Najlepsze chłodne nawilżacze

Jaki jest najlepszy nawilżacz Cool Mist?

Najlepsze chłodne nawilżacze

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, powietrze, którym oddychasz, jest w niektórych przypadkach nadmiernie suche, co jest pierwszą przyczyną większej obecności alergii, problemów i podrażnień dróg oddechowych , suchej skóry , obecności większej elektryczności statycznej i długiej itp. przynoszą efekt przeciwny do zamierzonego dla dobra tych, którzy cierpią z powodu tego problemu; Z tego powodu na naszej specjalistycznej stronie chcemy polecić najlepsze nawilżacze na zimno na rynku; sprzęt, który ceni jakość, design i więcej niż zaskakującą cenę.

Powiedziane i zrobione! Oto, co naszym zdaniem jest 5 najlepiej sprzedającymi się nawilżaczami z zimną parą , które można obecnie znaleźć… Marki najwyższego poziomu, które są mocno zaangażowane w dobre samopoczucie Twoje i całej rodziny, ciężko pracujące nad badaniami i rozwojem oraz oferujące jakość, cenę i zaprojektuj według swoich potrzeb

🥇 Porównanie najlepszych nawilżaczy na zimno


Nie można wyświetlić tabeli.

✅ Jaki model nawilżaczy na zimno możesz wybrać?

Jaki nawilżacz z chłodną mgiełką kupić

Co sądzisz o naszej tabeli porównawczej z najlepszymi nawilżaczami z zimną parą?… Nie zmęczymy się jej powtarzaniem… Zaskakująca cena , Jakość zarówno w funkcji nawilżacza, jak iw dziedzinie aromaterapii, działa wszędzie, jakość wykonania materiały jako znak rozpoznawczy i wolne od BPA oraz oceny klientów, które przekraczają wszelkie dylematy, jakie możesz mieć.

Na pewno już wiesz! Przypominamy jednak, że aby cieszyć się optymalnym poziomem wilgotności w najbardziej suchych środowiskach, konieczne jest, aby wynosiła ona od 40% do 60% tak zwanej wilgotności względnej; Jeśli to jest twój problem, nie wahaj się, jeśli masz co do tego wątpliwości, zalecamy bardzo tani zakup Humidistatu , który rozwieje twoje podejrzenia przed uruchomieniem jednego z najlepszych nawilżaczy na zimno z naszej strony internetowej.

➤   InnoBeta 3 litry – nasza najlepsza rekomendacja

InnoBeta Fountain Ultradźwiękowy nawilżacz 3.0 Litr Cool Mist Baby z pilotem i higrometrem, minutnik, dysza 360 °, automatyczne wyłączanie, do domu, pokoju dziecka (do 40㎡)

Dobry, ładny i bardzo tani!; Dodatkowo przenośny termohigrostat w prezencie . Ten nawilżacz marki InnoBeta jest jednym z najlepiej ocenianych nawilżaczy na zimną parę na rynku ; wszystko to plus stosunek jakości, wzornictwa i ceny, który mile Cię zaskoczy pod każdym względem.

Ten nawilżacz, oprócz skutecznego zwiększania poziomu wilgotności, jest optymalny jako terapeutyczny dyfuzor zapachowy , więc możesz dodać kilka kropli ulubionej aromatycznej esencji w osobnej tacce do zbiornika, który integruje ponad fantastyczną pojemność 3 litrów z system automatycznego odłączania ; Ponadto, jeśli wydaje ci się to mało, ma praktyczny pilot do sterowania różnymi funkcjami nawilżacza oraz elegancki ekran dotykowy , na którym możemy obserwować sterowanie timerem i parą, regulację światła I ochrona automatycznego wyłączania.

Dzięki maksymalnie 3 poziomom wytwarzania pary , ten nawilżacz o niskim zużyciu energii może pracować autonomicznie od 12 do 20 godzin ; Dodatkowo bardzo pozytywnym aspektem jest to, że posiada dyszę 360º , więc oprócz uzyskania bardziej równomiernego waporyzacji, może być skuteczny nawet na powierzchniach większych niż 50 metrów kwadratowych .

Jeśli chodzi o jego projekt, jest bardzo elegancki , w kolorze białym i niebieskim, co czyni go bardzo harmonijnym; Ponadto, mimo że nie jest nadmiernie kompaktowy (nie duży), ma super lekką wagę zaledwie 1,6 kg .

