Recenzja białej mikrofalówki Balay

Balay, 3CG5172B0 - kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, 20 l, 800 W, grill 1000 W, sterowanie dotykowe, kolor biały

Kuchenki mikrofalowe Balay charakteryzują się przede wszystkim możliwością pełnej integracji, możemy znaleźć szeroką gamę projektów różnych modeli, jednak w tym poście będziemy mówić o gamie białych mikrofal Balay, a konkretnie o modelu 3cg5172b0, który pozwala idealnie łączyć się z naszymi kuchni i jednocześnie bez większych niedogodności z łatwością ją zmontujemy.

To urządzenie stało się jedną z najlepszych obecnie dostępnych opcji, ponieważ posiada suwak zapewniający maksymalną praktyczność i łatwość użytkowania, można je również zainstalować samodzielnie lub połączyć w kolumnie, aby cieszyć się nowym ekskluzywnym i elegancki design do Twojego domu, jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o tym doskonałym sprzęcie, po prostu musisz czytać dalej.

Najlepiej sprzedające się wersje


Zdjęcie
Nasz wybór

Balay 3CG5172B0 - Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, pojemność 20 litrów, z...

Balay 3CG5175B0 - Kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, pojemność 25 litrów, z...


Oceny


opinie


Materiał
Stal nierdzewna

Stal nierdzewna


Moc
800W/1000W

900 W


Umiejętność
20 litrów

25 litrów


Wymiary
59,4 x 31,7 x 38,2 cm

15″ x 23″ x 15″


Waga
16 kg

18 kg

Nasz wybór


Zdjęcie
Balay 3CG5172B0 - Microondas integrable Serie Cristal, Capacidad 20 Litros, Con...


Oceny


opinie


Materiał
Stal nierdzewna

Potencia
800 W / 1000 W

Capacidad
20 Litros

Dimensiones
59.4 x 31.7 x 38.2 cm

Peso
16 kg

Foto
Balay 3CG5175B0 - Microondas integrable Serie cristal, Capacidad 25 Litros, Con...

Valoraciones

Opiniones

Material
Acero Inoxidable

Potencia
900 W

Capacidad
25 Litros

Dimensiones
38.8 x 59.4 x 38.2 cm

Peso
18 kg

🥇 Charakterystyka białej mikrofalówki Balay 3cg5172b0

Biała kuchenka mikrofalowa Balay ma wszystkie wygody i funkcje, które mają inne modele na rynku, ale z całą mocą, wydajnością i najwyższą szybkością, a także jest urządzeniem klasy A pod względem zużycia energii. główne cechy to:

 • Kuchenka mikrofalowa bez ramki elektronicznej.
 • Suwak w pełni zintegrowany ze szkłem .
 • Profesjonalna, łatwa w czyszczeniu konstrukcja.
 • Montaż na słupie o szerokości 60 cm, montaż na szafce o szerokości 60 cm.
 • Otwór z lewej strony .
 • Pojemność 20 litrów.
 • Gramofon o średnicy 25,5 cm .
 • Asystent czyszczenia Aqualisis.
 • Zegar elektroniczny z programowaniem zatrzymania gotowania .
 • Maksymalna moc 800 W, moc grilla 1000 W.
 • Połączona praca mikrofal + grilla.
 • 5 poziomów mocy.
 • 8 automatycznych programów gotowania i rozmrażania według wagi .

✅ Zalety mikrofalówki Balay 3cg5172b0

Balay, 3CG5172B0 - kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, 20 l, 800 W, grill 1000 W, sterowanie dotykowe, kolor biały

Ta znakomita kuchenka mikrofalowa posiada sterowanie suwakowe gwarantujące najwyższy komfort użytkowania za jednym przesunięciem palca, w taki sposób, że jest idealnym modelem do użytku przez każdego w domu, posiada 8 automatycznych programów gotowania i rozmrażania wg . , dzięki czemu zawsze możesz mieć szybki i zdrowy posiłek na miejscu, posiada również funkcję równoczesnego grillowania , dzięki której Twoje ulubione potrawy będą złociste i chrupiące podczas podgrzewania.

