GHD Gold vs GHD Platinum+: porównanie, różnice i jaka jest najlepsza prostownica do włosów

Ghd złoto kontra platyna+

Jeśli dotarłeś tak daleko, to dlatego, że chcesz kupić dobrą prostownicę do włosów i masz wątpliwości między dwoma świetnymi modelami: GHD Gold i GHD Platinum+ . Z tego powodu pokażemy Wam różnice między obiema kopiami i czy warto wydać trochę więcej na wersję Platinum.

Chcesz dowiedzieć się więcej o żelazkach GHD? Nie przegap tego porównania!

Przede wszystkim wymienimy niektóre z głównych cech obu modeli i dla jakiego typu użytkowników są one najbardziej polecane, aby później dowiedzieć się, czym różnią się każde z tych żelazek, GHD Gold i GHD Platinum .

GHD Gold – najlepiej sprzedająca się i dobrze oceniana prostownica do włosów

Dzięki nowemu, eleganckiemu wzornictwu i inteligentnym funkcjom pozwalającym osiągnąć pożądany styl, GHD Gold wyróżnia się zdrowymi, lśniącymi i wypolerowanymi włosami . Jego rezultatem jest wyraźna gładkość.

Ten model prostownicy z gładkimi, wyprofilowanymi i przechylanymi płytkami nagrzewa się do 185º bez możliwości regulacji temperatury, ponieważ jest to model, który został opracowany do pracy z włosami bez ich uszkadzania.

Wyróżnia się technologią Dual-Zone , z czujnikiem nowej generacji na płytkę, który kontroluje temperaturę od nasady aż po czubek, aby wyprostować lub uzyskać idealne loki i fale. Jest gotowy w zaledwie 25 sekund i wyłącza się po 30 minutach bezczynności.

To idealna prostownica do codziennej stylizacji, również na gładkich i nieskomplikowanych włosach.

14% zniżki


ghd gold – Profesjonalna prostownica do włosów, technologia dwustrefowa

  • Idealna profesjonalna prostownica do włosów długich,…
  • Dwustrefowa technologia cieplna: ta prostownica do włosów…
  • Stylizator ghd Gold zawiera wyprofilowane płytki i…
  • Zabierz swoją prostownicę w dowolne miejsce na świecie…
  • 25-sekundowe nagrzewanie: Twoja lokówka będzie…

GHD Platinum – Dzięki technologii ultra-zone chroni włosy

GHD Platinum + to żelazko, które pozwala uzyskać jeszcze bardziej naturalne proste włosy, idealne do wszystkich rodzajów włosów, nawet do cieńszych włosów o mniejszej objętości. Podobnie jak inne modele, w tym GHD Gold, nagrzewa się do 185º bez możliwości regulacji , aby zachować kolor i zmniejszyć pękanie o ponad 50%.

Jego technologia jest opatentowana , aby utrzymać najbezpieczniejszą stałą temperaturę, co pozwala chronić naturalne nawilżenie włosów . Wyniki są imponujące.

Idealny do włosów skomplikowanych, kręconych, falowanych, farbowanych i skłonnych do puszenia.

23% zniżki


ghd platinum+ – Profesjonalna prostownica do włosów, technologia ultra-zone, czarna

  • ghd Platinum+ zawiera innowacyjną technologię…
  • Stylizator ghd ma unikalną konstrukcję wału i…
  • Profesjonalne żelazko ghd Platinum + posiada płytki…
  • Odporny na ciepło ochraniacz płyty idealny do…
  • Tryb automatycznego wyłączania, który wyłącza żelazko…

Jakie są różnice między GHD Gold a GHD Platinum?

Teraz dochodzimy do najważniejszego punktu całego porównania: różnic.

1. Projekt

GHD Gold wyróżnia się opływowym czarnym korpusem z eleganckimi grafitowymi płytkami, a także symetrycznym zawiasem i nowym błyszczącym srebrnym logo marki. Ich prostownice mają atrakcyjny podświetlany przycisk. Jego kabel jest szeroki i obrotowy, aby nadać mu lepszy styl i ułatwić czesanie, co ma również GHD Platinum.

Platinum+ to żelazko z elegancko wyprofilowanymi krawędziami, ale z jeszcze szerszym korpusem i luksusowym zawiasem wahadłowym dla jeszcze większego uroku. Rozgrzewa się tym samym eleganckim przyciskiem co poprzedni model, choć wcześniej osiąga optymalną temperaturę 185º.

Należy zauważyć, że GHD Gold waży 1,1 kg w porównaniu do zaledwie 400 gramów wagi, jakie ma Platinum + żelazko. Uwielbiamy projekt GHD Gold, ale Platinum ma bardziej opływowy wygląd i jest znacznie lżejszy.

