Opinia centrum prasowania Tefal GV8461 Pro Express

Centrum prasowania Tefal Pro Express Turbo Autoclean GV8461, 220 W, 1,8 l, biały/niebieski

Tefal to francuska marka założona w 1956 roku, której głównym celem jest produkcja urządzeń ułatwiających prace domowe.W tym przypadku jej centra prasowania odniosły taki sukces i prestiż, że zdecydowałem się kupić takie do domu i skończyć z tymi dokuczliwymi bólami pleców które pojawiają się zawsze po sesji prasowania.

Po przeprowadzeniu badań zdecydowałem się wybrać model, który przykuł moją uwagę, ponieważ jest uważany za najbardziej kompletny w tej firmie, jest to Tefal GV8461 Pro Express Turbo iw tej recenzji chcę ci powiedzieć wszystko o nim i jego działaniu . Czy odważysz się zacząć?

 

🥇 Funkcje Tefal Pro Express Turbo GV8461

 • Pojemność zbiornika: ma pojemność 1,8 litra, jest wyjmowany i można go napełniać bez konieczności wyłączania sprzętu (nieograniczona autonomia).
 • Ciśnienie : 6 barów, generujące dużą ilość pary, która wnika we włókno odzieży, z tak silnym uderzeniem, że jest w stanie wyeliminować wszelkie zagniecenia.
 • Rodzaj podeszwy: Durilium, materiałem do produkcji jest ceramika, a dzięki temu innowacyjnemu systemowi osiąga doskonały poślizg, który dba o stan tkaniny w każdym przejściu.
 • Ciągły strumień pary: emisja pary wynosi 120 g/min, a jej intensywny nadmuch osiąga 240 g/min, maksymalna moc zapewniająca niesamowite rezultaty w jednym przejściu.
 • System zapobiegający osadzaniu się kamienia: automatyczny w postaci wyjmowanego kolektora, przedłużający optymalne warunki pracy urządzenia, gwarantujący długą żywotność przy niezmiennej wydajności przez cały czas.
 • Moc: 2200 watów.
 • Długość kabla: 1,8 metra, dla wygodniejszej i bardziej praktycznej obsługi.
 • Czas nagrzewania: 2 minuty, natychmiastowy czas maksymalnego wykorzystania.
 • Funkcja ECO: przyjazna dla środowiska, oszczędza 30% energii elektrycznej przy każdym prasowaniu.
 • system easycord: zawiera automatyczny system zwijania przewodu zasilającego.

 

✅ Zalety stacji prasowalniczej Tefal GV8461

To centrum prasowania zasługuje na swoją nazwę, będąc jednym z najszybszych w tym asortymencie , minimalizuje do 50% czas spędzony na prasowaniu ubrań, dzięki dużej mocy 6 pasków, które wraz z uderzeniem pary znikają ślady i zagnieceń na delikatnych lub grubych tkaninach, bez plam i uszkodzeń odzieży.

zalety Tefal GV8461 Pro Express

Jest to model bardzo prosty w obsłudze, jego obsługa jest bardzo prosta i wymaga bardzo niewielkiego wysiłku, pozwalając na pełną ręczną kontrolę temperatury i ilości pary jaką chcemy nałożyć na ubrania. Wszystko to zgodnie z tkaniną, zapomnij również o napełnianiu zbiornika, o pojemności 1,8 litra, prasuj przez 2 godziny bez przerwy. Ja naprawdę kocham!

 • Doskonałe materiały produkcyjne , odporne i trwałe.
 • Potężny i wydajny.
 • Innowacyjne i aktualne funkcje technologiczne .
 • Nieograniczona autonomia podczas długich sesji prasowania bez obaw.

🏆 Moja opinia po recenzji tego centrum do prasowania

Centrum prasowania Tefal Pro Express Turbo Autoclean GV8461, 220 W, 1,8 l, biały/niebieski

Po kilkukrotnym użyciu tego pomocnika domowego uznałem, że ma on doskonałe połączenie najwyższej jakości materiałów i rewelacyjnej ceny, jest to produkt wysokiej klasy i kategorii, a podeszwa jest dość odporna na zarysowania i ciosy.

Do jego zakupu przekonała mnie funkcja samooczyszczania, która wskazuje dokładny moment czyszczenia osadnika i gwarantuje dłuższą żywotność, z drugiej strony użytkowanie jest bardzo proste, a efekty optymalne, dodatkowo jego wysokociśnieniowy generator pary zapewnia ubraniom pielęgnację, na jaką naprawdę zasługują, bez uwalniania kropelek wody, które plamią ubrania.

Jego zbiornik na wodę jest naprawdę uderzający, ponieważ przy tej pojemności autonomia nie jest ograniczona, a sesje prasowania są długie i bez konieczności ładowania lub marnowania czasu, a wszystko to w towarzystwie innowacyjnych systemów bezpieczeństwa automatycznego wyłączania, zamykania transportu i wskaźników, które ostrzegają :

 • Poziom wody.
 • Wł./Wył.
 • Steam gotowy, gotowy do pracy.
 • Pusty zbiornik, wypełniony wodą.

❌ Rzeczy, które można poprawić

Z przykrością informuję, że nie wszystko jest różowe (ale prawie), powiem ci punkty przeciwko temu centrum do prasowania:

 • Jest trochę nieporęczny (dość duży).
 • Instrukcja obsługi nie jest dostępna w języku hiszpańskim.
Wydaje mi się, że żelazko jest trochę nieporęczne, co jest zrozumiałe ze względu na jego dużą pojemność i moc, szczególnie lubię używać go w trybie pionowym i prasować prześcieradła, obrusy. zasłony, płaszcze, a nawet moje ulubione sukienki, jeśli chodzi o instrukcję (jest prawie zawsze po angielsku) jest to wada lub negatywny aspekt, który tak naprawdę nie wpływa na jej użytkowanie, ponieważ jest bardzo łatwy i prosty w obsłudze, wystarczy się zapoznać sobie ze wskaźnikami i guzikami do prasowania ubrań bez niedogodności .Uwielbiam to i kupiłbym ponownie!
Inne modele, które analizujemy
Tefal Optimal GV4630E0Tefal Express Compact GV7340Tefal Easy Pressing GV5245E0
Tefal Effectis Plus GV6721E0Tefal GV8461 Pro Express