Najlepsze nawilżacze Vicks

Jaki jest najlepszy nawilżacz Vicks?

najlepsze nawilżacze Vicks

Nikomu nie jest tajemnicą, że każdego dnia coraz więcej osób przyłącza się do trendu nawilżaczy , dzięki najnowocześniejszym badaniom, które pokazują, że stopień wilgotności ma bezpośredni wpływ na zdrowie w gorących i zimnych porach roku, z tego powodu Urządzenia te okazują się świetnymi sprzymierzeńcami, które musimy mieć w naszych domach, aby zapobiegać i zwalczać choroby i dolegliwości związane z nadmiernie suchym środowiskiem.

Wśród różnych marek, które oferują te sprzęty AGD, wyróżnia się Vicks, szeroko znany patent w sprawach zdrowotnych od wielu lat na rynku, oferujący wysokiej klasy produkty specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających, nie przedłużając zostawiam ten krótki poradnik dla poznasz najlepsze nawilżacze Vicks z ich charakterystyką, zaletami i wadami. Zacznijmy!

🥇 Porównanie najlepiej sprzedającego się dziś nawilżacza Vicks


Zdjęcie
Vicks VUL505 — Osobisty nawilżacz z zimną mgiełką

Vicks VH750 - Nawilżacz z ciepłą mgiełką

Vicks VUL520 Mini nawilżacz ultradźwiękowy Cool Mist

Vicks Sweet Dreams Cool Mist nawilżacz, projektor dla niemowląt, dla...


Ocena


opinie


Czas użycia
4 godziny

9 godzin

20 godzin

24 godziny


pojemność wodna
0,5 litra

3,8 litra

1,8 litra

3,8 litra


Cechy szczególne
Aby uzyskać dodatkowe uspokajające opary, dodaj VapoPads z mentolem lub olejkami eterycznymi z rozmarynu i lawendy

Dwa ustawienia intensywności: cicha praca i automatyczne wyłączanie

Technologia ultradźwiękowa zapewniająca cichą pracę, Cool Mist – bezpieczniej w pobliżu dzieci, ponieważ nie ma ryzyka poparzenia. Kompatybilny z tabletkami VapoPads z olejkami eterycznymi

z systemem obrazowania, technologią ultradźwiękową zapewniającą cichą pracę


Środki
17,3 x 15 x 15 cm

14,5″ x 12″ x 7,75″

21,1 x 23,2 x 21,1 cm

600 gramów


Waga
540g

2kg

1,7 kg

21,1 x 23,2 x 21,1 cm

MÁS VENDIDO

Foto
Vicks VUL505 - Humidificador personal Cool Mist

Valoración

Opiniones

Tiempo de uso
4 horas

Capacidad de agua
0,5 litros

Características Especiales
Para obtener vapores calmantes adicionales, añada tabletas VapoPads con aceites esenciales de mentol o de romero y lavanda

Medidas
17,3 x 15 x 15 cm

Peso
540 g

Foto
Vicks VH750 - Humidificador de vapor cálido

Valoración

Opiniones

Tiempo de uso
9 horas

Capacidad de agua
3.8 litros

Características Especiales
Dos ajustes de intensidad: funcionamiento silencioso y desconexión automática

Medidas
36,6 x 30,8 x 19,8 cm

Peso
2 Kg

MÁS BARATO

Foto
Vicks VUL520 - Humidificador ultrasónico Mini Cool Mist

Valoración

Opiniones

Tiempo de uso
20 horas

Capacidad de agua
1.8 litros

Características Especiales
Tecnología ultrasónica para un funcionamiento silencioso, Vapor frío – más seguro cerca de niños, porque no hay riesgo de quemaduras. Compatible con tabletas VapoPads con aceites esenciales

Medidas
21.1 x 23.2 x 21.1 cm

Peso
1,7 Kg

Foto
Vicks Sweet Dreams Cool Mist Humidificador, proyector para bebés, Para...

Valoración

Opiniones

Tiempo de uso
24 horas

Capacidad de agua
3.8 litros

Características Especiales
con sistema de proyección de imágenes, tecnología ultrasónica para un funcionamiento silencioso

Medidas
600 gramos

Peso
21.1 x 23.2 x 21.1 cm

✅ Jaki model generatora wilgoci Vicks możesz wybrać?

 

➤  Vicks Vul505 – Osobisty nawilżacz z chłodną mgiełką

Vicks VUL505 — Osobisty nawilżacz z zimną mgiełką

Zaczynamy od tego modelu Vicks Vul505 , o kompaktowej i przenośnej konstrukcji przeznaczonej do użytku osobistego, ma wewnętrzną pojemność zbiornika na wodę 0,5 litra na 4-godzinną autonomię, współpracuje z technologią ultradźwiękową, co czyni go bardzo cichym i płynna praca, a zimna para pozwala osiągnąć stopień wilgotności w Twoim domu pomiędzy 40% – 60%, bez podnoszenia temperatury.

