Najlepsze centrum prasowania Philips

Jakie jest najlepsze centrum prasowania Philips?

Zdałam sobie sprawę, że z każdym mijającym dniem czuję się coraz bardziej zmęczona wielogodzinnym prasowaniem, a na ubraniach pozostają drobne, trudne do usunięcia zagniecenia; W pralni chemicznej powiedzieli mi, że dobrego prasowania nie zapewnia ciężkie, duże urządzenie z wysokimi temperaturami, ale raczej rozpylana woda pozwala włóknom się zrelaksować, dzięki czemu wysiłek jest mniejszy i będzie proces jest łatwiejszy.

najlepsze centra do prasowania firmy Philips

Badając trochę w Internecie, dowiedziałem się, że marka Phillips jest odpowiedzialna za uczynienie tego zadania mniej uciążliwym, upraszczając wysiłek i skracając czas, ponieważ charakteryzują się technologiami, które odróżniają je od reszty, co jest dlaczego zdecydowałem się pokazać Ci, co wiem o najlepszych centrach do prasowania firmy Philips , poznać ich cechy, wady i zalety oraz wybrać odpowiednie dla Ciebie. Odciąż swoje plecy!

🥇 Porównanie najlepiej sprzedających się na rynku centrów prasowania Philips


Zdjęcie
NAJLEPSZY STOSUNEK DO PIENIĘDZY

Philips PerfectCare Compact GC7831/20 - Centrum prasowania z autonomiczną...

NAJLEPSZY SPRZEDAJĄCY

PHILIPS GC8650/80

TANIEJ

Philips Optimal Temp GC8715/20 — centrum prasowania z 5,8 barami, Autonomia...

Philips AGD Philips GC8625/30 PerfectCare z 5,8 paskami...


Głosy


opinie


pojemność wodna
1,5 litra

2,5 litra

1,8 litra

2,5 litra


Ciśnienie pary
5,8 bara

6,2 bara

6 barów

5.8


Moc

2400 watów

2600 watów

2400 watów


jedyny typ
SteamGlide PLUS – tlenek ceramiki i tytanu

T-ionicGlide — stal nierdzewna

Poślizg parowy Plus

2400 watów


stała para
120 g/min

120 g/min

120 g/min

120 g/min

MEJOR RELACIÓN CALIDAD-PRECIO

Foto
Philips PerfectCare Compact GC7831/20 - Centro de planchado con autonomía...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
1.5 litros

Presión de vapor
5.8 bares

Potencia

Tipo de suela
SteamGlide PLUS – cerámica y óxido de titanio

Vapor constante
120g/min

MÁS VENDIDA

Foto
PHILIPS GC 8650/80

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
2.5 litros

Presión de vapor
6.2 bares

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
T-ionicGlide – Acero inoxidable

Vapor constante
120g/min

MÁS BARATA

Foto
Philips Optimal Temp GC8715/20 - Centro de Planchado de 5.8 bares, Autonomia...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
1.8 litros

Presión de vapor
6 bares

Potencia
2600 vatios

Tipo de suela
SteamGlide Plus

Vapor constante
120 g/min

Foto
Philips Domestic Appliances Philips GC8625/30 PerfectCare con 5,8 Bares de...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
2.5 litros

Presión de vapor
5.8

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
2400 vatios

Vapor constante
120g/min

✅ Który model centrów prasowalniczych Philips wybrać?

➤  Philips PerfectCare Compact GC7831/20 — ulubieniec profesjonalistów

Philips PerfectCare Compact GC7831/20 - Centrum prasowania z nieograniczoną autonomią, OptimalTemp, 5,8 bara, uderzenie pary 330 g, 1,5 l, 200 W, 1,5 litra, mieszanka, niebieski

Jak sama nazwa wskazuje, centrum prasowalnicze Phillips GC7831/20 PerfectCare Compact ma lekką i kompaktową konstrukcję, ma również dobre przechowywanie, zawiera system zapobiegający osadzaniu się kamienia bez użycia wkładów, co czyni go tańszym i łatwiejszym w użyciu. .

Jego technologia OptimalTemp gwarantuje maksymalną pielęgnację odzieży, ustalając idealny poziom ciepła, umożliwiając prasowanie nawet najdelikatniejszych tkanin bez jakiegokolwiek wpływu na ich strukturę, podeszwa jest nieprzywierająca, co pozwala na lepszy ruch po materiale; jego moc wynosi 2400 W, a maksymalne ciśnienie pary wynosi 5,8 bara, co oznacza dużą moc i szybkość.

Zbiornik na wodę ma pojemność 1,5 litra , dzięki czemu można prasować przez ponad dwie godziny bez konieczności jego uzupełniania; Jakby tego było mało, można go używać w pionie i usuwać zagniecenia z płaszczy lub zasłon, jego stały strumień pary wynosi 120 g/min, a maksymalny skok 330 g/min.

