Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K4

Kärcher K4 Full Control - Zewnętrzna myjka wysokociśnieniowa 130 bar, 1800 W, 420 l/h (1.324-000.0)Już czas! Tak, nadszedł czas na zmianę myjki ciśnieniowej, będziesz się zastanawiać, dlatego z naszego sklepu internetowego chcemy Cię polecić i wyrazić naszą najbardziej skromną, ale profesjonalną opinię na temat jednego z najlepszych modeli myjki ciśnieniowej do użytku domowego; bez miejsca mówimy o Karcherze K4 … Co myślicie?

Poza tym, jak znana jest marka Karcher na całym świecie, ten sprzęt jest jednym z tych, które budzą największe zainteresowanie wśród klientów ze względu na jego wydajność, materiały produkcyjne i obsługę oraz wszechstronność ponad wszelką wątpliwość ; Ponadto, jeśli lubisz kolor żółty… Już to zrobiłeś!

Ten model nadaje się do średniego użytku i regularności, uzyskując optymalne wyniki w dużej mierze dzięki zintegrowanej lancy natryskowej i pistoletowi Control Power Gun ; tamdem, za pomocą którego w mgnieniu oka regulujesz ciśnienie wyjściowe.

I nie wszystko zostaje tutaj; system pozycjonowania dla większego komfortu, Plug and Clean do aplikacji detergentu, bęben na wąż…

 

Najlepiej sprzedające się wersje


Zdjęcie
Kärcher K4 Full Control - Zewnętrzna myjka wysokociśnieniowa...

Kärcher K4 Premium Full Control Home - Myjka wysokociśnieniowa do...

Kärcher K4 Premium Full Control - Myjka wysokociśnieniowa do...

Kärcher K4 Full Control Home - Zewnętrzna myjka wysokociśnieniowa...


Ocena


opinie


maksymalne ciśnienie
130 barów

130 barów

130 barów

130 barów


Moc
1800 watów

1800 watów

1800 watów

1800 watów


Przepływ
420 litrów/godz

420 litrów/godz

420 litrów/godz

420 litrów/godz


Waga
11,4 kg

12 kg

12 kg

11,4 kg


Wymiary
12″ x 15,5″ x 23″

12″ x 16″ x 23″

12″ x 15,5″ x 23″

12″ x 15,5″ x 23″


Dodano dodatki

Bęben na wąż i szczotka T-Racer

Peszel

Szczotka T-Racer

pełna kontrola


Zdjęcie
Kärcher K4 Full Control - Hidrolimpiadora de Alta Presión para Exteriores...

Valoración

Opiniones

Máxima Presión
130 Bares

Potencia
1800 Vatios

Caudal
420 Litros/hora

Peso
11,4 Kg

Dimensiones
30,5 x 39,7 x 58,4 cm

Extras Añadidos

Premium Full Control Home

Foto
Kärcher K4 Premium Full Control Home - Hidrolimpiadora de alta presión para...

Valoración

Opiniones

Máxima Presión
130 Bares

Potencia
1800 Vatios

Caudal
420 Litros/hora

Peso
12 Kg

Dimensiones
30,5 x 41,1 x 58,4 cm

Extras Añadidos
Enrrollador de manguera y Cepillo T-Racer

Premium Full Control

Foto
Kärcher K4 Premium Full Control - Hidrolimpiadora de alta presión para...

Valoración

Opiniones

Máxima Presión
130 Bares

Potencia
1800 Vatios

Caudal
420 Litros/hora

Peso
12 Kg

Dimensiones
30,5 x 39,7 x 58,4 cm

Extras Añadidos
Enrrollador de manguera

Full Control Home

Foto
Kärcher K4 Full Control Home - Hidrolimpiadora de alta presión para exteriores...

