Najlepsze nawilżacze firmy Philips

Jaki jest najlepszy nawilżacz Philips?

najlepsze nawilżacze Philips

Doskonale wiemy, że nikt nie lubi nadmiernej wilgotności, ale eksperci nie zalecają suchego środowiska również ze względu na problem bakterii, więc zadasz sobie pytanie: jaki jest prawidłowy poziom? Ja też długo zadawałam sobie to samo pytanie i w końcu znalazłam właściwą odpowiedź: dobry nawilżacz.

A co lepszego niż kupowanie od zaufanej marki? Gwarantuje to wydajność, dobre działanie i długą żywotność. Z tego powodu chcę opowiedzieć Ci wszystko o najlepszych nawilżaczach Philips , ich cechach, mocnych i słabych stronach oraz ważnych aspektach przy zakupie jednego z tych urządzeń. Zacznijmy teraz!

🥇 Porównanie najlepiej sprzedających się dziś nawilżaczy Philips


Zdjęcie
Philips HU4803/01 – Nawilżacz powietrza z technologią eVaporization NanoCloud...

Philips HU4706/11 – Nawilżacz powietrza z technologią eVaporization NanoCloud...

Nawilżacz powietrza Philips — odświeżacz powietrza nawilżacz 25m², NanoCloud, tryb...


Ocena


opinie


Moc
17 watów

14 watów

14 watów


Poziom hałasu (Db)
26dB

40dB

26dB


Obszar zasięgu
25m²

15m²

25m²


pojemność wodna
2 litry

1,3 litra

2 litry


Cechy szczególne
Zatrzymuje duże cząstki, takie jak włosy i kurz

Technologia nawilżania NanoCloud

Zdrowa wilgotność w optymalnym zakresie (40%-60%)


Waga
1,5 kg

1,36 kg

798g


Wymiary
9,5″ x 9,5″ x 13,5″

19,8 x 16,2 x 30,8 cm

9,5″ x 9,5″ x 13,5″

NAJLEPSZY SPRZEDAJĄCY


Zdjęcie
Philips HU4803/01 – Humidificador con Tecnología NanoCloud de eVaporación...


Ocena


opinie

Potencia
17 vatios

Nivel de Ruido (Db)
26 dB

Área de Alcance
25 m²

Capacidad de agua
2 litros

Características Especiales
Atrapa las partículas grandes como pelo y polvo

Peso
1,5 Kg

Dimensiones
24,9 x 24,9 x 33,9 cm

MÁS BARATO

Foto
Philips HU4706/11 – Humidificador con Tecnología NanoCloud de eVaporación...

Valoración

Opiniones

Potencia
14 vatios

Nivel de Ruido (Db)
40 dB

Área de Alcance
15 m²

Capacidad de agua
1.3 litros

Características Especiales
Tecnología de humidificación NanoCloud

Peso
1,36 Kg

Dimensiones
19,8 x 16,2 x 30,8 cm

Foto
Philips Humidificador de Aire - Ambientador Humidificador 25m², NanoCloud, Modo...

Valoración

Opiniones

Potencia
14 vatios

Nivel de Ruido (Db)
26 dB

Área de Alcance
25 m²

Capacidad de agua
2 litros

Características Especiales
Humedad saludable en el rango óptimo (40% -60%)

Peso
798 g

Dimensiones
24,9 x 24,9 x 33,9 cm

✅ Który model oczyszczacza powietrza Philips możesz wybrać?

 

➤  Philips HU4803/01 – Innowacyjny i skuteczny

Philips HU4803/01 — Nawilżacz z technologią inteligentnego odparowywania i automatycznego sterowania NanoCloud, do 25 m²

Zaczęliśmy od modelu, który pokochałem od pierwszego razu, Philips HU4803/01 to nawilżacz z technologią NanoCloud, który ma rezerwę wody do 2 litrów, dla zasięgu 25 m², Kolejny jego funkcjami jest równomierna dystrybucja powietrza, 99% eliminacja bakterii oraz programowalne timery.

Jest higieniczny, bezpieczny i dzięki odpowiednim regulacjom rozprowadza się równomiernie, z drugiej strony dzięki technologii HealtyAirProtect Alert jego obsługa jest intuicyjna , ponieważ wskazuje, kiedy należy uzupełnić zbiornik, a jeśli o tym zapomnisz, wyłącza się automatycznie.

