Recenzja blendera Panasonic MJ-L500 do tłoczenia na zimno

Wyciskarka wolnoobrotowa Panasonic MJ-L500, 150 W, 1,3 litra, 2, szara

Jedną z moich ulubionych marek jest Panasonic, najlepiej znana ze znakomitej produkcji i sprzedaży telewizorów, telefonów i zestawów stereo, i nie bez powodu pozostaje jedną z najważniejszych firm na świecie, odkąd rozpoczęła działalność ponad 100 lat temu, dokładnie w roku 1918

Od narodzin tej firmy jej wzrost we wszystkich jej produktach był nie do zatrzymania i jestem w pełni przekonany, że z blenderami nie będzie inaczej. Trzeba przyznać dwie rzeczy: po pierwsze, Japończycy są bardzo inteligentni; a drugi, już dorozumiany, to mistrzowie w innowacjach dedykowanych przyborów do domu; Dlatego chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat blendera tłoczonego na zimno Panasonic MJ-L500 , urządzenia, które zdecydowanie warto mieć w domu. Zaczniemy?

🥇 Cechy blendera Panasonic MJ-L500

 • Moc:  jego silnik osiąga moc 150 watów , wystarczającą do przygotowania najbogatszych i najbardziej spójnych soków lub koktajli, jakie kiedykolwiek jadłeś.
 • Szybkość:  młynek spiralny porusza się z prędkością 45 obr./min . Jest to powolna, ale stała prędkość, idealna, aby uniknąć generowania ciepła i utleniania owoców lub warzyw, dzięki czemu Twoje soki będą nie tylko smaczne, ale także zdrowe i pełne składników odżywczych i witamin.
 • Pojemność:  ma całkowitą pojemność  1,3 litra , doskonały środek dla dużych rodzin lub kilku gości.
 • Hałas:  ten blender emituje tylko dźwięki o natężeniu około 50 decybeli (dB), będąc jednym z najcichszych w swoim rodzaju, możesz rozmawiać bez podnoszenia głosu podczas obsługi urządzenia i możesz z niego korzystać o każdej porze dnia.
 • Wymiary:  wymiary tego produktu to: 17,6 × 18,5 × 43,2 cm.
 • Akcesoria:  ten model jest wyposażony w dwa dzbanki, każdy na miąższ i sok, dodatkowo jest wyposażony w filtr do mrożonek i szczotkę ułatwiającą czyszczenie po zakończeniu.

✅ Zalety Panasonica MJ-L500

Zalety panasonic mj-l500

Jednym z pozytywnych detali tego blendera jest jego podstawa silnika z powłoką ze stali nierdzewnej, materiału znacznie bardziej odpornego niż plastik, należy zauważyć, że bęben jest wykonany z tworzywa ABS wolnego od BPA. Dzięki dobrej opiece Twoja inwestycja będzie ubezpieczona na długi czas.

Dzięki niskiej prędkości 45 obr./min właściwości owoców i warzyw zachowują się znacznie dłużej niż w przypadku blendera odśrodkowego, możesz zostawić sok w spoczynku i zobaczysz, że się nie rozdziela, dzięki temu jego smak i jego składniki odżywcze są zmaksymalizowane.

Posiada również funkcję cofania, bardzo przydatną w przypadkach, w których utknie z jedzeniem, oszczędzając w ten sposób czas bez konieczności otwierania maszyny w celu odblokowania i kontynuowania pracy, z drugiej strony wylot soku Jest wyposażony w Dzięki pokrywce zapobiegającej kapaniu nie będziesz już musiał czyścić blatu za każdym razem, gdy przygotowujesz napój, a dzięki tej funkcji możesz zmieszać jeden sok z drugim i napój będzie gotowy.

 • Intuicyjna i szybka obsługa.
 • Łatwy do czyszczenia, jego części można myć w zmywarce.
 • Jest lekki i zajmuje mało miejsca.
 • Wyrafinowany i nowoczesny design.

🏆 Moja opinia po recenzji tego blendera

Wyciskarka wolnoobrotowa Panasonic MJ-L500, 150 W, 1,3 litra, 2, szara

Jeśli szukasz małego blendera, który zaoszczędzi miejsce w kuchni, ten jest właśnie dla Ciebie. Ma średnią moc, ale w zupełności wystarczy, aby móc wykonać podstawowe czynności z doskonałymi wynikami. Jego czyszczenie nie nastręcza żadnych problemów, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, aby oddzielić główne części i po każdym użyciu umyć każdą z nich ręcznie lub w zmywarce.

Warto wiedzieć, że niektórzy narzekają na moc silnika, twierdzą, że jest ona bardzo mała jak na swoją cenę, ale rzeczywistość jest taka, że ​​została ona wykonana w taki sposób, że ciepło wytwarzane przez nadmierną prędkość obrotową silnika nie nie eliminując witamin, minerałów i enzymów obecnych w żywności, Panasonic myśli o wszystkim!

 

❌ Rzeczy, które można poprawić w Panasonic MJ-L500

Każdy produkt ma swoje plusy (wymienione powyżej) i minusy; MJ-L500 nie jest wyjątkiem od reguły, zna swoje słabości:

 • Dziobek do karmienia nie jest wystarczająco duży, więc kawałki owoców lub warzyw powinny być bardzo małe, aby uniknąć zatykania.
 • Jest to niska moc.
Chociaż moc nie jest duża, z pewnością idealnie nadaje się do wyciskania żywności tak skutecznie, że wyciska się każdą kroplę soku. Uwielbiam to, że generuje mniej niż połowę hałasu tradycyjnego blendera, więc używam go zawsze, nawet jeśli mój mały jedni śpią. Polecam zakup w 100%!
blendery do tłoczenia na zimno
Blendery tłoczone na zimno AicokOpinia blendera tłoczonego na zimno Cecotec Cecojuicer ProBlendery do tłoczenia na zimno Klarstein
Blendery do tłoczenia na zimno BioChefOpinia blendera tłoczonego na zimno Cecotec CecojuicerRecenzja blendera Panasonic MJ-L500 do tłoczenia na zimno
Blendery do tłoczenia na zimno Biochef AtlasOpinia Blender tłoczony na zimno H Koenig GSX12Recenzja blendera do tłoczenia na zimno Princess 202041 VitaPure
Recenzja blendera do tłoczenia na zimno BioChef Synergy