Najlepsze bezolejowe frytkownice Klarstein

Jaka jest najlepsza bezolejowa frytkownica Klarstein?

para gotująca z dużą czerwoną frytkownicą KlarsteinNiemiecka marka Klarstein to jedna z marek, która zdobyła uznanie na rynku frytownic bezolejowych , dietetycznych, dzięki którym możemy cieszyć się pysznymi i nietłustymi potrawami smażonymi. Produkty Klarstein to całkiem nowoczesne, innowacyjne i ogólnie wysokiej jakości produkty gospodarstwa domowego , wszystkie zaprojektowane w stolicy Niemiec, Berlinie. Specjalizacja firmy i doświadczenie w projektowaniu tego typu produktów jest więcej niż namacalne, dlatego gwarantujemy, że możesz oczekiwać tego, co najlepsze .

Frytownice bezolejowe Klarstein pokrywają bardzo szerokie spektrum wymagań i potrzeb konsumentów, zarówno domowych, jak i profesjonalnych, którzy chcą kupić produkt o tych właściwościach. W swoim obszernym katalogu mamy od małych urządzeń do smażenia bez oleju o średniej mocy do potężnych mini piekarników, które znacznie wykraczają poza konwencjonalne smażenie gorącym powietrzem tego typu produktów dietetycznych. Z tego powodu Klarstein ma tak dobrą pozycję na rynku AGD .

Ponieważ jest to marka, która gwarantuje jakość i wydajność , pomyśleliśmy, że bardzo dobrym pomysłem byłoby napisanie artykułu, w którym pomożemy potencjalnym konsumentom wybrać własną frytkownicę bez oleju. Dlatego poniżej przeanalizujemy, jakie według nas frytkownice bezolejowe Klarstein są najlepsze na rynku. Zapewniamy, że po jej przeczytaniu odejdziesz z mniejszymi wątpliwościami przy wyborze najodpowiedniejszego dla siebie. Czytaj dalej, a dowiesz się.

🥇 Porównanie najlepszych frytownic bezolejowych Klarstein


Zdjęcie
Najbardziej i najlepiej cenione

Klarstein VitAir Turbo - Frytkownica na gorące powietrze, 1400W, 9L, 50-230°C,...

uderzający kolor

Klarstein VitAir Turbo - Frytkownica na gorące powietrze, 1400W, 9L, 50-230°C,...

Jego specjalność: frytki

Klarstein VitAir Pommesmaster frytkownica na gorące powietrze - 1400 W, 50-240°C,...

Najtańszy

Klarstein Well Air Fry - Frytkownica , Frytkownica na gorące powietrze , Beztłuszczowa frytownica...

Większa pojemność i wyższa maksymalna temperatura

Klarstein VitAir Turbo S Frytownica bez oleju - Smażenie, pieczenie, opiekanie, 1400 W, 10 l,...


Ocena w skali gwiazdkowej


opinie


Moc
1400 watów

1400 watów

1400 watów

1230 watów

1400 watów


Maksymalna temperatura
230 stopni Celsjusza

230 stopni Celsjusza

240 stopni Celsjusza

Nieokreślony

250 stopni Celsjusza


Materiał
Plastikowy

Plastikowy

Plastikowy

Plastikowy

Plastikowy


Umiejętność
9 litrów

9 litrów

6 litrów

1,5 litra

10 litrów


Wymiary
48 x 34 x 32 cm

48 x 34 x 32 cm

43 x 39,2 x 39 cm

37,5 x 30,5 x 30,5 cm

45 x 44,5 x 38,5 cm


Waga
8,5 kilograma

8,98 kilograma

7,16 kilograma

3,5 kilograma

8,23 kilograma


Kolor
Zielony biały; Czarny

Czerwony

biały/ciemnoszary

czerwony czarny; Czarny

czerwony czarny

La más y mejor valorada

Foto
Klarstein VitAir Turbo - Freidora de aire caliente, 1400W, 9L, 50-230°C,...

Valoración con estrellas

Opiniones

Potencia
1.400 vatios

Temperatura máxima
230 grados centígrados

Material
Plástico

Capacidad
9 litros

Dimensiones
48 x 34 x 32 cm

Peso
8,5 kilogramos

Color
Verde/blanco; Negro

Color llamativo

Foto
Klarstein VitAir Turbo - Freidora de aire caliente, 1400W, 9L, 50-230°C,...