 

Zalety
 • System automatycznego wyłączania
 • Zintegrowany minutnik
 • Prezentowy termohigrostat
 • Dyfuzor do aromaterapii na osobnej tacy ze zbiornika
 • Ekran dotykowy
 • Niskie zużycie energii
 • Bardzo cichy
 • Doskonała jakość i stosunek opłat
Niedogodności
 • Mała moc , odpowiednia do użytku domowego
 • Olejki eteryczne należy dokupić osobno
 • Niektórzy użytkownicy narzekają na przewód zasilający
Jeden z najlepszych nawilżaczy na zimno dostępnych obecnie na rynku, a przynajmniej tak się mówi. Na razie działa świetnie, bez zarzutów, ma dużo funkcji takich jak timer, czy prezent Humidistatu. Doskonała jakość i stosunek opłat. polecam w 100%

➤   VicTsing 150 ml – nawilżacz nr 1 w sprzedaży

VicTsing 150ml dyfuzor olejków eterycznych do aromaterapii, dyfuzor zapachowy nawilżacze chłodnej mgły z bezwodnym automatycznym wyłączaniem do jogi, biura, spa, sypialni, żółty

Bez wątpienia jeden z nawilżaczy, który lubimy najbardziej; Kompaktowy rozmiar sprawia, że ​​jest bardzo poręczny , a konstrukcja pokryta słojami drewna sprawia, że ​​jest co najmniej elegancki; Ponadto nie wszystko mieści się w ładnym i małym urządzeniu, wcale nie, ten nawilżacz o pojemności 150 ml jest również dość wydajny jako dyfuzor zapachowy na powierzchniach nie większych niż 15 metrów kwadratowych .

Ten nawilżacz jest numerem 1 w sprzedaży na obecnym rynku , oferując więcej niż prawidłowy stosunek jakości do ceny, a jeśli mówimy o jakości, nie możemy zignorować jego zintegrowanego timera do 3 godzin , system, dzięki któremu sprzęt odłącza się, gdy woda dociera do minimum i wysokiej jakości materiałów produkcyjnych i jest wolna od BPA , to znaczy w tym sensie ten nawilżacz jest idealny do pokoju Twojego małego dziecka, ponieważ nie zawiera toksycznych czynników, które mogłyby zostać uwolnione na zewnątrz.

W innym porządku rzeczy zauważ, że ten nawilżacz jest bardzo cichy, nie osiąga 23 decybeli przy maksymalnej mocy i ma dodatkową zaletę posiadania do 7 diod LED , które można regulować za pomocą przycisku LIGHT ; Za pomocą przycisku MIST można regulować system włączania i wyłączania oraz wspomniany wcześniej timer.

 

Zalety
 • Kompaktowa i elegancka konstrukcja o wyglądzie drewna
 • System automatycznego odłączania
 • Nadaje się jako dyfuzor zapachowy
 • Zintegrowany timer do 3 godzin
 • Niskie zużycie energii
 • Do 7 diod LED (tryb lampy)
 • Jeden z najbardziej ekonomicznych i cichych nawilżaczy na rynku
Niedogodności
 • Zbiornik jest dość mały, około 150 ml pojemności
 • Mała moc , odpowiednia do pomieszczeń o powierzchni nie większej niż 15 metrów kwadratowych
 • Nie posiada pilota do pilota
Fajny nawilżacz, zawsze mam go przy sobie i dodaję do niego kilka kropel olejku lawendowego lub waniliowego, które lubię najbardziej. Działa bardzo dobrze, jest bardzo kompaktowy i cichy. Posiada również możliwość zmiany świateł na różne kolory. Całkowicie zalecane!

➤   VicTsing 150 ml – super ekonomiczny nawilżacz

VicTsing 150ml dyfuzor zapachowy, ultra cichy (21dB) nawilżacz olejków eterycznych, dyfuzor olejków eterycznych bez BPA, ultradźwiękowy dyfuzor olejków eterycznych z 8 kolorową diodą LED - żółty

Jeśli potrzebujesz kompaktowego nawilżacza zimnej mgły , który świetnie wygląda jako lampka nocna , ten model marki VicTsing jest opcją, którą bez wahania polecamy z naszej specjalistycznej strony internetowej. Ten nawilżacz jest bardzo łatwy w użyciu, jak widać ma szereg przycisków, za pomocą których można skonfigurować ustawienia sprzętu; to znaczy 8 diod LED , w których można regulować nawilżacz, idealny tryb uśpienia , aby sprzęt działał w nocy bez hałasu i dyskomfortu, timer zaprogramowany na 1 i 3 godziny oraz przycisk MIST , za pomocą którego regulują wylot pary oraz rzeczywiste włączanie i wyłączanie nawilżacza.

