Recenzja Rowenta Silence Steam Extreme DG8961F0

Rowenta Silence Steam Extreme DG8961F0 - centrum prasowania 6,5 ​​bara, nieograniczona autonomia, uderzenie pary 420 g/min, ciche ze stopą Microsteam Laser 400, funkcja Eco, szybkie nagrzewanie

Nikomu nie jest tajemnicą, jak irytujące może być prasowanie nagromadzonych czystych ubrań w weekend (przynajmniej dla mnie) w poszukiwaniu rozwiązania tego problemu postanowiłem trochę posurfować po sieci, aby dowiedzieć się, jak to zrobić zadanie bez zmęczenia i bólu pleców, dopóki nie natrafiłem na to, co dziś jest rozwiązaniem mojego problemu: na centrum do prasowania Rowenta.

Chcę ci powiedzieć, który był moim ulubionym ze wszystkich i tym, który zdecydowałem się kupić, jest to Rowenta Silence Steam Extreme DG8961F0 , jedna z najbardziej kompletnych marek, aw tej recenzji masz wszystkie ważne informacje, cechy, punkty za i przeciw. Opłata!

 

 

Najlepiej sprzedające się wersje


Zdjęcie
6,5 BARÓW

Rowenta DG8961F0 Silence Steam Extreme - Centrum prasowania z prętami 6,5,...

7,3 BARÓW

Centrum prasowania Rowenta Silence Steam Extreme DG8962, nieograniczona autonomia,...


Głosy


opinie


pojemność wodna
1,4 litra

1,3 litra


Ciśnienie pary
6,5 bara

7,3 bara


Moc
2400 watów

2400 watów


jedyny typ
Profilowana końcówka Microsteam 400

Laser Microsteam 400


stała para
120 g/min

120 g/min


tryb ekologiczny
TAK

TAK

6,5 BARÓW


Zdjęcie
Rowenta DG8961F0 Silence Steam Extreme - Centro de planchado de 6,5 bares,...


Głosy

Opiniones

Capacidad de agua
1.4 litros

Presión de vapor
6.5 bares

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
Microsteam 400 punta perfilada

Vapor constante
120 g/min

Modo Eco
SI

7.3 BARES

Foto
Rowenta Silence Steam Extreme DG8962 Centro de Planchado, autonomía ilimitada,...

Votos

Opiniones

Capacidad de agua
1,3 litros

Presión de vapor
7.3 bares

Potencia
2400 vatios

Tipo de suela
Microsteam 400 láser

Vapor constante
120 g/min

Modo Eco
SI

🥇 Cechy Rowenta DG8961F0 – Silence Steam Extreme

 • Pojemność zbiornika: posiada wyjmowany zbiornik o pojemności 1,7 litra i nieograniczoną autonomię, która pozwala na wielogodzinne użytkowanie bez przerw.
 • Ciśnienie: ma wysoki poziom ciśnienia 6,5 ​​bara i dużą precyzję, która przenika warstwa po warstwie tkaniny, eliminując zagniecenia w jednym przejściu, znacznie zmniejszając włożony wysiłek.
 • Ciągły strumień pary: jest zmienny i wynosi od 0 do 120 g/min, a intensywny nadmuch, który osiąga 420 g/minutę, skupia się na czubku stopy żelazka, doskonałe rezultaty na wszystkich rodzajach tkanin iw krótszym czasie.
 • Moc: 2400 watów.
 • Typ stopy żelazka: Microsteam 400 Profile Laser, z 400 mikrootworami rozmieszczonymi w obszarze ze stali nierdzewnej, zapewnia skuteczną dyfuzję pary w stopie żelazka, płynnie przesuwając się po każdym ubraniu; Posiada wyprofilowaną końcówkę do najtrudniejszych dostępów.
 • Waga: 5,4 kg.
 • Czyszczenie z kamienia: posiada zintegrowany system zapobiegający osadzaniu się kamienia, z wyjmowanym prętem, który można wyjąć, gdy nagromadzi się w nim kamień i można go łatwo umyć pod wodą, przedłużając żywotność urządzenia.
 • Tryb ECO: zmniejsza zużycie energii elektrycznej i wody nawet o 25% w porównaniu z trybem normalnego zużycia, przy równie dużej i efektywnej wydajności.
 • Natychmiastowe ogrzewanie:  kocioł gotowy w 2 minuty.