 

Zalety
 • Jest lekki i kompaktowy.
 • To jest bezpieczne.
 • Posiada system Smart Calc Clean, który eliminuje kamień, przedłużając jego żywotność.
 • Jego użycie jest bardzo proste .
Niedogodności
 • Nie posiada automatycznego wyłączania.
Uwielbiam nacisk, z jakim mogę prasować, zbiornik ma długą żywotność i można go napełnić nawet wtedy, gdy jest gorący, jego konstrukcja jest uderzająca i jest idealną opcją dla par lub dużych rodzin, inteligentny system temperatury jest przydatny, bardzo lekki, praktyczny i łatwy w użyciu, jego zwijacz kabla jest świetny. Polecam w 100%!

➤  Philips Optimal Temp GC8650/80 – Wyrafinowana konstrukcja i maksymalna moc

Philips Optimal Temp GC8650/80 — centrum prasowania 6,2 bara, nieograniczona autonomia, wyrzut pary 330 g, podeszwa Tionic Glide, prasowanie bez regulacji temperatury, szybkie nagrzewanie i automatyczne wyłączanie

Ten model jest jednym z najlepiej sprzedających się na rynku, Philips Optimal Temp GC8650/80 ma moc 2400 W i pojemność 2,5 litra, dzięki czemu działa wydajnie i długo, oprócz szybkiego nagrzewania, z którym zajmuje tylko 2 minuty, aby osiągnąć wymagane warunki, generując ciągłą parę 120 g/min.

Z tym centrum prasowalniczym pożegnasz się z ubraniami z przypadkowymi oparzeniami, ponieważ posiada ono doskonałą technologię OptimalTemp, która dba o tkaniny z lnu, kaszmiru, bawełny lub czegokolwiek chcesz. Dbaj o zdrowie swoich ubrań, inteligentnie dostosowując temperaturę do prasowanej tkaniny.

Twoja praca zostanie znacznie zminimalizowana i uproszczona, nie będzie konieczne składanie odzieży, ciśnienie 6,2 bara wykona całą pracę, a także, jeśli chcesz wyprasować zasłony lub grubsze elementy, gdy są wiszące, uzyskasz niesamowitą wydajność z silnym uderzeniem pary 330 g/min i pionową funkcją pary.

 

Zalety
 • Jest cichy , możesz go używać podczas oglądania telewizji lub z rodziną.
 • Jest szybki i lekki.
 • Jego depozyt jest duży, spokojnie można go używać przez 3 godziny.
 • Łatwy w użyciu i czyszczeniu .
Niedogodności
 • Kabel jest trochę krótki.
 • Jest nieporęczny (trudny do przechowywania).
To centrum prasowalnicze udowodniło, że jest świetnej jakości i wydajności, używam go od kilku miesięcy i potwierdzam, ubrania są idealnie wyprasowane w jednym przejściu, nie przypala tkanin, bez względu na to, jak delikatne są (choć nadal należy zachować ostrożność), para wodna usuwa wszelkie zmarszczki. 5 gwiazdek dla Philipsa!

➤  Philips Optimal Temp GC8715/20 – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Philips Optimal Temp GC8715/20 — centrum prasowania 5,8 bara, nieograniczona autonomia, wyrzut pary 310 g, podeszwa ślizgająca się parą, prasowanie bez regulacji temperatury, szybkie nagrzewanie, automatyczne wyłączanie

Czas na opcję Low Cost, centrum prasowalnicze Philips Optimal Temp GC8715/20  ma moc 2600 W i ciśnienie pary 6 barów, jest jednym z najmocniejszych na rynku i razem z pojemnością 1,8 litra zdejmowany zbiornik, staje się kompletnym i efektownym modelem.

Posiada technologię OptimalTemp , dzięki której możesz prasować spodnie, len czy jedwab bez konieczności zmiany temperatury środka, doskonale kontrolując precyzję poziomu ciepła stopy żelazka i dbając o odzież przed przypadkowymi oparzeniami.

Posiada stopę typu SteamGlide Plus , która gładko ślizga się po każdym materiale, może być nawet używana jako żelazko pionowe, jego stały strumień pary wynosi 120 g/min, a intensywny nadmuch dochodzi do 360 g/min, blokada transportowa zaczepiająca żelazko do środka, aby ułatwić poruszanie się.

 

Zalety
 • Łatwe przechowywanie dzięki kompaktowej konstrukcji.
 • Gładkie i mocne prasowanie.
 • Łatwy w transporcie i przenoszeniu.
 • Duża moc i precyzja.
Niedogodności
 • Nie ma automatycznego wyłączania.
 • Nie wytwarza zbyt dużej ilości pary .
Daję mu swoje plusy, po pierwsze dlatego, że jest bardzo lekki i łatwy w transporcie, napełnianie wodą jest proste i opróżnianie tak samo, nie ma potrzeby regulowania poziomu ciepła, więc jego użytkowanie jest uproszczone, a wykończenia są nienaganne usuwa wszelkie zagniecenia z każdego wyprasowanego włókna. Bardzo mi się podobało, 10 punktów!

