5 najlepszych vaperów

Najlepszy stosunek jakości do ceny!

Szukasz najlepszego waporyzatora 2022 i rzucisz palenie dzięki tej alternatywie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Pomożemy Ci w naszym poradniku zakupowym, w którym zobaczysz kilka elektronicznych papierosów w najlepszej jakości i cenie. Zaczynajmy!

Jaki jest najlepszy waporyzator jakościowo-cenowy w 2022 roku?

Przede wszystkim zwróć uwagę, że dołączone vapery należą do różnych marek i że oferty różnią się w zależności od modelu.

1) Vaporesso Swag II – Zawiera elektryczną pojemność soku 3,5 ml

Vaporesso Swag II jest pierwszym na naszej liście i wyróżnia się tym, że zawiera 3,5 ml elektrycznej pojemności soku . Dodatkowo do działania potrzebuje jedynie baterii 18650 (której nie ma w zestawie), która z kolei posiada port micro USB, dzięki czemu można ją naładować. Posiada chip AXON z trybem pulsacyjnym, w taki sposób, że z każdym zaciągniętym zaciągnięciem możesz generować smaczne i mocne chmurki. Moc wyjściowa to 5W-80W. Dodaje też 0,91-calowy ekran OLED , przez który widać wszystkie dane dotyczące waporyzacji. Podobnie może być używany ze wszystkimi cewkami serii GT.

2) SMOK X PRIV Elegancki i oryginalny design o mocy sięgającej 225W

To, co najbardziej rzuca się w oczy w tym modelu, który prezentujemy poniżej, to jego design. W przedniej części pokryta jest materiałem szklistym, nadającym jej luksusowy wygląd. Ekran zachwyca również wysoką rozdzielczością i pojemnością 8 ml. Zakres mocy wynosi od 1 do 225 watów . Jak możesz sobie wyobrazić, moc wyjściowa może osiągnąć 225W. Jako oryginalny element wskaż, że w tym modelu przycisk ognia znajduje się po lewej stronie , w przeciwieństwie do innych urządzeń, co czyni go ergonomicznym i łatwiejszym w obsłudze.

3) Vaporesso Luxe II – Zawiera chip Axon i dwucalowy ekran

Maksymalna moc, jaką może osiągnąć ten Vaporesso Luxe II to 220W. Zawiera chip Axon z różnymi trybami, takimi jak Pulse, Power Echo lub DIY. Na przykład Pulse zapewnia większą satysfakcję z mętnego vapingu i 27% więcej smaku, a korzystanie z trybu Eco zapewni dłuższą żywotność baterii. Jest jeszcze jeden element, który zapewnia szybkie wrażenia z waporyzacji, a mianowicie szybkość strzelania wynoszącą 0,02 sekundy. Wbudowany dwucalowy kolorowy ekran TFT jest bardzo atrakcyjny i zapewnia dokładne dane urządzenia. Wreszcie działa z dwiema bateriami 18650, których nie ma w zestawie.

4) Manvap Gent 7w-80W E – Tania opcja z różnymi płynami do elektronicznych papierosów

Ten waporyzator Manvap to ekonomiczna opcja z ciekawymi funkcjami. Z jednej strony ma moc wyjściową 80W , którą można w prosty sposób regulować w zakresie od 7W do 80W za pomocą dwóch przycisków, jednego dodatniego i jednego ujemnego. E-liquid można napełniać od góry bez konieczności odkręcania parownika. W ten sposób zapobiega się również wyciekowi cieczy. Sprzęt można ładować bezpośrednio przez kabel micro-USB i posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem. To opakowanie zawiera kilka płynów do elektronicznych papierosów wykonanych z naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych.

