5 najlepszych prostownic do włosów GHD

Najlepsze prostownice do włosów GHD

Szukasz najlepszej prostownicy do włosów GHD 2022 i cieszysz się marką Premium, aby osiągnąć idealne prostowanie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Pomożemy Ci w naszym poradniku zakupowym, w którym znajdziesz kilka najlepszych jakościowo cenowo prostowników do włosów GHD. Chodźmy tam!

Jaka jest najlepsza prostownica do włosów GHD w jakości w cenie 2022?

Zanim zaczniesz, zwróć uwagę, że dołączone prostownice do włosów GHD mają różne funkcje, a oferty lub ceny różnią się w zależności od modelu.

1) ghd platinum+ Unikalny i ekskluzywny design z zaawansowanymi technologiami

Dzięki unikalnemu i ekskluzywnemu wzornictwu GHD Platinum + to prostownica do włosów, która zawiera również szereg zaawansowanych technologii. Z jednej strony zawiera predykcyjną technologię Ultra-Zone, która opiera się na wbudowaniu dwóch czujników, dzięki którym moc jest dostosowywana do grubości zamka i szybkości procesu. Jednocześnie jego inteligentny system monitoruje temperaturę powierzchni płyt 250 razy na sekundę, aż w końcu zrównoważy ją na poziomie 185ºC. Coś, co według marki sprawia, że ​​włosy są o 70% mocniejsze i o 20% bardziej błyszczące. Z drugiej strony należy wspomnieć, że posiada opatentowaną oś konstrukcyjną, która pozwala na idealne ułożenie płytek, a także perfekcyjne przesuwanie i większą kontrolę nad urządzeniem.

2) ghd gold – Dzięki odchylanym płytom rezultaty są szybsze

Dzięki GHD Gold będziesz w stanie stworzyć szeroką gamę stylizacji (proste, falowane lub loki) dla swoich włosów, ponieważ nadaje się również do wszystkich typów: długich, krótkich lub średnich. Do tego wszystkiego musimy dodać jego uchylne płytki , które z kolei są gładkie i wyprofilowane, co pozwala na szybsze ułożenie fryzury, ale także bez puszenia się i dodatkowego połysku włosów. Podobnie jak poprzedni model, wykorzystuje technologię Dual Zone z dwoma inteligentnymi czujnikami, które utrzymują optymalną temperaturę 185ºC. Dzięki temu systemowi zdrowie włosów nie ulega zmianie, ponieważ uważa się, że dzięki temu upałowi osiąga się dobre wyniki, gdy włosy są pielęgnowane.

3) ghd max – Idealny do długich i obszernych włosów

Ta kopia GHD została zaprojektowana z myślą o obfitych i obfitych włosach. W ciągu zaledwie kilku minut Max Styler zapewni Ci wszystkie rodzaje stylizacji, a także jedwabiste i lśniące włosy. Właśnie jedną z jego głównych cech jest rozmiar płytek, które będąc dość szerokie, pozwalają na pielęgnację dużych partii włosów , dzięki czemu proces jest znacznie szybszy. Dzięki temu przydaje się przy długich i bardzo kręconych, a nawet grubych włosach. Jednocześnie płytki są również ceramiczne, dzięki czemu dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła uzyskują natychmiastowe rezultaty. Na koniec powiedzmy, że ten problem dodaje automatyczny tryb uśpienia po 30 minutach bezczynności.

4) ghd original – Dobra opcja w konkurencyjnej cenie

Jeśli szukasz dobrej prostownicy do włosów GHD, ale w nieco niższej cenie, to ta, którą przedstawiamy poniżej, może być Twoją alternatywą. Podobnie jak inne proponowane modele, Original posiada regulację temperatury na poziomie 185ºC i zapewnia proste, kręcone lub falowane włosy, w zależności od tego, jak lubisz najbardziej i w zależności od okazji. Wszystko to osiągniesz w bardzo naturalny sposób dzięki zaokrąglonej lufie , zaprojektowanej tak, aby zapewnić tę wszechstronność. W przeciwieństwie do innych opcji, powiedzmy, że ten w szczególności działa z jednym czujnikiem i zawiera zaawansowaną ceramikę. Jednocześnie dodaj, że nagrzewa się w 30 sekund, chociaż ma też uniwersalne napięcie i automatyczne wyłączanie.