Valoración con estrellas

Opiniones

Potencia
1.400 vatios

Temperatura máxima
230 grados centígrados

Material
Plástico

Capacidad
9 litros

Dimensiones
48 x 34 x 32 cm

Peso
8,98 kilogramos

Color
Rojo

Su especialidad: las patatas fritas

Foto
Klarstein VitAir Pommesmaster freidora de aire caliente - 1400 W, de 50-240 °C,...

Valoración con estrellas

Opiniones

Potencia
1.400 vatios

Temperatura máxima
240 grados centígrados

Material
Plástico

Capacidad
6 litros

Dimensiones
43 x 39,2 x 39 cm

Peso
7,16 kilogramos

Color
Blanco/gris oscuro

La más barata

Foto
Klarstein Well Air Fry - Freidora , Freidora de aire caliente , Freír sin grasa...

Valoración con estrellas

Opiniones

Potencia
1.230 vatios

Temperatura máxima
Sin especificar

Material
Plástico

Capacidad
1,5 litros

Dimensiones
37,5 x 30,5 x 30,5 cm

Peso
3,5 kilogramos

Color
Rojo/negro; Negro

Mayor capacidad y mayor temperatura máxima

Foto
Klarstein VitAir Turbo S Freidora sin aceite - Freir, asar, tostar, 1400W, 10L,...

Valoración con estrellas

Opiniones

Potencia
1.400 vatios

Temperatura máxima
250 grados centígrados

Material
Plástico

Capacidad
10 litros

Dimensiones
45 x 44,5 x 38,5 cm

Peso
8,23 kilogramos

Color
Rojo/negro

Jaką frytkownicę bezolejową Klarstein kupić? 

➤   Klarstein VitAir Turbo 4260414890277 – Jeden z najbardziej kompletnych

Klarstein VitAir Turbo - Frytkownica na gorące powietrze, 1400 W, 9 l, 50-230°C, bezolejowa, halogenowa podczerwień, programy ręczne/automatyczne, automatyczne wyłączanie, wyświetlacz LCD, nieprzywierająca, zielony

Nie przesadzimy ani trochę, jeśli powiemy, że ta frytkownica bez oleju jest jedną z najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku , nie tylko wśród produktów z katalogu marki Klarstein. Powody są proste: przede wszystkim rewolucyjna konstrukcja i zaawansowana technologia wentylacji gorącym powietrzem gwarantują równomierne rozprowadzenie ciepła wewnątrz, co w większości przypadków przekłada się na oszczędność czasu prawie 60% oraz najlepsze efekty końcowe: chrupiące i bardzo smaczne . Niewiele dietetycznych potraw smażonych osiąga się tak dobrze, jak te osiągane dzięki tej frytkownicy.

Po drugie, produkt ten zawiera wiele bardzo przydatnych akcesoriów dodatkowych , takich jak kosz 3D idealny do smażenia ziemniaków, pozioma szpikulec do krojenia kurczaka gotowego do pieczenia czy przygotowywania szaszłyków… Jego użycie jest naprawdę proste , ponieważ możemy zaprogramować temperaturę pożądaną i łatwą metodę gotowania. Jego dwuścienna obudowa z tworzywa sztucznego w kształcie kopuły jest bardzo łatwa do czyszczenia , a kosz oprócz nieprzywierającej powłoki, która ułatwia późniejsze czyszczenie, można myć w zmywarce .

Zaczynamy mocno: nic więcej i nic mniej niż najbardziej ceniona bezolejowa frytkownica Klarstein na Amazon. Jak widać, bardzo logiczne jest, że ta dietetyczna frytkownica wyróżnia się na rynku nie do końca małą ofertą. Wysoce polecany.

„To jedno z tych urządzeń, które, jeśli kiedykolwiek go używałeś, może się przydać do przygotowania wielu szybkich potraw bez większego zmartwienia. Idealnie nadaje się do mrożonych potraw. Zalecam używanie parametrów przepisu tak, jakby to był piekarnik z turbowentylatorem, w przeciwnym razie wystarczy poeksperymentować. Określiłbym ten produkt jako frytkownicę, która gwarantuje zdrowe gotowanie i jest idealna dla singli.”

➤   Klarstein VitAir Turbo TK20-VitAir-2G-R – uderzająca, intensywna czerwień

Klarstein VitAir Turbo - Frytkownica na gorące powietrze, 1400 W, 9 l, 50-230°C, bezolejowa, halogenowa podczerwień, programy ręczne/automatyczne, automatyczne wyłączanie, wyświetlacz LCD, nieprzywierająca, czerwona

Zauważysz, że nazwa tej bezolejowej frytownicy Klarstein jest bardzo podobna do tej, którą analizowaliśmy wcześniej, a to dlatego, że jej parametry techniczne nie różnią się zbytnio : jej maksymalna moc wynosi 1400 watów, a maksymalna pojemność to 9 litrów. .. To, co go wyraźnie wyróżnia i widać gołym okiem, to kolor: intensywna czerwień, bardzo niespotykana na rynku AGD. Wizualny efekt, jaki generuje, jest ewidentny, dlatego chcieliśmy go podkreślić.