Należy pamiętać, że w trybie uśpienia urządzenie wyłącza światło i zmniejsza wytwarzanie pary w przedziale 15-30 ml/h ; W przypadku odłączenia, opcja mgły i dyfuzora aromatu łączy się do 25-40 ml/h, uzyskując autonomię około 9-10 godzin w trybie ciągłym.

Zbiornik ma pojemność około 150 ml z oczywiście automatycznym systemem odłączania ; Jest również dość przyjazny dla środowiska, oferuje niskie zużycie energii , jest super cichy, zaledwie 21 dB  i jest wykonany z tworzyw sztucznych niezawierających BPA oraz ze wszystkimi gwarancjami jakości przedstawionymi przez markę.

 

Zalety
 • Ultra cichy nawilżacz, tylko 21 dB
 • System automatycznego odłączania
 • Niskie zużycie energii
 • Zintegrowany minutnik
 • Elegancki wygląd z maksymalnie 8 diodami LED
 • Gospodarczy
 • Wykonane z tworzyw sztucznych wolnych od BPA
Niedogodności
 • Mała moc , przystosowana do użytku domowego i o powierzchni nie większej niż 10-15 metrów kwadratowych
 • Zbiornik na wodę jest trochę mały , około 150 ml , co zmniejsza autonomię sprzętu
Używam go od 3 miesięcy i prawda jest taka, że ​​działa bardzo, bardzo dobrze; Jest cichy, można do niego wlać kropelki aromatycznych olejków a światła pokrywające prawie całą bryłę są dość eleganckie i nie przeszkadzają. Polecam tryb uśpienia na noce, ponieważ w ten sposób trwa jeszcze kilka godzin.

➤   TaoTronics 4 litry – świetny stosunek jakości do ceny

TaoTronics 4L nawilżacz dla niemowląt (zimna mgła, tryb uśpienia, 3 regulowane poziomy wilgotności, timer, wbudowany oczyszczacz wody, lampka nocna LED) z obrotową dyszą 360º

Uwielbiamy ten nawilżacz! Szkoda, że ​​producent nie zaleca dodawania olejków eterycznych, abyśmy mogli zapomnieć o funkcji aromaterapii; Jednak jeśli chodzi o nawilżanie, wszystkie są pozytywne aspekty tego modelu marki TaoTronics; W tym sensie mówimy o zespole o niesamowitych litrach 4 z widocznym poziomem i oczywiście automatycznym wyłączaniem, osiągając autonomię nawet 15 godzin w bardzo ważnym i bardzo praktycznym trybie uśpienia (przycisk uśpienia).

Wśród innych interesujących danych tego nawilżacza z zimną parą, niezwykle ważne jest podkreślenie jego cyfrowego wyświetlacza , na którym można zobaczyć poziom zamglenia w czasie rzeczywistym, tryb pracy, aktualny procent wilgotności oraz wskaźnik świetlny niskiego poziomu zbiornik na wodę; Ma również szereg przycisków, w których można ustawić timer w zakresie od 1 do 24 godzin , higrostat , 3 poziomy nawilżania , które integruje, oraz ten wspomniany powyżej jako tryb uśpienia. wszystko to dla wyjścia na zewnątrz przez skuteczną dyszę 360º .

Ten energooszczędny (30 W) i ultra cichy nawilżacz idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni ok. 20-25 m2 , posiada oczyszczacz wody z filtrem antybakteryjnym, lampkę nocną oraz nowoczesny i elegancki wygląd, idealny do zakończenia błogiej suchości pokój środowisko, w którym żyjesz.

 

Zalety
 • Zintegrowany timer (1-24 godziny)
 • System automatycznego wyłączania
 • Cyfrowy ekran
 • Wbudowany higrostat
 • tryb uśpienia
 • Depozyt o dużej pojemności
 • Niskie zużycie energii
 • Dysza wylotowa 360º
Niedogodności
 • Producent nie zaleca stosowania olejków eterycznych, aby nie uszkodzić nawilżacza.
 • Mała moc , odpowiednia na pobyty domowe
 • Nie posiada pilota do pilota
Doskonały! Nie więcej nie mniej; Szkoda, że ​​nie można używać olejków eterycznych, ale poza tym ten nawilżacz to perełka… Ogromny zbiornik, 24-godzinny timer, higrostat. tryb uśpienia… Czy można chcieć więcej?… Ekonomicznie jest również bardzo przystępny, w domu jesteśmy zachwyceni.

