Najlepsze odkurzacze do popiołu

Jeśli szukasz najlepszych odkurzaczy do popiołu, trafiłeś idealnie. Tutaj przedstawiamy dobrze przygotowaną listę z najlepszymi opcjami na rynku, abyś wiedział, którą wybrać przy zakupie.

Jaki odkurzacz do popiołu kupić?

Jak już wiesz, na rynku dostępnych jest wiele modeli odkurzaczy do popiołu i chociaż różnorodność jest ogromna, przedstawiliśmy Ci listę najlepszych z nich, abyś mógł wybrać według swoich potrzeb.

Tani kominek: Stayer BC 1200D

Pierwsza opcja, którą Państwu przedstawiamy, to ta o najniższych kosztach, ale ma kilka dobrych cech, mimo swojej ceny jest to odkurzacz bardzo dobrej jakości.

Ten doskonały odkurzacz do popiołu posiada rurę ssącą o średnicy 38 milimetrów , co oznacza, że ​​ma dobrą wydajność ssania, ta rura jest metalowa, ale elastyczna, co sprawia, że ​​jest całkiem wygodna, ma również mocny silnik 1200 W, ma zbiornik o pojemności 20 litrów i filtr HEPA . Bez wątpienia jest to odkurzacz wysokiej jakości, ale możemy go dostać w dość przystępnej cenie.

BC1200D-Odkurzacz-Popiół

Jakość-cena: Einhell TC-VC 1812S

Skoro już widzieliśmy, która opcja była najtańsza na rynku, to teraz pora sprawdzić, który odkurzacz do popiołu jest najlepszy pod względem jakości do ceny, a jest nim bez wątpienia Einhell TC-VC 1812S .

Ten wspaniały odkurzacz do popiołu ma pojemnik wykonany ze stali nierdzewnej, ma dużą ssawkę z różnymi akcesoriami do lepszego czyszczenia, ma również specjalną ssawkę do miejsc, w których czyszczenie jest trudniejsze, zawiera kółka do przesuwać popielnik w prostszy sposób, ma elastyczną rurkę i jej wejście ma 36 milimetrów , a co najważniejsze ma moc 1250 watów. Jeśli szukasz odkurzacza wysokiej jakości, ale nie wydając dużo pieniędzy, jest to najlepsza opcja na rynku.

einhell 1812

Profesjonalny: Einhell TH-VC 1820S

Skoro widzieliśmy dwie opcje, które są trochę tanie, czas przejść do wyższego i wyższego zakresu, jest to opcja dla tych, którzy są trochę bardziej wymagający, jest to bez wątpienia Einhell TH-VC 1820S .

Ten odkurzacz do popiołu jest bardzo podobny do poprzedniego, chociaż ma kilka lepszych opcji, które czynią go lepszym i ciekawszym. Posiada 20-litrowy zbiornik ze stali nierdzewnej, ma maksymalną moc 1250W , posiada również różne rodzaje dysz dla uzyskania lepszego czyszczenia, posiada filtr HEPA, który jest specjalnie zaprojektowany do wychwytywania pyłu z popiołów, więc jeśli chcesz dobry, wysokiej jakości, mocny odkurzacz, to najlepsza opcja na rynku.

einhell 1820

Najlepszy odkurzacz na rynku: Karcher AD 3200

Wreszcie nadszedł czas, aby zobaczyć najlepszą opcję na rynku, jeśli chodzi o odkurzacze do popiołu, a to, że chociaż ma wyższą cenę, jest niewątpliwie najlepszą jakością, którą znajdziemy.

Ten doskonały odkurzacz może być używany zarówno do popiołu, jak i do innych prac domowych, posiada certyfikat maksymalnego bezpieczeństwa TUV, zawiera dobry unikalny system, na który składają się dwa filtry, posiada dwie rury przedłużające i szczotkę podłogową, Posiada wymiary 34*38*56 centymetrów i waży 6 kilogramów. Ma również pojemność 17 litrów, dołączone są kółka, które ułatwią jego przemieszczanie, wreszcie ma doskonałą moc 1200 W, dzięki czemu zagwarantuje dobre sprzątanie. Jeśli szukasz najlepszej jakości na rynku, to bez wątpienia jest nią Karcher AD 3200 .

ash_vacuum_ad_3200_karcher_4270-2

Na co zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza do popiołu?

Skoro już widzieliśmy, które odkurzacze są najlepsze na rynku, czas przejść do tego, co musimy wziąć pod uwagę przed zakupem, w ten sposób będziesz wiedział, co wybrać.

popiół-próżnia-2

Moc

Ważne jest, abyśmy przyjrzeli się mocy odkurzacza do popiołu, ponieważ moc jest niewątpliwie bardzo ważnym aspektem podczas sprzątania, ponieważ jest jednym z głównych narzędzi.

Musimy wziąć pod uwagę, że konieczne jest posiadanie większej mocy niż większy rozmiar, ponieważ generalnie pył z komina jest najtrudniejszy do czyszczenia. Co ważne, moc każdego odkurzacza sięga od 1000 watów wzwyż.

Orzecznictwo

Jest to ważny aspekt i musimy upewnić się, że jest to dobry odkurzacz do popiołu, ponieważ zwykle jest to rodzaj kurzu, który jest trudniejszy do usunięcia, odkurzacze do popiołu posiadają filtr HEPA, który ma za zadanie eliminować wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia popiół środowiskowy. Krótko mówiąc, jest to bęben o dużej pojemności z doskonałym wężem do usuwania całego popiołu.

Akcesoria

Ważne jest, aby przyjrzeć się akcesoriom, które niesie ze sobą każdy odkurzacz do popiołu, jednym z najczęstszych jest teleskopowy, który pozwala na wygodniejszą pracę, ponadto bardzo interesujące są również szczotki i dysze, które posiada odkurzacz osiągnąć dobre czyszczenie, dodatkowo niektóre przynoszą koła, aby ich mobilność była łatwiejsza i prostsza.

Marka

To bardzo ważny aspekt, bo czas porozmawiać o marce, choć czasem wydaje się to trochę powierzchowne, posiadanie dobrej marki to gwarancja bardzo dobrej jakości. Ideałem byłoby znalezienie odkurzacza do popiołu, który ma równowagę między jakością a ceną, ponieważ jeśli marka jest rozpoznawalna, cena będzie nieco wyższa.

Cena

Ważnym aspektem jest również cena, choć zazwyczaj nie jest ona gwarancją jakości, gdyż często wybieramy raczej drogi produkt, ale nie ma on dobrej mocy, podczas gdy widzieliśmy odkurzacze, które mają niską cenę, ale mają wysoką jakość Ideałem byłoby znalezienie równowagi między jakością a ceną.

opinie

I wreszcie opinie, na które musimy zwrócić uwagę, bo dzięki nim będziemy wiedzieć, jaki odkurzacz wybrać na podstawie opinii poprzednich nabywców. Cóż, widzimy produkt z wysoką ceną i dobrą jakością, który nie ma dobrych opinii lub po prostu nie podobał się poprzednim nabywcom, więc jeśli się temu przyjrzymy, będziemy mieli lepszy zakup.

Inne modele Odkurzaczy
Najlepsze odkurzacze do popiołuNajlepsze odkurzacze automatyczne
Najlepsze odkurzacze ręczneRecenzja odkurzacza Xiaomi 2