Najlepsze blendery

Jaki jest najlepszy blender chopper?

Blendery Chopper odgrywają ważną rolę w kuchni każdego, kto kocha przepisy kulinarne, dzięki nim można siekać, mielić i ubijać wśród innych funkcji oferowanych przez te blendery, ich użycie jest dość proste, ponieważ nie mają dużych rozmiarów ani znacznie mniej mają dużą wagę.

Obecnie istnieje szeroka gama modeli o różnych zakresach, materiałach i cenach, dlatego wybór może być nieco skomplikowany przy zakupie blendera chopper, dlatego w tym poście przygotowaliśmy przewodnik porównawczy z najlepszymi opcjami dostępnymi na rynku .

🥇 Porównywalny najlepszy blender rozdrabniający


Zdjęcie
nasz ulubiony

Bosch MSM88160 MaxoMixx Blender ręczny z akcesoriami, 800 W, czarny...

Blender ręczny Moulinex QuickChef DD655D 1000 W z 10...


Głosy


opinie


Waga
1,6 kg

1,6 kg


Materiał produkcyjny
Plastikowy

Plastikowy


Moc
800 W

1000 W


Umiejętność
0,6 litra

0,8L i 0,5L

nasz ulubiony


Zdjęcie
Bosch MSM88160 MaxoMixx Batidora de mano con accesorios, 800 W, color negro...


Głosy


opinie


Waga
1,6 kg


Materiał produkcyjny
Plastikowy


Moc
800 W

Capacidad
0,6 Litros

Foto
Moulinex QuickChef DD655D Batidora de Mano de 1000 W, con Regulador de 10...

Votos

Opiniones

Peso
1,6 kg

Material de fabricación
Plástico

Potencia
1000 W

Capacidad
0,8 L y 0,5 Litros

✅ Jaki model blendera chopper możesz wybrać?

➤  Braun Multiquick 9045  z automatyczną prędkością

Braun Multiquick 9045 - Blender ręczny, 1000 W, 4 akcesoria (szklany blender 1,25 l, mini rozdrabniacz 350 ml, pręty, miarka 600 ml), prędkość automatyczna, technologia Active Blade

Ten blender ręczny Braun ma doskonały silnik o wysokiej wydajności, który ma moc 1000 W z regulowaną mocą, która pozwala zrównoważyć siłę z oszczędnością energii, aby uzyskać najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie, posiada technologię ActiveBlade , która sprawia, że ​​ostrza się poruszają w dół i w górę, co pozwala na większą wydajność nawet w przypadku trudnych składników, posiada technologię SplashControl , aby uniknąć rozpryskiwania i osiągnąć rozdrabnianie bez żadnych przerw.

Ponadto Braun Multiquick ma technologię Smart Speed ​​​​, która pozwala na znacznie łatwiejszą obsługę podczas używania jedną ręką, im bardziej naciskasz regulator, tym większą prędkość możesz osiągnąć, zawiera 1,25-litrowy rozdrabniacz za pomocą którego możesz przygotowywać koktajle i pyszne Smoothies, a także kruszyć lód za pomocą ostrzy ze stali nierdzewnej, a co najważniejsze, dzięki temu akcesorium możesz siekać duże ilości sera i mięsa.

 

Zalety
 • Posiada wysokowydajny silnik, który ma moc 1000 W, aby osiągnąć najlepsze rezultaty .
 • Jego technologia ActiveBlade ma ruchome ostrza, które biją z 40% mniejszym wysiłkiem.
 • Posiada dodatkowe centralne ostrze, które oferuje o 25% większą powierzchnię aktywnego cięcia .
 • Posiada opatentowany kaptur przeciwbryzgowy.
 • Zawiera miarkę o pojemności 600 ml, szklany blender o pojemności 1,25 litra, minirozdrabniacz o pojemności 350 ml i trzepaczkę.
Niedogodności
 • Jego plastikowe akcesoria są bardzo cienkim materiałem.

