Najlepsze ciche nawilżacze

Jaki jest najlepszy cichy nawilżacz?

najlepsze ciche nawilżacze Jakiś czas temu kupiłem sobie nawilżacz, który był idealny poza jednym: był zbyt głośny i nie mogłem pogodzić się z myślą, że pośród innowacyjnych postępów i całej dostępnej technologii na wyciągnięcie ręki, a raczej w ramach zasięgu firm, nie mógł stworzyć cichszego urządzenia, jak wiele innych typów.

Teraz, po tak wielu pytaniach i badaniach, jestem szczęśliwszą osobą i mam nie jeden, ale 3 generatory wilgoci, z których 2 są dla każdego z moich dzieci, a trzeci znajduje się w salonie. I każdy z nich robi tak mało hałasu, jak to możliwe, tak bardzo, że wydaje się, jakby ich nie było w domu. Właśnie dlatego poświęciłem się stworzeniu listy najlepszych cichych nawilżaczy na rynku, więc jeśli masz ten sam problem i szukasz rozwiązania, polecam dalsze czytanie, ponieważ poniżej znajdziesz najbardziej aktualne. Ośmielisz się?

🥇 Porównanie najlepiej sprzedających się dziś cichych nawilżaczy


Zdjęcie
Beautural ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o pojemności 1,3 litra, bez hałasu i z 7 diodami LED...


Ocena


opinie


wylot pary
210 ml/godz


pojemność wodna
1,3 litra


Materiał produkcyjny
wysokiej jakości plastik


poziom głośności
32dB


Cechy szczególne
Zintegrowana kolorowa lampka nocna (fioletowa, indygo, niebieska, zielona, ​​żółta, pomarańczowa, czerwona)


Środki
16x16x24cm


Waga
685g

MÓJ ULUBIONY


Zdjęcie
Beautural 1,3 litros Humidificador ultrasónico, No Ruido & Luces LED de 7...


Ocena


opinie


wylot pary
210 ml/godz


pojemność wodna
1,3 litra

Material de fabricación
Plástico de alta calidad

Nivel de sonido
32 dB

Características Especiales
Integrado luz nocturna de colores (púrpura, añil, azul, verde, amarillo, naranja, rojo)

Medidas
16 x 16 x 24 cm

Peso
685 g

✅ Jaki model cichego nawilżacza możesz wybrać?

 

➤  Dyfuzor VicTsing – skuteczny i wszechstronny

VicTsing 300ml dyfuzor olejków eterycznych, 7-kolorowy dyfuzor do aromaterapii LED, funkcja automatycznego wyłączania, ultradźwiękowy nawilżacz Cool Mist bez BPA do sypialni w domu, ciemnobrązowy

Otwieramy tę listę jednym z najbardziej poszukiwanych nawilżaczy o minimalnym poziomie hałasu,  dyfuzor VicTsing ma prosty, ale bardzo wyrafinowany i nowoczesny design, wykonany z ciemnobrązowego drewna, który można dostosować do każdej dekoracji w jasnych i ciemnych odcieniach, ma 7 -technologia zapalania kolorów różne rodzaje świateł, które zmieniają swoją intensywność na 14 różnych sposobów.

Urządzenie to posiada zbiornik na wodę o pojemności 300 ml , wystarczający na 10 godzin pracy, wydalając 30 ml na godzinę niskiej mgiełki. Ale jeśli nie potrzebujesz go przez tak długi czas, nie martw się, ma timer 1 H/3 H/ 6 H i system ciągły, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i dostępnemu czasowi.

Jeśli zdecydujesz się na zakup tego produktu dla swojego dziecka, podejmiesz właściwą decyzję, ponieważ jest on wyjątkowo cichy. Mały ptak z trzepoczącymi skrzydłami wytwarza 10 dB hałasu , a ta piękność wytwarza tylko 23 dB, a wszystko to wypełnia mgłą przestrzeń o powierzchni 25-30 m².

 

Zalety
 • Jest bardzo cicho.
 • Zbiornik łatwo się napełnia, bez wysiłku.
 • Możesz wybrać pomiędzy 7 diodami LED , ciemnymi i jasnymi, ciągłymi lub stałymi, jak wolisz.
 • Oferuje funkcję automatycznego wyłączania po wyczerpaniu się wody.
Niedogodności
 • Użytkownik twierdzi, że powłoka odpada.
 • Cena jest trochę wysoka.
Uwielbiam ten okaz, po pierwsze dlatego, że nie jest zbyt duży, więc mogę go nosić i zabierać, gdzie tylko chcę. Funkcje są proste i łatwe do wykonania, nie hałasuje i można z niego korzystać w dowolnym miejscu io każdej porze dnia. 100% zalecane!

 Mini nawilżacz Cacagoo – Najtańszy

CACAGOO Umidificatore Ultrasuoni, Umidificatore Ambiente Bambini, Mini Umidificatore USB 300ml, 7 Colori LED, Auto-Off Sicuro for Baby Room, Yoga, Camera, Ufficio, Travel in Auto

Przechodzimy do mininawilżacza Cacagoo i powiem ci teraz: jestem pod wrażeniem i ufam, że ty też będziesz. Jego kabel zasilający to USB, czyli dopasowuje się do każdego portu USB i można go zabrać gdziekolwiek chcesz, jego wejście jest niskonapięciowe (5 V), dzięki czemu nie zużywa dużo energii elektrycznej i nie jest narażone na przegrzanie.

