Najlepsze nawilżacze Delonghi

Jaki jest najlepszy nawilżacz Delonghi?

Najlepsze nawilżacze Delonghi

Jeśli podobnie jak ja, jesteś osobą, która przez większą część roku musi radzić sobie z bardzo niskimi poziomami wilgotności, witaj na tej specjalistycznej stronie internetowej. W tej sekcji będę polecać najlepsze moim zdaniem nawilżacze Delonghi dostępne obecnie na rynku.

Pamiętaj, że aby poziom wilgotności był jak najbardziej optymalny, zakres ustalony przez WHO (Światową Organizację Zdrowia)  wynosi od 40% do 60% względnych; Jeśli znajdziesz wartości poniżej lub powyżej tej skali, niezwykle ważne jest, aby zaopatrzyć się w sprzęt przeciwdziałający lub zwiększający wilgotność, aby zawsze oddychać czystszym i zdrowszym powietrzem.

🥇 Porównanie najlepszych nawilżaczy Delonghi


Zdjęcie
De'Longhi VH 300 DELONGHI VH300 NAWILŻACZ, 400 W, Stal nierdzewna,...

Nawilżacz powietrza De'Longhi UHX17, 200 W, ciepła para i chłodne nawilżanie,...

Nawilżacz powietrza Delonghi Merlino VH400, 400 W, 4,5 litra, niebieski/biały


Ocena


opinie


Moc
400 watów

200 watów

400 watów


Poziom hałasu (Db)
Cichy

Cichy

cichy


Pojemność depozytu
4,5 litra

1,7 litra

4,5 litra


Obszar zasięgu
Około 60 metrów sześciennych

Około 30 metrów sześciennych

Około 60 metrów sześciennych


Cechy szczególne
System automatycznego wyłączania – Dyfuzor zapachowy – Regulator wydajności pary – Wskaźnik poziomu wody – System ciągłego napełniania

System automatycznego wyłączania – Dyfuzor zapachowy – Zintegrowany termostat – Autonomia do 7 godzin – Tryb podwójny (gorąca i zimna para) – Nawilżanie: 230 ml/h

System automatycznego wyłączania – Dyfuzor zapachowy – Autonomia do 15 godzin – Lampka nocna – System ciągłego napełniania – Wskaźnik poziomu wody


Waga
1,1kg

1,3kg

1,1kg


Wymiary
29 X 29 X 17 cm

20,1 x 20,1 x 31 cm

29x17x29 cm

Relación Calidad y Precio

Foto
De'Longhi VH 300 HUMIDIFICADOR DELONGHI VH300, 400 W, Acero Inoxidable,...

Valoración

Opiniones

Potencia
400 Vatios

Nivel de Ruido (Db)
Silencioso

Capacidad del Depósito
4,5 Litros

Área de Alcance
Aproximadamente 60 Metros Cúbicos

Características Especiales
Sistema Apagado Automático – Difusor de Aromas – Regulador Salida de Vapor – Indicador Nivel de Agua – Sistema Rellenado Continuo

Peso
1,1 Kg

Dimensiones
29 X 29 X 17 cm

El Más Vendido

Foto
De'Longhi UHX17 Humidificador, 200 W, vapor caliente y humidificación fresca,...

Valoración

Opiniones

Potencia
200 Vatios

Nivel de Ruido (Db)
Silencioso

Capacidad del Depósito
1,7 Litros

Área de Alcance
Aproximadamente 30 Metros Cúbicos

Características Especiales
Sistema Apagado Automático – Difusor de Aromas – Termostato Integrado – Autonomía de Hasta 7 Horas – Modo Dual (Vapor Frío y Caliente) – Humidificación: 230 Ml/h

Peso
1,3 Kg

Dimensiones
20,1 x 20,1 x 31 cm

El Más Económico

Foto
Delonghi Merlino VH400 Humidificador, 400 W, 4.5 Litros, Azul/Blanco

Valoración

Opiniones

Potencia
400 Vatios

Nivel de Ruido (Db)
silencioso

Capacidad del Depósito
4,5 Litros

Área de Alcance
Aproximadamente 60 Metros Cúbicos

Características Especiales
Sistema Apagado Automático – Difusor de Aromas – Autonomía de Hasta 15 Horas – Luz Nocturna – Sistema Rellenado Continuo – indicador de Nivel de Agua

Peso
1,1 Kg

Dimensiones
29 x 17 x 29 cm

✅ Jaki model nawilżaczy Delonghi możesz wybrać?