 

✅ Zalety stacji do prasowania Rowenta Silence Steam Extreme

Korzyści z tego modelu Rowenta są liczne i powiem ci kilka, które powinieneś znać; Jest bardzo cichy! Dzięki temu urządzeniu możesz oglądać telewizję będąc z rodziną i jednocześnie prasować ubrania bez żadnych niedogodności dźwiękowych, to zasługa jego technologii Silence, dodatkowo jego duża moc i innowacyjne funkcje minimalizują czas potrzebny na prasowanie, osiągając szybkie sesje z maksymalnym komfortem.

zalety rowenta Silence Steam Extreme

Jedną z jego zalet jest wszechstronność i innowacyjność jego funkcji, możliwość pionowego wykorzystania go do sukienek, płaszczy lub dowolnej wiszącej odzieży, nie mówiąc już o jego rozmiarze! Jest kompaktowy i łatwy do przechowywania , dzięki czemu można go przechowywać w szafie, nie zajmując zbyt dużo miejsca.

 • Prosta i szybka konserwacja .
 • Łatwy w użyciu, intuicyjny w obsłudze.
 • Bardzo cichy , nie hałasuje.
 • Potężny i szybki.

🏆 Moja opinia po recenzji tego centrum do prasowania

Rowenta Silence Steam Extreme DG8961F0 - centrum prasowania 6,5 ​​bara, nieograniczona autonomia, uderzenie pary 420 g/min, ciche ze stopą Microsteam Laser 400, funkcja Eco, szybkie nagrzewanie

Po przeczytaniu dużej liczby opinii użytkowników kupujących zdecydowałem się kupić jeden dla siebie, moje pierwsze wrażenie jest takie, że jego rozmiar jest kompaktowy i nieco ciężki, ale nie jest niewygodny , projekt jest wyrafinowany, a kolory nadają mu lepszy charakter W porównaniu z innymi modelami, z którymi się spotkałem.

Moc, rekordowy czas nagrzewania, doskonałe materiały produkcyjne i przystępna cena sprawiły, że jest jednym z najlepiej sprzedających się na Amazon w Hiszpanii i na świecie; Należy zauważyć, że zawiera schowek na kabel i system zamykania, który utrzymuje żelazko przymocowane do stacji, aby transportować je w dowolne miejsce z całkowitym bezpieczeństwem, z drugiej strony jego wskaźniki powiadomią Cię, kiedy para będzie gotowa do użycia , gdy wymaga wody i kiedy nadszedł czas na wyczyszczenie pręta zbierającego kamień.

Film o produkcie:

❌ Rzeczy, które można poprawić

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto wiedzieć, jakie są wady tego urządzenia:

 • Nie ma automatycznego wyłączania z powodu braku aktywności.
 • Jest trochę ciężki, niektórzy użytkownicy czują się niekomfortowo.
Chociaż miałem wątpliwości czy kupić ten czy poprzedni model, zostałem przy Steam Silence Extreme i nie mogłem być bardziej zadowolony z mojego wyboru, skróciłem czas prasowania o połowę, moje ramiona, plecy i szyja są mi wdzięczne kupie taki dla mamy w prezencie. Warte każdego zainwestowanego euro!

 

Inne modele, które przeanalizowaliśmy
Recenzja Rowenta Compact Steam DG7511F0Recenzja Rowenta Perfect Steam Extreme DG8531F0Recenzja Rowenta Silence Steam Extreme DG8962
Recenzja Rowenta Perfect Steam Extreme DG8580F0Recenzja Rowenta Silence Steam Extreme DG8961F0Recenzja Rowenta Perfect Steam DG8520
Recenzja Rowenta Silence Steam DG8960F0