5 najlepszych profesjonalnych prostownic do włosów

Najlepsze profesjonalne prostownice do włosów

Szukasz najlepszej profesjonalnej prostownicy do włosów 2022 roku i cieszysz się perfekcyjnym prostowaniem w każdej sytuacji? Trafiłeś we właściwe miejsce! Nie przegap naszego poradnika zakupowego, w którym znajdziesz jedne z najlepszych profesjonalnych prostownic do włosów o najlepszej jakości i cenie. Nie przegap tego!

Jaka jest najlepsza jakość i cena profesjonalna prostownica do włosów w 2022 roku?

Przede wszystkim należy zauważyć, że analizowane profesjonalne prostownice do włosów mają różne cechy i że ceny różnią się między niektórymi modelami i innymi.

1) Dyson Corrale – jego płytki ze stopu miedzi i manganu dopasowują się i kształtują włosy

Zdecydowaliśmy się rozpocząć naszą selekcję od tego profesjonalnego żelazka Dyson, ponieważ oprócz zdobycia nagrody Elle International Beauty Awards 2021 jest to maszyna o doskonałych funkcjach. Jego wiele opcji pozwoli Ci w zaledwie kilku krokach pochwalić się wszystkimi rodzajami fryzur , od falistych końcówek po fale na plaży lub gładką i lśniącą prostą. Dzięki płytkom ze stopów miedzi i manganu formują się wokół włosów i w ten sposób nadają im wybrany przez Ciebie kształt. Wskaż również, że opakowanie zawiera grzebień do rozczesywania, płaską szczotkę i odporne na ciepło etui podróżne.

2) ghd platinum+ – Zawiera predykcyjną technologię Ultra-Zone zapewniającą dokładniejsze wyniki

Jednym z aspektów wartości ghd platinum + jest jego technologia predykcyjna Ultra-Zone . Opiera się to na dwóch czujnikach umieszczonych w każdym żelazku, które dostosowują swoją moc do grubości pasma i szybkości, z jaką przeprowadzasz proces, aby uzyskać rezultaty idealnie dopasowane do Twojej techniki i fryzury. Jest również w stanie monitorować temperaturę powierzchni płytek 250 razy na sekundę, dzięki czemu dostosowuje się do temperatury 185ºC i ogólnie stan włosów staje się mocniejszy i bardziej lśniący. Dodaje również opatentowaną oś, która zapewnia idealne wyrównanie płytek wraz z doskonałym przesuwaniem i większą kontrolą fryzury.

3) L’Oréal Professionnel – Steampod 3.0 – Steamowa prostownica do włosów w konkurencyjnej cenie

Jeśli interesuje Cię profesjonalna parowa prostownica do włosów, Steampod 3.0 od L’Oréal Professionnel to opcja, która może dostosować się do Twoich preferencji, a także w konkurencyjnej cenie. Posiada wyłączny patent na wytwarzanie pary o stabilnym stężeniu 0,8 g/minutę, co oznacza jednorodne wydalanie i przekłada się na jednolity efekt dla Twoich włosów. Innym aspektem, który należy podkreślić, jest zintegrowany zbiornik na wodę, który zapewnia autonomię modelowania do 192 metrów włosów. Odpowiada to w przybliżeniu długiej i obfitej grzywie. Poza tym należy również zauważyć, że dodaje on obracający się kabel o 360ºC na wypadek, gdybyś chciał, aby twoje włosy wyglądały jak fale.

4) BaByliss Steam Luster ST595E – Dzięki systemowi pary otaczającej 360ºC wystarczy jedno przejście

BaByliss to marka specjalizująca się w tego typu produktach, więc Steam Luster ST595E nie zawiedzie Cię, jeśli szukasz profesjonalnej prostownicy do włosów. Posiada system pary o temperaturze 360ºC , dzięki czemu już po jednym przejściu uzyskasz nawilżone i miękkie włosy. Osiąga się to również dzięki 16 wylotom pary, co oznacza zaawansowaną wydajność maszyny. Z kolei zawiera ceramiczne płytki pływające , które ułatwiają przesuwanie się po włosach, a równolegle, ponieważ płytki mierzą 36 mm i są dość szerokie, zapewniają szybsze prostowanie. Jest więc idealnym żelazkiem na obfite i obfite włosy.