To doskonały blender, ma wielką moc, jego konstrukcja pozwala uniknąć efektu ssania, jaki mają inne blendery, jego ostrza mogą sięgać niżej niż w innych modelach, jego akcesorium do rozdrabniania jest również fantastyczne, może zrobić wszystko, ma dzwonek, który To pozwala uniknąć rozprysków w taki sposób, że nie masz bałaganu w kuchni, bez wątpienia dobry zakup.

Blender ręczny 4 w 1 Aicok 800 W z antypoślizgową podstawą

Blender ręczny Aicok 800W 4-w-1, blender 12-biegowy i turbo-prętowy zawiera rozdrabniacz 500 ml, blender 700 ml i mikser do smoothie, zupy i sosu, podstawa antypoślizgowa, stal

To wielofunkcyjny blender 4 w 1 z rozdrabniaczem, blenderem Smoothie 700 ml, blenderem rozdrabniającym 500 ml, za pomocą którego z łatwością przygotujesz koktajle, napoje, jajka, naleśniki lub dowolne inne jedzenie, które chcesz przygotować. skuteczny blender i ćwicz, że ma silnik o wysokiej wydajności, który ma moc 800 W w taki sposób, że możesz osiągnąć doskonałe rezultaty w precyzyjny i szybki sposób.

Ten blender Aicok ma 6 regulowanych prędkości idealnych do miksowania, ma 2 ostrza wykonane ze stali nierdzewnej , które pozwalają mu dłużej zachować ostrość, dzięki czemu żywność może być szybko siekana, oprócz dzbanka do rozdrabniania i szklanki do miksowania są wyposażone w antypoślizgową powłokę, która jest miękka w dotyku, akcesoria można myć w zmywarce, co zapewnia znacznie wygodniejsze czyszczenie.

 

Zalety
 • Ma zmienną kontrolę 12 prędkości i funkcję turbo, aby osiągnąć maksymalną moc.
 • Jego silnik ma wysoką wydajność dzięki mocy 800 W.
 • Posiada ostrza ze stali nierdzewnej, dzięki czemu dłużej pozostaje ostry.
 • Jego akcesoria są wyjmowane, dzięki czemu można je myć w zmywarce.
 • Ma funkcję 4 w 1, zdolną do siekania, ubijania, kruszenia i miksowania .
Niedogodności
 • Jego minimalna moc jest zbyt duża.

Bardzo dobra moc, nie nagrzewa się mimo dużej mocy silnika, doskonałe wyposażenie, bardzo pomagają w przygotowaniu każdego przepisu, ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu dłużej trzymają ostrość i są w stanie do mielenia dowolnego jedzenia, zdecydowanie zalecane.

➤  Bosch MaxoMixx MSM88160  z ostrzami QuattroBladePro

Bosch MaxoMixx MSM88160 - Blender ręczny, 800 W, elektroniczny regulator prędkości, kopuła z czterema ostrzami, z rozdrabniaczem i trzepaczką, kolor czarno-szary

Ten blender ręczny ma mocny silnik, aby uzyskać doskonałe rezultaty, w ten sposób możesz miksować lub ubijać w krótszym czasie, pozwala nawet na kruszenie twardych potraw, ma wiele akcesoriów, które pozwalają w pełni wykorzystać jego moc do wykonywania różnych funkcje, jego moc Ma 800 W i zawiera 12 prędkości z funkcją turbo, aby zagwarantować wystarczającą ilość energii i móc miksować wszystkie rodzaje żywności, posiada uchwyt SoftTouch, który ma efekt antypoślizgowy, aby zapewnić wygodne użytkowanie podczas używany.

Ponadto wnętrze kopuły zostało zaprojektowane tak, aby zwiększyć kontakt żywności z czterema ostrzami QuattroBladePro.Najlepszą rzeczą w blenderze ręcznym MaxoMixx jest to, że jego wewnętrzna tekstura zapobiega przywieraniu żywności, wszystko jest idealnie zmiażdżone, a końcowy rezultat jest doskonały bez pozostawiania jakichkolwiek grudek, jest wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, która przedłuża jego żywotność, jest czysty, odporny na ciepło i ma fantastyczną ergonomiczną konstrukcję.

