Najlepsze nawilżacze Jata

Jaki jest najlepszy nawilżacz powietrza Jata?

Najlepsze nawilżacze Jata

Żadnych więcej wymówek! Jeśli masz problemy z wilgocią w domu lub w biurze i nie wiesz, jak je rozwiązać, na naszej specjalistycznej stronie internetowej pomożemy Ci znaleźć najlepsze nawilżacze Jata na rynku.

Posiadamy najlepszy sprzęt do zdrowego zwiększania poziomu wilgotności; W tym sensie chcemy polecić tu i teraz te, które naszym zdaniem są najlepsze od tej popularnej firmy , marki, którą na pewno znasz i która weszła w świat nawilżaczy na rzecz czystszego i zdrowszego powietrza do oddychania.

🥇 Porównanie najlepszych nawilżaczy Jata


Zdjęcie
Nawilżacz powietrza Jata HU995 ION z regulatorem pary Maksymalna wydajność pary...

Jata HU992 Nawilżacz butelkowy Regulator pary Kontrola wyjścia pary...


Ocena


opinie


Moc
35 W (niskie zużycie energii)

15 W (niskie zużycie energii)


Poziom hałasu (Db)
Bardzo cichy

Bardzo cichy


Pojemność depozytu
2,5 litra

Zalecana jest butelka o pojemności 500 ml Max


Obszar zasięgu
Około 35 metrów kwadratowych

Około 20 metrów kwadratowych


Cechy szczególne
System automatycznego wyłączania – Widoczny wziernik wody – Regulator (MIN-MAX) – MAKSYMALNA Wydajność parowania: 400 ml/h

System automatycznego wyłączania – Wskaźniki świetlne – Specjalny adapter do butelek – Regulator (MIN-MAX) – MAKSYMALNA wydajność pary: 120 ML/h


Waga
1,05 kg

272 gramy


Wymiary
7,5″ x 14″ x 7,5″

14,2 x 10,4 x 10 cm

Super ekonomiczny


Zdjęcie
Jata HU995 Humidificador ION con Mando Regulador de Vapor Salida de Vapor máx...


Ocena

Opiniones

Potencia
35 Vatios (Bajo Consumo Energético)

Nivel de Ruido (Db)
Ultra Silencioso

Capacidad del Depósito
2,5 Litros

Área de Alcance
Aproximadamente 35 Metros Cuadrados

Características Especiales
Sistema Apagado Automático – Visor de Agua Visible – Regulador (MIN-MAX) – Salida Vaporización MAX: 400 Ml/h

Peso
1,05 Kg

Dimensiones
19,8 x 35,4 x 19,4 cm

Especial para Botellas

Foto
Jata HU992 Humidificador de Botella Mando Regulador de Vapor Salidad de Vapor...

Valoración

Opiniones

Potencia
15 Vatios (Bajo Consumo Energético)

Nivel de Ruido (Db)
Ultra Silencioso

Capacidad del Depósito
Se recomiendan Botella de 500 Ml Max

Área de Alcance
Aproximadamente 20 Metros Cuadrados

Características Especiales
Sistema de Apagado Automático – Indicadores Luminosos – Adaptador Especial para Botellas – Regulador (MIN-MAX) – Salida Vapor MAX: 120 ML/h

Peso
272 Gramos

Dimensiones
14,2 x 10,4 x 10 cm

✅ Który model nawilżaczy Jata możesz wybrać?

Idealny nawilżacz do domu jata

Przypomnienie miesiąca! Z pewnością już to wiesz, ale aby utrzymać jak najbardziej optymalne powietrze w pomieszczeniu, niezwykle ważne jest, aby poziom wilgotności względnej wynosił powyżej 40% i poniżej około 60% ; przy poziomach innych niż te wartości procentowe używanie dobrego nawilżacza lub osuszacza powietrza jest Twoim głównym celem na cały dzień.