Jego precyzyjna funkcja regulacji pozwala na wybór wilgotności powietrza 40, 50 i 60%, a timer odlicza od 1, 4 i 8 godzin, po upływie którego jego działanie zostaje wyłączone.

 

Zalety
 • Redukuje bakterie obecne w powietrzu nawet o 99%.
 • Łapie większe cząstki, takie jak kurz, włosy i inne.
 • Łatwy w użyciu i utrzymaniu.
 • Aktualny i innowacyjny projekt.
Niedogodności
 • Jego cena jest trochę wysoka.
 • Zajmuje dość dużo miejsca.
Przez kilka lat próbowałem różnych nawilżaczy różnych marek, ale prawda jest taka, że ​​żaden nie był taki jak ten. Jest całkowicie cichy, dzięki trybowi nocnemu może włączyć się w nocy podczas snu bez irytującego hałasu, automatycznie rozłącza się, gdy skończy się woda w zbiorniku i nie pozostawia plam wilgoci. Całkowicie zalecane!

➤  Philips HU4706/11 – Najlepszy stosunek jakości do ceny

Philips HU4706/11 — Nawilżacz z technologią NanoCloud do inteligentnego odparowywania i automatycznego sterowania, do 15 m²

Kontynuujemy z innym egzemplarzem, o którym zdecydowanie powinieneś wiedzieć, jest to Philips HU4706/11, który ma również aktualną technologię nawilżania NanoCloud, eliminuje suche powietrze z maksymalną higieną i redukcją bakterii, a wszystko to bez jakiegokolwiek rodzaju rosy. To, co odróżnia go od reszty, to zaktualizowany system parowania w trzech różnych fazach:

 1. Pierwsza faza opiera się na zbieraniu przez filtr absorpcyjny dużych cząstek, takich jak wszelkiego rodzaju włosy i kurz.
 2. Drugi dotyczy nawilżania powietrza i ograniczania obecności bakterii i brudu.
 3. W trzecim wilgotne powietrze jest usuwane w sposób ciągły, ale bez wytwarzania mgły wodnej.

Ma łatwy do napełnienia zbiornik na wodę o pojemności 1,3 litra , w przypadku wyczerpania płynu technologia HealthyAirProtect Lock automatycznie dezaktywuje urządzenie i aktywuje się czerwony wskaźnik ostrzegający o ponownym zapotrzebowaniu na wodę. Model ten ma zasięg 15 m² i moc 14 W, z drugiej strony posiada dwie prędkości nawilżania, pierwsza cicha na noc, druga standardowa do użytku w ciągu dnia. Dobry Filip!

 

Zalety
 • Łatwe czyszczenie, napełnianie wodą i konserwacja.
 • Mały, kompaktowy i łatwy do zlokalizowania.
 • Intuicyjna obsługa i wydajna obsługa.
 • Najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku.
Niedogodności
 • Nie posiada timera ani regulatora wilgotności.
 • Od czasu do czasu należy wymieniać filtr powietrza .
Pomimo tych kilku detali, produkt ten charakteryzuje się doskonałym wykończeniem, a jego dwie prędkości pozwalają dostosować go do własnych potrzeb i wymagań, ale jego największą zaletą jest to, że nie wydziela pary, ponieważ powietrze jest doskonale nawilżone, cichy i wyłącza się dopiero, gdy skończy się woda . Warto kupić!

➤  Philips HU4801/01 – Mocny i łatwy w użyciu

Philips HU4801/01 – Nawilżacz powietrza (220-240 V, 249 mm, 249 mm, 339 mm, zielony, biały)

Kończymy jednym z moich ulubionych, głównie ze względu na zasięg 25 m² i doskonałą ultracichą funkcję, która osiąga tylko 26 dB, Philips HU4801/01 jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych ze względu na nawilżanie wyparne, które zapewnia zdrowa wilgotność od 40% do 60% środowiska.

Posiada wbudowany timer odpowiednio 1, 4 i 8 godzin, 2-litrowy zbiornik na wodę oraz najnowocześniejsze technologie, które automatycznie zatrzymują urządzenie i wskazują, kiedy jest puste, dodatkowo ma dwie prędkości, standardową i cichą o poziomie hałasu 26 decybeli.

