5 najlepszych elektronicznych niań w jakości-cena

Najlepsza niania z ceną jakości aparatu

Szukasz najlepszej elektronicznej niani 2022 roku i sprawdzasz stan swojego dziecka przez kamerę? Jesteś we wskazanym przewodniku zakupowym. Na podstawie ich cech i opinii użytkowników pokazujemy 5 niań w najlepszej jakości i cenie. Chodźmy tam!

Jaka jest najlepsza jakość i cena niania w 2022 roku?

Do opieki nad najmłodszymi służy niania z aparatem. W ten sposób możesz przez cały czas widzieć, jakie jest Twoje dziecko, a nawet komunikować się z nim. W ten sam sposób na tej stronie mamy inne urządzenia o tym samym przeznaczeniu, np. najlepszy oczyszczacz powietrza dla niemowląt. Teraz… Przejdźmy do porównania!

1) Motorola MBP 36S – Jedna z najlepszych marek do zakupu niani elektronicznej z aparatem

Przede wszystkim przyjrzymy się jednej z najlepiej sprzedających się kamer bezpieczeństwa dla dzieci . Model Motorola MBP36S pomaga mieć dziecko na oku w każdym miejscu w domu. Będziesz mógł widzieć i słyszeć swojego malucha przez cały czas na 3,5-calowym ekranie, który zawiera artykuł. Posiada również czujnik temperatury w celu utrzymania jak najlepszych warunków w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Z drugiej strony jest to instrument o ruchu pionowym, poziomym i Zoom gwarantujący doskonałą widoczność. Na koniec zaznacz opcję komunikowania się z dzieckiem i wysłuchaj swojego głosu dzięki dwukierunkowemu dźwiękowi .

2) Philips Avent SCD833/01 – Czy w 2022 roku będzie to niania elektroniczna o najlepszym stosunku jakości do ceny?

Aby kontynuować nasze porównanie, zrobimy to za pomocą jednej z najlepszych kamer dla niemowląt , jakie możesz dziś znaleźć. Elektroniczna niania Philips Avent to model dalekiego zasięgu, który pozwala wiedzieć, co dzieje się w pomieszczeniu (w promieniu 300 metrów), a także automatycznie wysyła alert, gdy znajdzie się poza zasięgiem. Z drugiej strony dobre rozróżnienie dźwięków dziecka to coś naprawdę ważnego, więc jakość dźwięku jest wspaniała . Jako ciekawostkę dodamy, że ten model zawiera kołysanki uspokajające malucha.

3) Motorola MBP944 Halo+ — szukasz elektronicznej niani WiFi, aby zobaczyć, co dzieje się w Twoim telefonie? 

Jeśli weźmiemy pod uwagę cenę tej elektronicznej niani, funkcje, które zawiera, są niesamowite, zwłaszcza połączenie Wi -Fi . Dzięki niej będziesz mógł monitorować swojego „małego”, poprzez aplikację, z dowolnego miejsca na świecie. Aby korzystać z aplikacji, wystarczy, że Twój smartfon jest z nią kompatybilny, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się obrazem i dźwiękiem na swoim telefonie komórkowym jak na monitorze . Ponadto nadzór jest zwiększany dzięki wykrywaniu ruchu i otrzymasz powiadomienie na smartfonie, gdy to się stanie. Na koniec zwróć uwagę, że zawiera inne funkcje, takie jak noktowizor lub projektor świetlny .

4) GHB – Tania elektroniczna niania ze świetnymi recenzjami

Jeśli szukasz taniej elektronicznej niani i ogólna opinia użytkowników jest dobra , nie przegap tego modelu proponowanego przez GHB. Po pierwsze, kamera do monitoringu dziecka obejmuje noktowizor i ekran HD, dzięki czemu możesz widzieć swojego malucha tak wyraźnie i kolorowo, jak to tylko możliwe. Ponadto dźwięk, który zawiera, jest dwukierunkowy , dzięki czemu możesz również komunikować się z maluchem. Z drugiej strony funkcja VOX wyłącza ekran, dopóki nie wykryje dźwięku powyżej określonego progu i włącza go, gdy go wykryje. Celem powyższego jest oszczędzanie energii i ostrzeganie, że coś się dzieje. Jak widać, ten model ekonomiczny zawiera również dobre korzyści .

5) Availand Follow Baby – Czy chcesz kamerę dla dzieci z czujnikiem ruchu?

Ten model Availand wyróżnia się tym, że jest jednym z najbardziej znanych i posiada zmotoryzowaną kamerę, która zapewnia automatyczne śledzenie, aby kontrolować dziecko w każdym wykonanym ruchu. Możliwe jest również ręczne sterowanie obrotem kamery z „joysticka” znajdującego się obok ekranu. Z drugiej strony zawiera również inne funkcje, takie jak system VOX, dwukierunkowe audio czy odtwarzacz kołysanek. Na koniec pamiętaj, że połączenie jest całkowicie bezpieczne , ponieważ istnieje zaszyfrowany sygnał, który gwarantuje, że nikt inny nie zobaczy Twojego dziecka.