Można powiedzieć, że jego design jest uderzający, a nawet futurystyczny. Dzięki halogenowej płycie na podczerwień możemy przygotować wszelkiego rodzaju potrawy (ryby, mięso, warzywa, ciasta…) w krótkim czasie i bez dodatku oleju. Podobnie jak poprzednia frytkownica Klarstein VitAir, zawiera również różne akcesoria, które ułatwią gotowanie i będą dostępne dla każdego: kosz 3D do smażenia ziemniaków, pozioma szpikulec do pieczenia kurczaków i przygotowywania pysznych szaszłyków wszelkiego rodzaju . bardzo łatwe do czyszczenia , ponieważ kosz można doskonale myć w zmywarce.

Krótko mówiąc, jest to bardzo kompletna frytkownica bez oleju, łatwa w użyciu i czyszczeniu, o efektownym wyglądzie oraz uderzającym i niezwykłym kolorze. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, za to, co nam oferuje, jest to jeden z najlepszych, jakie możemy znaleźć. Oczywiście polecamy.

«Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Ma jakość znacznie lepszą niż inne frytownice bez oleju. To, co zrobiłem do tej pory, okazało się świetne: na przykład ziemniaki są naprawdę dobre. Jest naprawdę łatwy w użyciu. Miałem inne frytkownice bezolejowe i ta jest lepsza niż inne. Dla mnie to doskonała frytkownica bezolejowa, którą każdy powinien wypróbować.”

➤   Klarstein VitAir Pommemaster – Najlepsze frytki

Klarstein VitAir Pommesmaster frytkownica na gorące powietrze - 1400 W, 50-240°C, system rotacji, gotowanie 360°, panel cyfrowy, programowalny do 60 min, węglowe źródło ciepła, biały

Można powiedzieć, że ta dietetyczna frytkownica Klarstein jest najlepsza, jeśli chodzi o przygotowanie pysznych, chrupiących i smakowitych frytek . Prawie bez tłuszczu i oleju będziemy mogli cieszyć się talerzem frytek, które nie mają nic do pozazdroszczenia tym z McDonald’s, tak cenionych. Jednak nie tylko przygotowuje ten dodatek, ale wiele innych potraw : można smażyć, piec i piec tylko przy użyciu gorącego powietrza. Jest bardzo łatwy w użyciu , ponieważ po prostu będziemy musieli wybrać tryb gotowania i to wszystko.

Ta frytkownica ma cechę szczególną, którą musimy podkreślić, a mianowicie jej przygotowanie to, powiedzmy, przygotowanie 360 ​​stopni . Oznacza to, że podczas pracy naczynie do gotowania stale obraca się wokół własnej osi, aby uzyskać jak najbardziej jednorodną i wydajną dystrybucję ciepła. Można go również przechylać w prawo lub w lewo, aby wymieszać jedzenie ze wszystkich części miski. W ten sposób będziemy mogli je lepiej usmażyć, aby uzyskać bardziej chrupiące rezultaty . Wreszcie, jest dość łatwy do czyszczenia : za pomocą gąbki do szorowania można łatwo usunąć cały brud.

Jeśli Twoim ulubionym dodatkiem są frytki, wybierz tę frytkownicę bez oleju, która pozwoli Ci cieszyć się smakiem, który kochasz i który stracisz bez dodatku tłuszczu. To marzenie każdego miłośnika ziemniaków. Wysoce polecany.

„Próbowałem już tej bezolejowej frytownicy Klarstein z frytkami i kurczakiem i mogę tylko powiedzieć, że wychodzą świetne, spektakularne. Mam nadzieję, że posłuży mi długo, bo go uwielbiam. Wygląda bardzo ładnie. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w kuchni, będzie dla Ciebie świetny. Polecam tę frytkownicę w stu procentach.”