5) Zestaw Vaporesso GEN S – stylowy wygląd i przenośny rozmiar

Kończymy wybór tym przenośnym, elegancko wyglądającym waporyzatorem od Vaporesso. Zawiera również inteligentny układ Axon , co daje mu możliwość korzystania z różnych trybów, które widzieliśmy już w innych modelach. Jego zakres mocy wynosi od 5W do 220W, a ekran OLED o przekątnej 0,91 cala. Jest kompatybilny z cewkami GT , a ulepszony zbiornik NRG-S ma pojemność 8 ml. W zestawie znajdują się w rzeczywistości cewki GT Meshed i GT4 Meshed. Wreszcie dodaje system szybkiego ładowania 2,5 A, a przy ładowaniu płynem jest bardzo łatwy do przykręcenia.

Jakie są najlepiej sprzedające się vapery na Amazon?

Gdy zobaczyliśmy kilka najlepszych modeli, pokazujemy najlepiej sprzedające się vapery na Amazon.


Jaki waporyzator kupić?

Obecnie rynek jest pełen vaperów wszelkiego rodzaju, wielkości i warunków. Jak wybierać spośród tak dużej różnorodności? Najpierw pomyśl o budżecie, który chcesz przeznaczyć na ten artykuł. Następnie szukaj marek wysokiej jakości, które gwarantują użycie odpowiednich materiałów, czyli nie wydzielają szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych. Następnie wybierz model, który najbardziej Ci się podoba i który jest funkcjonalny . W ten sposób znajdziesz idealne urządzenie dla siebie.

Wskazówki i zalecenia dotyczące wyboru najlepszego elektronicznego papierosa

Przy wyborze elektronicznego papierosa ważne jest, aby wziąć pod uwagę szereg szczegółów. Oto niektóre z najważniejszych.

Najlepszy stosunek jakości do ceny!

  • Moc : Idealnie byłoby kupić urządzenie, które zapewnia równowagę między mocą a wydajnością, aby elektroniczny papieros działał dłużej. Zwykle im wyższa moc, tym mniejsza autonomia i na odwrót. Ponadto im więcej mocy, tym większa wydajność.
  • Bateria: Ważne jest, aby wiedzieć, że im więcej prądu (mAh) ma bateria, tym więcej zaciągnięć trzeba będzie wziąć. Dzięki temu będziesz bardziej cieszyć się swoim e-liquidem. Zaleca się również, aby był zewnętrzny, aby można go było zmienić po zakończeniu lub jeśli jest zintegrowany, można go ładować za pomocą kabla USB.
  • Pojemność : im większą ma pojemność w tym sensie, tym mniej czasu będziesz musiał poświęcić na wypełnienie, więc jest to element, który powinieneś docenić.
  • Recharge : zaleca się posiadanie systemu ładowania, który zapobiega rozlaniu e-liquidu.
  • Rozmiar: ten szczegół nie wydaje się ważny, ale jeśli jest bardziej kompaktowy i mniejszy, wygodniej będzie nosić go zawsze przy sobie.
  • Tryby: Niektóre modele mają różne tryby, które pozwalają eksperymentować z różnymi sposobami waporyzacji lub opcjami ekologicznymi, dzięki czemu korzystanie z nich nie zużywa tak dużo baterii.
  • Ekran: nie jest to niezbędny wymóg, ale jeśli zdecydujesz się na kopię zawierającą ekran, przede wszystkim spójrz na jej cale i dane, które dostarcza. Na przykład dobrze jest poinformować o stanie baterii i innych aspektach związanych z procesem wapowania.

Wniosek: najlepszy elektroniczny papieros będzie tym, który wybierzesz

Bez wątpienia najlepszym elektronicznym papierosem będzie ten, który wybierzesz . Pamiętaj, aby spojrzeć na model, aby miał fason, który Ci się podoba i jest dla Ciebie wygodny. Rzuć okiem na moc, pojemność i baterię. Możesz spojrzeć na więcej alternatyw dotyczących kupowania i sprzedawania stron, takich jak Amazon. Tutaj masz szeroki wybór markowych waperów wszelkiego rodzaju i ofert, więc na pewno znajdziesz taki, który odpowiada Twoim potrzebom.