Został zaprojektowany z materiałów PP i ABS oraz żelu krzemionkowego. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 300 ml i może wydalać mgiełkę z prędkością 30 lub 50 ml na godzinę i pomimo tego, że jest to produkt «mini», jest w stanie wytrzymać 15-16 godzin z mgiełką w trybie przerywanym i do 8 godzin w trybie ciągłej mgły.

A jeśli chcesz, aby jego działanie stało się nocnym pokazem dla Ciebie lub Twoich dzieci, możesz wybrać spośród 7 różnych kolorowych diod LED , aby używać go jako lampki nocnej. Innym aspektem, o którym należy wspomnieć, jest to, że został zaprojektowany bez BPA, więc materiały są zerowe.

 

Zalety
 • Ma dużą trwałość.
 • Zajmuje bardzo mało miejsca.
 • Można go podłączyć praktycznie wszędzie, gdzie jest port USB.
 • Posiada miejsce, w którym można zobaczyć poziom wody .
Niedogodności
 • Aby być na nim musi być cały czas podłączony przez port USB.
 • Olejków eterycznych nie można dodawać bezpośrednio .
To, co najbardziej podoba mi się w tym modelu, to jego duża trwałość i futurystyczny wygląd, który wygląda bardzo ładnie w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo można go umieścić w miejscach, w których nie udałoby się zlokalizować nawilżacza z przewodem zasilającym. To jest tego warte!

➤  Tenswall Wood Grain – oryginalne i eleganckie wzornictwo

Ultradźwiękowy nawilżacz Tenswall, 400 ml dyfuzor aromaterapeutyczny, 7-kolorowa dioda LED, 4 timery, 2 opcje mgły dyfuzor aromaterapeutyczny do biura Baby Yoga

Kontynuujemy z drugą najtańszą kopią na tej liście i trzecią o największej pojemności. Idealny produkt, ponieważ nie tylko skutecznie spełnia swoją funkcję, ale jest również bardzo łatwy w użyciu, jeden z najbardziej polecanych przez osoby cierpiące na alergie lub suchy nos, znają usłojenie drewna Tenswall  .

Posiada zbiornik na wodę o pojemności 400 ml, o 100 ml więcej niż dwa poprzednie modele. Dzięki temu można go trzymać przez 10 godzin, aż skończy się woda. Możesz zdecydować się na użycie go jako nawilżacza z aromatem lub bez, a także z ciągłą lub przerywaną parą, po wyczerpaniu wody w środku wyłącza się automatycznie.

Jest bezpieczny w użyciu, ponieważ działa na ultradźwięki, co oznacza, że ​​woda ochładza się i para również, nie ma potrzeby martwić się o przypalenie wody lub produktu. Posiada dwa przyciski, pierwszy to LIGHT, w którym można wybrać diody LED, a trzeci to MIST, w którym można wybrać tryb zasilania.

 

Zalety
 • Posiada 4 różne timery, które sprawiają, że urządzenie wyłącza się samoczynnie, jeśli zapomnisz go włączyć.
 • Działa z zapachem lub bez.
 • Ma niewielką wagę.
 • Jest wyposażony w instrukcję obsługi w języku hiszpańskim i łatwy do zrozumienia.
Niedogodności
 • Dopuszczaj tylko wodę z kranu lub wodę oczyszczoną.
Mogę śmiało powiedzieć, że to urządzenie jest jednym z najlepszych, z jakich kiedykolwiek korzystałem i nie bez powodu umieszczam je na tej liście. Ma piękny, leśny design, dzięki czemu jest bardzo wygodny. Kabel zasilający jest długi, co pozwala go przenosić i ustawiać tam, gdzie chcesz , kupiłbym go ponownie!

Gifort Ultrasonic – najlepszy stosunek jakości do ceny

Nawilżacz ultradźwiękowy Gifort, 1000 ml nawilżacz mgły dyfuzor USB, wyjątkowo cichy nawilżacz wewnętrzny cicha praca w domu, biurze 8h praca biały

Ten model Gifort Ultrasonic zasługuje na owację na stojąco. Jest to nawilżacz, który ładuje się wyłącznie przez USB, więc nie trzeba go podłączać podczas pracy , a to daje możliwość poruszania się po całym domu, gdy jest włączony, można go nawet zabrać ze sobą do samochodu, na jogę, do pracy lub gdziekolwiek chcesz.

Pojemność zbiornika na wodę to kolejna jego zaleta, gdyż posiada zbiornik o pojemności 1 litra , co oznacza, że ​​pod względem pojemności przewyższa trzy poprzednie modele. Może pracować przez 8 godzin bez podłączenia do jakiegokolwiek portu USB.