Ghd Platyna vs Złoto

2. Technologia

Dwustrefowa technologia GHD Gold działa w celu utrzymania optymalnej temperatury 185ºC, a pływające płytki przesuwają się po włosach bez zaczepiania. Jego zaokrąglone ciało pomoże Tobie, fryzjerom lub każdemu, kto chce rozczesać włosy w fale i loki bez zginania.

Z kolei GHD w Platinum zaktualizował czujniki ciepła o technologię predykcyjną ultra-strefową , innowację, dzięki której gwarantuje jednorodną i stałą temperaturę w swoich płytach, zapewniając spektakularne i doskonałe wyniki w jednym przejściu. Czyni to, monitorując ciepło 250 razy na sekundę , aby utrzymać nastawioną temperaturę 185ºC, aby równomiernie wyprostować włosy bez dodatkowych uszkodzeń lub utraty ciepła. Czyni to poprzez ocenę właściwości włosów, takich jak wielkość sekcji, grubość i szybkość użycia żelazka.

Precyzyjnie frezowane, bardzo błyszczące płytki tego najnowszego modelu zapewniają bardziej błyszczące wykończenie włosów. Już GHD Gold oferuje bardziej lśniące włosy, ale Platinum go bije . W ten sposób będziesz w stanie za każdym razem pracować z szerszymi pasmami, aby uzyskać lepszy efekt w krótszym czasie. W dziedzinie technologii GHD Platinum+ wygrywa .

3. Doświadczenie użytkownika

Podczas korzystania z GHD Gold włosy są stosunkowo gorące w dotyku , czego tak naprawdę nie dostaniesz w przypadku Platinum+, która zapewnia doskonałe wrażenia, utrzymując optymalną temperaturę. Ponadto ten drugi jest bardziej jedwabisty niż ten pierwszy, gdy przesuwa się po pasmach. Dlatego Platinum+ to idealna prostownica do włosów kręconych.

Unikalny zawias widelca zapewnia również większą kontrolę nad włosami podczas stylizacji i zapewnia szybsze rezultaty, ponieważ bardziej zaawansowane płytki mogą pracować na większych partiach włosów. Platyna wymaga mniej przejść.

Zakrzywione krawędzie pozwalają na użycie żelazka do kręcenia lub falowania włosów, chociaż prawda jest taka, że ​​Gold pozostawia gładsze i pofalowane wykończenie w tych warunkach.

Co możemy powiedzieć o ich podobieństwach?

Chociaż istnieją między nimi duże różnice, istnieje również sporo podobieństw.

1. Wtyczka EU i uniwersalne napięcie!

W przeciwieństwie do innych wysokiej klasy żelazek dostępnych na rynku, GHD Gold i GHD Platinum mają europejską wtyczkę, która jest kompatybilna z wtyczkami w Hiszpanii. Posiada uniwersalne napięcie do pracy na całym świecie.

Ghd złoto kontra platyna+

2. Ustawienia temperatury

Temperatura wynosi 185ºC, nie można jej regulować, ponieważ zbadano, że jest to optymalna temperatura do efektywnej pracy włosów bez ich uszkadzania.

3. Długość drutu

Długość kabla obu modeli to 2,7 m, idealny rozmiar dla fryzjerów, profesjonalistów lub każdego, kto chce mieć możliwość pracy z włosami z większą wydajnością i swobodą ruchu.

4. Automatyczne wyłączanie

Ze względów bezpieczeństwa i dla maksymalnej oszczędności energii oba modele GHD wyłączają się po 30 minutach bezczynności.

5. Osłona płyty

Oba modele są wyposażone w praktyczną, wykonaną z silikonu osłonę płyty dotykowej, dzięki czemu można je bezpiecznie przechowywać i zabrać w podróż.

A więc: który model jest lepszy? GHD Gold czy GHD Platinum?

Oba żelazka to inteligentne narzędzia z zaawansowaną technologią, chociaż GHD Platinum + to bardziej zaawansowany model , który oferuje lepsze wyniki w krótszym czasie, co czyni go wygrywającą opcją.

Żelazko GHD Gold zapewnia gładki i lśniący wygląd Twoim włosom, chociaż jeśli twoje włosy są grubsze i podatne na puszenie, rezultaty są trwalsze z Platinum + . Zapewnia to bardziej nienaganne i lśniące wykończenie niż złoto.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, decyzja może zależeć od rodzaju Twoich włosów. Jeśli masz szorstkie, grube, kręcone lub podatne na puszenie loków, najlepszą opcją jest Platinum, ponieważ zapewnia szybszą stylizację, która będzie trwać dłużej.

Jednakże, jeśli masz cienkie lub łatwe w pielęgnacji włosy, GHD Gold jest najlepszą opcją ze względu na doskonałe wyniki, jakie daje na tego typu włosach i oszczędność pieniędzy, jaką zapewnia przy zakupie.