Nawilżacze marki DeLonghi

Co sądzisz o naszej tabeli porównawczej? Oto 3 modele o najlepszym stosunku jakości do ceny i jakości, które znajdziesz w obecnej scenie … Teraz, jeśli uważasz, że któryś z tych nawilżaczy Delonghi może spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania, nie wahaj się poinformować o wszystkich pozytywne, negatywne i charakterystyczne aspekty oraz opinie, aby Twój nowy zakup był w pełni udany.

Nie pozwól, aby ta szansa przepadła! Unikaj suchej skóry , podrażnień ust, nosa, a nawet oczu, grypy, problemów z oddychaniem i gorączki, uciążliwego kaszlu, bardzo dokuczliwego chrapania i pogarszania się stanu roślin i mebli w Twoim domu, między innymi. wystarczy kilka kliknięć myszką.

➤   Delonghi Merlino VH300 – Świetny stosunek jakości do ceny

Nawilżacz powietrza Delonghi Merlino VH300, 400 W, 4,5 litra, biały/niebieski

To jeden z głównych przedstawicieli marki nawilżaczy DeLonghi. Najbardziej pozytywne aspekty tego modelu to duży zbiornik magazynowy, który osiąga 4,5 litra pojemności , dzięki czemu osiąga wspaniałą autonomię, która może pracować bez problemu przez całą noc i część dnia, spójny system bezpieczeństwa w automatycznym odłączeniu, gdy woda osiąga minimum, a nawet praktyczny system, dzięki czemu napełnianie wodą do odparowania jest ciągłe , oferując w ten sposób dodatkowy plus w odniesieniu do działania sprzętu. Warto również zwrócić uwagę na jego 400 watówmocy, niezbędnej do pokrycia większego zasięgu przestrzeni, choć w rezultacie zauważysz to trochę więcej, gdy nadejdzie następny rachunek.

Kompaktowy rozmiar, ważący zaledwie 1,1 kg , ten nawilżacz jest skutecznie przystosowany do pomieszczeń o kubaturze około 60 metrów sześciennych ; Daje również możliwość dodania kilku kropel klasycznych olejków eterycznych w celu aromatyzowania przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu wilgotności w określonym miejscu, chociaż prawdą jest, że zaleca się czyszczenie sprzętu (w tym zbiornika) przynajmniej raz na 2 tygodnie , aby aby działała bardziej poprawnie, a resztki oleju nie pozostały w ścianach.

 

Zalety
 • System automatycznego wyłączania po opróżnieniu zbiornika
 • Dyfuzor zapachowy z olejkami eterycznymi
 • Całkiem cicho
 • System ciągłego uzupełniania
 • Bardzo duży zbiornik na wodę z wizjerem poziomu około 4,5 litra pojemności
 • Regulator wylotu pary
 • Nawilżacz dużej mocy
Niedogodności
 • Nie posiada pilota
 • Niektóre komentarze użytkowników, że trzeba go stale czyścić
 • Projekt nie należy do najbardziej eleganckich i nowoczesnych na rynku /su_list]
Widziałem kilka innych krytycznych uwag na temat tego nawilżacza, ale prawda jest taka, że ​​moim zdaniem jest cudowny, prawie nie hałasuje i jest bardzo łatwy w użyciu; Ponadto można dodawać olejki eteryczne i ma bardzo duży zbiornik z automatycznym wyłączaniem. Polecam i daję 5 gwiazdek!

➤  Delonghi UHX17 — najlepiej sprzedający się nawilżacz

Nawilżacz DeLonghi UHX17, 200 W, gorąca para i chłodne nawilżanie, wyjmowany zbiornik 1,6 l, praca 7h, wskaźnik automatycznego wyłączenia, plastik, biały

Ten nawilżacz DeLonghi ma dość zaskakujący stosunek jakości do ceny. Ma moc 200 W i praktyczny tryb Dual, czyli działa zarówno z gorącą parą (bez pozostałości), jak i w oparciu o klasyczne nawilżanie na zimno , będąc również dość wydajnym w obszarach około 30 lub 40 metrów sześciennych , chociaż ze względu na Stylizowany kształt pozwala na pokrycie większej przestrzeni.