Jest również łatwy do napełnienia; Wystarczy ostrożnie wlać wodę, bezpośrednio do górnego napełnienia lub wyjąć przedni zbiornik na wodę, a następnie wlać wodę, w ten sposób można uniknąć rozlania i niepotrzebnego czyszczenia.

 

Zalety
 • Jest przenośny.
 • Bardzo łatwe do czyszczenia i łatwo dostać się do krawędzi.
 • Ma dużą pojemność , a to oznacza więcej pary.
 • Jest intuicyjny i bezpieczny .
Niedogodności
 • To coś ciężkiego
 • Nie zaleca się dodawania olejków eterycznych .
Zdecydowałem się na ten egzemplarz, ponieważ jest prosty i jednocześnie bardzo nowoczesny. Bezproblemowo spełnia swoją funkcję i rozwiązuje kilka schorzeń, nie hałasuje, dodatkowo ma dobry stosunek jakości do ceny. Bardzo dobry!

➤  1 BY ONE 1,3 litra – Kompletny i piękny

1 BY ONE Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o pojemności 1,3 litra, bez hałasu, z 7 kolorowymi diodami LED i funkcją automatycznego wyłączania do domu i biura

I na koniec nie mogło zabraknąć  1,3-litrowego 1 BY ONE , który ma bardziej „medyczny” aspekt w porównaniu z poprzednimi, o których już mówiliśmy, a także ma największą pojemność, więc nie będziesz trzeba się martwić o ładowanie wody przez długi czas.

Jest ultradźwiękowy, co oznacza, że ​​para będzie się wydobywać zimna, co w konsekwencji nieco ochłodzi pomieszczenie , posiada również funkcję automatycznego wyłączania, aby chronić Twój dom i rodzinę.

Posiada gąbkę, na którą można wlać kilka kropli wybranego olejku aromatycznego, ponadto jest łatwy w użyciu i ma możliwość wyboru spośród 7 diod LED dla tych, którzy wolą. Wreszcie dyszę, z której wydobywa się para, można obracać , dzięki czemu można wybrać kierunek, w którym ma być kierowana para.

 

Zalety
 • Dysza wylotu pary jest obrotowa.
 • Urządzenie ostrzega czerwonym światłem, gdy zbiornik na wodę jest pusty.
 • Posiada dużą pojemność zbiornika na wodę.
 • Mocne i trwałe.
Niedogodności
 • Olejku aromatycznego nie można wlewać bezpośrednio do wody.
Chociaż ten model jest prosty, prawda jest taka, że ​​jest całkiem kompletny i dokładnie taki, jak się spodziewałem. Projekt jest prosty, jakby był zaprojektowany dla szpitala, ale jest piękny iw pełni spełnia swoje zadanie, ma dużą pojemność na płyn. Doskonała inwestycja!

🏆 Nasza opinia o tych nawilżaczach

Wszyscy wiemy, że latem jest bardzo gorąco, aw środowisku powstaje suchość, która wysusza nos, oczy, gardło i oczywiście skórę. To sprawia, że ​​jesteśmy bardziej podatni na alergie, kaszel czy drapanie oczu, przez co robimy sobie krzywdę, podobnie dzieje się zimą.

naszym zdaniem cichy nawilżacz

Wyobraź sobie, jak bezbronni są astmatycy, osoby z problemami układu oddechowego, osoby starsze i dzieci.

Głównym celem nawilżacza jest działanie jako dyfuzor i generowanie większej wilgotności, zwiększając wilgotność względną otoczenia . Dzięki temu nawilżone pomieszczenie staje się przyjemniejsze, oddycha się płynniej, a po dodaniu olejków eterycznych jest znacznie słodsze.

Jak często należy czyścić nawilżacz?

Zależy to od tego, jak często korzystasz z urządzenia; Jeśli używasz go codziennie przez co najmniej 8 godzin, musisz codziennie czyścić go kwaskiem cytrynowym, aby zapobiec namnażaniu się minerałów i śluzu.

kiedy czyścić cichy nawilżacz

Zaleca się również coroczną wymianę filtra wewnętrznego , aby przedłużyć żywotność naszego cichego nawilżacza i oczywiście w pełni wykorzystać jego funkcje.

Wilgotność jest jak tlen i woda dla naszej skóry i oddechu!

Inne typy nawilżaczy
Nawilżacze zimnego powietrzaNawilżacze z dyfuzorem olejków eterycznychnawilżacze ozonowe
nawilżacze odświeżaczy powietrzaNawilżacze z dyfuzorem zapachowymNawilżacze domowe
Nawilżacze zapachoweNawilżacze Essenceprzenośne nawilżacze
Nawilżacze aromaterapeutyczneNawilżacze do twarzyNawilżacze grzejnikowe
Nawilżacze zapachoweZimne nawilżaczeciche nawilżacze
Tanie nawilżaczeNawilżacze o dużej pojemnościnawilżacze ultradźwiękowe
Nawilżacze ceramicznenawilżacze jonizująceNawilżacze USB
Nawilżacze samochodoweNawilżacze LEDNawilżacze parowe
nawilżacze na zimęnawilżacze tlenuwentylatory nawilżające