5) ghd mini – Kompaktowy i idealny model do zabrania ze sobą w podróż

Na zakończenie tego wyboru wybraliśmy model GHD mini, który został zaprojektowany tak, abyś mógł zabrać go w dowolne miejsce. Technologie, z którymi działa, są podobne do widzianych już przykładów. W związku z tym zawiera ceramikę w swoich płytkach, które są również przechylane, dzięki czemu ułatwiają rozczesywanie wszystkich rodzajów włosów, zarówno krótkich, jak i długich. Jest to nieco lżejsza i bardziej kompaktowa opcja niż inne, właśnie po to, aby z łatwością zabrać ją w podróż. Podobnie, jeśli zechcesz, będziesz mogła łączyć różne akcesoria marki, dzięki czemu będziesz mogła pochwalić się prawdziwymi profesjonalnymi fryzurami.

Jakie są najlepiej sprzedające się prostownice do włosów GHD na Amazon?

Gdy zobaczyliśmy jedne z najlepszych modeli, pokazujemy najlepiej sprzedające się prostownice do włosów GHD na Amazon.


Którą prostownicę do włosów GHD kupić?

Jeśli chcesz mieć prostownicę do włosów GHD , już widziałeś, że masz sporo opcji do wyboru. Który kupić? Wszystko będzie zależeć od tego, czego szukasz i jakie są Twoje osobiste zainteresowania, ponieważ istnieją również różnice w cenach między różnymi modelami. Powinnaś jednak sprawdzić, czy model, który Ci się podoba, jest odpowiedni dla Twojego typu włosów i czy ma wszystkie funkcje stylizacyjne, których potrzebujesz. Jeśli nadal masz wątpliwości, radzimy udać się na rynek, taki jak Amazon. Tutaj znajdziesz bardzo zróżnicowany katalog marki, który prawdopodobnie pomoże Ci w zakupie.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszych prostownic GHD

Chcesz wybrać najlepszą prostownicę GHD ? Cóż, spójrz na te wskazówki, które przedstawimy w następnej kolejności. Musisz jednak pamiętać, że wybrany przez Ciebie model zawsze będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Najlepsze prostownice do włosów GHD

  • Regulacja temperatury : Prostownice do włosów GHD mają technologię opartą na czujnikach, która automatycznie podgrzewa płytki i utrzymuje stałą temperaturę 185ºC. Firma zapewnia, że ​​w ten sposób włosy są lepiej chronione. Istnieją modele, które wykorzystują tylko jeden czujnik i dwa inne. Może to oznaczać różnice w cenie końcowej.
  • Rodzaj włosów : konstrukcja prostownicy, wymiary płytek, długość… Wszystkie te elementy mają wpływ podczas używania urządzenia na taki czy inny rodzaj włosów. Ten aspekt należy wskazać w specyfikacjach.
  • Sposób użycia: Zastanów się, czy będziesz często korzystać z tej maszyny. Być może, jeśli masz zamiar używać go sporadycznie lub tylko w podróży, jesteś zainteresowany zakupem minikopii, która jest znacznie bardziej kompaktowa i łatwiej będzie ją przechowywać w walizce.
  • Czas nagrzewania : w zależności od zastosowanej technologii, niektóre żelazka GHD nagrzewają się od 25 do 30 sekund. Różnica jest minimalna, ale jest to również szczegół, który może sprawić, że ostateczna cena będzie inna.
  • Design : jest inny w każdym prezentowanym modelu, są te o subtelniejszych liniach, mniej lub bardziej eleganckie, a nawet ekskluzywne, takie jak Platinum+. To jest osobiste pytanie, ale nie zapomnij ocenić, jaki masz budżet i czy rekompensuje ci to wydanie czegoś więcej w oparciu o to pytanie.