 

Zalety
 • Zawiera rozdrabniacz XL z pokrywką i trzepaczką, który pozwala siekać, ubijać, miksować lub ubijać białka.
 • Posiada 800 W mocy, 12 prędkości i funkcję turbo, aby osiągnąć najlepszy rezultat .
 • Posiada antypoślizgowy uchwyt SoftTouch, który zapewnia wygodę użytkowania.
 • Jest całkowicie wyjmowany, ze stopą wyrzutową ze stali nierdzewnej .
 • Ma ergonomiczny kształt, aby używać go bez zmęczenia.
Niedogodności
 • Bardzo szybko się przegrzewa.

Jest to blender o ogromnej mocy, zmiksujesz nim wszystko, nawet pokruszysz lód, jego 12 prędkości pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów, najlepsze jest to, że jego materiały można zdemontować, co znacznie ułatwia jego czyszczenie, a także jak jego Konstrukcja jest całkowicie ergonomiczna, aby wstrząsnąć wygodnie, bez wątpienia dobry zakup.

➤  Moulinex QuickChef DD655D10  o dużej mocy

Blender ręczny Moulinex QuickChef DD655D10 1000 W, z regulatorem prędkości Turbo 10 z akcesoriami 2 do siekania i montażu oraz miarki, kopuła przeciwrozpryskowa, stal

Moulinex oferuje blender ręczny, dzięki któremu możesz cieszyć się optymalną mocą bez żadnego wysiłku, możesz z łatwością przygotować szeroką gamę potraw w jednej chwili dzięki technologii ostrzy i wysokowydajnemu silnikowi o mocy 1000 W . sterowanie za pomocą 10 prędkości , które można regulować za pomocą intuicyjnego i łatwego w obsłudze przycisku bez konieczności zatrzymywania blendera.

Dodatkowo ten znakomity blender ręczny posiada zabezpieczenie przeciw rozpryskiwaniu , a jego rączka jest antypoślizgowa w taki sposób, że zapewnia duży komfort użytkowania, a części nadają się do mycia w zmywarce, dzięki czemu ułatwiają czyszczenie. Zawiera również rozdrabniacz o całkowitej pojemności 500 ml do rozdrabniania wszelkiego rodzaju żywności oraz pręt emulgujący.

 

Zalety
 • Posiada regulację za pomocą 10-biegowej podświetlanej kierownicy oraz turbo .
 • Posiada wyjątkowo długą, zdejmowaną stopę ze stali nierdzewnej.
 • Ochrona przed rozpryskami i antypoślizgowy uchwyt dla większego komfortu podczas użytkowania .
 • Posiada przezroczystą szklankę z panelem pomiarowym o pojemności 0,8 litra.
 • Zawiera akcesorium do rozdrabniania o pojemności 0,5 litra i pręt zdolny do emulgowania do punktu śniegu.
Niedogodności
 • Jego plastikowe materiały są nieco kruche, więc podczas pracy należy zachować ostrożność.

Jest to wysokiej klasy blender ręczny, jego moc 1000 W jest więcej niż wystarczająca do codziennego użytku, jego stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, wszystkie akcesoria, które posiada, są łatwe do czyszczenia, posiada kółko Możliwość regulacji intensywności prędkości, gdy bicie jest wspaniałe, oprócz funkcji turbo, jest to bardzo dobry zakup.

Cecotec PowerGear 1500 pro  z powłoką tytanową

Cecotec PowerGear 1500 Pro - blender ręczny, stal nierdzewna/silikon Softtouch

PowerGear 1500 to najpotężniejszy blender ręczny dostępny obecnie na rynku, możesz osiągnąć profesjonalne rezultaty we wszystkich przepisach dzięki ostrzu i systemowi przeniesienia napędu, ma doskonały silnik o mocy 1500 W, który poradzi sobie ze wszystkim, pozwala łączyć układ przekładni dla przekładni bez utraty mocy. Innowacyjny system przekładni wykorzystujący metalowe koło zębate zapewnia brak utraty mocy oraz zapewnia cichszą i bezpieczniejszą pracę, która nie ulegnie pogorszeniu z upływem czasu.

