Recenzja patelni WMF Devil

Jaka jest najlepsza patelnia WMF Devil?

wmf diabelska patelnia spoczywająca na desce do krojenia

sartén wmf devil apoyada en tabla de cortar

Nie, to nie jest to, o czym myślą. Mimo tej charakterystycznej nazwy nie jest to ulubiona patelnia samego Lucyfera, ale jedna z patelni niemieckiej firmy WMF . Marka ta zawsze charakteryzowała się dobrą jakością swoich produktów, zazwyczaj oferując je w przystępnej cenie . Ta patelnia nie miała być mniejsza: jest całkiem kompletna i ułatwi nam wybór nowej do naszej kuchni.

🥇 Porównanie najlepszych patelni WMF Devil


Zdjęcie
Patelnia WMF - diabeł o średnicy 24 cm z kutego aluminium z powłoką...WMF Sartén - Devil de 24 cm de Diametro de Aluminio Forjado con Recubrimiento...

fantazyjne naleśniki

Diabelska patelnia do naleśników WMF 27 cm, odlew aluminiowy z powłoką proszkową...WMF Devil Sartén para crepes 27cm, Aluminio fundido con revestimiento...

WMF 748326021 Diabelska patelnia z powłoką (średnica 32 cm Diabelski uchwyt...WMF 748326021 Devil Sartén con Revestimiento (Diámetro 32 cm Devil Mango de...


Model
WMF Diabelska stalowa czerń

Diabelska patelnia WMF do naleśników

Diabelska powłoka WMF


Głosy


opinie


Kolor
Czarny

Czarny

Srebro


Średnica
24cm

27 cm

32cm


Materiał
Stal nierdzewna

Aluminium

Metal


Zdjęcie
WMF Sartén - Devil de 24 cm de Diametro de Aluminio Forjado con Recubrimiento...WMF Sartén - Devil de 24 cm de Diametro de Aluminio Forjado con Recubrimiento...


Model
WMF Diabelska stalowa czerń


Głosy


opinie


Kolor
Czarny

Diámetro
24 cm

Material
Acero Inoxidable

Crepes de lujo

Foto
WMF Devil Sartén para crepes 27cm, Aluminio fundido con revestimiento...WMF Devil Sartén para crepes 27cm, Aluminio fundido con revestimiento...

Modelo
WMF Devil Sartén para Crepes

Votos

Opiniones

Color
Negro

Diámetro
27 cm

Material
Aluminio

Foto
WMF 748326021 Devil Sartén con Revestimiento (Diámetro 32 cm Devil Mango de...WMF 748326021 Devil Sartén con Revestimiento (Diámetro 32 cm Devil Mango de...

Modelo
WMF Devil Revestimiento

Votos

Opiniones

Color
Plata

Diámetro
32 cm

Material
Metal

✅ Który model patelni WMF Devil możesz wybrać?

gotowanie chili z diabłem wmf

cocinando chili con wmf devil

Nie będziemy nikogo oszukiwać: pomimo tego, że te patelnie są dość kompletne , o ile możemy na nich ugotować wiele rodzajów jedzenia, wiele z nich ma wspólną wadę : pomimo dobrych właściwości nieprzywierających, można łatwo zgubić, jeśli nie będziemy o niego odpowiednio dbać. Jeśli jesteś ostrzejszym kucharzem, nie potrwa to długo. Jeśli jesteś ostrożny, masz patelnię przynajmniej przez pół życia. Poza tym są to całkiem dobre patelnie i są więcej niż dobrą opcją, jeśli szukamy nowej patelni.

➤  WMF Devil Black Steel : Diabelska wytrzymałość

Patelnia WMF Devil, stal nierdzewna, czarna, 24 cmWMF Devil Sartén, Acero Inoxidable, Negro, 24 cm

Ta patelnia to dzieło wysokiej jakości niemieckiej inżynierii , o dość eleganckim designie . Jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej typu Cromargan , szeroko stosowanego przez WMF, który nadaje mu szczególny połysk . Oznacza to, że bez względu na to, ile czasu upłynie, połysk, który tak dobrze wygląda na patelni, nie zostanie utracony . Nie jest to rzecz najważniejsza, bynajmniej, ale uważamy to za coś pozytywnego . Ponadto jest bardzo odporny na wstrząsy, ponieważ stal ta jest również twardym materiałem.

Nieprzywierająca jest całkiem niezła , ale jak wskazaliśmy we wstępie do modeli tych patelni, jest dość wrażliwa: trzeba uważać. Chwyt jest dość pewny , dzięki rękojeści wykonanej z syntetycznego i ognioodpornego materiału , który uchroni nas przed poparzeniami. Krótko mówiąc, jest to patelnia taka, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni, o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny .

 

Zalety
 • Odporny na wstrząsy .
 • Bez PFOA i produktów chemicznych .
 • Ergonomiczna konstrukcja .
 • Elegancka patelnia , która nie traci połysku .
 • Łatwe do mycia . Można go włożyć do zmywarki .
 • Kompatybilny ze wszystkimi typami kuchenek , z wyjątkiem indukcyjnych . Można go włożyć do piekarnika .
 • Dobry stosunek jakości do ceny .
Niedogodności
 • Nieprzywierająca nieco wrażliwa .
«Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jest to dobra patelnia, a także bardzo łatwa do mycia. Myję go gorącą wodą z odrobiną Fairy i bez żadnej gąbki.”

