Recenzja Rowenta Perfect Steam DG8520

Rowenta Perfect Steam DG8520F0 - Centrum prasowania z 5 paskami z nieograniczoną autonomią, ciągłym strumieniem pary 120 g/min, funkcją Eco i anti-scale, z wyjmowanym prętem zapobiegającym osadzaniu się kamienia, szybkie nagrzewanie w 2 minuty

Parę miesięcy temu spotkałam się z koleżankami przy kawie, bo domowych obowiązków nie można lekceważyć, zaczęła się rozmowa na ten temat i wszyscy zgodziliśmy się, że najbardziej wyczerpującym zadaniem jest prasowanie skumulowanej sterty ubrań. To koszmar! Ale na wszystko jest rozwiązanie iw tym przypadku jest to jedna z najlepszych marek na rynku AGD: Rowenta.

Dziś postanowiłam pokazać Wam centrum prasowalnicze Rowenta Perfect Steam DG8520F0 , jeden z najpopularniejszych modeli i liczby sprzedanych w Hiszpanii i na świecie.W tej recenzji poznacie jego cechy, słabe i mocne strony. Nie ma na co czekać!

 

🥇 Cechy Rowenta Perfect Steam DG8520

 • Pojemność zbiornika: ma całkowitą objętość wody 1,4 litra, z wyjmowanym zbiornikiem, jego autonomia nie jest nieograniczona, ale można go używać przez dwie godziny bez przerwy.
 • Nacisk: ma ciśnienie 5 barów, dużą moc i precyzję, która penetruje włókno tkaniny w rekordowym czasie, zmniejszając czas i wysiłek włożony w sesję prasowania.
 • Stałość pary: ciągłość wynosi 120 g/min, odpowiednia do delikatnych i grubych tkanin.
 • Moc: 2400 watów.
 • Typ podeszwy: Microsteam 400 Inox, materiał ze stali nierdzewnej, jego konstrukcja zawiera 400 małych otworów rozmieszczonych w całej strukturze podeszwy, które równomiernie rozprowadzają ciepło, skutecznie penetrując włókna tkaniny.
 • Waga: 5,4 kg.
 • System zapobiegający osadzaniu się kamienia: tak, zawiera wyjmowany pręt zapobiegający osadzaniu się kamienia, który jest usuwany po nagromadzeniu się kamienia w celu umycia pod wodą, szybkiego czyszczenia i łatwej konserwacji.
 • Funkcja ECO: oszczędza do 20% energii elektrycznej bez wpływu na jakość emitowanej pary.
 • System zamykania na czas transportu: tak.
 • Czas nagrzewania: 2 minuty.

 

✅ Zalety żelazka Rowenta DG8520 z bojlerem

Powody, dla których to urządzenie jest jednym z moich ulubionych, opierają się na jednym: komforcie, praktyczności i nienagannych wynikach ; Osiągnięto to dzięki innowacyjnej technologii firmy Rowenta i wysokociśnieniowej wytwornicy pary o dużej mocy; możliwość regulacji na trzech poziomach w zależności od rodzaju tkanek, które zamierzasz leczyć: delikatne, normalne lub maksymalne.

Osiągnięcie idealnej kombinacji temperatury i  pary jest idealne dla prawidłowej obróbki tkanin, dlatego materiały użyte do jego produkcji są wysokiej jakości, począwszy od stopy ze stali nierdzewnej, która rozprowadza parę po całej konstrukcji, z drugiej strony , to trwałe i odporne centrum prasowania.

 • Bardzo łatwy w użyciu.
 • Kompletny i z innowacyjnymi funkcjami.
 • Wygodny i łatwy transport dzięki centralnej kotwicy i płycie.
 • Natychmiastowe ogrzewanie, nie ma na co czekać!

🏆 Moja opinia po recenzji tego centrum do prasowania

Rowenta Perfect Steam DG8520F0 - Centrum prasowania z 5 paskami z nieograniczoną autonomią, ciągłym strumieniem pary 120 g/min, funkcją Eco i anti-scale, z wyjmowanym prętem zapobiegającym osadzaniu się kamienia, szybkie nagrzewanie w 2 minuty

Po wyszukaniu i zapytaniu w sieci o to urządzenie, udało mi się zauważyć różne ważne aspekty, podkreślając świetne ciśnienie pary 5 barów i ciągłą parę 120 gramów na minutę, co pozwala na precyzyjną i skuteczną obróbkę każdego rodzaju tkanin , podczas gdy konserwacja jest bardzo prosta do przeprowadzenia, samo opróżnienie pojemnika na kamień zapewnia doskonałą wydajność i długą żywotność.

Jego transport jest bardzo prosty , w przeciwieństwie do innych modeli zawiera system zamykania, który zakotwicza lub zaczepia żelazko i zbiornik, aby zabrać je gdziekolwiek chcesz jedną ręką.

Jednym ze szczegółów, który najbardziej mi się spodobał po wypróbowaniu go po raz pierwszy, jest to, że zawiera wskaźniki ostrzegające o następujących kwestiach:

 

 1. Pusty zbiornik, wypełniony wodą.
 2. Gotowy do użycia na parze.
 3. Konserwacja, opróżnianie pojemnika na wapno.

❌ Rzeczy, które można poprawić

Jak wszystko w życiu, są plusy i minusy, ważne jest, aby znać negatywne punkty tego centrum prasowania, aby podjąć ostateczną decyzję, opowiem o nich poniżej.

 • Autonomia nie jest nieograniczona: chociaż nie stanowi to problemu, ponieważ jego depozyt jest duży.
 • Nie posiada automatycznego wyłączania.
Kupiłam to urządzenie, bo ma dużą pojemność, idealne dla mojej dużej rodziny (jest nas 5) i chociaż nie ma możliwości napełniania zbiornika podczas pracy, to mogę prasować przez dwie 2 godziny bez przerwy aby go wypełnić, co kochałem; Jest to praktyczny model, a szlufka na kabel sprawia, że ​​jest jeszcze wygodniejszy i bardziej uporządkowany. 100% zalecane!

 

Inne modele, które przeanalizowaliśmy
Recenzja Rowenta Compact Steam DG7511F0Recenzja Rowenta Perfect Steam Extreme DG8531F0Recenzja Rowenta Silence Steam Extreme DG8962
Recenzja Rowenta Perfect Steam Extreme DG8580F0Recenzja Rowenta Silence Steam Extreme DG8961F0Recenzja Rowenta Perfect Steam DG8520
Recenzja Rowenta Silence Steam DG8960F0