Najlepsze wentylatory bezłopatkowe

Wentylatory z łopatkami są zwykle głośniejsze od tych bez, w dodatku mogą być niebezpieczne i to nie tylko dla małych dzieci, ale także dla osób z długimi włosami (nie pamiętam już, kiedy miałem strach, gdy zamek został nawinięty na ostrze). Dlatego przedstawiamy Wam dzisiaj zestawienie najlepszych bezłopatkowych wentylatorów w całej sieci.

Jakie są najlepsze tanie wentylatory bezłopatkowe?

Istnieje długa lista wentylatorów, które nie mają ostrzy, ale zalecenie tylko jednego jest nieco trudne, ponieważ może się różnić w zależności od potrzeb i gustu. To jest powód, dla którego stworzyliśmy listę z najlepszymi alternatywami do wyboru.

Multiplikator Dyson Air AM06

Niniejsze zestawienie opiera się niemal wyłącznie na tej niesamowitej i efektownej marce, która niewątpliwie prezentuje urządzenia bardzo dobrej jakości; w tym przypadku przedstawiamy Dyson Air Multiplier AM06 . Jest to wentylator łopatkowy, który zapewnia spory komfort w domu, biorąc pod uwagę również; która jest najtańszą wersją serii Dyson Air Multiplier .

Ten model wykorzystuje technologię zwaną jako jego zakres „Air Multiplier”  , używaną przez następne modele, które wymienię; możesz odświeżyć stronę, na której się znajdujesz w bezpieczniejszy sposób.

Dyson-Air-Multiplier-AM06

Dyson-Air-Multiplier-AM06

Kolejnym pozytywnym punktem, o którym należy wspomnieć, jest to, że czyszczenie jest łatwym zadaniem , dodatkowo nie stwarza żadnych niedogodności. Jest bardzo wygodny w poruszaniu się, dzięki czemu można go dostosować do dowolnej podstawy, na której zostanie umieszczony, takiej jak stół lub ławka.

Konstrukcja tego wentylatora jest dość innowacyjna i piękna, dzięki czemu będzie świetnie wyglądać w Twoim salonie lub sypialni; można go przechylić za pomocą niewielkiego naciśnięcia i ma pilota, który kontroluje jego moc.

Multiplikator Dyson Air AM07

Drugie miejsce na naszej liście to Dyson Air Multiplier AM07 , to bezłopatkowy wentylator, który najlepiej odpowiada stosunkowi ceny do jakości. Jest bardzo mocny i ultra cichy, nie ma wątpliwości, że jest to jedna z najlepszych opcji.

W tym modelu zastosowano również wspomnianą technologię; Air Multiplier , aby zapewnić dość efektywny strumień powietrza bez silnych i irytujących podmuchów, jak to zwykle bywa z wentylatorami z łopatkami.

Jest dość bezpiecznym wentylatorem, dzięki czemu nadaje się do użytku nawet przez małe dzieci, ponieważ nie stwarza ryzyka skaleczenia.

Dyson-Air-Multiplier-AM07

Dyson-Air-Multiplier-AM07

Jest znacznie cichszy niż zwykłe wentylatory, a także jego poprzednia wersja AM06. Hałas jest zredukowany nawet o 60% w porównaniu z innymi wentylatorami.

Kolejną zaletą, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że zużycie energii jest o 10% mniejsze niż w przypadku zwykłych wentylatorów. Niesamowite, prawda?

Dzięki pilotowi, który posiada ten wentylator bez łopatek, możesz bez żadnych niedogodności sterować nim na odległość, a nawet zaprogramować swój wentylator i dostosować go do swoich potrzeb.

Multiplikator Dyson Air AM09

Na ostatnim miejscu (i najwyższym pod względem jakości i ceny) znalazł się Dyson Air Multiplier AM09. Jest to dość mocny wentylator bezłopatkowy, który bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania.

Koszt tego urządzenia nieco wzrasta w porównaniu z dwoma modelami, które przedstawiliśmy Wam wcześniej. Powinieneś znać główną cechę, a mianowicie to, że nie tylko działa jako wentylator, ale ma również opcję bycia urządzeniem grzewczym.

To także element wyposażenia, który można szybko i bardzo łatwo wyczyścić . Warto zwrócić uwagę na jego bezpieczeństwo, dzięki czemu dzieci i dorośli mogą korzystać z tego wentylatora bez żadnych komplikacji.

Dyson-Air-Multiplier-AM09

Dyson-Air-Multiplier-AM09

Sterowanie tym wentylatorem można wykonać za pomocą pilota , zauważając, że ma dobrą listę innowacyjnych funkcji; Jedną z nich jest dostosowanie oscylacji wentylatora do własnych upodobań, oprócz tego, że można zmieniać moc nadmuchu powietrza oraz temperaturę.

Warto wspomnieć, że można go zaprogramować tak, aby wyłączał się o określonej godzinie; Jego pilot jest namagnesowany, więc wychodząc z domu wystarczy przykleić go do wentylatora, aby pozostał tam do powrotu.