Ten najlepiej sprzedający się model UHX17 ma zbiornik o pojemności 1,7 litra i oferuje oczywiście system automatycznego odłączania, gdy zbiornik osiągnie minimum; Dodatkowo do samego zbiornika możesz również dodać kilka kropli ulubionych olejków eterycznych , aby aromatyzować wybrane pomieszczenie.

Wśród innych funkcji możemy wyróżnić autonomia około 7 godzin , będąc dość cichym , więc możesz też działać całą noc bez irytowania. Według producenta ma wydajność waporyzacji ( 55ºC-65ºC ) na poziomie około 230 Ml/h przy użyciu technologii Micro-drop .

 

Zalety
 • Wielka moc
 • Dyfuzor zapachowy z olejkami eterycznymi
 • Tryb podwójny (zimna i gorąca para)
 • System automatycznego wyłączania
 • Wskaźnik poziomu
 • Według producenta starczy na całą noc
 • Doskonała jakość i stosunek opłat
Niedogodności
 • Depozyt, choć nie jest mały, wypada trochę gorzej w stosunku do swoich rówieśników z marki DeLonghi
 • Nie ma pilota
 • Niektórzy użytkownicy komentują, że czyszczenie musi być bardzo częste
 • trochę głośno
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu; posiada tryb waporyzacji na gorąco i na zimno, co jest idealne; Nie pozostawia również osadu i jest dość cichy jak na mój gust. Pozwala również na nałożenie na nią kilku kropel aromatycznego olejku. Mniej więcej wytrzymuje od 6 do 8 godzin w ciągłej pracy.

➤   Delonghi Merlino VH400 – Bardzo ekonomiczny nawilżacz

Nawilżacz powietrza Delonghi Merlino VH400, 400 W, 4,5 litra, niebieski/biały

W naszej skromnej, ale eksperckiej opinii jest to najlepszy nawilżacz DeLonghi, jaki można obecnie znaleźć na rynku; Ma wspaniały 4,5-litrowy zbiornik z automatycznym systemem wyłączania , ale jest też tym, a jeśli martwisz się, że zabraknie Ci wody, jego konstrukcja integruje również praktyczny wizjer, w którym możesz zobaczyć ilość pozostałego płynu oraz godziny użytkowania autonomia (MAKS. 12-15 godzin) , którą pozostawił nawilżacz po spadku poziomu wody.

Dzięki mocy 400 watów model ten może pokryć pomieszczenia o kubaturze ponad 60 metrów sześciennych ; Jest również dość cichy , więc możesz pozostawić go włączony przez noc i dodać kilka kropli ulubionych olejków eterycznych, takich jak lawenda, eukaliptus, cynamon lub wanilia…

Posiada również przydatny zgarniacz kabli , zatyczkę zabezpieczającą,  lampkę nocną (czerwoną) oraz praktyczny regulator wydalania pary. Należy pamiętać, że choć uruchomienie zajmuje trochę czasu, to wydajność jest więcej niż poprawna iw skrócie można mówić o bardzo dobrej relacji ceny do jakości.

 

Zalety
 • System automatycznego wyłączania
 • Dyfuzor zapachowy z olejkami eterycznymi
 • Wielka moc
 • Szeroki obszar zastosowań
 • Cichy
 • Wykorzystuje wolną od bakterii technologię gorącej mgły
 • Bardzo ekonomiczny nawilżacz
Niedogodności
 • Niektórzy użytkownicy komentują, że robi trochę hałasu i zajmuje trochę czasu, aby dostać się do pracy
 • Nie posiada pilota
 • Nie ma timera
Prawda jest taka, że ​​to jeden z najlepszych nawilżaczy jakie miałem, wykorzystuje gorącą waporyzację, więc jest wolny od bakterii i alergenów. Posiada dużą pojemność, widoczny poziom wody oraz automatyczne wyłączanie. Dziś polecamy w 100%.

