Recenzja Tefal Easy Pressing GV5245E0

Tefal Easy Pressing GV5245E0 Środek do prasowania, 4,5 bara, 1,7 l, stal nierdzewna, liliowy i biały

Ponieważ moje stare konwencjonalne żelazko się zepsuło, pozwoliłem sobie na zakup centrum do prasowania (tyle słyszałem o tym cudeńku), więc zachęcony do przejrzenia i przeanalizowania szczegółów i funkcjonalności każdego z nich w Internecie. najpopularniejsze marki, ale jedyną, która zwróciła moją uwagę, była marka Tefal .

Natknąłem się na Tefal Easy Pressing GV5245E0 i jego doskonała opinia wśród klientów oraz innowacyjne funkcje sprawiły, że zaufałem tej francuskiej firmie, która nie oszczędza na jakości, mocy i dobrych produktach, zna jej cechy, zalety i wady. Idź po to!

 

🥇 Cechy  Tefal  GV5245E0 –  Łatwe prasowanie 

 • Pojemność zbiornika: łącznie ma pojemność 1,7 litra wody, ma autonomię 2 godziny.
 • Ciśnienie: posiada ciśnienie 4,5 bara i efektywną precyzję usuwającą zagniecenia za jednym przejściem, posiada ciągły i zmienny przepływ pary.
 • Przepływ pary: 90 g/min, bardzo przydatny do najdelikatniejszych ubrań i grubych materiałów, takich jak dżersej.
 • Moc: 2200 watów.
 • Rodzaj podeszwy: Ultragliss, ma pionowe linie, centralną część z mikroperforacją i otwory otaczające całą powierzchnię. Ułatwia to przesuwanie i prasowanie.
 • Funkcja ECO: zużywa o 20% mniej energii, uzyskując równie efektywne rezultaty.
 • Blokada bezpieczeństwa: do wygodnego transportu wraz ze zwijaczem kabla.
 • Stabilna podstawa: tak.
 • Prasowanie pionowe: tak.

 

✅ Zalety tej stacji do prasowania

Jak sama nazwa wskazuje, linia Easy Pressing pozwala na maksymalny komfort i precyzję . Jest to intuicyjne w obsłudze centrum prasowania, które staje się bardzo proste i łatwe, z szybkością, która pozwala na łatwą, szybką i stabilną pracę. Dobrze ślizga się po odzieży dzięki najnowszej generacji podeszwie Ultragliss.

zalety Tefal Easy Pressing Gv5245e0

Jego liczne wyloty pary są w stanie stopniowo zmniejszać tarcie, umożliwiając prasowanie każdej odzieży, od najmniejszej i najcieńszej do największej i najgrubszej, przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku, co jest spowodowane ciśnieniem i emisją pary. wraz z temperaturą idealnie dopasowuje się do pielęgnacji włókien tkaniny.

 • Doskonała moc.
 • Lekki i wydajny.
 • Nienaganne wyniki, ciepło jest równomiernie rozprowadzane.
 • Dobry stosunek jakości do ceny.

🏆 Moja opinia po recenzji tego centrum do prasowania

Tefal Easy Pressing GV5245E0 Środek do prasowania, 4,5 bara, 1,7 l, stal nierdzewna, liliowy i biały

Mówi się, że pozory mylą, a rozmiar to nie wszystko, na początku wydawało mi się, że centrum do prasowania jest dość proste, ale znając je dogłębnie, zdałem sobie sprawę, że ma innowacyjne i aktualne funkcje eliminowania zagnieceń w rekordowym czasie. , bardzo kompaktowa konstrukcja i idealna do przenoszenia z jednego miejsca do drugiego.

Szukałam go głównie w celu złagodzenia dokuczliwego bólu pleców i ramion , który pozostaje po wyprasowaniu ubrań całej rodziny i trafił w dobre miejsce, mogę go używać długo bez uzupełniania; Jego niewielka waga zmniejsza włożony wysiłek, a w przypadku pojawienia się trudnych do usunięcia zmarszczek, uderzenie pary zostaje aktywowane w celu uzyskania maksymalnej intensywności.

Posiada wbudowane kółko do doboru poziomu pary i temperatury w zależności od prasowanej tkaniny, aby idealnie dopasować  i zadbać o każde ubranie , z drugiej strony stopa żelazka została zaprojektowana z myślą o potulny, ale potężny ślizg.Znika ślady w ciągu kilku sekund.

❌ Rzeczy, które można poprawić

Pomimo tego, że jest bardzo kompletnym, skutecznym i energicznym centrum prasowania, muszę powiedzieć, że ma pewne negatywne punkty, poznaj je:

 • Zbiornik na wodę nie ma licznika i nie jest przezroczysty, więc nie ma możliwości sprawdzenia, ile wody zostało.
 • Autonomia nie jest nieograniczona , chociaż jej objętość wystarcza na sesje trwające do 2 godzin i 30 minut.
Mimo tych mankamentów zdecydowałem się na jego zakup i po trzech miesiącach codziennego użytkowania mogę zapewnić, że to urządzenie ma wszystkie cechy i jakość, co każdy inny profesjonalny model, co czyni go idealnym wyborem, jeśli szukasz centrum prasowania skuteczne iw doskonałej cenie. 5 gwiazdek dla Tefala!
Inne modele, które analizujemy
Tefal Optimal GV4630E0Tefal Express Compact GV7340Tefal Easy Pressing GV5245E0
Tefal Effectis Plus GV6721E0Tefal GV8461 Pro Express