Recenzja blendera Clatronic AE 3532

Clatronic AE 3532 Półprofesjonalny blender, 2 prędkości, odłączany, 1000 W, 2 litry, 0 decybeli, czarny, stal nierdzewna

Od kilku miesięcy postanowiłam prowadzić zdrowszy, bardziej pożywny i pełen witamin tryb życia, co było dla mnie trudne, biorąc pod uwagę mój napięty budżet i to, że restrykcyjne diety nie są w moim stylu, ale po przeszukaniu sieci odkryłam sposób na łatwo, szybko, tanio, naturalnie i bez wielkiego wysiłku.

Chodzi przede wszystkim o gęste soki, koktajle i zestawy, które są dobrze naładowane energią, a osiągnąłem to dzięki półprofesjonalnemu blenderowi Clatroinc AE 3532 , jednemu z najlepszych w swoim rodzaju, ma rozległą specjalizację i najnowszą technologię w wirówce ; Ten innowacyjny pionowy model jest moim ulubionym i w tej recenzji powiem ci, dlaczego. Czy chciałbyś go poznać?

 

 

🥇 Charakterystyka Clatronic AE 3532

 • Moc: silnik 1000 W, jeden z najmocniejszych blenderów pionowych dostępnych na rynku.
 • Pojemność pojemnika wewnętrznego: łącznie 2 litry.
 • Średnica otworu podającego: 75 mm, idealna do wprowadzania całych owoców bez konieczności ich krojenia
 • Materiały produkcyjne: wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, ostrza ze stali nierdzewnej.
 • Prędkości: ma dwa różne poziomy dla różnych wyników.
 • System bezpieczeństwa: działa tylko wtedy, gdy blender ma założoną pokrywę.
 • System zapobiegający kapaniu: zapobiega utracie soku i ogranicza zabrudzenia blatu.
 • Antypoślizgowa podstawa: dla maksymalnej stabilności.
 • Waga: 3,85 kg.
 • Wymiary: 41,5 x 22 x 34 cm.

 

✅ Zalety AE 3532 – Clatronic

Zalety clatronic ae 3532

Jest to blender marki Clatronic przemyślany i przeznaczony do pracy ciągłej, który pozwala na uzyskiwanie pysznych soków o idealnej konsystencji, to dzięki jego ogromnej mocy, zdolny przetwarzać dowolne owoce, warzywa czy ogólnie warzywa bez niedogodności, z bezpłatnym wybór między 2 prędkościami, które wraz z mikrosiatką ze stali nierdzewnej osiągają od 17 000 do 20 000 obrotów na minutę. Wow!

Z drugiej strony jego pojemność wewnętrzna jest naprawdę zaskakująca, ponieważ ma 2-litrowy zbiornik wewnętrzny do przygotowywania koktajli dla całej rodziny i przechowywania ich w lodówce, nie wspominając już o rurce do wprowadzania żywności! Dzięki 75 milimetrom pozwala przetwarzać duże kawałki bez konieczności ich siekania , ale jeśli któryś utknie, nie musisz się martwić, ponieważ zawiera popychacz, za pomocą którego eliminujesz ten problem za jednym zamachem. Zasłużone 5 gwiazdek!

 • Jego proces czyszczenia jest bardzo prosty i szybki, zawiera również system zapobiegający kapaniu, który zapobiega rozpryskom i stratom.
 • Łatwy w użyciu, jego obsługa jest intuicyjna.
 • Dobry stosunek jakości do ceny.
 • Duża pojemność zbiornika na pulpę.

🏆 Moja opinia po recenzji tego urządzenia

Clatronic AE 3532 Półprofesjonalny blender, 2 prędkości, odłączany, 1000 W, 2 litry, 0 decybeli, czarny, stal nierdzewna

Moje pierwsze wrażenie na temat tego blendera jest takie, że ma opatentowaną konstrukcję, bardzo szczególną i kompaktową , ma wysoki stopień odporności, dzięki materiałom produkcyjnym, które czynią go trwałym i dość wytrzymałym, z tego powodu polecam go być używany codziennie i stale, bez ryzyka przegrzania; Dodatkowo posiada systemy bezpieczeństwa, które zapewniają maksymalną trwałość blendera.

Jest idealnym narzędziem dla dużych rodzin , głównie ze względu na szybkość, z jaką produkuje pyszne soki oraz wielkość zbiornika; Kolejnym doskonałym aspektem jest to, że cena nie przekracza 50 euro, więc jest to gwarantowana inwestycja, idealna w przypadku zmniejszenia budżetu; Dlatego klienci ocenili go na Amazon z 4,1 gwiazdkami na 5 gwiazdek.

Moja rodzinna grupa jest liczna (jest nas łącznie 7 osób) i przygotowuję soki dla wszystkich, są zachwyceni spektakularną konsystencją i smakiem, z jakim wychodzą przetwory, a do tego krótkim czasem, w jakim to osiągają. Puść wodze fantazji i wypróbuj nieskończone możliwości tego blendera. 

❌ Rzeczy, które można poprawić w blenderze półprofesjonalnym Clatronic AE 3532

Bez wątpienia to urządzenie ma doskonałą wydajność i przynosi ogromne korzyści każdemu, kto go używa i pije wytwarzane przez nie soki, ale ma kilka drobnych negatywnych szczegółów, o których należy pamiętać:

 • Nie zawiera pojemnika na sok.
 • Zajmuje dużo miejsca (ze względu na duże rozmiary).
Mimo, że nie zawiera dzbanka do wylewania przetworzonego soku, każdy rodzaj pojemnika, który masz w swojej kuchni, można do niego dostosować i łatwo zebrać sok, więc nie jest to naprawdę duży problem, w dodatku z jego doskonałym działanie to jest rozwiązane . Pomyślałem, że jest bardzo fajny, kupiłbym go ponownie!
Modele wirującego blendera
Recenzja blendera odśrodkowego Bosch MES3500Recenzja blendera Braun J300 Multiquick JuicerRecenzja blendera Kenwood Excel JE850
Recenzja blendera Clatronic AE 3532