Recenzja myjki ciśnieniowej Bosch AQT 37-13

Zestaw Bosch AQT 37-13 – myjka wysokociśnieniowa (1700 W, 130 barów)Istnieje wiele wątpliwości, które przychodzą Ci do głowy, zanim zdecydujesz się kupić coś, co podobno ma nieodpartą cenę… Całkowicie normalne! Na naszej stronie wyspecjalizowanej i poświęconej myjkom ciśnieniowym chcemy polecić zespół sprzątający, który z roku na rok jest coraz lepszy; Bez wątpienia mówimy o  precyzyjnej myjce ciśnieniowej Bosch AQT 37-13,  modelu, który spełnia Twoje wymagania.

To jeden z najpopularniejszych modeli niemieckiej marki, z którym w najmniejszym stopniu iw rekordowy sposób usuniesz zabrudzenia.

Kompaktowy rozmiar w połączeniu z innowacyjną konstrukcją (system zatrzaskowy) sprawią, że przechowywanie go będzie najmniejszym problemem; Ponadto dzięki Bosh AQT 37-13 i pełnej gamie zintegrowanych akcesoriów czyszczenie będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ dostosowuje się do Twoich potrzeb, oszczędzając czas i zużycie dzięki systemowi Start Stop i lancy systemowej 3 w 1 .

 

🥇 Charakterystyka myjki ciśnieniowej Bosch AQT 37-13

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o danych technicznych myjki ciśnieniowej Bosch AQT 37-13, tutaj zostawiam Ci szereg cech, które pomogą Ci zdecydować, czy wybrać ten wiodący model w najbardziej wyczerpującym czyszczeniu.

  • Przepływ: 370 litrów/godz
  • Ciśnienie: 130 barów
  • Temperatura: maksymalnie 40ºC
  • Moc: 1700 watów
  • Wymiary: 35,5 x 35,5 43,5 cm
  • Waga: 8,2 kg
  • Długość węża: 6 metrów
  • Długość przewodu zasilającego: 5 metrów

 

✅ Zalety myjki ciśnieniowej Bosch AQT 37-13

Oczywiste jest, że przed zakupem tego czy innego sprzętu bardzo ważna jest ocena, jakie są pozytywne aspekty myjki ciśnieniowej. skończona sprawa! Tutaj zostawiam to, co uważamy za najważniejsze zalety tego modelu znanej marki Bosch.

Zestaw Bosch AQT 37-13 – myjka wysokociśnieniowa (1700 W, 130 barów)

Kompaktowa konstrukcja:

Kompaktowy nie… Następujące; Ta precyzyjna myjka ciśnieniowa zajmie bardzo mało miejsca, bo tylko 8,2 kg, co dzięki uchwytowi z systemem składania bez najmniejszego problemu przechowasz w warsztacie, garażu czy przydomowej szopie.

Wszechstronność:

Ta ekipa sprzątająca bardzo poważnie traktuje wszechstronność; Różnorodność zintegrowanych akcesoriów, wśród których wyróżnia się lanca 3 w 1 z systemem obrotowego, płaskiego i niskociśnieniowego strumienia detergentu, pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu przy niewielkim obrocie o 120º.

Wydajność samozasysania:

Oprócz dobrze znanej wszechstronności, bardzo pozytywnym dodatkiem jest możliwość zasysania przez myjkę wody z zewnętrznych źródeł, takich jak zbiorniki gromadzące deszczówkę.

Efektywności energetycznej:

Dzięki zintegrowanej konfiguracji systemu Autostop z automatycznym zatrzymaniem i jego zmniejszonej odległości osiągniesz wymierne oszczędności energii, to znaczy pompa pracuje tylko wtedy, gdy jest potrzebne zasilanie, dlatego do momentu naciśnięcia spustu odkurzacz będzie w stanie spoczynku.

Łatwy montaż:

Bułka z masłem! Bosch AQT 37-13 jest już gotowy do pracy, wystarczy podłączyć wąż wysokociśnieniowy do sprzętu, a później do lancy, a wszystko to za pomocą prostego mechanizmu przyłączeniowego (Click Fit).

🏆 Moja opinia po recenzji tej ciśnieniowej maszyny wodnej Bosch AQT37-13

Zestaw Bosch AQT 37-13 – myjka wysokociśnieniowa (1700 W, 130 barów)

Po długich rozmowach na temat myjki ciśnieniowej Bosch doszliśmy do wniosku, że mamy do czynienia z naprawdę przystępnym cenowo sprzętem o bardzo dobrej relacji ceny do jakości ; Ponadto dzięki temu precyzyjnemu czyszczeniu będziesz w stanie wyeliminować brud w elastyczny i szybki sposób, ponieważ jego zalety są więcej niż akceptowalne.

Naprawdę pozytywnym aspektem jest to, że ten sprzęt jest gotowy do wyjęcia z pudełka i rozpoczęcia pracy w zaledwie kilku krokach, a różnorodność zintegrowanych akcesoriów to plus wszechstronności, której z pewnością będziesz potrzebować do wykonywania różnych zadań związanych z czyszczeniem, bez względu na to, jak trudny może być dostęp.

 

❌ Rzeczy, które można poprawić w czyściku Bosch AQT 37-13

Czy myjka ciśnieniowa Bosch AQT 37-13 ma jakieś negatywne strony? Negatywnie nie wierzymy, ale jest pewien aspekt do ulepszenia, który uczyniłby go godną pozazdroszczenia maszyną do użytku domowego:

  • Przepływ: Jeśli porównamy przepływ zapewniany przez ten sprzęt z innymi podobnymi modelami, dochodzimy do wniosku, że jego 370 litrów na godzinę to niewiele, więc można by go poprawić w tym aspekcie.
  • Rękojeść: Kolory są różne, ale rączka teleskopowa zapewnia większy komfort i wszechstronność niż ta z systemem składania, jak w przypadku Bosh AQT 37-13.
Bardzo łatwy montaż, prawda jest taka, że ​​prawie wyjęto go z pudełka i uruchomiono; Uważam, że moc i nacisk są niesamowite, jeśli chodzi o usuwanie brudu, więc polecam go 100 x 100.

 

Inne modele Boscha
AQT 37-13AQT 45-14Uniwersalny Aquatak 135