➤   BANLVS 400 Ml – najlepiej sprzedający się nawilżacz

BANLVS Ultradźwiękowy nawilżacz aromaterapeutyczny z pilotem, dyfuzor olejków eterycznych 400 ML z 7-kolorową diodą LED i 4 timerem, nawilżacz aromaterapeutyczny dla dzieci do domu, sypialni

Porozmawiamy o małym klejnocie od marki BANLVS; Ten ultrakompaktowy nawilżacz ma wszystko i wszystko w małej przestrzeni 17 x 16,8 x 13,8 cm i wadze piórkowej wynoszącej zaledwie 540 gramów .

Kiedy mówimy o kompletnym nawilżaczu, mamy na myśli pełne prawo, gdyż ten model nawilżaczy na zimno posiada timer do 6 godzin , praktyczny pilot do zdalnego sterowania nawilżaczem z maksymalnej odległości 3 metrów oraz Oczywiście mogłoby być mniej, jakiś inny system bezpieczeństwa, taki jak automatyczne wyłączanie lub drewniane nóżki z gumową podstawą dla lepszej stabilności nawilżacza.

Wśród innych interesujących danych należy zauważyć, że model ten nadaje się do dodawania naturalnych esencji spełniających funkcję aromaterapii , oferuje niezwykle niskie zużycie energii , posiada aż 7 kolorów diod LED , które nadają sprzętowi dodatkowy plus elegancji i Jeśli to wydaje się mało, to ten model jest bardzo cichy, około 30 dB i obejmuje pomieszczenia o powierzchni  25 lub 30 metrów kwadratowych .

 

Zalety
 • Super kompaktowy nawilżacz
 • Zintegrowany minutnik
 • Pilot do zdalnego sterowania
 • Nadaje się jako dyfuzor zapachowy z olejkami eterycznymi
 • System automatycznego wyłączania
 • Niskie zużycie energii i ciche zużycie
 • Bardzo ekonomiczny nawilżacz
Niedogodności
 • Niska moc nawilżania
 • Zbiornik trochę mały, około 400 ml pojemności
 • Olejki eteryczne należy dokupić osobno
Czytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu nawilżacza na zimno i prawda jest taka, że ​​jestem bardzo zadowolony, działa dobrze, jest cichy, ma timer i co najważniejsze, ma pilota. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń, dodatkowo można dodać również olejki aromatyczne.

🏆 Nasza opinia o nawilżaczach Vapor Frío

Nawilżacze z zimną mgłą same w sobie nie podgrzewają powietrza, ale wykorzystują wodę ze zbiornika do wytworzenia, w zależności od zastosowanej technologii, zimnej mgły, która nawilża otoczenie, w którym je umieszczasz, co jest idealne do gorących klimatów, w których powietrze jest nadmiernie suche i niekorzystnie wpływa na skórę, drogi oddechowe oraz więcej niż możliwe powstawanie chorób i alergii, takich jak astma.

Zalety chłodnych nawilżaczy

Jakie rodzaje nawilżaczy z chłodną mgłą są obecnie dostępne na rynku?

Zimne nawilżacze różnią się na 2 sposoby, a raczej wykorzystują różne technologie; W tym sensie znajdujemy Nawilżacze ultradźwiękowe z zimną parą i te, które wykorzystują system odparowywania .

Nawilżacze ultradźwiękowe wykorzystują technologię wibracyjnych ultradźwięków, jak sama nazwa wskazuje, której funkcją jest rozbijanie wody na małe kropelki, które są następnie przekształcane w cząsteczki zimnej mgły; Ogólnie rzecz biorąc, tego typu zimne nawilżacze są bardzo ciche , nie wymagają nadmiernego zużycia energii elektrycznej , są bardzo ekonomiczne , przenośne w większości modeli i idealnie nadają się do stosowania w pomieszczeniach, w których przebywają niemowlęta i małe dzieci, ponieważ w przeciwieństwie do innych z gorącą parą będą brak niebezpieczeństwa oparzeń.

Nawilżacze wyparne mają taką samą funkcję jak nawilżacze ultradźwiękowe i oczywiście te same właściwości; Jednak jego działanie jest trochę inne, ponieważ woda, która znajduje się w zbiorniku, przepływa lub krąży w kierunku tzw. filtra knotowego , dzięki czemu jest później „wydmuchiwana” na zewnątrz w postaci mgiełki przez zintegrowany wentylator.