Możesz go używać w połączeniu z tabletkami VapoPads oferowanymi przez markę i ulubionymi aromatami, aby uzyskać dodatkowe środki przeciwbólowe i lecznicze, w dodatku jego użycie jest niezwykle intuicyjne, wystarczy napełnić zbiornik, włożyć vapovads i dotknąć zielonego przycisku . Ma zasięg 10 m2 i możesz go ustawić w dowolnym miejscu, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca i waży tylko 540 gramów.

 

Zalety
 • Super cicha technologia ultradźwiękowa.
 • Zimna para, odświeża bez ogrzewania otoczenia.
 • Przenośna i kompaktowa konstrukcja.
 • Proste użycie jednego przycisku .
Niedogodności
 • Ma małą pojemność wodną.
 • Nie posiada pilota .
Moim zdaniem ten model spełnia to, co obiecuje od początku, do użytku osobistego w moim pokoju lub w pokoju moich dzieci, jest to fantastyczna opcja, oprócz kuszącej ceny i wsparcia, które tylko Vicks daje swoim klientom, chroni przed niechcianymi przeziębieniami i zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa. 100% zalecane!

➤  Vicks VH750 – Generator ciepłej pary

 

Vicks VH750 - Nawilżacz z ciepłą mgiełką

Kontynuujmy ten przewodnik z Vicks VH750 , o eleganckiej i solidnej konstrukcji, zaskakuje wewnętrzną pojemnością 3,8 litra , co zapewnia ciągłą wydajność do 9 godzin, pełną sesję nawilżania bez konieczności marnowania czasu na ładowanie zbiornika, eliminując do 95% bakterii z otoczenia.

Posiada dwa ustawienia intensywności, od mocnego do miękkiego, oraz zasięg do 35 m2 , cichą pracę i automatyczne wyłączanie po wyczerpaniu zbiornika wody, dzięki czemu korzystanie z tego urządzenia jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Działa w technologii ultradźwiękowej i emituje ciepłą parę wodną , ​​co sprawia, że ​​model ten jest szczególnie polecany do nocnego użytku w pokojach dziecięcych lub dla osób mających problemy z oddychaniem; pomaga osiągnąć bardziej spokojne sny. Te pozytywne efekty można wzmocnić stosując VapoPads tej samej marki, przyczynia się to do lepszego procesu oddychania; Ten model zawiera (1) jedną tabletkę mentolu.

 

Zalety
 • Duża pojemność wewnętrzna zapewniająca długą autonomię.
 • Technologia ultradźwiękowa, super cicha, która pomaga lepiej odpocząć.
 • Ciepła para, jest najbardziej zalecana do zwalczania bakterii.
 • Bezpieczny i wydajny.
Niedogodności
 • Rozmiar sprawia, że ​​jest trochę nieporęczny.
 • Nie działa przy świetle nocnym.
Ponieważ wszystko ma swoją równowagę, ta próbka więcej niż spełnia swoje specyfikacje, dzięki technologii ultradźwiękowej i systemowi ciepłej pary, jest idealną opcją do użytku domowego i dla dzieci, znacznie zmniejsza problemy z alergiami. Całkowicie warte tego!

➤  Vicks Cool Mist Vul520 – Kompaktowy i precyzyjny

Vicks VUL520 Mini nawilżacz ultradźwiękowy Cool Mist

Przyszła kolej na Vicks Cool Mist VUL20 , zimną parę, idealną do najmniejszych pomieszczeń w domu, o wygodnej konstrukcji i wewnętrznym zbiorniku o pojemności 1,8 litra , wytrzymuje do 20 godzin ciągłej pracy bez powrotu do napełnij zbiornik, pracując z technologią ultradźwiękową, która zapewnia cichą pracę, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w nocy i zapewnia spokojny i komfortowy sen.

Jednym z jego głównych szczegółów jest to, że działa z zimną parą, co czyni go znacznie bezpieczniejszym i bardziej niezawodnym w przypadku obecności dzieci w pobliżu, ponieważ nie ma ryzyka poparzenia; Jego wylot pary jest regulowany i może wytwarzać parę w pomieszczeniach do 15 m2. Zawiera w opakowaniu mentolową tabletkę vapovads do dodania do środka.

