Best Skillet De Buyer Affinity

Jaka jest najlepsza patelnia De Buyer Affinity?

Rozstanie na patelni koligacji kupującego

De Buyer to francuska firma produkująca przybory kuchenne z ponad 180-letnim doświadczeniem: firma o bardzo długiej tradycji i wielkim sukcesie. Jej dwa wieki działalności świadczą o jej profesjonalizmie , co wiąże się również (oczywiście) z wysoką jakością produktów. Większość produkowanych przez nich patelni, garnków jest przeznaczona dla profesjonalnych kucharzy , więc nie jest to marka odpowiednia dla każdego. Tak jak Fissler Alux Premium są bardziej dostępne dla ogółu społeczeństwa, są one bardziej skomplikowane w obsłudze: wymagają innego poziomu doświadczenia w gotowaniu.

Firma De Buyer ma obecnie w swoim katalogu ponad 2000 produktów , a wszystko, co wytwarza, eksportuje do 95 krajów . To dlatego, że ich patelnie są najwyższej jakości , zarówno pod względem sposobu ich wykonania , jak i tego, co oferują kupującemu. Produkty tej firmy są dobrze znane francuskim kręgom gastronomicznym : De Buyer współpracuje nawet z prestiżowymi szkołami gotowania w tym kraju, takimi jak: l’École Nationale de Patisserie, l`École Ferrandi… Z takim programem nauczania, kto by nie chciał chcesz mieć tak dobrą patelnię w domu?

🥇 Porównanie najlepszych patelni De Buyer Affinity


Zdjęcie
Polecane przez Amazon

DE BUYER Affiity - Patelnia ze stali nierdzewnej, powlekana...

DE BUYER Bombbe Affinity Głęboka patelnia do smażenia, 20 cm


Model
De Buyer Affinity: różne średnice

Kupujący Bombbe Affinity


Głosy


opinie


Kolor
Szary

Szary


Średnica
10-32 cm

20 cm


Materiał
Metal

Metal

Polecane przez Amazon


Zdjęcie
DE BUYER Affiity - Sartén para freír de Acero Inoxidable, con recubrimiento...

Modelo
De Buyer Affinity: varios diámetros

Votos

Opiniones

Color
Gris

Diámetro
10-32 cm

Material
Metal

Foto
DE BUYER Bombbe Affinity - Sartén honda, 20 centímetros

Modelo
De Buyer Bombbe Affinity

Votos

Opiniones

Color
Gris

Diámetro
20 cm

Material
Metal

✅ Który model patelni De Buyer Affinity możesz wybrać?

kupujący powinowactwo patelnia z łopatką

Jak widać, nie ma wielu modeli patelni De Buyer Affinity do porównania (konkretnie dwóch), ale są one jedynymi dostępnymi do kupienia na Amazon. Są to jednak dwie patelnie, które należy wziąć pod uwagę ze względu na ich jakość i wszystko, co mogą zaoferować.

To dwie bardzo odporne patelnie , z wieloma funkcjami , które przeanalizujemy później bardziej szczegółowo. Jedną z niewielu wad, które widzimy (wspominamy o tym z góry, aby cię ostrzec) jest cena : jako profesjonalne patelnie są dość drogie. Poza tym De Buyer to marka prestiżowa , więc nic dziwnego, że nie są to produkty bardziej dostępne lub tańsze.

➤  De Buyer Affinity o różnych średnicach : profesjonalizm przekuty w patelnię

De Buyer Affiity Patelnia ze stali nierdzewnej, 24 cm

Z ceną około 90 euro produkt ten nie należy do najdroższych produktów marki De Buyer, ale wciąż jest to kwota, którą mało kto byłby w stanie zapłacić za patelnię do kuchni w domu. Jednak gdybyśmy zdecydowali się za nią zapłacić, wcale byśmy nie żałowali, ponieważ jest to patelnia, która może smażyć, przyrumieniać i podpalać jedzenie jak niewiele innych patelni na świecie. Ponadto, choć zawsze mówimy, że jest tego najmniej, ma dość elegancki design , który bez wątpienia pomoże upiększyć naszą kuchnię.

Jest wykonany z niczego więcej i nic mniej niż pięciu warstw stali nierdzewnej i aluminium : materiału, który pomaga nam również znacznie lepiej kontrolować temperaturę / ciepło. Pomaga nam również równomiernie rozprowadzać ciepło po powierzchni. Jako ostatni szczegół związany z materiałami, ta patelnia ma dość dobrą nieprzywieralność bez elementów nieprzywierających, dzięki technologii Inox : nie wymaga od nas dodawania dużych ilości oleju, aby osiągnąć ten efekt. Jest to patelnia przystosowana do wszystkich rodzajów kuchenek , w tym indukcyjnych; możemy też włożyć do piekarnika bez problemu. Ma szeroki zakres temperatur w zależności od metody przygotowania i potrawy, którą gotujemy, więc jego użycie wymaga średnio-wysokiego poziomu gotowania .

