Najlepsze ręczne parowce

Parownica ręczna to nic innego jak urządzenie do użytku domowego lub urządzenie, które wydziela parę o naprawdę wysokich temperaturach, jest to więc para sucha , która wniknie bezpośrednio w miejsce, z którego chcesz usunąć brud, zdejmując go bez problemy .

To narzędzie pozwala zaoszczędzić wysiłek podczas codziennego sprzątania.

Najlepsze tego typu urządzenie to takie, które ułatwi Ci sprzątanie domu, z największą wydajnością i najmniejszym wysiłkiem z Twojej strony.

Parowary, które są dostępne według ich typów, obejmują klasykę ręczną; który występuje w formie pistoletu, a mniejszy, czyli miniparowiec , ma wyjątkową precyzję, dociera do miejsc, które uważasz za niedostępne, ułatwiając usunięcie zabrudzeń w ciągu kilku sekund.

Należy zauważyć, że wyniki tego genialnego artykułu pozwalają usunąć tłuszcz bez użycia silnych lub agresywnych detergentów chemicznych, które mogą powodować alergie u osoby, która je miesza i nakłada, ponieważ dzięki wysokiemu ciśnieniu gorącej pary jest w stanie usunąć zanieczyszczenia z każdej powierzchni.

W tej samej kolejności pomysłów powinno być jasne, że podczas korzystania z parownika miejsce jest zalewane mgiełką bardzo gorącego powietrza, która znika z określoną prędkością, czas trwania wynosi sekundy, wstrząsając wszystkimi zanieczyszczeniami w pomieszczeniu i dając uczucie czystości.

Jest łatwy w obsłudze, wystarczy w tym celu wlać wodę do zbiornika lub minizbiornika, urządzenie nagrzeje się do temperatury między 120 a 150ºC , po czym wystrzeli uderzenie pary, uwalniając Cię od przyklejonego brudu.

Im większa moc maszyny, tym większa będzie ona w czyszczeniu, dlatego moc wynosi od 9000 do 1500 Watów. W przypadku tych o mocy 1100 W czyści brud ze zwykłych przedmiotów, a w przypadku mocy 1500 W usuwa oporny tłuszcz, który przylega wszędzie.

Jakie są najlepsze parowary ręczne.

Ten asortyment jest ograniczony tylko do kilku dostępnych na rynku, dlatego tutaj mamy dla Ciebie małą listę najlepsze modele odkurzaczy parowych , w których staraliśmy się go pogłębić pod względem jego właściwości.

Hoover SSNH1000

Konstrukcja jest ergonomiczna, kompaktowa, ma małą moc, ponieważ ma tylko 1000 W przy ciśnieniu 4 barów . Uruchomienie trwa tylko dwie i pół minuty, emitując parę 40 g na minutę.

Posiada zbiornik o pojemności 0,4 litra , który działa przez 12 minut, a także najlepszą na rynku rurę przedłużającą, która pozwala pracować na wszystkich rodzajach powierzchni, z doskonałej odległości. Ponadto zawiera również inne akcesoria, które pozwalają dotrzeć do dowolnej powierzchni w domu i wygodniej, ponieważ jego zasięg wynosi nie więcej i nie mniej niż około 4 metry .Hoover-SSNH1000

Hoover -SSNH1000

Jest to artefakt stworzony do uzupełniającego sprzątania domu , musisz mieć jasność, że nie jest to robot, który sam posprząta.

Na podkreślenie zasługuje niska cena, choć jest jakościowo to jego użytkowanie będzie uzależnione od funkcji na jaką zasługuje, jednak cena pozwala konkurować z najlepszymi na rynku.

Więc to jest twoja opcja, jeśli szukasz wygodnego, łatwego w użyciu steamera, który jest ekonomiczny, a także uzupełnia zadanie czyszczenia w domu, po użyciu jest bardzo łatwy do czyszczenia.

Pistolet parowy H. Koenung NV60

Jest to narzędzie doskonale zaprojektowane do sprzątania małych powierzchni , ponieważ ma duży zasięg i penetruje najtrudniejsze obszary. Jest niezwykle wygodny, ekonomiczny i zdolny do dotarcia w niewyobrażalne miejsca.H.Koenung NV60  nie jest zbyt mocny w porównaniu do innych na rynku.

Zasięg strumienia to 5 metrów , co daje dużą swobodę ruchów, uruchamia się po dwóch minutach, wytwarzając stosunkowo mocną parę, która eliminuje wszelkie zabrudzenia.H-Koenung-NV60-pistolet-a-Steam

H-Koenung-NV60-pistola-a-Vapor

Jego pojemność wynosi 1000 W i autonomia 20 minut . Jego zbiornik ma pojemność 175cc, precyzja to 3 bary, co pozwala mu stopić każdy brud, choć jego moc nie pozwala na zrobienie tego od razu, jeśli nie w kilku przejazdach, więc zalecamy cierpliwość. Ten pistolet parowy jest wyposażony w zawór bezpieczeństwa, 6 dysz, 1 lejek i miarkę.

Pod względem autonomii pozwala oszczędzać ładowanie co 10 minut; to najbezpieczniejszy zakład na liście.