➤  Philips Aqua PerfectCare GC8625/30 – kompletne, innowacyjne i o dużej pojemności

Philips Aqua GC8625/30 PerfectCare z ciśnieniem 5,8 bara, 2,5 l wody i uderzeniem pary 300 g, 2400 W, 2,5, 10 decybeli, kompozyt, fioletowy

Kontynuujemy model o doskonałych funkcjach, choć nie jest on dobrze znany, Philips Aqua GC8625/30 PerfectCare , to rodzinne centrum prasowania, idealne dla kilkuosobowych grup, ponieważ ma pojemność 2,5 litra, zapewniając dużą wydajność z doskonała wydajność; Ma moc 2400 watów i ciągły strumień pary 120 gramów na minutę, podczas gdy intensywny nadmuch osiąga 300 g/min.

Pozycjonowanie pary jest zmienne i ma ciśnienie 5,8 bara , obejmuje parę pionową i stopę SteamGlide Plus, dzięki której przesuwanie i rozciąganie tkanin pozwoli osiągnąć rezultaty w idealnym punkcie.

Jego częścią jest ekskluzywna technologia OptimalTemp, dzięki której nie będziesz tracić czasu na obracanie pokręteł, ponieważ regulacja temperatury jest inteligentna i automatyczna, dbając o Twoje delikatne ubrania i maksymalnie wykorzystując jej wydajność.Coś jeszcze? Jest przyjazny dla środowiska, aktywując tryb ECO, oszczędza do 35% energii elektrycznej.

 

Zalety
 • Jest bezpieczny i łatwy w transporcie.
 • Oszczędzaj energię i dbaj o środowisko.
 • prosta obsługa.
 • Mocna i duża pojemność zbiornika na wodę.
Niedogodności
 • Nie obejmuje funkcji automatycznego wyłączania.
 • Jest najdroższy na liście.
Po 2 miesiącach użytkowania stał się niezbędnym urządzeniem w domu, posiada wszystkie cechy, które sprawiają, że jest skuteczny, szybki i kompaktowy, z tą różnicą, że zbiornik na wodę jest większy dla maksymalnej wydajności, jest bardzo polecany przez ekspertów i krawcowe . Warte każdego zainwestowanego euro!

🏆 Nasza opinia o marce Philips

Phillips ma swoje początki w roku 1891 i od tego czasu stał się wspaniałym współpracownikiem wielu pokoleń rodzin, ułatwiając codzienną pracę i oferując bezpieczeństwo we wszystkich swoich produktach przeznaczonych dla domu.

nasza opinia philips centra do prasowania

Jego głównym celem jest ułatwianie życia i uczynienie go bardziej praktycznym, dlatego jego wyposażenie obejmuje najnowocześniejsze technologie, które są innowacyjne i łatwe w użyciu; Z tych wszystkich powodów stała się wiodącą firmą, rozpoznawalną na całym świecie, i to nie tylko ze swoich doskonałych centrów prasowania , ale także ze swoich urządzeń gospodarstwa domowego na poziomie ogólnym.

Którą centralę do prasowania Philips kupić?

Aby podjąć ostateczną decyzję, musisz wziąć pod uwagę, czego tak naprawdę oczekujesz od tych urządzeń, wziąć pod uwagę liczbę osób przebywających w domu lub to, jak bardzo zamierzasz z niego korzystać, więc jeśli potrzebujesz centrum do prasowania średniej wielkości i standardowej pojemności, możesz wybrać 1,5-litrowy Philips PerfectCare Compact GC7831/20 lub  1,8-litrowy Philips Optimal Temp GC8715/20 .

jakie centrum prasowania Philips kupić

Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz profesjonalnego centrum prasowania lub w domu, gdzie jest dużo ludzi, a sesje prasowania są długie, dostępne są 2,5-litrowe modele, takie jak Philips Optimal Temp GC8650/80  i Philips  Aqua GC8625/30 PerfectCare ; W każdym razie postawienie na firmę Philips to inwestycja, której nie pożałujesz.

Modele centrów prasowania Philips
centrum prasowania Philips Perfect Care Compact GC7831/20centrum prasowania Philips Optimal Temp GC8650/80centrum prasowania Phillips PerfectCare Aqua Silence GC8652/80

Inne marki, które porównaliśmy
Najlepsze centra prasowaniaNajlepsze centrum prasowania De’LonghiNajlepsze centra prasowania Rowenta
Najlepsze centrum prasowania ArieteNajlepsze centrum prasowania PhilipsNajlepsze centrum prasowania Siemens
Najlepsze centra prasowania BoschNajlepsze centra prasowania PoltiNajlepsze centrum prasowania Tefal
Najlepsze centra prasowania Braun