 

Zalety
 • Jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji, jego zbiornik można bez problemu wyjmować i napełniać bezpośrednio z kranu.
 • sprawne działanie.
 • Jest całkowicie cichy, idealny do użytku w nocy.
 • Innowacyjne i aktualne technologie.
Niedogodności
 • To duża rzecz, zajmuje dużo miejsca.
 • Filtr należy wymieniać przynajmniej raz w roku (w zależności od jego użytkowania).
Masz do czynienia z doskonałym nawilżaczem, bardzo polecanym przez ekspertów w tej dziedzinie, głównie dlatego, że jest wyceniony zgodnie ze swoimi właściwościami, nie wydaje nieprzyjemnych dźwięków, nie pozostawia mokrej rosy na powierzchniach i jest łatwy w użyciu. Bardzo mi się podobało, daję 5 gwiazdek!

🏆 Nasza opinia o tej marce

Philips to firma, której początki sięgają 1891 roku w Holandii, z ponad 120-letnim doświadczeniem w dziedzinie technologii, wymieniana jako jedna z najważniejszych na świecie w dziedzinie opieki zdrowotnej i elektroniki, obecnie posiada dwa poddziały produktów, pierwszy o nazwie „ Philips Personal Health” do opieki indywidualnej, domowej, niemowląt, zdrowia jamy ustnej i nie tylko; drugi „Philips Health Systems” stworzony dla sektora odpowiadającego obrazowaniu, a dokładnie w zakresie rezonansów, ultradźwięków i zdjęć rentgenowskich oraz innych odkryć technologicznych dedykowanych pacjentowi.

W miarę upływu lat jego znaczenie rośnie , wynika to z innowacyjności technologii, które nie kończą się na każdym z jej produktów, w tym przypadku nawilżaczach, które przyczyniają się do czystszego środowiska, wolnego od szkodliwych cząstek i zmniejszenie obecności kurzu w domach tych, którzy to preferują.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie nawilżacza firmy Philips

Istnieje kilka ważnych aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie jednego z nich

Moc i zasięg:

Ogólnie rzecz biorąc, te urządzenia mają zmienną moc w zależności od ich modelu, w ten sam sposób ich zużycie energii może się zmieniać, a zakres działania nawilżacza będzie zależał od mocy; Jest mierzona w watach i waha się od 14 do 17 watów.

zasięg powietrza

Poziom hałasu:

Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz nawilżacza, który będzie używany również w nocy dla Ciebie lub Twojego dziecka, potrzebujesz cichego, prawda? Hałas można mierzyć na podstawie decybeli (dB), im niższy dB, tym mniej hałasu będziesz miał, w zakresie od 26 do 40 dB.

Poziom hałasu

eliminacja bakterii

Chociaż nie wszystkie modele mają tę funkcję jonizującą z emisją jonów ujemnych, prawda jest taka, że ​​jest ona wysoce zalecana, głównie dlatego, że eliminuje obecność jakichkolwiek szkodliwych cząstek w organizmie, zmniejszając alergie, infekcje i utrzymując środowisko znacznie czystsze.

eliminacja bakterii

Rodzaje nawilżaczy:

 • Przez parowanie: są to obecnie bestsellery, działają na zasadzie pochłaniania powietrza z zewnątrz przez wyciąg, przepuszczania go przez filtr, który eliminuje bakterie i cząsteczki kurzu i zwracają je do środowiska.
 • Odparowanie wody: działają poprzez umieszczenie wody w wbudowanym zbiorniku, nagrzewa się i wytwarza parę na zewnątrz. Na ogół nie są one zalecane w domach z małymi dziećmi lub zwierzętami domowymi, ponieważ mają tendencję do nagrzewania się.
 • Ultradźwięki: są najbardziej aktualne i ciche, ich działanie jest zapewnione dzięki minimalnym wibracjom, które osiągają separację cząsteczek wody, co skutkuje lekką warstwą pary
marki nawilżaczy
Nawilżacze 1byoneNawilżacze firmy PhilipsNawilżacze firmy Solac
Nawilżacze AihoNawilżacze DysonNawilżacze Stadler Form
Nawilżacze BabymoovNawilżacze powietrza JaneNawilżacze Taotronics
Nawilżacze dla niemowlątNawilżacze firmy Jatanawilżacze topcom
Nawilżacze firmy BeurerNawilżacze KbayboNawilżacze firmy Vicks
Nawilżacze BionaireNawilżacze KlarsteinNawilżacze VictSing
Nawilżacze BonecoNawilżacze MagidealNawilżacze firmy Vorcool
Nawilżacze ChiccoNawilżacze MedisanaNawilżacze Wenko
Nawilżacze DeLonghiNawilżacze Orbegozo