

Zalety
 • Łatwy transport dzięki systemowi blokowania Easy Lock.
 • Bezpieczny i niezawodny , wyłącza się po 10 minutach bezczynności.
 • Szybko się rozgrzej.
 • Łatwe czyszczenie i konserwacja .
Niedogodności
 • Zbiornik na wodę NIE jest wyjmowany, więc napełnianie go jest niewygodne.
 • Nie zawiera pojemnika do napełniania.
Chociaż na początku miałem wątpliwości co do marki Braun i innych renomowanych, ostatecznie przekonałem się do tego modelu i jego innowacyjnych funkcji i nie myliłem się! Rewelacyjne działanie, dobra nośność, przydatny system kotwiczący do transportu w dowolne miejsce, temperatura nie jest regulowana, ale nie stanowi to problemu. Polecam, ubrania są nienaganne!

➤  Braun CareStyle Compact IS2043 – Kompaktowy i wydajny

Braun CareStyle Compact IS2043 - centrum prasowania, podeszwa 3D Eloxal Plus, moc 2200 W, zbiornik 1,3 l, stały strumień pary 110 g/min, ciśnienie 5 barów i wyrzut pary 300 g/min, biały/niebieski

Kontynuujemy z kolejnym z moich ulubionych centrów do prasowania, Braun CareStyle Compact IS2043 ma pionową konstrukcję, która jest innowacyjna i bardzo kompaktowa, ale jednocześnie skuteczna i dość mocna; ma ciśnienie pary 5 barów i moc 2200 watów oraz tryb ECO zapewniający doskonałe rezultaty.

Posiada podeszwę FreeGlide 3D Eloxal Plus , czyli jej kształt umożliwia przesuwanie o 360º, co pozwala szybko i bez niedogodności prasować w dowolnym kierunku ; Należy zauważyć, że zbiornik na wodę ma łączną pojemność 1,3, dzięki czemu można prasować przez ponad godzinę bez przerwy.

Stały strumień pary wynosi 110 gramów na minutę , a intensywny nadmuch do najtrudniejszych zagnieceń to 300 g/min. Zawiera system bezpieczeństwa i blokady dla maksymalnego komfortu.

 

Zalety
 • Cichy i łatwy w użyciu.
 • Lekki, kompaktowy i łatwy do przechowywania.
 • Nagrzewanie zajmuje niewiele czasu .
 • Zmarszczki znikają w jednym przejściu.
Niedogodności
 • Kaucja nie jest usuwalna.
 • Przełącznik mocy pary znajduje się na żelazku, zwykle utrudnia proces .
Czekałem na rozwiązanie mojego bólu pleców! Jestem zafascynowany tym, jak wygodnie i szybko mocuje się odzież tym centrum prasowalniczym, ślizga się bardzo płynnie i nie cieknie jak inne żelazka parowe, więc jest to zaleta, rzetelna firma, gwarancja produktów z jakość. 100% zalecane!

➤  Braun CareStyle 7 Pro IS 7056 – najbardziej kompletny i wyrafinowany

Braun CareStyle 7 Pro IS 7056 – Centrum prasowania, 2400 W, 7,5 bara, 2 l, 450 g/min, 125 g/min, stopa szafirowa czarna, szara

Przedstawiam Państwu jedno z centrów prasowalniczych o najlepszym wyglądzie i funkcjach, Braun CareStyle 7 Pro IS 7056 , o dużej mocy 2400 W, wyrafinowanym designie i maksymalnej pojemności 2 litrów wody; Jedną ze zmiennych, które ma w porównaniu z poprzednimi modelami, jest regulacja termostatu, która pielęgnuje i konserwuje tkaniny każdego rodzaju odzieży.

Ma ciśnienie pary 7,5 bara i ciągły strumień pary 125 g/min , w przypadku potrzeby zwiększenia wydajności osiąga 540 g/min w uderzeniach o ograniczonym czasie, z drugiej strony jest bardzo bezpieczny, od in Jeśli pozostawisz go włączony, wyłączy się automatycznie, aby uniknąć wszelkiego rodzaju wypadków.

Długość przewodu zasilającego to łącznie 1,8 m, który można schować po zakończeniu prasowania, co w połączeniu z automatycznym systemem przeciwdziałania osadzaniu się kamienia sprawia, że ​​jest to urządzenie wygodne w użytkowaniu i o długiej żywotności.

 

Zalety
 • Mniejsze zużycie energii elektrycznej.
 • Lepsze wyniki w krótszym czasie.
 • Bardzo łatwe do czyszczenia.
 • Solidny, odporny i bardzo trwały.
Niedogodności
 • Jest najdroższy na liście.
 • Nie jest bardzo kompaktowy, nie jest łatwy do przechowywania .
Weszłam do internetowego sklepu AGD i to właśnie ten przykuł moją uwagę najbardziej, marka Braun jest znana na całym świecie ze swoich produktów wysokiej jakości, ale cena była dość wysoka, jest bardzo wytrzymały, doskonała obsługa, łatwe opróżnianie woda i czyszczenie. Zajmuje to połowę czasu w porównaniu z konwencjonalnym żelazkiem, a ubrania są idealne. Nie żałuję ani sekundy, 5 gwiazdek!