➤  Diabelska patelnia WMF do naleśników : wykwintne śniadania i przekąski

Diabelska patelnia do naleśników WMF, odlew aluminiowy, czarny, 27 cmWMF Devil Sartén para Crepes, fundición de Aluminio, Negro, 27 cm

Jeśli gubisz naleśniki , ta patelnia jest dla Ciebie idealna. Przy średnicy 27 centymetrów (raczej pokaźny rozmiar ) możemy zrobić nawet dwa naleśniki jednocześnie, jeśli tylko mamy na to ochotę. Jego wielką zaletą jest to, że jest kompatybilny ze wszystkimi typami kuchenek , w tym z indukcją . Posiada dno/podstawę, która umożliwia optymalną i równomierną dystrybucję ciepła, zapewniając równomierne gotowanie , co jest bardzo ważne przy robieniu dobrych naleśników.

Wykonany jest z odlewanego aluminium , z nieprzywierającą powłoką , która pomaga ulepszyć nieprzywieranie. Naleśniki zwykle nie przyklejają się, nie mówiąc już o spaleniu. Ponadto jego konstrukcja jest niezwykle ergonomiczna : posiada uchwyt ze stali nierdzewnej , który jest bardzo bezpieczny jako bloker ciepła i bardzo wygodny w użyciu. Z nieprzywierającą powłoką trzeba być ostrożnym , tak: jak w przypadku wszystkich patelni WMF Devil. Kup tę patelnię, a się nie zawiedziesz: otrzymasz naprawdę luksusowe naleśniki .

 

Zalety
 • Dość duża średnica patelni.
 • Bardzo ergonomiczna konstrukcja .
 • Dobra antyadhezja .
 • Łatwe do mycia . Można go myć w zmywarce .
 • Kompatybilny ze wszystkimi typami kuchenek , w tym indukcyjnymi .
 • Bez PFOA i produktów chemicznych .
 • Dobry stosunek jakości do ceny  .
Niedogodności
 • Wrażliwy nieprzywierający .
 • Nie należy go wkładać do piekarnika .
“Wspaniała naleśnikarka. Jest bardzo dobrej jakości: nic się do niego nie przywiera i wytrzymuje dużo ciepła. Wysoce polecany. Dla mnie dziesiątka na patelni”.

➤  WMF Devil Coating : duża patelnia z muszlą

WMF 748326021 Diabelska patelnia z powłoką o średnicy 32 cm Diabelski uchwyt ze stali nierdzewnej Cromargan® Stal nierdzewna Ręka indukcyjna CeraDur, stal nierdzewna, srebrny, 54 x 33.4 x 10 cmWMF 748326021 Devil Sartén con Revestimiento (Diámetro 32 cm Devil Mango de Acero Inoxidable Cromargan® Acero Inoxidable CeraDur Inducción Mano, Acero Inoxidable, Silver, 54 x 33,4 x 10 cm

Ta ogromna patelnia o średnicy 32 centymetrów pomoże nam ugotować całkiem spore porcje dla wielu osób. Jest kompatybilna ze wszystkimi typami kuchenek , w tym indukcyjnymi i punktowymi (niezbyt powszechnymi), a także z podstawą z równomiernym rozprowadzaniem ciepła dla równomiernego gotowania . Nieprzywierająca powłoka , którą ma, jest wykonana z ceramika , coś wrażliwego , ale jeśli o to zadbamy, jest bardzo skuteczny .

Obsługa tej masywnej patelni wydaje się skomplikowana , biorąc pod uwagę jej rozmiar, ale ku naszemu zaskoczeniu jest całkiem łatwa , w dużej mierze dzięki bardzo ergonomicznej i łatwej do uchwycenia rękojeści ze stali nierdzewnej . Ponadto nie jest tak ciężki w porównaniu do innych patelni o dużej średnicy. Więc teraz już wiesz: jeśli chcesz gotować na wielką skalę , ta patelnia jest twoja.

 

Zalety
 • Dobra nieprzywieralność dzięki powłoce ceramicznej .
 • Kompatybilny ze wszystkimi typami kuchenek , w tym z kuchenkami indukcyjnymi i punktowymi .
 • Łatwy do mycia , można go włożyć do zmywarki .
 • Bez PFOA i produktów chemicznych .
 • Bardzo ergonomiczna konstrukcja .
 • Bardzo dobra odporność na ciepło .
Niedogodności
 • Wrażliwy nieprzywierający .
 • Coś drogiego .
„Nic w porównaniu z patelniami, których używałem do tej pory. Idealnie nadaje się do kuchenek indukcyjnych, bardzo dobrze przewodzi ciepło, można go gotować z niewielką ilością oleju i jest niezwykle łatwy w czyszczeniu. Polecam to.»

🏆 Wnioski końcowe na temat tej marki

gotowanie kurczaka na patelni wmf diabeł

cocinando pollo en sartén wmf devil

Patelnie WMF Devil są bardzo dobre , co do tego nie ma wątpliwości. Wszystkie mają praktycznie te same cechy : łatwe do mycia , bardzo elastyczne , dobry stosunek jakości do ceny… Jednak ich jedyną słabą stroną jest nieprzywierająca powłoka . Jeśli będziemy uważać podczas gotowania z tymi produktami, nie będziemy mieć żadnego problemu: w rzeczywistości są one zaprojektowane tak, aby były bardzo trwałe . I będą, jeśli weźmiemy pod uwagę ten szczegół.

Są to dość kompletne patelnie , idealne dla codziennych kucharzy , którzy gotują w domu. Są dowodem na to, że WMF to świetny producent wysokiej jakości patelni , bo nawet jeśli mają jakąś wadę, której nie mają inne tej samej firmy, to i tak jest to patelnia więcej niż aktualna i odpowiednia do naszej kuchni. Polecamy to.

Inne modele patelni WMF
Patelnia WMF Ceradur ProfiPatelnia WMF FavouritePatelnia WMF Profi Resist
Patelnia WMF DevilPatelnia WMF PermadurPatelnia WMF Profi