➤   Klarstein Well Air Fry – zapłać mniej

Klarstein Well Air Fry - Frytownica, Frytkownica na gorące powietrze, Smażenie beztłuszczowe, Pieczenie, Gotowanie, Pieczenie, 1230 W, Pojemność 1,5 litra, Bez przegrzania, Sterowanie analogowe, Czerwony

Na pewno czekaliście na ten model, najtańszy ze wszystkich, które umieściliśmy w tym artykule. Jednak głównym powodem jego niskiej ceny jest jego pojemność i moc . W tym sensie ta frytkownica dietetyczna jest bardziej ograniczona niż poprzednie, które analizowaliśmy. Za każdym razem gotuj mniejsze porcje , co może być nieco irytujące, jeśli zaprosimy wiele osób do jedzenia w domu i musimy ciągle wkładać i wyjmować jedzenie. Jeśli jednak mieszkasz sam, ta frytkownica jest fantastyczna .

Jest to frytkownica bezolejowa, która ma wszystko, czego potrzebujesz : gwarancję równomiernego i wydajnego rozprowadzania ciepła w celu uzyskania chrupiących, bogatych rezultatów, różne metody gotowania i łatwe do ustawienia temperatury, system ochrony przed przegrzaniem i obudowę, która jest odporna na najwyższe temperatury… Dodatkowo bardzo łatwo się go czyści dzięki temu, że kosz posiada nieprzywierającą powłokę. Wreszcie, aby był mniejszy niż inne, może grillować, piec, smażyć lub grillować. Jest bardzo kompletny .

Jeśli mieszkasz sam lub masz mało miejsca w kuchni, ta dietetyczna frytownica Klarstein jest jedną z najlepszych, jakie możesz kupić. Robi wszystko, jest łatwy w czyszczeniu i programowaniu, jego design jest elegancki i futurystyczny… Czy potrzebujesz czegoś jeszcze? Polecamy to.

„Działa doskonale, naprawdę. Możesz zrobić mrożone frytki bez oleju w zaledwie 12 minut. Marynowane skrzydełka wyjdą luksusowe w zaledwie 20 minut. Zwykle muszę zrobić dwie porcje dla trzech osób: to jedyna wada, jaką widzę. Oczywiście jest luksusowy i dlatego go polecam.”

➤   Klarstein VitAir Turbo S – Ulepszona wersja

Klarstein VitAir Turbo S frytkownica bezolejowa - smażenie, pieczenie, opiekanie, 1400 W, 10 l, 20 programów, temperatura 50-250°C, wyświetlacz LCD, blokada pokrywy, sygnał dźwiękowy, zestaw akcesoriów, czerwona

Dlaczego mówimy, że ta bezolejowa frytkownica jest ulepszoną wersją? Proste: bo to ten o największej pojemności ze wszystkich, które umieściliśmy w artykule (10 litrów), a także ten, który pozwala zaprogramować wyższe temperatury (do 250 stopni Celsjusza). Czy nam się to podoba, czy nie, te różnice są dość niezwykłe, ponieważ dają nam więcej miejsca na gotowanie absolutnie wszystkiego, na co mamy ochotę. Jest bardzo podobna do pierwszych dwóch analizowanych przez nas frytkownic dietetycznych niemieckiej marki, ale jak już powiedzieliśmy, pod wieloma względami jest to wersja bardziej zaawansowana.

Ta frytkownica gwarantuje równomierne i wydajne rozprowadzanie ciepła przez cały czas i oszczędza do 60% czasu gotowania. Niezależny obrót pozwala na smażenie frytek lub szaszłyków z odpowiednim opiekaniem z każdej strony. Oprócz tego zawiera również różnego rodzaju akcesoria , które rozszerzają jego możliwości. Wreszcie, głównie dzięki nieprzywierającej powłoce CeraPlus , możemy bardzo łatwo wyczyścić frytownicę.

To powiedziawszy, jeśli nie jesteś zadowolony z pierwszych dwóch recenzowanych przez nas frytownic bezolejowych Klarstein, absolutnie nic się nie dzieje, ponieważ oto ulepszona wersja, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Polecamy w stu procentach.

„Pierwszy raz z nią gotowałem i byłem zachwycony. Zrobiłem kilka frytek i były naprawdę dobre, a najlepsze jest to, że nie użyłem żadnego oleju. Ponadto przydaje się do przygotowania pieczonego kurczaka w łatwy sposób i przy bardzo małym przybrudzeniu. Bardzo podoba mi się również jego rozmiar, dzięki czemu bardzo łatwo go przechowywać w dowolnym miejscu; i jest również łatwy do czyszczenia. Zakup tego okazał się strzałem w dziesiątkę”.

Jak korzystać z bezolejowej frytownicy marki Klarstein?