5) Remington Hydraluxe Pro S9001 – Emituje chłodną mgiełkę, która nawilża włosy podczas stylizacji

Rekomendację profesjonalnych prostowników do włosów kończymy na Remington Hydraluxe Pro, która w bardzo dobrej cenie posiada kilka wyjątkowych cech. Jednym z nich jest technologia sprayu Hydracare , która emituje chłodną mgiełkę, która nawilża włosy podczas całego procesu stylizacji. Stopniowo rozluźnia każde pasmo, a w idealnej temperaturze 170ºC przeciąga je i prostuje, nie uszkadzając ich. W rzeczywistości ten model zawiera czujniki, które gwarantują równomierność temperatury na płytach. Z drugiej strony, ponieważ jest pokryty ceramiką, wilgoć jest uszczelniona i osiągnięta zostaje równowaga w nawilżaniu włosów, która zapewnia lśniące i jedwabiste włosy. W ten sposób rezultaty są również trwalsze.

Jaką profesjonalną prostownicę do włosów kupić?

Aby podjąć najlepszą decyzję i zdecydować , którą profesjonalną prostownicę kupić , warto przyjrzeć się różnym modelom i markom. Dobrym sposobem na to jest skonsultowanie się z platformami kupna i sprzedaży, takimi jak Amazon. Dla nas to doskonała alternatywa, ponieważ znajdziesz w niej szeroką gamę tych produktów. Ponadto każdy z nich wygląda szczegółowo ze wszystkimi jego specyfikacjami. Nie zapomnij skupić się na tych aspektach, które najlepiej odpowiadają Twoim gustom i potrzebom. Tylko wtedy znajdziesz dla siebie to, co najlepsze.

Wskazówki i zalecenia, jak wybrać najlepszą profesjonalną prostownicę do włosów

Teraz, gdy masz już pomysł na różne profesjonalne prostownice do włosów na rynku, wskazane jest, abyś docenił kilka podstawowych aspektów.

Najlepsze profesjonalne prostownice do włosów

  • Technologia : przyjrzyj się uważnie, czy jest to prostownica do włosów wykorzystująca parę lub inny zaawansowany system grzewczy. Większość profesjonalnych maszyn oferuje wyższą wydajność dzięki systemom opracowanym specjalnie w celu uzyskania doskonałych wyników.
  • Temperatura : niektóre z tych produktów dodają inteligentne systemy, które automatycznie regulują temperaturę i utrzymują ją na stałym poziomie w szeregu stopni, które nie szkodzą włosom. Jednocześnie zazwyczaj zawierają różne korekty, aby dostosować się do wszystkich rodzajów włosów. Warto zatem zweryfikować wszystkie te elementy.
  • Style : im więcej stylizacji możesz wykonać za pomocą prostownicy do włosów, tym częściej będziesz z niej korzystać, a ponadto zaoszczędzisz pieniądze, ponieważ za pomocą tylko jednego produktu możesz zmienić fryzurę, kiedy tylko masz na to ochotę.
  • Twoje włosy : powinieneś sprawdzić, czy wymiary płytek są odpowiednie dla twoich włosów. Musi to być określone w charakterystyce produktu, gdzie musi się znajdować, jeśli prostownica może być używana do wszystkich rodzajów włosów lub jest odpowiednia tylko dla jednego konkretnego rodzaju i nie obsługuje na przykład krótkich włosów.
  • Design : pojawią się modele, które pozornie przykują Twoją uwagę, ale przede wszystkim musisz sprawdzić, czy jest to opcja łatwa w obsłudze, dbająca o ergonomię, aby Twoje ramiona nie męczyły się podczas korzystania z niej.
  • Kabel : idealny jest, aby miał dobrą długość i żeby się obracał, ponieważ w ten sposób nie będzie się plątał podczas tworzenia fal.
  • Akcesoria : Zaleca się, aby te profesjonalne prostownice do włosów zawierały akcesoria, takie jak grzebienie ułatwiające prostowanie lub generowanie różnych stylizacji, a także specjalną torbę do transportu.