🏆 Nasza opinia o marce nawilżaczy Delonghi

Na pewno znasz markę małego AGD Delonghi! Bez wątpienia stoisz twarzą w twarz z jednym z głównych producentów obecnej sceny. Firma ta z siedzibą w Treviso (Włochy) została założona w 1902 roku , czyli od ponad 100 lat jako ikona rynku; rynek, który rozszerzył swoją sprzedaż do ponad 75 krajów na całym świecie, a nawet udało mu się kupić prawa do takich marek jak popularny Braun czy Kenwood… Nie brzmi źle, prawda?

Co wziąć pod uwagę przed zakupem nawilżacza DeLonghi?

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji o wyborze jednego lub drugiego modelu nawilżaczy Delonghi; Aspekty, takie jak zbiornik, rozmiar, moc lub zintegrowane funkcje to tylko niektóre z cech, które należy ocenić zgodnie z potrzebami.

Jak ważny jest zbiornik w nawilżaczach Delonghi?

Zbiornik do nawilżaczy Delonghi

Oczywiste jest, że im większa pojemność zbiornika na wodę, tym większa autonomia danego sprzętu, czyli nawilżacz o pojemności 1 litra nie wytrzyma tak długo, jak inny, który ma około 4,5 litra, podobnie jak przypadku modeli VH400iVH300 włoskiej marki DeLonghi.

W tym sensie musisz wziąć pod uwagę, czy potrzebujesz, aby działał przez mniej lub więcej godzin, czy też chcesz, aby działał przez całą noc bez konieczności uzupełniania wody; Dla zobrazowania, powyższe modele mogą waporyzować nawet do 15 godzin , podczas gdy model UX17 , dysponujący nieco mniejszym zbiornikiem o pojemności 1,7 litra , będzie trwał około 7 godzin.

Należy zauważyć, że modele nawilżaczy Delonghi mają zazwyczaj zbiorniki o większej pojemności niż te, które można znaleźć na rynku; choć jeśli wielkość urządzenia nie stanowi dla Ciebie problemu, zawsze polecamy nawilżacze o pojemności co najmniej 2 litrów .

Czy nawilżacze Delonghi są wydajne?

Całkiem potężny! Te trzy modele nawilżaczy Delonghi zużywają od 200 do 400 W energii , dzięki czemu mogą obejmować większy obszar zastosowań; w tym sensie iw zależności od poziomu wilgotności wskazane jest, aby stracić trochę „ekonomicznego zużycia”, aw konsekwencji zyskać moc, wydajność i skuteczność.

Porozmawiajmy o zintegrowanych funkcjach nawilżaczy Delonghi

Nie oczekuj najnowszych modeli ze wszystkimi innowacjami, które były i będą… Wcale nie; Należy jednak zauważyć, że urządzenia te mają głównie dwie bardzo ważne cechy: Z jednej strony 3 modele posiadają system automatycznego wyłączania nawilżacza po opróżnieniu wody, a z drugiej strony dopuszcza się używanie lub dodaj olejek eteryczny w ramach funkcji dyfuzora zapachów, który oprócz nawilżenia otoczenia i poprawy jakości powietrza, przez cały czas uzyskasz również wyjątkowy i wyjątkowy zapach.

Czy nawilżacze DeLonghi są drogie?

NIE! Jasniej już nie wychodzi… Nawilżacze powietrza DeLonghi są dość tanie , nawet droższe niż można by się spodziewać po popularności marki. Krótko mówiąc, oferują dość dobry stosunek jakości do ceny, choć co prawda tracą kilka punktów, jeśli chodzi o nowoczesny design (Skromna opinia)… Ale widać, że są pewniakiem wydajności, skuteczności i gwarancja.

marki nawilżaczy
Nawilżacze 1byoneNawilżacze firmy PhilipsNawilżacze firmy Solac
Nawilżacze AihoNawilżacze DysonNawilżacze Stadler Form
Nawilżacze BabymoovNawilżacze powietrza JaneNawilżacze Taotronics
Nawilżacze dla niemowlątNawilżacze firmy Jatanawilżacze topcom
Nawilżacze firmy BeurerNawilżacze KbayboNawilżacze firmy Vicks
Nawilżacze BionaireNawilżacze KlarsteinNawilżacze VictSing
Nawilżacze BonecoNawilżacze MagidealNawilżacze firmy Vorcool
Nawilżacze ChiccoNawilżacze MedisanaNawilżacze Wenko
Nawilżacze DeLonghiNawilżacze Orbegozo