Kolejną z jego długiej listy zalet jest to, że nie ma zapachu spalenizny podczas stosowania (nawet po kilku godzinach); Dzieje się tak dlatego, że podzespoły wytwarzające ciepło w tym wentylatorze nigdy nie osiągają temperatury 200ºC . Po osiągnięciu tej temperatury pył zaczyna się palić iw ten sposób powstaje nieprzyjemny zapach spalenizny.

Ten innowacyjny model jest o 75% cichszy niż reszta listy, a jego zużycie jest znacznie niższe, ponieważ ma termostat, który daje możliwość pełnej kontroli nad temperaturą; Krótko mówiąc, Dyson Air Multiplier AM09 działa jak przenośny klimatyzator.

Bezłopatkowe recenzje fanów

Te ciche artefakty nie są tak nowe, jak się uważa, w rzeczywistości są z nami już od kilku lat; dając możliwość coraz większej liczbie osób wyrażania opinii na temat dobrej/złej jakości. Czytaj dalej i zapoznaj się z tymi cennymi opiniami, które będą stanowić punkt odniesienia przy zakupie najlepszego wentylatora bez łopatek.

Recenzje Dyson Air Multiplier AM06

Jeśli chodzi o ten model (pierwszy na liście), opinie są naprawdę dobre; do dziś, licząc łącznie 44 opinie , z czego 34 były zdecydowanie pozytywne, a tylko 10 było krytycznych.

Niektóre z tych pozytywnych opinii to:

« Wyróżnia się designem i technologią, czyli rzeczami, za które płacisz. Daje inny przepływ powietrza niż konwencjonalne wentylatory. »

«Piękny i oryginalny wystrój. Łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce.»

Użytkownicy bardzo pozytywnie oceniają jego bezpieczny i estetyczny wygląd.

Dyson Air Multiplier AM07: Co ludzie myślą?

Jest to kolejny model w stosunku do poprzedniego, uznawany za „starszego brata” AM06. Ten ma całkiem pozytywne opinie w porównaniu do tych, które nie są tak bardzo. Bez wątpienia ten model jest najlepszą opcją.

Posiada 34 opinie, z czego 27 jest pozytywnych (5 gwiazdek), a 7 to te, które krytykują produkt jako taki (4 gwiazdki).

Najczęściej powtarzające się komentarze dotyczą:

„Bardzo dobry wentylator o niezwykłym designie. Jest wysoki, szczupły i elegancki.»

«Bardzo cicho. Jestem naprawdę zachwycony. Idealny, gdy masz dzieci biegające, a nawet raczkujące. Używam go w nocy do spania w te bardzo gorące noce i nie chcesz włączać klimatyzacji. «

Oprócz; krytyczne opinie wyglądają tak:

« Jeśli szukasz dobrego wentylatora na te upały w miejscach, w których nie masz powietrza, nie warto płacić tych pieniędzy, ponieważ daje to samo powietrze, co każdy inny średniej jakości wentylator.»

Chociaż ten model nie jest porównywalny z klimatyzatorem, możesz go użyć do uwolnienia ciepła i uzyskania optymalnej jakości w domu bez marnowania ani jednego euro.

Co ludzie myślą o wentylatorze Dyson Air Multiplier AM09

To najbardziej „najwyższy” model generacji Air Multiplier, co potwierdzają opinie i jego popularność. Dyson Air Multiplier AM09 ma w sumie 39 opinii , z czego 28 jest naprawdę pozytywnych, a 11 krytycznych (niektóre konstruktywne).

Niektórzy twierdzą, że ten bezłopatkowy wentylator jest trochę drogi, ale płacisz za te pieniądze jakością. Oprócz tego; Wspominają o opcji automatycznego wyłączania, aby uniknąć wszelkiego rodzaju przegrzania.

Cisza tego urządzenia sprawiła, że ​​użytkownicy końcowi docenili ten aspekt, pozostawiając opinie takie jak:

„Mam go już od dwóch lat. Jeżdżę nim latem i zimą. Nie hałasuje, latem nie ma irytującego wiatru, a przy tym zapewnia przyjemny chłód i jest tak zimny, jak chcesz, bez zwiększania hałasu

« Ciepło/zimno Dyson wygląda świetnie i jest bardzo wydajne dzięki możliwości wyboru temperatury, prędkości wentylatora oraz opcji pełnego pomieszczenia lub przepływu bezpośredniego. Jasny.»

Z drugiej strony jedna z tych krytycznych opinii mówi nam, że zwiększenie prędkości generuje więcej hałasu:

«O wiele głośniej niż oczekiwano, zwłaszcza od piątej . Zimne powietrze idzie trochę daleko. W niewielkiej odległości bardzo przyjemne.”

 

Krótko mówiąc, będziesz mógł zauważyć, że naszą podstawową misją jest kupowanie najlepszego produktu bez żalu; dlatego ten kompletny przewodnik zakupowy dla cichych wentylatorów bezłopatkowych jest stworzony wyłącznie dla Ciebie. Przekaż nam swoją cenną opinię!

Inne modele wentylatorów
Wentylatory do laptopa.Ciche i tanie wentylatory podłogoweBezłopatkowe wentylatory