 

Zalety
 • Bardzo łatwe do mycia: można myć w zmywarce .
 • Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami kuchenek . Można go również włożyć do piekarnika .
 • Bez PFOA i produktów chemicznych .
 • Bardzo dobra nieprzyczepność .
 • Odporny na uderzenia i zarysowania .
 • Jeśli mamy średnio-wysoki poziom gotowania, oferuje wiele funkcji .
Niedogodności
 • Cena nieco droga .
Nie mógłbym być bardziej zachwycony produktem. Po wypróbowaniu patelni o różnej jakości, zarówno tanich, jak i drogich, naprawdę warto nauczyć się gotować na patelniach tego typu i tej jakości. Jedzenie jest o wiele przyjemniejsze. Wiele osób twierdzi, że jedzenie przywiera, ale dzieje się tak po prostu dlatego, że nie jest właściwie używane. Stal nierdzewna jest bardzo nieprzywierająca.”

➤  De Buyer Bombbe Affinity : świetna jakość na głębokiej patelni

De Buyer Bombbe Affinity Głęboka patelnia do smażenia, 20 cm

 

Ta patelnia ma jedną charakterystyczną cechę: jest to głęboka patelnia , przeznaczona przede wszystkim do redukowania i gotowania sosów . Wykonany jest ze stali nierdzewnej (również materiału nitowanych uchwytów) oraz aluminium . Dno patelni ma niewielką średnicę (20 centymetrów), co służy do szybkiego podgrzewania . Dodatkowo posiada szeroki brzeg , który zapewnia odpowiednie odparowanie wilgoci, która może powstać podczas gotowania. To w zasadzie patelnia De Buyer Affinity, ale głębsza .

Podobnie jak oryginał, jest dość wytrzymałą patelnią , a dzięki zastosowanym materiałom oraz właściwościom podstawy i powierzchni świetnie przewodzi ciepło . Materiał do produkcji, by dodać jeszcze jeden fakt, to materiał wielowarstwowy : co sprawia, że ​​jedzenie dłużej pozostaje gorące . Wreszcie, jak zwykle w przypadku tego typu patelni, jest ona kompatybilna ze wszystkimi typami kuchenek , nawet kuchenkami indukcyjnymi. Możemy też włożyć do piekarnika . Jeśli chcesz gotować pyszne sosy , ta patelnia jest idealna.

 

Zalety
 • Dobra antyadhezja .
 • Łatwe do mycia: można myć w zmywarce .
 • Bez PFOA i produktów chemicznych .
 • Odporny na uderzenia i zarysowania .
 • Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami kuchenek . Można go również włożyć do piekarnika .
Niedogodności
 • Cena nieco droga .
«Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Długo zastanawiałam się nad wyborem, ale w końcu było warto. Karma się nie klei, nie jest ciężka i jak dla mnie ma idealną wielkość. Odkąd go mam, to jedyny, którego używam. Dzięki niemu przygotowuję prawie każde danie bez konieczności brudzenia kolejnych garnków.”

🏆 Wnioski końcowe na temat tej marki

Błyszcząca Patelnia Powinowactwa Kupującego

Na zakończenie powiemy, że patelnie De Buyer to produkty bardzo wysokiej klasy , przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych szefów kuchni ze względu na ich wielorakie funkcje, które są nieco bardziej złożone niż zwykłe (lub najbardziej codzienne), ale jeśli jesteśmy odważni, możemy studiować wszystko, co możesz zaoferować, aby ulepszyć nasze potrawy . Mimo swojej ceny warto je kupić, gdyż są to patelnie, które posłużą nam długo i mają bardzo elegancki design . Trzeba też powiedzieć, że są zdrowe , gdyż nie zawierają PFOA ani szkodliwych dla zdrowia produktów chemicznych .do zdrowia.

Ogólnie rzecz biorąc, są to bardzo wygodne patelnie : pomimo tego, że są wykonane z metalu, wcale nie są ciężkie i są bardzo łatwe w użyciu . Ponadto są kompatybilne ze wszystkimi typami kuchenek (można je nawet włożyć do piekarnika ) i łatwo zmywalne . Krótko mówiąc, są to patelnie najwyższej jakości , które warto kupić, jeśli chcemy przenieść naszą kuchnię na wyższy poziom , z bardziej wyszukanymi i złożonymi potrawami . Tutaj analizujemy wyłącznie model mineralny kupującego.

Inne marki Patelnie
Patelnie BergneraPatelnie Fissler Alux PremiumPatelnie MonixKupujący Patelnie
Patelnie Bialetti MadamePatelnie Ibili NaturePatelnie TefalPatelnie Fundix
Miseczki BIUSTONOSZPatelnie Illa OlivillaPatelnie ValiraPatelnie Le Crueset
Patelnie koligacji kupującegoPatelnie Kuhn RikonpatelnieLodge Pans
Niezbędne patelnie CooksmarkPatelnie MagefesaPatelnie firmy WMFMistrzowskie miedziane patelnie
Patelnie Master ProPatelnie z czerwonej miedziPatelnie San IgnacioPatelnie Vitrex
patelnie karmelowePatelnie CasteyPatelnie FagoraPatelnie z koronki