Recenzja blendera Kenwood Excel JE850

Kenwood JE850 – Blender, 1500 W, miąższ 3 l, sok 1,5 l, stal nierdzewna, srebrny

Dzisiaj chcę opowiedzieć o produkcie jednej z moich ulubionych marek artykułów gospodarstwa domowego, jest to Kenwood, renomowany producent sprzętu AGD, z około 60-letnim doświadczeniem, znany na całym świecie w ponad 60 krajach ze swojej innowacyjności i specjalnych zdolności w tworzeniu produktów o doskonałej jakości i długiej żywotności, jeden z nich: jego blendery.

A prawda jest taka, że ​​jednym z najlepszych jest blender Kenwood Excel JE850 , ponieważ ma design, który doskonale łączy się z każdą nowoczesną lub elegancką kuchnią, jest łatwy i praktyczny w użyciu oraz bardzo dobrze spełnia standardy jakości, to jest to dlatego w tej recenzji chcę wyrazić swoją opinię na temat tego urządzenia, które stało się moim sprzymierzeńcem w przygotowaniu najsmaczniejszych soków w życiu. Idź po to!

 

🥇 Cechy Kenwood Excel JE850

 • Moc: 1500 watów, wystarczająca do szybkiego i skutecznego przetwarzania dowolnych warzyw.
 • Średnica ust do karmienia: 85 mm.
 • Pojemność dzbanka na sok: 1,5 litra.
 • Pojemność zbiornika na miąższ: 3 litry.
 • 2 prędkości: średnia i szybka dla różnych rezultatów.
 • Materiały wykonania: wykonany z metalu z powłoką aluminiową oraz bardzo odpornego tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości.
 • System zapobiegający kapaniu: dla maksymalnego wykorzystania soku i uniknięcia zabrudzenia blatu.
 • Poziom dźwięku: 15 dB, jest wyjątkowo cichy.
 • Dodatki: antypoślizgowa podstawa i wbudowany schowek na przewód.
 • Napięcie: 220 woltów.
 • Wymiary: 21 x 40 x 36 cm.
 • Waga: 6,43 kg.

 

✅ Zalety blendera Kenwood JE850

Kenwood JE850 – Blender, 1500 W, miąższ 3 l, sok 1,5 l, stal nierdzewna, srebrny

Dzięki Kenwood JE850 nie będziesz musiał martwić się o zanieczyszczony sok, ponieważ zawiera on najnowocześniejszy system o nazwie APEX, który odpowiada za usunięcie maksymalnej ilości miąższu, uzyskanie czystszego soku o doskonałej konsystencji i wolne od wszelkich zanieczyszczeń . , w ten sposób udaje Ci się w pełni wykorzystać owoc/warzywo.

Ponadto jego silnik jest bardzo mocny, a rurka do wprowadzania pokarmu jest szeroka , zdolna do przetwarzania dowolnej żywności niezależnie od wielkości i bez konieczności jej wcześniejszego krojenia, jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają mało czasu i chcą mieć pełen składników odżywczych sok w kilka minut.

 • Bardzo duży otwór wejściowy , duże kawałki można wkładać bez konieczności siekania jedzenia.
 • Dość cichy, bez problemu można go używać o każdej porze dnia.
 • Łatwy do czyszczenia, jego części są wyjmowane.
 • Podstawowa i intuicyjna obsługa.

🏆 Moja opinia po recenzji tego blendera

Kenwood JE850 – Blender, 1500 W, miąższ 3 l, sok 1,5 l, stal nierdzewna, srebrny

Jednym z głównych powodów, dla których kupiłem ten doskonały blender odśrodkowy , jest korzyść, jaką uzyskuje się z owoców lub warzyw oraz maksymalna wydajność miąższu, idealnie nadaje się do założenia małej firmy do produkcji soków , bardzo zdrowych. i czyścić lub używać w restauracji do przygotowywania soków bogatych w składniki odżywcze. Jego system zapobiegający kapaniu jest bardzo przydatny, aby zapobiegać stratom, a także zapobiegać zabrudzeniu blatu kuchennego.

Po kilkukrotnym użyciu zauważyłem, że jest bardzo szybki i wydajny, dzięki czemu można go używać w sposób ciągły i ciągły, a jego pojemność pozwala obsłużyć kilka gości w tym samym przygotowaniu , więc jeśli Twoja rodzina jest duża, ten model jest dla Ciebie idealny; ale bez wątpienia moją uwagę przykuł innowacyjny system APEX, który pozwala uzyskać więcej soku i mniej miąższu w zbiorniku wewnętrznym.

❌ Rzeczy, które można poprawić z Excela JE850 – Kenwood

Model ten oferuje profesjonalne rezultaty, maksymalne wykorzystanie wszystkiego, co przetwarza, jednak ma kilka wad, które zdecydowanie należy wziąć pod uwagę:

 • Trudno ją odłożyć/przechować, wynika to z jej dużych rozmiarów.
 • Cena jest wysoka , więc jeśli twój budżet jest ograniczony, nie jest to właściwa opcja.
Jego rozmiar może nie stanowić problemu, ponieważ ma dużą pojemność i moc, które uzasadniają te szczegóły, jego działanie jest doskonałe, wydaje się, że jest to blender do użytku profesjonalnego, ponieważ po dwóch miesiącach ani razu się nie zatrzymał. To było całkowicie tego warte!
Modele wirującego blendera
Recenzja blendera odśrodkowego Bosch MES3500Recenzja blendera Braun J300 Multiquick JuicerRecenzja blendera Kenwood Excel JE850
Recenzja blendera Clatronic AE 3532