Valoración

Opiniones

Máxima Presión
130 Bares

Potencia
1800 Vatios

Caudal
420 litros/hora

Peso
11,4 Kg

Dimensiones
30,5 x 39,7 x 58,4 cm

Extras Añadidos
Cepillo T-Racer

🥇 Charakterystyka myjki ciśnieniowej Karcher K4

Oto lista najważniejszych cech i parametrów technicznych, które należy wziąć pod uwagę przed przystąpieniem do zakupu tego popularnego modelu myjki ciśnieniowej:

 • Przepływ: 420 litrów/godz
 • Ciśnienie: 130 barów
 • Temperatura: maksymalnie 40ºC
 • Moc: 1800 watów
 • Wymiary: 30,5 x 39,7 x 58,4 cm 
 • Waga: 11,4 kg
 • Wąż: 6 metrów

 

✅ Zalety czyścika Karcher K4

Chcemy wyjaśnić powyżej mocne strony tego produktu; ponieważ jest bardziej interesujący niż inne podobne modele, jakie masz zalety i krótko mówiąc, najbardziej pozytywne aspekty Karchera 4, który, jak już wspomnieliśmy, ma niezłą reputację:

Opinie o czyściku Karcher k4

 • Uchwyt teleskopowy i transportowy: Ten system oferuje większą wszechstronność i wygodę podczas pracy, dostosowując się do Twoich potrzeb; Idealnie nadaje się również do prac na wysokości.
 • Stabilność: Karcher K4 ma bardzo nisko położony środek ciężkości, dzięki czemu zapewnia większą stabilność sprzętu, a co za tym idzie dodatkowy komfort i wytrzymałość.
 • System Plug ‘n’ Clean: Dzięki temu półautomatycznemu systemowi dozowania detergentu możesz dokonać zmiany szybko, wydajnie i uniknąć ewentualnych rozprysków jednym ruchem ręki.
 • Silnik: W przeciwieństwie do innych modeli tej marki, Karcher K4 posiada układ silnika chłodzony cieczą, co w konsekwencji zwiększa żywotność sprzętu; Ponadto jego moc 1800 W doskonale sprawdza się w środowisku półprofesjonalnym.
 • Uchwyt na akcesoria: ten model ma doskonały uchwyt na akcesoria do przechowywania wszystkich przedmiotów składających się na myjkę ciśnieniową; niezależnie od tego, czy będzie to pistolet, wąż czy włócznia, będą one bezpieczne.

🏆 Moja opinia po przejrzeniu tej ciśnieniowej maszyny wodnej

Kärcher K4 Full Control Home - Zewnętrzna myjka wysokociśnieniowa 130 bar, 1800 W, 420 l/h (1.324-003.0)Po przetestowaniu tego modelu od prestiżowej marki Karcher zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych zespołów w zakresie myjek ciśnieniowych do użytku domowego.

Bardzo kompaktowy rozmiar , duża wszechstronność, wykonanie z wysokiej jakości materiałów , atrakcyjny i innowacyjny design oraz pewne cechy, które dają decydujący plus, aby zostać uznanym za jedną z najlepszych myjek ciśnieniowych na rynku , czyli system Plug ‘n’ Clean detergentu, możliwość zwijania węża lub lancy spryskującej z maksymalnie trzema różnymi rodzajami ciśnienia.

Jedna z najlepszych ciśnieniowych maszyn wodnych, jakie można znaleźć, o dobrym stosunku jakości do ceny, która nie będąc jedną z najbardziej ekonomicznych, oferuje kilka najlepszych funkcji.

 

❌ Rzeczy, które można poprawić z K4

Co można poprawić w Karcherze k4? Oto kilka zaleceń:

 • Ekran LED: nie przestaje być atrakcyjny bez dalszych ceregieli, ponieważ nie można nim manipulować w celu zmiany poziomów ciśnienia.
 • Do sporadycznej pracy: Tak, specyfikacje techniczne są znacznie zwiększone w porównaniu z poprzednimi modelami, ale nadal jest to produkt do bardziej sporadycznej pracy.
Spodziewałem się produktu dobrego, jeśli nie rewelacyjnego, a na razie spełnia wszystkie moje potrzeby w zakresie sprzątania; łatwy w obsłudze, kompaktowy, wysokiej jakości sprzęt, oferujący moc i ciśnienie, które moim zdaniem nie pozostawiają brudu do wyczyszczenia, nawet tego, który był bardzo zakleszczony. Karcher K4 jest wysoce zalecany!
Inne modele, które analizujemy
Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K1Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K3Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K5
Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K2Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K4Recenzja myjki ciśnieniowej Karcher K7