Jakie są najlepiej sprzedające się elektroniczne nianie na Amazon?

Amazon to jedna z największych platform, na których sprzedawane są tego typu produkty. Z tego powodu pokazujemy, które są obecnie najlepiej sprzedającymi się nianiami na ich stronie internetowej.

Jaką nianię kupić?

Jak być może zauważyłeś, niania elektroniczna to instrument, który zapewnia ogromne korzyści w zakresie bezpieczeństwa Twojego dziecka . Oprócz pomagania w opiece nad maluchem, umożliwia także wysyłanie dźwięków, aby dziecko mogło cię słyszeć. Dlatego możliwe jest, że myślisz o zakupie i nie wiesz, który wybrać. Podobnie rośnie liczba narzędzi technologicznych służących do zabezpieczania (patrz inteligentne zamki ).

Na rynku istnieje wiele różnych egzemplarzy , które mają różne ceny i właściwości. Aby wybrać odpowiednią kamerę dla dziecka, musisz wiedzieć, jakie są Twoje osobiste potrzeby, preferencje i budżet, który posiadasz.

Jeśli zastanawiasz się nad najlepszym aparatem do monitorowania dzieci, odpowiedź brzmi, że to zależy. Jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to osobista decyzja , a dokonanie właściwego wyboru zależy od pewnych czynników. Dlatego w następnej sekcji zobaczymy szereg zaleceń i cech, które mogą wpłynąć na Twoją decyzję.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszej kamery dla dzieci

Przed zakupem kamery dla dziecka należy ocenić pewne okoliczności. Dlatego w tej sekcji zbieramy niektóre z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę.

Najlepsza cena-jakość niania 2022

  • Wyposażenie pokoju . Na początek kluczowe znaczenie mają cechy miejsca, w którym zamierzasz umieścić kamerę. Z drugiej strony wymiary pomieszczenia mogą spowodować, że będziesz potrzebować Powiększenia.
  • zakres . To bardzo istotny punkt, ponieważ zasięg kamery z monitorem ma maksymalny promień, a odległość ta różni się w zależności od modelu.
  • Jakość obrazu . Jakość i ostrość obrazu to podstawa w tego typu instrumencie. Tym bardziej, jeśli chcesz jak najlepiej obserwować wygląd swojego dziecka.
  • noktowizor . Noktowizor jest zainstalowany w większości sprzedawanych egzemplarzy i, jak możesz sobie wyobrazić, jest to coś, za co należy być wdzięcznym.
  • Liczba kamer . Być może myślisz o zwiększeniu nadzoru i posiadaniu kamer pod więcej niż jednym kątem. Ponieważ nie zawsze masz możliwość zakupu więcej niż jednego modelu, istnieją nianie z dwoma kamerami.
  • Dwukierunkowy dźwięk . Wielu uważa, że ​​możliwość komunikowania się z maluchem ma fundamentalne znaczenie. To, że dziecko słyszy znajome głosy, może pomóc mu się uspokoić.
  • Czujniki . Czujniki ruchu odnoszą się do opcji ostrzegania o każdym wykrytym ruchu lub automatycznego śledzenia dziecka. Z drugiej strony czujnik temperatury pokazuje stopnie, które są w pomieszczeniu, aby kontrolować, czy warunki w pomieszczeniu są idealne.
  • Łączność Wi-Fi . Jak widzieliście, istnieją prototypy elektronicznych niań z monitorem i Wi-Fi. Dzięki jednej z nich możesz obserwować stan dziecka na żywo i z dowolnego miejsca na świecie. Zrobisz to za pomocą aplikacji, którą pobierzesz na swój smartfon (zalecane jest potwierdzenie zgodności z odpowiednim systemem operacyjnym Android, Windows lub IOS).
  • Cena . Na koniec, jako najbardziej decydujący czynnik, w wielu przypadkach podajemy cenę. Można jednak znaleźć tanie lub przecenione elektroniczne nianie, które oferują dobre funkcje.

Wniosek: najlepsza niania w najlepszej cenie będzie tą, którą wybierzesz

Gdy już wiesz, jakie korzyści może przynieść kamera do monitorowania dziecka, powinieneś ocenić swoje osobiste potrzeby i preferencje , a także budżet, który masz. W zależności od Twojej oceny, niektóre kamery dla niemowląt będą lepiej dopasowane niż inne.

Jeśli nadal nie wiesz, którą nianię kupić, świetnym pomysłem jest poszerzenie informacji , aby dalej kontrastować i porównywać różne modele. Zawsze polecamy Amazon, ponieważ znajdziecie tam mnogość modeli, wraz z ich opisami i opiniami użytkowników, a także przeróżnymi ofertami i wyprzedażami czasowymi.

Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym porównaniu przypadły Ci do gustu i że znajdziesz dla swojego dziecka elektroniczną nianię w najlepszej cenie .