Poniżej przedstawimy te 2 modele nawilżaczy Jata w bardziej wyczerpujący sposób:  Charakterystyka , rozmiar, opinie , waga, wygląd, poziom głośności i wiele, wiele więcej…

➤   Jata HU995 – super ekonomiczny nawilżacz

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Jata HU995, biały z czarnymi akcentami

Ten nawilżacz marki Jata jest bardzo prosty pod względem funkcjonalności, jednak wielu użytkowników jest zaskoczonych tym, jak dobrze działa; Ma bardziej niż akceptowalny 2,5-litrowy zbiornik z systemem automatycznego odłączania, gdy woda osiągnie minimum; Ponadto w jego konstrukcji możemy docenić praktyczną przeglądarkę poziomu i prosty regulator (MIN-MAX), za pomocą którego można dostosować poziom wydajności pary, która zgodnie ze specyfikacjami technicznymi może osiągnąć 400 ml/h .

Przy niskim zużyciu energii , zaledwie 35 W , ten model nawilżaczy Jata współpracuje z technologią ultradźwiękową, co zapewnia dość niski poziom decybeli i nie jest bardzo irytujące; Ponadto ma obszar działania około 35 metrów kwadratowych , co jest całkiem niezłe. Podkreślamy również kompaktową konstrukcję, 1 kg przy wymiarach 19,8 x 35,4 x 19,4 cm , co oznacza, że ​​ten nawilżacz można umieścić w dowolnym miejscu bez przeszkadzania; Dodatkowo biały kolor dodaje mu nieco dodatkowej elegancji.

Z tym nawilżaczem, za bardzo przystępną cenę, pozbędziesz się przykrych zapachów , zneutralizujesz zbyt suche środowisko i unikniesz wszystkich konsekwencji zbyt niskiego poziomu wilgotności… Sucha skóra , swędzenie, kaszel, podrażnienia, alergie i infekcje dróg oddechowych .

 

Zalety
 • System automatycznego odłączania
 • widoczny wizjer wodny
 • Wskaźniki świetlne
 • bardzo cichy
 • Nadaje się do olejków eterycznych
 • Bardzo ekonomiczny nawilżacz
Niedogodności
 • niska moc
 • Nie ma timera
 • Nie posiada pilota do pilota
Wykonany jest z dość dobrej jakości plastiku; Prawda jest taka, że ​​jest to bardzo prosty nawilżacz, ale jednocześnie działa doskonale, odświeża i nawilża otoczenie oraz prawie nie generuje hałasu. Polecam, świetny stosunek jakości do ceny.

➤   Jata HU992 – Specjalny nawilżacz do butelek

Jata HU992 Mini ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, biały i niebieski

Ten mini nawilżacz marki Jata jest idealny na wycieczki ; Niezależnie od tego, czy chodzi o wypoczynek , czy pracę , ten model jest opcją do rozważenia za naprawdę niską cenę… Nie spodziewaj się jednak wielkich korzyści, możesz jednak cieszyć się praktycznym systemem automatycznego odłączania , niskim zużyciem energii połączonym z mocą 15 Watów i wydajność waporyzacji około 120 ml/h zgodnie z regulacją przedniego regulatora.

Jeśli nie zauważyłeś; W tym specjalnym modelu nawilżaczy Jata jako „zbiornik» używana jest plastikowa butelka . Z reguły zaleca się nie więcej niż 0,5 litra , więc można ją kupić w każdym supermarkecie, na lotnisku lub w sklepie w Twoim mieście lub miejscu docelowym. gdzie idziesz

Jeśli chodzi o projekt, jak już powiedzieliśmy, ten nawilżacz marki Jata jest bardzo kompaktowy, waży zaledwie 272 gramy , które można umieścić i przechowywać w dowolnym miejscu, będąc odpowiednim i skutecznym na pobyt nie dłuższy niż 20 metrów . starszych należy pamiętać, że ten model wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego , zawiera praktyczną szczoteczkę do czyszczenia urządzenia, kontrolki oraz specjalny adapter do plastikowych butelek.

