Recenzja centrum prasowalniczego Ariete Stiromatic Instant Pro 5578

Ariete Stiromatic Instant Pro 5578 - 2200 W Centrum prasowania, nieograniczona autonomia, ceramiczna podeszwa, uchwyt do przenoszenia, owijka na przewód, czarno-srebrna

Będę z tobą szczera, do niedawna nienawidziłam wszystkiego, co wiązało się z koniecznością prasowania, absolutnie wszystkiego. Uważałem to za nudne, męczące, nieprzyjemne i marnowałem przez to sporą ilość czasu, aż pewnego dnia, za namową krewnego z północy Portugalii, postanowiłem poszukać w internecie centrów do prasowania i kiedy zobaczyłem jaką miał twarz, powiedział: „po prostu to zrób, nie pożałujesz”.

Rzeczywiście, nie żałuję, nie śmiejcie się ze mnie, ale myślałam, że to zakład podobny do pralni chemicznej, gdzie zajmują się wyłącznie prasowaniem ubrań, bardzo się myliłam, bo znalazłam coś znacznie lepszego, urządzenie, które Cię zafascynowało, dlatego chcę podzielić się z Tobą swoją opinią na temat centrum prasowalniczego Ariete Stiromatic Instant Pro 5578. Prasowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

 

🥇 Charakterystyka Ariete Pro 5578

 • Pojemność zbiornika : Model ten oferuje wyjmowany zbiornik o pojemności 1 litra , wystarczający na minimum godzinę pracy.
 • Ciśnienie: Wykorzystuje ciśnienie 3,5 bara , doskonałą moc do usuwania nawet najbardziej uporczywych zmarszczek.
 • Materiał podeszwy: Powłoka ceramiczna zapewnia gładkie prasowanie bez niszczenia odzieży.
 • Uderzenie pary: Uderzenie pary wynosi 90 gramów na minutę, jako ostateczność w przypadku tych zmarszczek, które są odporne.
 • Prasowanie w pionie: Nie będziesz już musiał zdejmować zasłon, kurtek czy koszul, aby je wyprasować, dzięki temu, że jest wyposażony w pionowy wyrzut pary.
 • Moc:  2200 watów.
 • Wymiary:  31 x 18 x 30 cm.
 • Waga:  3 kg.
 • Filtr przeciw osadzaniu się kamienia: tak.

 

✅ Zalety Ariete Stiromatic Instant Pro

Jeśli potrzebujesz wyprasować dużo ubrań w krótkim czasie, ten produkt włoskiego pochodzenia może być Twoim idealnym towarzyszem; jednym z jej pozytywnych aspektów jest duża moc 2200 W, co stanowi duży postęp w stosunku do poprzednich modeli, będąc jednym z najczęściej używanych w najlepszych pralniach chemicznych w kraju.

Z drugiej strony nie musisz się martwić o ślizganie na siłę, ponieważ ceramiczna stopa sprawi, że praca będzie znacznie płynniejsza i przy mniejszym nacisku niż w przypadku konwencjonalnego żelazka, poczujesz się jak jazda na łyżwach po lodzie, c

 • Dni, w których zdejmowano zasłony lub jakiekolwiek ubrania, minęły; czy to koszule, kurtki czy spodnie, a wszystko to dzięki pionowej funkcji pary.
 • Posiada zbiornik o dużej pojemności , co zapewnia dłuższy czas użytkowania oraz znacznie skraca przerwy na uzupełnianie zbiornika.
 • Długa żywotność , ponieważ zawiera wyjmowany filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia, który zapobiega zatkaniu wylotu pary.
 • intuicyjna obsługa; Posiada wskaźnik poziomu wody, który zawsze informuje Cię o konieczności jej uzupełnienia.

🏆 Moja opinia po recenzji tego centrum do prasowania

Ariete Stiromatic Instant Pro 5578 - 2200 W Centrum prasowania, nieograniczona autonomia, ceramiczna podeszwa, uchwyt do przenoszenia, owijka na przewód, czarno-srebrna

Po kilku miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, że jest to model podstawowy , ale jego funkcjonalność i precyzja sugerują, że plasuje się wyżej. Rękojeść jest ergonomiczna i dzięki temu łatwa w obsłudze, a jej konstrukcja jest prosta, bez zbędnych detali i bardzo praktyczna podczas przechowywania w dowolnym miejscu.

Warto zwrócić uwagę na wbudowany zwijacz przewodu, który oszczędza nam martwienia się, że kabel się zwija lub przeszkadza w pracy, co oznacza, że ​​koncentracja jest skupiona na tym, co naprawdę ważne: eliminowaniu zagnieceń i pozostawieniu ubrań w nienagannym stanie .

Nie mogę zignorować jego systemu zapobiegającego osadzaniu się kamienia, naprawdę przydatnej funkcji, której nie ma wiele żelazek (i jeśli jest to konieczne), szczegółu, który zapewnia mu dużą odporność i trwałość, a wszystko to w przystępnej cenie, która nie wpływa na Twój budżet . nie przekraczać 75 euro!

❌Rzeczy, które można poprawić z żelazka Ariete Stiromatic Instant Pro z kaucją

Jak dobrze wiemy, nic nie jest różowe, tak samo dzieje się z każdym produktem lub urządzeniem, dlatego ważne jest, aby znać jego zalety:

 • Niektórzy użytkownicy twierdzą, że nawet jeśli zbiornik na wodę nie jest pusty, musi być dość pełny , aby mógł ssać i wydobywać się para.
 • Kolejną jego wadą jest to, że nie ma przycisku włączania i wyłączania , może to być niewygodne, ponieważ jeśli masz mało czasu i pozostawisz podłączoną maszynę, może to być niebezpieczne.
To centrum prasowania jest najskuteczniejsze, jakiego kiedykolwiek używałem. Mnie osobiście trochę satysfakcji podczas prasowania daje ceramiczna stopa żelazka, ponieważ ślizga się po niej płynnie bez żadnego nacisku, a dodatkowo dzięki pojemnemu zbiornikowi można zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku przy wykonywaniu tego żmudnego zadania. Polecam to wszystkim!