Zawiera również 4-ostrzowe ostrze , które umożliwia najlepsze szlifowanie dzięki posiadanej tytanowej powłoce, w taki sposób, że przedłuża jego żywotność, utrzymuje dobrą ostrość i poprawia jego twardość, blender ręczny PowerGear oferuje wyniki do 4 razy drobniejsza i szybsza niż inne miksery domowe, ma nóżkę wykonaną ze stali nierdzewnej , a wszystkie akcesoria można myć w zmywarce, co zapewnia lepsze czyszczenie.

 

Zalety
 • Ma moc 1500 W, 21 prędkości i funkcję turbo, aby uzyskać najlepsze rezultaty .
 • Posiada stalową przekładnię zapewniającą trwalszą przekładnię bez utraty mocy.
 • Posiada 4-ostrzowe ostrze z tytanową powłoką, aby dłużej zachować ostrość.
 • Zawiera system Fix plus, który umożliwia proste zakładanie i demontaż stopy, a także akcesoria .
 • Posiada powłokę Soft Touch, która poprawia chwyt dzięki miękkiemu dotykowi.
 • Zawiera wskaźnik świetlny, który zapala się podczas pracy.
Niedogodności
 • Plastikowy materiał jest bardzo śliski.

Jest to doskonały blender ręczny, doskonale ubija śmietanę, sieka i przede wszystkim cudownie bije w bardzo krótkim czasie, działa dość szybko, mądry zakup, ma ogromną moc, można z niego korzystać w pełni i odpoczywać zapewnili, że wyniki, które zapewniają, są fantastyczne, ich poziom hałasu jest akceptowalny, gorąco polecam.

🏆 Nasza opinia na temat blenderów chopper

Posiadanie blendera chopper w naszej kuchni jest niezbędne, ponieważ są one bardzo przydatne do przygotowania dowolnego przepisu dzięki akcesorium do rozdrabniania, na szczęście zdecydowana większość modeli dostępnych na rynku nie jest bardzo droga, więc masz tę zaletę, że wybierasz ten jeden który najbardziej Ci się podoba i odpowiada Twoim potrzebom.

Różne modele, które można znaleźć na rynku, są wysokiej jakości, jednak należy przyjrzeć się materiałom produkcyjnym, pojemności dzbanka do rozdrabniania, jego mocy i funkcjom, ponieważ przed wyborem blendera do rozdrabniania należy upewnić się, że spełnia on czego chcesz.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie blendera

Przed wyborem blendera chopper należy wziąć pod uwagę następujące aspekty, które przedstawiamy poniżej, które są bardzo ważne przy wyborze modelu.

Prędkość

Szybkość blenderów chopper to fundamentalny aspekt, ponieważ im więcej prędkości mamy do siekania lub mielenia, tym lepszy rezultat osiągniemy.

Materiał

Ogólnie rzecz biorąc, blendery do rozdrabniania są zwykle wykonane z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej, najlepiej jeśli są wykonane z tworzyw sztucznych odpowiednich do użytku spożywczego, czyli wolnych od BPA.

Moc

Blendery chopper mają różne moce od 300 W do 1000 W , wystarczy wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom, aby bez problemu siekać, mielić i miksować. Najlepiej wybrać blender o mocy 400 W.

 

Inne marki Blendery
mikseryBlendery KlarsteinaBlendery firmy Smeg
tanie blenderyblendery ręczneBlendery do smoothie
Blendery firmy BomannBlendery firmy OsterBlendery Solac
Blendery BoschaBlendery PhilipsaBlendery Taurus
Blendery Braunablendery chopperBlendery firmy Ufesa
Blendery CecotecBlendery księżniczkiblendery prętowe
miksery elektryczneprofesjonalne blenderyszklane blendery
Blendery KenwoodBlendery Russell Hobbs