 

Zalety
 • System automatycznego wyłączania
 • Idealny do podróży
 • Kompaktowy rozmiar
 • Specjalny adapter do butelek
 • Niskie zużycie energii
 • Bardzo cichy
 • Bardzo ekonomiczny
Niedogodności
 • Bardzo mała moc , przystosowana do małych pomieszczeń
 • Nie posiada dodatkowych funkcji, takich jak timer czy pilot zdalnego sterowania
 • Nie jest to najlepszy model do stosowania z olejkami eterycznymi
Bardzo łatwy w użyciu, często go używam podczas podróży, ponieważ jest tak kompaktowy i używa butelki z wodą jako zbiornika, mieści się w walizce bez wysiłku i bez zajmowania miejsca. Oczywiste jest, że jest zorientowany na małe pokoje typu hotelowego, ale za to, ile kosztuje, jest fenomenalny.

🏆 Nasza opinia na temat nawilżaczy marki Jata

Zwalcz astmę za pomocą nawilżaczy powietrza Jata

Firma Jata powstała jeszcze w 1943 roku (z siedzibą w Bizkaia ) jako skromna firma rodzinna i po ponad 70 latach w pełni zaangażowana w świat i panoramę małego AGD, do dziś wpisuje się w specjalną listę firm które nie przestają naliczać opłat i czerpią korzyści z wytwarzania produktów wysokiej jakości.

Nawilżacze powietrza Jata są idealne do zwalczania suchej skóry , alergii, astmy , chorób układu oddechowego, kaszlu, bardzo dokuczliwego nocnego chrapania , podrażnień oczu i nosa czy swędzenia całego ciała… Potrzebujesz więcej, aby kupić nawilżacz?

Jak już skomentowaliśmy powyżej, nawilżacze Jata są bardzo proste , bez zbytnich pretensji i funkcjonalności, które oczywiście są dodatkowym plusem w każdym zespole, jednak mogliśmy podziwiać ich skuteczność w przestrzeniach od 20 do 35 metrów kwadratowych w zależności od na wybranym modelu.

Te dwa modele są bardzo podobne i jednocześnie różne; Z jednej strony nawilżacz Jata HU995 ma bardziej niż akceptowalny zbiornik i większy obszar działania, podczas gdy HU992 nie ma zbiornika jako takiego, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, wykorzystuje do tego klasyczne bidony Oprócz tego, że jest bardziej kompaktowy i lepiej przystosowany do użytku w podróży, podczas gdy pierwszy wymieniony model jest bardziej zorientowany na użytek domowy.

Czy nawilżacze Jata są drogie?

Zupełnie nie! Nawilżacze Jata są bardzo proste i łatwe w obsłudze, ale jednocześnie są też bardzo ekonomiczne , nie trzeba będzie rozstawać się z wygórowaną sumą pieniędzy, aby zdobyć jeden z tych starszych modeli, ponieważ mówimy o znanym marka, gwarancja jakości jest oczywista (warta redundancji)

marki nawilżaczy
Nawilżacze 1byoneNawilżacze firmy PhilipsNawilżacze firmy Solac
Nawilżacze AihoNawilżacze DysonNawilżacze Stadler Form
Nawilżacze BabymoovNawilżacze powietrza JaneNawilżacze Taotronics
Nawilżacze dla niemowlątNawilżacze firmy Jatanawilżacze topcom
Nawilżacze firmy BeurerNawilżacze KbayboNawilżacze firmy Vicks
Nawilżacze BionaireNawilżacze KlarsteinNawilżacze VictSing
Nawilżacze BonecoNawilżacze MagidealNawilżacze firmy Vorcool
Nawilżacze ChiccoNawilżacze MedisanaNawilżacze Wenko
Nawilżacze DeLonghiNawilżacze Orbegozo