➤  Braun Carestyle 3 IS3042/1WH – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Braun Carestyle 3 IS3042/1WH - Centrum prasowania, 2400 W, 120 g/min, 5,5 bara, zbiornik 2 l, biały i szary

Kończymy z idealnym centrum prasowania, jeśli Twój budżet nie jest tak wysoki i szukasz czegoś trwałego, poznaj Braun Carestyle 3 IS3042/1WH , z dwukierunkową stopą Eloxal 3D z zakrzywioną powłoką do swobodnego prasowania w wybranym kierunku bez wszelkie przeszkody i 2-litrowy wyjmowany zbiornik na długie sesje bez przerw w uzupełnianiu wody.

Jego temperatura jest regulowana automatycznie, a technologia iCare chroni tkaninę, dostosowując idealny poziom ciepła do konkretnego rodzaju tkaniny, unikając w ten sposób ryzyka poparzenia odzieży.

Ciśnienie wynosi 5,5 bara , a stały strumień pary to 120 gramów na minutę , natomiast intensywna para, którą osiąga, to 330 g / min. Wybierając tryb ECO, możesz zaoszczędzić do 35% energii elektrycznej, ten tryb jest zalecany do ubrań które nie wymagają zbyt dużej ilości pary.

 

Zalety
 • Zaokrąglona i lekka konstrukcja.
 • Kompaktowy rozmiar , łatwy do przechowywania.
 • Wielka moc i czas trwania wody.
 • Szybkie i skuteczne rezultaty .
Niedogodności
 • Nie jest wygodny w transporcie .
 • Nie ma automatycznego wyłączania .
Wybrałam ten model, ponieważ w domu jest nas 6 osób, a prasowanie zwykle trwa dłużej, a wyjmowany 2-litrowy zbiornik bardzo mi pomaga, żebym nie musiała co chwilę przerywać prasowania, a gdyby tak się stało, Ja po prostu idziesz i napełniasz kran, odkręcasz i to wszystko! Ładny design, kompaktowy i łatwy do przechowywania. Całkowicie zadowolony z mojego zakupu!

🏆 Nasza opinia o marce Braun

Ważne jest, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji wziąć pod uwagę pewne dodatkowe cechy, takie jak moc, ciśnienie pary, ciągły przepływ i autonomia , chociaż opinie użytkowników, którzy wcześniej kupili te urządzenia, zapewniają, że są one doskonałej jakości i że oszczędność czasu i wysiłku jest zauważalna na pierwszy rzut oka, konieczne jest zwrócenie uwagi na te małe szczegóły, które robią różnicę.

nasza opinia marka braun

Należy zauważyć, że nowe centra prasowania wykorzystują innowacyjne technologie, wśród których są:

 • Automatyczne wyłączanie : jeśli zapomnisz go włączyć, wyłączy się z powodu braku aktywności.
 • Eliminacja osadów wapiennych: wydłuża żywotność urządzenia.
 • Mocowanie żelazka do podstawy : dla maksymalnego komfortu podczas transportu centrum prasowania z jednego miejsca na drugie.
 • Tryb Eco: oszczędzaj do 35% energii elektrycznej.

Którą centralę do prasowania Braun kupić?

Teraz, gdy wiesz trochę więcej o tej firmie i jej produktach, ważne jest, abyś wiedział i sprawdził, czego naprawdę potrzebujesz od centrum do prasowania, to znaczy, do czego będziesz go używać.

jakie centrum prasowania Braun kupić

Jeśli musisz za każdym razem wyprasować dużą stertę ubrań, najlepszą opcją jest pojemność do 2 litrów (Braun CareStyle 7 i Braun Carestyle 3), w przeciwnym razie potrzebujesz prostszego modelu, wystarczy jeden. 3 0 Pojemność 4 litry (Braun Compact IS2043 i Braun Carestyle5).

Trochę o Braunie

Firma ta ma swoje początki w Niemczech w roku 1921 , a jej założycielem jest inżynier Max Braun, który stworzył warsztat budowlany oparty na wynalazkach z zakresu radiofonii, dając swoje początki jako sama fabryka, w roku 1928, Od tego momentu nie przestaje się rozwijać, plasując się w czołówce rynku AGD.

trochę o braunie

Pod koniec lat 60-tych firma Gillette przejęła ster odnoszącego sukcesy Brauna wraz ze swoimi ponad 5000 pracownikami, co umożliwiło rozszerzenie kanałów dystrybucji i oczywiście rynku; marketing ekspresów do kawy, żelazek elektrycznych i innych produktów o innowacyjnym i wytrzymałym designie.

Odpowiadają nie tylko za marketing centrów prasowania , ale także miksery, sokowirówki, blendery, tostery i wiele więcej!

Modele centrów prasujących Braun
Centrum prasowania Braun Carestyle 3Centrum prasowania Braun Carestyle 5

Inne marki, które porównaliśmy
Najlepsze centra prasowaniaNajlepsze centrum prasowania De’LonghiNajlepsze centra prasowania Rowenta
Najlepsze centrum prasowania ArieteNajlepsze centrum prasowania PhilipsNajlepsze centrum prasowania Siemens
Najlepsze centra prasowania BoschNajlepsze centra prasowania PoltiNajlepsze centrum prasowania Tefal
Najlepsze centra prasowania Braun