Jakie są zalety i wady nawilżaczy z zimną mgłą?

W tym sensie naprawdę nie ma wiele do komentowania, ale skoro już przy tym jesteśmy, nie możemy nie zignorować następujących interesujących punktów w zamian za tych, którzy używają gorącej pary:

Zalety nawilżaczy Cool Mist…

 1. Chłodne nawilżacze nie wymagają dużej ilości energii elektrycznej do optymalnego działania; Jeśli spojrzysz na większość tych modeli, zauważysz, że zużywają one mało energii.
 2. idealne do stosowania przy niemowlętach i/lub małych dzieciach , ponieważ nie używając gorącej pary, ryzyko poparzenia jest zerowe.
 3. Chłodne nawilżacze są tańsze niż nawilżacze wykorzystujące technologię ciepłej mgły
 4. Nawilżacze z zimną mgłą są zwykle bardzo kompaktowe , przenośne i ciche , prawie niezauważalne dla ludzkiego ucha.
 5. Stosowanie nawilżaczy na zimno jest bardzo pozytywnym aspektem dla osób cierpiących na alergie, przeziębienia czy astmę , ponieważ poprawiając jakość powietrza objawy są znacznie zmniejszone.

Wady nawilżaczy Cool Mist….

 1. Ponieważ woda nie jest podgrzewana, nawilżacze te są bardziej narażone na rozwój bakterii i grzybów, dlatego zaleca się ich częstsze czyszczenie .
 2. W przypadku chłodnych nawilżaczy wyparnych producenci często zalecają częstą wymianę filtrów knotowych .
 3. Oczywiście nawilżacze z zimną mgłą nie są najbardziej wskazane do stosowania w zimnym klimacie , ponieważ ich skuteczność i wydajność byłyby niezauważalne.

O czym należy pamiętać kupując nawilżacze powietrza Frío?

Oczywiście im więcej cech i funkcji mają nawilżacze z zimną parą, tym lepiej, tym lepiej; dlatego funkcje takie jak timer , pilot zdalnego sterowania , największa liczba systemów bezpieczeństwa, takich jak automatyczne wyłączanie czy zabezpieczenie przed rozlaniem, dekoracyjne diody LED pełniące również funkcję lampy oraz higrostat , higrostat i /lub  termostat  to bardzo ważne czynniki wziąć pod uwagę przy zakupie nawilżacza lub innego.

Czy nawilżacze z zimną mgłą są drogie?

Nawilżacze chłodnej mgły VicTsing

Cóż, prawda jest taka, że ​​NIE ; Oczywiście na dzisiejszym rynku można znaleźć modele zimnych nawilżaczy , które kosztują rękę i nogę; W tym sensie może to wynikać z tego, że ma wiele funkcji (niektóre ważne, a inne nie), ponieważ wykorzystują bardzo innowacyjną technologię lub pochodzą od marki, która „zasłużyła” na swoją cenę lub krótko mówiąc, że więcej niż jedno użycie krajowe byłoby być bardziej odpowiedni dla dziedziny przemysłowej, której wydajność jest znacznie wyższa.

Jednak i jak widzieliście w naszej tabeli porównawczej nawilżaczy na zimno, również i mówię w większości przypadków i modeli, które można znaleźć na rynku, ceny są naprawdę przystępne i zaskakujące, dostosowane do każdej kieszeni . .

Im więcej cech i funkcji ma nawilżacz, tym będzie droższy; Z tego powodu bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na nadejście ofert , specjalne dni i promocje, które dają ekonomiczny plus do twojego zakupu.

Inne typy nawilżaczy
Nawilżacze zimnego powietrzaNawilżacze z dyfuzorem olejków eterycznychnawilżacze ozonowe
nawilżacze odświeżaczy powietrzaNawilżacze z dyfuzorem zapachowymNawilżacze domowe
Nawilżacze zapachoweNawilżacze Essenceprzenośne nawilżacze
Nawilżacze aromaterapeutyczneNawilżacze do twarzyNawilżacze grzejnikowe
Nawilżacze zapachoweZimne nawilżaczeciche nawilżacze
Tanie nawilżaczeNawilżacze o dużej pojemnościnawilżacze ultradźwiękowe
Nawilżacze ceramicznenawilżacze jonizująceNawilżacze USB
Nawilżacze samochodoweNawilżacze LEDNawilżacze parowe
nawilżacze na zimęnawilżacze tlenuwentylatory nawilżające