Parowiec Polti

Główną zaletą Polti Vaporetto jest to, że to narzędzie jest jednym z najbardziej kompaktowych na rynku , jest łatwe do przechowywania, ponieważ zajmuje minimalną przestrzeń, jego jedyną wadą byłoby przechowywanie kabla.

Z tanich parowarów ręcznych ten ma największą moc, ma 1200 W , oprócz wymiarów (28*15*26) , w tym aluminiowy zbiornik o pojemności 0,2 litra i zakrętkę zabezpieczającą. Dodano do tego. jest jego częścią, różnorodne akcesoria, co pozwala na rozwinięcie dużej liczby funkcji.

Parowiec Polti

Vaporetto Polti

Waży około 1,5 kg, dzięki czemu jest lekki i wydajny, co pozwala wygodnie czyścić każdą powierzchnię. W porównaniu z resztą ma mniejszą wagę, a mimo to nagrzewa się w kilka minut, co pozwala na kilkukrotne ładowanie, pozwala wykonywać pracę bez zmęczenia , posiada wygodny uchwyt ułatwiający transport.

Zbiornik jest mały, co zmniejsza jego wagę bez zmniejszania jego dużej mocy; jego autonomia nie jest zredukowana do zaledwie 7 minut.

Cena tego parowca jest przystępna w porównaniu do innych.

Jeśli szukasz parowca ręcznego, który jest mocny i ma średni zasięg, jest to ten, który warto polecić. Istnieją jednak inne, które mają większą autonomię i większy zakres, czytaj dalej i dowiedz się o nich więcej.

BISSELL Steamshot Titanium

Główną zaletą BISSELL Steamshot Titanium jest to, że, podobnie jak inne, potrzebuje tylko wody i może być używany na wszystkich powierzchniach; Ma moc 1000 W i pojemność 4,5 bara, dzięki czemu osiąga wysoki poziom, wyższy niż oczekiwano dla tego typu urządzeń.

Mówi się, że jest numerem jeden pod względem eliminowania bakterii i roztoczy obecnych w domu, to narzędzie jest idealne, jeśli jesteś jedną z tych osób, które cierpią na alergie, dzięki 4,5 barom. Warto zwrócić uwagę na jego niską wagę 1,36 kg.

BISSELL Steamshot-TitaniumBISSELL Steamshot-Titanium

Jest prosty, łatwy w użyciu i nie zawiera instrukcji ani regulatora ilości wody w zbiorniku podczas użytkowania, co może spowodować, że podczas czyszczenia niektórych obszarów nie będzie pary .

Autonomia wynosi mniej niż 15 minut i ogranicza jego działanie. Jest wysokociśnieniowy i, co nie mniej ważne, usuwa wszelkiego rodzaju plamy. Jest dostarczany z kilkoma szczotkami i dziewięcioma dodatkowymi elementami jako akcesoria do głębokiego czyszczenia.

Dlaczego warto kupować ręcznie parowar?

Parownica ręczna jest mało znanym urządzeniem na rynku środków czyszczących, być może nieznane są jej zalety.

Warto zwrócić uwagę na ich skuteczność w walce z kurzem i roztoczami, dzięki czemu jest wspaniałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na ciągłe alergie, stosuje się je również na powierzchniach twardych; takich jak między innymi piece, okna, ściany, łatwo przeciągając przyklejony brud.

Wśród zalet tego modelu pistoletu podkreślamy wygodę ; Te parowce są praktyczne, łatwe w obsłudze, mają też modulację pary, manometr i wskaźnik poziomu energii na urządzeniu.

Zbiornik jest łatwy do napełnienia, potrzebuje tylko wody, osiąga temperaturę w minimalnym czasie , łatwo go załadować podczas użytkowania, bez utraty ciepła wewnątrz.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie mini parowaru?

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę swoją wagę , ponieważ waha się ona od 1,5 do 3 kilogramów, ważą też 4 kilogramy, co utrudnia ich użytkowanie.

w ciągłości; Moc tych parowarów to punkt, który należy podkreślić , ponieważ może wynosić od 1000 do 1300 W. Należy pamiętać, że są mocniejsze parowary, a ciśnienie 3,5 bara, ponieważ powyżej niego jest wysokie ciśnienie, a poniżej bardzo niedostateczny.

Kolejną cechą, o której należy pamiętać, jest łatwość obsługi , chociaż niektóre są intuicyjne, inne mają precyzyjne wskazania do ich użycia.

Wreszcie jest reprezentowany przez autonomię , która zwykle oscyluje między 7 a 20 minutami . Im większa autonomia, tym dłużej urządzenie może być używane bez podłączania go do światła. Funkcja dezynfekcyjna to również element obecny w 99% parowarów, które nie używają środków chemicznych, wystarczy sama woda, aby przeprowadzić doskonałe czyszczenie.

 

Pamiętaj o tych wskazówkach przy wyborze odpowiedniego steamera do swoich potrzeb i wymagań, pamiętaj o prawidłowej analizie wszystkich elementów, które się w nim znajdują przed dokonaniem zakupu, mamy nadzieję, że zebrane przez nas informacje były dla Ciebie bardzo przydatne. Zostaw nam komentarz i udostępnij w swoich sieciach społecznościowych. Twoja opinia zawsze ma znaczenie!