Recenzja blendera Philips Avance HR1946/70

Philips Avance HR1946/70 - blender tłoczony na zimno łatwe czyszczenie z funkcją QuickClean, 2 l, 200 W, kolor czarny

Z biegiem lat coraz więcej osób skłania się ku temu, co zdrowe: czystemu jedzeniu, świadomemu piciu i wszystkiemu, co dobre dla organizmu; Stamtąd wynaleźli Airfryer, rewolucyjny produkt, który smaży jedzenie z 80% mniejszą zawartością tłuszczu.Kolejnym niesamowitym dziełem jest blender tłoczący na zimno , który nie utlenia żywności i wyciska do 80-90% więcej soku niż jakiekolwiek inne urządzenie . .

I jak tu nie być zachwyconym? Zdrowe wydawanie pieniędzy nigdy nie jest złą inwestycją, a ludzie na ogół kupują to, co jest dla nich dobre, dlatego przygotowałem recenzję zawierającą wszystkie ważne informacje o jednym z moich ulubionych sprzętów AGD: blenderze Philips Avance HR1946/70, jednym z najbardziej dziś nowatorskie. Spotkać ją!

 

🥇 Cechy Philipsa Advance HR1946/70

 • Moc: 200 watów, silnik o średniej mocy pozwala na idealną prędkość prasowania żywności bez generowania zbyt dużej ilości ciepła, co pozwala zachować jej właściwości organoleptyczne.
 • Napięcie: 220-240 woltów.
 • Bęben: wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w celu zmniejszenia jego wagi.
 • Technologia MicroMasticating: pozwala na maksymalne wykorzystanie mieszanych owoców i warzyw w celu uzyskania ich najczystszych witamin i składników odżywczych bez wpływu na ich teksturę.
 • Technologia QuickClean: jego części można łatwo zdemontować i nie ma krawędzi, więc jest łatwy do czyszczenia, wystarczy go wyjąć i umieścić pod kranem, a będzie gotowy.
 • Pojemność pojemnika na miąższ: 1 litr.
 • Zdolność produkcyjna soku: 1,5 litra.
 • Posiada włącznik/wyłącznik.
 • Otwór wejściowy w rozmiarze XL , włóż całe kawałki jedzenia.
 • Wymiary: 43,5 × 38,5 × 15 cm.
 • Waga: 5,42 kg.

 

✅ Zalety blendera tłoczonego na zimno Philips HR1946/70

Philips Avance HR1946/70 - blender tłoczony na zimno łatwe czyszczenie z funkcją QuickClean, 2 l, 200 W, kolor czarny

Przykład Philips ma innowacyjną technologię o nazwie MicroMasticating, która polega na maksymalnym wykorzystaniu komórek owoców lub warzyw i wydobyciu z nich 90% więcej soku niż konwencjonalne blendery; pojedyncza szklanka soku będzie zawierała więcej witamin niż jakikolwiek podstawowy lub pakowany sok.

A jeśli chcesz zaoszczędzić czas przygotowując soki, czy to z powodu pracy, czy wielu nagromadzonych zadań, ten model ma dzióbek w rozmiarze XL, który pozwala na wprowadzenie dużego jabłka lub pomarańczy bez konieczności krojenia ich najpierw kawałki .

 • Nowoczesna konstrukcja bez sitka oznacza, że ​​sok trafia bezpośrednio do szklanki przez filtr, który eliminuje wszelkie niepożądane elementy.
 • System zapobiegający kapaniu tego modelu pomaga nam uniknąć rozpryskiwania na blacie pomiędzy blendowaniem.
 • Po zakończeniu pracy będziesz mógł zaoszczędzić dużo miejsca, ponieważ małe części możesz przechowywać w zbiorniku na miąższ.
 • Posiada aplikację, w której można sprawdzić wszelkie informacje o produkcie , zobaczyć zdrowe przepisy i zalecenia dotyczące przygotowania pysznych soków.
 • Zawiera praktyczną funkcję czyszczenia wstępnego , która pozwala usunąć każdą ostatnią kroplę soku, co umożliwia dokładniejsze czyszczenie urządzenia.

🏆 Moja opinia po recenzji tego urządzenia

Philips Avance HR1946/70 - blender tłoczony na zimno łatwe czyszczenie z funkcją QuickClean, 2 l, 200 W, kolor czarny

Nie mogłem spędzić ani minuty bez podzielenia się swoją opinią o  Philips Avance HR1946/70 i wydaje mi się, że jest to jeden z najbardziej innowacyjnych modeli, jakie istnieją obecnie na rynku sprzętu kuchennego, bez wątpienia jeden z detali, który przykuł moją uwagę. w chwili, gdy go kupiłem, ma system bezpieczeństwa, który uniemożliwia jego działanie, jeśli nie jest prawidłowo uzbrojony, więc jego bezpieczeństwo jest kluczową częścią jego działania.

Kolejną atrakcją jest to, że zawiera popychacz, którego można użyć w przypadku, gdy owoc lub warzywo nie wejdzie prawidłowo, co ułatwi pracę bez wywierania na nie zbyt dużej siły lub nacisku; z drugiej strony obsługa bezpośrednia bardzo pomaga, bo wystarczy postawić szklankę pod wylewką i odczekać 30 sekund, aż upłynie upragniony rewitalizujący napój. To nawet sprawiło, że jestem spragniony!

❌ Rzeczy, które można poprawić od Advance HR1946/70 marki Philips

Wszystko wygląda różowo, prawda? niestety tak nie jest, wszystko ma swoje ciemne strony i dlatego tak ważna jest znajomość wad tego blendera:

 • Czasami trzeba będzie popchnąć lub wywrzeć nacisk na małe kawałki owoców lub warzyw, aby można je było zmiksować.
 • Jego cena jest dość wysoka.
Mimo tych kilku przeciwwskazań jest to doskonały dietetyczny blender, który niemal w pełni spełnia swoje zadanie i posiada prawidłowe funkcje. Jest mały i nie zajmuje dużo miejsca w mojej kuchni, bardzo łatwo się go czyści i choć jego cena jest dość wysoka to jego skuteczność jest naprawdę tego warta. Wysoce polecany produkt!