Ponadto ten sprzęt ma pojemność 20 litrów do szybkiego i łatwego gotowania , podgrzewania i rozmrażania żywności, a także elektroniczny zegar z programowaniem do rozpoczynania i zatrzymywania gotowania , dzięki czemu możesz wrócić do domu i mieć wszystko zrobione z kolei , jest to urządzenie wykonane z wysokiej jakości materiału, jakim jest stal nierdzewna, dzięki czemu jest odporne, eleganckie i gwarantuje dobrą trwałość.

Najlepszą rzeczą w tej kuchence mikrofalowej jest to, że ma ona funkcję czyszczenia Aqualisis , która oszczędza pieniądze i czyści bez wysiłku, więc wystarczy nalać wody z odrobiną mydła na podstawę urządzenia, a następnie wybrać odpowiednią funkcję Aqualisis, aby po zakończeniu i schłodzony, możesz usunąć wodę i zobaczyć, jak jest czysta.Ten model wyróżnia się talerzem obrotowym o średnicy 25,5 cm , dzięki czemu posiłki są podgrzewane w krótkim czasie i równomiernie.

 • Zawiera pirolityczny system samooczyszczania, aby osiągnąć znacznie bardziej nienaganne i automatyczne czyszczenie.
 • Oferuje zużycie energii w klasie A , dzięki czemu pozwala zaoszczędzić energię elektryczną, a co za tym idzie zaoszczędzić na miesięcznym rachunku.
 • Posiada aż 8 automatycznych funkcji ogrzewania i rozmrażania, co czyni go urządzeniem wielofunkcyjnym.
 • Oferuje doskonały stosunek jakości do ceny , dzięki czemu możesz kupić wysokiej klasy kuchenkę mikrofalową w przystępnej cenie.
 • Ma kompaktowe rozmiary , elegancki i innowacyjny design, który pozwala dopasować go do każdej dekoracji w Twojej kuchni.

🏆 Moja opinia po recenzji tej mikrofalówki marki Balay

Balay, 3CG5172B0 - kuchenka mikrofalowa do zabudowy z serii Cristal, 20 l, 800 W, grill 1000 W, sterowanie dotykowe, kolor biały

Bez wątpienia ta kuchenka mikrofalowa Balay to dobra inwestycja , nie tylko ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny , ale także dlatego, że jest pozycjonowana jako jedno z najlepszych urządzeń elektrycznych dostępnych na obecnym rynku, w taki sposób, że pozwala aby zaoszczędzić również ma elegancki , innowacyjny design i bardzo dobre funkcje, które pozwalają przyczynić się do dekoracji Twojej kuchni dzięki prestiżowemu białemu kolorowi , stając się prawdziwą przepustką.

Jest to również model pięciogwiazdkowy dzięki temu, że posiada minimalistyczny i nowoczesny panel sterowania, z wyświetlaczem LED lub wyświetlaczem w wyróżniających się czerwonych cyfrach ułatwiających obsługę, a także pokrętło i przyciski, które nadają mu wysoki poziom estetyczny, bez wątpienia jest to mikrofala w pełni godna polecenia.

❌Rzeczy, które można poprawić z białej mikrofalówki 3cg5172b0

Marka Balay istnieje od lat na rynku oferując sprzęt wysokiej jakości, który gwarantuje najlepsze rezultaty w kuchni zarówno dla uczniów jak i profesjonalistów, jednak trzeba przyznać, że biała mikrofalówka 3cg5172b0 może mieć kilka rzeczy do ulepszenia, poniżej Pokażemy Ci czym oni są:

 • Waży trochę więcej niż inne modele marki Balay , powinien być lżejszy jak na swoje rozmiary.
 • Nie posiada klamki , przez co może być nieco niewygodna dla niektórych użytkowników.

Bardzo dobra jakość, jest to jedna z najlepszych obecnie dostępnych mikrofalówek, doskonały stosunek jakości do ceny, ma dobrą moc, która pozwala szybko i łatwo podgrzać i rozmrozić jedzenie, a jej obsługa jest dość prosta dzięki automatycznym funkcjom, jest produkt godny polecenia, udany zakup.

 

Inne modele kuchenek mikrofalowych Balay
Balay mikrofalowy 3wgx1929pBalay mikrofalowy 3wmb1918Kuchenka mikrofalowa 3wmx1918Biała kuchenka mikrofalowa Balay
Kuchenka mikrofalowa Balay 3cg5172a0 z serii szklanejKuchenka mikrofalowa 3wgx2018