 

Zalety
 • Duża pojemność wewnętrzna i autonomia do 20 godzin.
 • Jest bardzo cichy.
 • Działa zimną parą, idealny do pokoi dziecięcych lub pomieszczeń bez ryzyka poparzenia.
 • Wygodna konstrukcja do noszenia .
Niedogodności
 • Podczas snu jest trochę głośno.
 • Nie zawiera lampki nocnej .
Cierpienie na alergie i ciągłe przekrwienie błony śluzowej nosa jest czymś, nad czym lamentuje wielu z nas na świecie, ale nawilżacz może bardzo pomóc w zmniejszeniu tego, znacznie bardziej ten model, który pozwala na długi czas bez ładowania, 20 godzin bez przerwy, oprócz jest bezpieczny, ponieważ nie nagrzewa się i może być blisko dzieci bez niedogodności. Zadowolony z mojego zakupu!

➤  Vicks VUL570 – Zimna para z obrazowaniem

Vicks VUL575 — Nawilżacz Cool Mist Cool Mist z projektorem obrazu

Kończymy tę listę Vicks VUL575 , mój ulubiony ze wszystkich, o wewnętrznej pojemności do 3.8 litra , pozwala na ciągłe użytkowanie do 24 godzin bez konieczności uzupełniania wody; Ten nawilżacz 2 w 1 ma idealny system projekcji obrazu dla dzieci, ponieważ relaksuje je i bawi, z różnymi tematami, takimi jak Safari, Ocean i Gwiaździsta noc . Z jednej strony ułatwiasz i poprawiasz oddychanie dziecka, a jednocześnie dodajesz projekcje uroczych motywów, które zmienią pokój w urocze miejsce do spania.

Działa w technologii ultradźwiękowej, dzięki czemu jest wyjątkowo cichy; nie zaburza wypoczynku ani snu w nocy, z drugiej strony wydziela zimną parę, zalecaną, jeśli będzie używana w pobliżu dzieci, gdyż będą one wolne od ryzyka przypadkowego poparzenia; Podobnie jak poprzednie, nadaje się również do dodawania tabletek esencji VapoPads (zawiera 1 mentol).

 

Zalety
 • Wszechstronny i kompletny , zawiera projektor obrazu, dodaje odpowiednie obrazy, aby poprawić odpoczynek i sen twoich dzieci.
 • Dobra wielkość depozytu i długa autonomia.
 • Nowoczesny i łatwy w użyciu projekt.
 • Super cicha technologia ultradźwiękowa, odpoczynek bez hałasu.
Niedogodności
 • Cena jest wysoka.
 • Jest trochę ciężki.
Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłem uwagę, gdy otrzymałem go do domu, jest to, że ma wszystko, co niezbędne w nawilżaczach dla niemowląt, i dodaje plus, czyli wyświetlanie obrazów, z jednej strony sprzątasz i dostosowujesz pokój swojego malucha do idealne warunki wilgoci, aby uniknąć przeziębienia i bakterii, az drugiej strony zawiera również środek relaksujący z różnymi obrazami, aby wzmocnić wspomniane pozytywne efekty, wszystko w jednym urządzeniu, uwielbiam to!

🏆 Nasza opinia o tej marce

Vicks to marka, która ma ponad 100-letnią trajektorię na rynku różnych produktów, które są ściśle związane z tematem oddychania, popierana przez publiczność, która zawsze je wybiera, ponieważ na przestrzeni lat spełniają one swoją doskonałą jakość i wysiłek poświęcony każdemu ze swoich produktów tej marce.

nasza opinia Vicks nawilżacz

W tym trendzie, który widzimy w zakresie generatorów wilgoci, mówią, że obecny! dzięki tej gamie modeli, które dopasowują się do każdego gustu, potrzeby i oczywiście do budżetu. Zakup nawilżacza marki Vicks przekłada się na opanowanie kaszlu, przeziębienia, suchości w gardle i drogach nosowych w okresie zimowym oraz eliminację chorób wirusowych i bakteryjnych. Idź ręka w rękę z firmą polecaną przez jej klientów!

marki nawilżaczy
Nawilżacze 1byoneNawilżacze firmy PhilipsNawilżacze firmy Solac
Nawilżacze AihoNawilżacze DysonNawilżacze Stadler Form
Nawilżacze BabymoovNawilżacze powietrza JaneNawilżacze Taotronics
Nawilżacze dla niemowlątNawilżacze firmy Jatanawilżacze topcom
Nawilżacze firmy BeurerNawilżacze KbayboNawilżacze firmy Vicks
Nawilżacze BionaireNawilżacze KlarsteinNawilżacze VictSing
Nawilżacze BonecoNawilżacze MagidealNawilżacze firmy Vorcool
Nawilżacze ChiccoNawilżacze MedisanaNawilżacze Wenko
Nawilżacze DeLonghiNawilżacze Orbegozo