Marka tak naprawdę nie ma większego wpływu na działanie frytownicy bez oleju. Wszystkie (lub przynajmniej prawie wszystkie) działają dokładnie tak samo, więc poniżej wyjaśnimy w czterech prostych krokach , jeśli nadal nie wiesz, jak prawidłowo używać frytownicy bezolejowej lub dietetycznej. No to ruszamy:

 1. Umieść jedzenie w koszu lub w komorze, do której mają trafić. Następnie włóż kosz do frytownicy bez oleju, jeśli wyjąłeś go od środka.
 2. Ty decydujesz, czy dodać trochę oleju, czy nie dodać go przed zamknięciem, aby zaprogramować metodę gotowania i odpowiednią temperaturę, w zależności od przygotowywanego przepisu.
 3. Niektóre frytownice Klarstein umożliwiają ich obracanie, aby wszystkie części potrawy były dobrze usmażone lub opiekane. Zrób to, jeśli możesz, aby uzyskać najlepsze wyniki.
 4. Gdy frytkownica zakończy pracę, wyjmij gotowe jedzenie uważając, aby się nie poparzyć i… Smacznego! Zdobyć przewagę!

Lista najlepiej sprzedających się frytkownic Klarstein bez oleju:

 

Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobrą frytkownicę bezolejową Klarstein

Być może do tej pory nie zastanawiałeś się nad zakupem frytownicy tego typu iz tego powodu prawdopodobnie trochę się gubisz, wybierając tę, która najbardziej Ci odpowiada. Nie martw się, ponieważ podamy Ci szereg wskazówek lub szczegółów, na które warto zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszą możliwą frytownicę dietetyczną niemieckiej marki:

 • Marka – Zawsze, gdy chcesz produkt określonej marki, musisz mieć 100 procent pewności, że produkt, który kupujesz, jest autentyczny i pochodzi od marki, której szukasz. To z szuflady, ale na wszelki wypadek należy to odnotować.
 • Pojemność i rozmiar : w zależności od zastosowania frytownicy, możesz wybrać mniejszą, która ma mniejszą pojemność; albo większy. Polecamy średni lub duży rozmiar, dzięki czemu można przygotować większą ilość jedzenia w tym samym czasie.
 • Akcesoria – Wiele bezolejowych frytownic Klarstein jest wyposażonych w akcesoria, które znacznie ułatwiają gotowanie. Jeśli dołączysz akcesoria takie jak szaszłyk do krojenia kurczaka lub szaszłyków, czy idealną tacę 3D na frytki, tym lepiej, bo te potrawy okażą się smaczniejsze.
 • Wszechstronność – im więcej funkcji może wykonywać bezolejowa frytkownica, tym lepiej. Nie musimy czekać, aż się tylko usmaży: powinna też piec, piec, grillować… Na szczęście istnieje kilka dietetycznych frytkownic Klarstein, które pod tym względem się spełniają.
 • Cena : to, czego nigdy nie powinniśmy robić, to płacić więcej. To prawda, że ​​frytownice Klarstein pod względem stosunku jakości do ceny należą do najlepszych na rynku. Jednak zawsze trzeba szukać najlepszej opcji w najlepszej cenie.

🏆 Nasza opinia i zalety posiadania frytownicy Klarstein bez oleju

Jak wyjaśniliśmy na wstępie, Klarstein jest jedną z najbardziej szanowanych i prestiżowych marek na rynku AGD. Dlatego każdy produkt niemieckiej firmy, który kupimy, będzie tego wart. Jeśli jednak mówimy o ich frytownicach bezolejowych, otrzymujemy następujące najważniejsze zalety lub pozytywne punkty :

 1. Stosunek jakości do ceny : jest to bez wątpienia jedna z jego głównych atrakcji. Za bardzo niewielkie pieniądze, przynajmniej w porównaniu z produktami innych marek, możemy mieć w domu bardzo kompletne i wysokiej jakości frytkownice dietetyczne.
 2. Moc : nawet najmniejsza i najmniejsza pojemność Frytkownice bezolejowe Klarstein mają niezwykłą moc, co sprawia, że ​​ugotujemy niemal każdy rodzaj potrawy
 3. Łatwość użytkowania i łatwość czyszczenia : to wspólne cechy frytownic dietetycznych Klarstein. Są bardzo intuicyjne i ogólnie łatwe w czyszczeniu.2665
 4. Różnorodność : powiedzieliśmy to w pewnym momencie artykułu, ale powtarzamy. Katalog Klarstein jest ogromny, więc będziemy mieli wiele opcji do wyboru.
Inne marki Frytkownice bez oleju
Frytkownice bezolejoweFrytownice bezolejowe firmy PhilipsBezolejowe frytownice Tefal
Frytownice Cecotec bez olejuBezolejowe frytkownice KlarsteinBezolejowe frytkownice Princess
Frytkownice bezolejowe Tristar