Top 5 polerek do podłóg

Najwyższej jakości polerka do podłóg

Szukasz najlepszej polerki do podłóg w 2022 roku i przez cały czas cieszyć się lśniącą podłogą? Wszedłeś do idealnego przewodnika zakupowego. Przedstawiamy 5 najlepszych polerek do podłóg w jakości i cenie. Nie przegap tego!

Jaka jest najlepsza jakość i cena do polerowania podłóg?

Przede wszystkim należy zauważyć, że wszystkie analizowane maszyny do polerowania podłóg nie należą do tej samej marki, a ceny poszczególnych modeli i innych zmieniają się.

1) Ulsonix TOPCLEAN 1100ª – Pokrywa szeroką gamę powierzchni dzięki dwóm szczotkom

Polerka Ulsonix TOPCLEAN 1100 nadaje się do szerokiej gamy powierzchni. Na przykład między innymi marmur, drewno czy PCV. Ma dobry silnik o mocy 1100 watów i 155 obrotach na minutę (rpm), dzięki czemu jest w stanie zniszczyć brud, który najbardziej przywiera do podłogi. Dwa pędzle , które go tworzą, przyczyniają się do jego skuteczności. Oba mają średnicę 43,2 cm. Z jednej strony jest szczotka piankowa, która wykonuje wstępne czyszczenie, a potem szczotka do czyszczenia wykonuje bardziej wyczerpującą pracę. Z drugiej strony, jeśli dodasz podkładkę z mikrofibry, możliwe jest skuteczne czyszczenie dywanów.

2) Hoover F38PQ – Podkreśla jego ekonomiczną cenę i skuteczność na podłogach parkietowych

To, co wyróżnia tę polerkę, to jej ekonomiczna cena i to, że jest dobrą alternatywą dla parkietów dzięki białym padom , które zawiera. Można go jednak również używać na innych rodzajach drewna, marmurze lub kafelkach (do tego trzeba będzie użyć szarych padów lub czarnej lub żółtej szczotki, które są przeznaczone do twardych podłóg). Odkurza również i posiada wibrującą przednią szczotkę . W tylnej części dodaje worek o pojemności 3,5 litra, a w przedniej części posiada oświetlenie ułatwiające widoczność podczas sprzątania. Jest bardzo elastyczny, ponieważ jego chromowana stalowa rura może być odchylana do 90º, co ułatwia pracę.

3) Kärcher FP 303 – polerka do podłóg z ergonomicznym uchwytem idealna do przechodzenia pod meblami

Odkurzacz do polerowania Kärcher FP 303 ma ergonomiczny uchwyt, który znacznie ułatwia polerowanie podłóg bez zmęczenia. Jego obroty na minutę są zoptymalizowane, co przyczynia się do uzyskania dobrych wyników na marmurze, PCV, korku, drewnie, linoleum, kamieniu i wielu innych. Zaprojektowano ją z myślą o wygodzie użytkownika , dzięki czemu kable można owinąć wokół uchwytu dzięki umieszczonym na nim haczykom, co jednocześnie przyczynia się do lepszego przechowywania urządzenia. Głowica polerska jest niskoprofilowa, dzięki czemu z łatwością zmieścisz ją pod meblami.

4) Overmat Industries BV 17600 Floorboy – łatwa w obsłudze maszyna jednotarczowa

Jeśli szukasz prostoty i łatwości obsługi polerki, z Overmat Industries BV 17600 Floorboy osiągniesz oba cele. Ponieważ jest to maszyna z pojedynczym mimośrodowym dyskiem obrotowym, jest bardzo płynna i można ją wygodnie nakładać na każdy rodzaj podłogi. Jego długa rurka i podwójny uchwyt ułatwiają polerowanie. Jednocześnie należy podkreślić, że jest to maszyna, która oferuje doskonałe rezultaty na szczególnie twardych podłogach, takich jak kamień czy linoleum. Cena jest przystępna i zgodna z oferowanymi funkcjami.

5) Hoover PU F3860 011 – Jego potrójna głowica czyszcząca pozostawia bardzo lśniące podłogi

Kończymy ten wybór polerką marki Hoover, PU F3860 011 (600 W). Za dobrą cenę masz ten model, który zawiera głowicę czyszczącą o potrójnym działaniu, dzięki czemu pokrywa szeroką gamę powierzchni, takich jak płytki, podłogi z twardych materiałów lub drewno. Jego promień działania wynosi 5,5 metra i dodaje worek do zbierania kurzu o pojemności 3,5 litra (jest bawełniany i można go prać). Szczotka przednia jest odpowiedzialna za usuwanie brudu i rozprowadzanie go w kierunku ssącej części maszyny. Posiada miękki gumowy zderzak , który chroni meble domowe lub biurowe.

Jakie są najlepiej sprzedające się polerki do podłóg na Amazon?

Jak możesz sobie wyobrazić, Amazon jest jedną z witryn, na których te produkty są najlepiej sprzedawane. Z tego powodu pokazujemy na swojej stronie internetowej, które są najlepiej sprzedającymi się maszynami do polerowania podłóg.

Jaką polerkę do podłóg kupić?

Kupując maszynę do polerowania podłóg, zobaczysz, że na rynku dostępnych jest wiele różnych opcji, marek, cen i modeli. Który wybrać? Wszystko będzie zależeć od tego, czy chcesz używać go tylko w domu, czy też będziesz go używać do większej liczby zastosowań. Musisz również wziąć pod uwagę rodzaj powierzchni, na których zamierzasz go używać, oprócz liczników, które musisz nim wyczyścić. Opierając się na tych rozważaniach, powinieneś ocenić, jakie funkcje ma on zawierać , a tym samym znaleźć urządzenie, które najbardziej Ci odpowiada.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszej maszyny do polerowania i woskowania

Maszyna do polerowania i woskowania musi spełniać szereg minimalnych wymagań, aby zapewnić dobre wyniki. Rozkładamy je poniżej.

Najwyższej jakości polerka do podłóg

  • Rodzaj powierzchni : choć większość polerek jest już uniwersalna i dopasowuje się do wszystkich rodzajów podłóg, warto sprawdzić tę funkcję, ponieważ niektóre mają dodatki, które mają być bardziej wydajne w zależności od podłoża, na którym mają działać.
  • Odkurzanie : najlepiej, oprócz polerowania, wcześniej odkurzyć kurz. W ten sposób wynik jest lepszy. W takim przypadku powinieneś spojrzeć na torbę, którą zawiera, jej pojemność i czy można ją prać lub od czasu do czasu będziesz musiał kupować części zamienne.
  • Szczotki : najlepsze jest to, że obracają się i wibrują, ponieważ dzięki nim skuteczniej usuwają zabrudzenia. Będziesz musiał sprawdzić, czy są wymienne i jak często trzeba je wymieniać.
  • Ergonomia : Wygodna obsługa jest niezbędna. Aby to zrobić, sprawdź, czy uchwyt ma wygodny uchwyt, drążek jest elastyczny i czy głowa porusza się bez trudu nawet pod meblami.
  • Ochrona : wskazane jest również, aby do podstawy wezgłowia dodać gumę ochronną lub odbojniki (na jego froncie), tak aby przedmioty rozrzucone po pomieszczeniu były jak najmniej uszkodzone.

Wniosek: najlepsza maszyna do polerowania podłóg będzie tą, którą wybierzesz

Pamiętaj, że idealną maszyną do polerowania będzie taka, która odpowiada Twoim zainteresowaniom. Chociaż z tego, co Ci powiedzieliśmy, możesz już wybrać najlepszą dla siebie, jeśli nadal masz wątpliwości, możesz skonsultować się na temat kupowania i sprzedawania platform, takich jak Amazon. Tutaj masz niezliczone polerki wszystkich możliwych klas i cen, a także oferty i wiele marek. Wśród tak dużej różnorodności na pewno znajdziesz tę, której potrzebujesz i która bez wątpienia mieści się w Twoim budżecie .