Najlepsze blendery

Jaki jest obecnie najlepszy blender?

Najlepsze blendery dostępne obecnie na rynku można kupić online bez żadnych problemów. Wiele z nich można nawet kupić z różnymi akcesoriami, z innowacjami technologicznymi i, co najważniejsze; z gwarancjami, tak jak robilibyśmy to kupując w sklepie stacjonarnym, ale z tą zaletą, że nie trzeba wychodzić z domu, co oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze wydane na transport czy paliwo.

Nie możemy również zignorować niskich cen, które są zwykle bardzo powszechne ze względu na dużą konkurencyjność rynku internetowego. Jednak tak wiele czynników może prowadzić do swoistej stagnacji, gdy nie wiadomo, który blender jest najlepszy dla każdej osoby . Odpowiedź na to pytanie jest racją bytu tego wpisu, w którym przedstawimy Wam porównanie, które ułatwi Wam ostateczną decyzję.

🥇 Porównanie najlepszych blenderów


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Moulinex Vitae JU200045-Blender do Warzyw i Owoców, 200W, Speed...


Waga
1,76 kg


Głosy


opinie


Wymiary
18,5 x 16,5 x 26,3 cm


Moc
200 watów


Umiejętność
1 litr


Materiał produkcyjny
Plastik i stal nierdzewna


Cechy szczególne
Kolor biały, brak gwarancji

Najczęściej sprzedawany

Foto
Moulinex Vitae JU200045-Licuadoras para Verduras y Frutas, 200W, Velocidad...

Peso
1,76 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
18,5 x 16,5 x 26,3 cm

Potencia
200 vatios

Capacidad
1 litros

Material de fabricación
Plástico y acero inoxidable

Características especiales
Color blanco, garantía no especificada

✅ Jaki model blendera możesz wybrać?

Twój blender został uszkodzony nie do naprawienia? Przeprowadziłeś się i teraz masz miejsce w kuchni dla jednego? A może Twój obecny model po prostu wydaje się przestarzały? Niezależnie od przypadku, w tym poście dowiesz się o najlepszych obecnie blenderach .

Najpierw pokażemy Ci pięć najlepszych modeli blenderów, porównując je, ich zalety i wady; abyś był lepiej poinformowany przed podjęciem decyzji. Następnie wyjaśnimy coś bardzo ważnego, a mianowicie fakt, że te modele odpowiadają określonemu rodzajowi blendera; Cóż, są trzy różne i każdy jest lepszy z pewnymi potrzebami.

➤  Homgeek Mini Blender : Najbardziej praktyczny blender

Homgeek Blender do dzbanków, blender do smoothie, mini blender 230 W z butelką 400 ml BPA Free Portable, czarnyTo mini blender o świetnym designie, ale nie tylko estetycznym, ale i funkcjonalnym, ponieważ jego szklanka ma dwie pokrywki : jedna ma ostrza od wewnątrz, a druga ma dziobek do picia.

Dzięki temu użytkownik oszczędza dużo czasu nie musząc przelewać soku do innego pojemnika. Zamiast tego wystarczy wyjąć dzbanek blendera i założyć pokrywkę. Warto przed wyjściem przygotować coś szybkiego i zdrowego.

Ale nie daj się zwieść jego niewielkim rozmiarom, ponieważ Homgeek Mini Blender zawiera mocny silnik o mocy 230 W u podstawy , który z kolei napędza cztery ostrza ze stali nierdzewnej zdolne do kruszenia lodu.

Jego konstrukcja opiera się na koncepcji przenośnej , ponieważ nawet podstawa zajmuje bardzo mało miejsca. Podczas gdy szklankę można nosić przez cały czas, aby cieszyć się domowym napojem. Wszystko to sprawiło, że ten blender ma doskonałą ocenę na Amazon, szczycąc się 5 pełnymi gwiazdkami.

 

Zalety
 • Jego konstrukcja jest niezwykle praktyczna . Szklanka działa jednocześnie jak termos.
 • Oszczędź czas , ponieważ zawartość szklanki nie powinna być przenoszona do innego pojemnika. Po prostu zmień czapkę.
 • Jest bardzo łatwy do czyszczenia . Wystarczy kilka kropli detergentu i odrobina ciepłej wody, aby ten blender czyścił w mniej niż minutę.
 • Do tej pory wszystkie oceny jego nabywców w Armazón to 5 gwiazdek, co oznacza, że ​​nikt nie zgłosił niezadowolenia z produktu.
 • Materiały produkcyjne, z których się składa, są wysokiej jakości , takie jak 4 ostrza ze stali nierdzewnej, które zawiera.
Niedogodności
 • Zaprojektowany jako praktyczny, ma zmniejszoną zdolność przetwarzania .
 • Jego silnik wytwarza stosunkowo głośny hałas podczas każdego użycia, ale nie tak bardzo, jak średnia dla podobnych blenderów.
 • Chociaż robi się trochę gorąco , nie zaleca się używania go do przygotowywania różnych napojów w krótkim czasie.
Jedną z najlepszych rzeczy w tym mini blenderze jest to, że nie musisz przygotowywać napojów, a następnie przenosić ich do innego pojemnika. Jest idealny dla osób, które mają bardzo mało czasu na przygotowanie jedzenia przed wyjściem do pracy lub na uczelnię. Po wyłączeniu blendera wystarczy zdjąć szybę, zdjąć osłonę ostrza i założyć osłonę dyszy. Oznacza to również ograniczenie zadań związanych ze sprzątaniem, ponieważ jedna rzecz jest myta zamiast dwóch.

➤  Blender wirówkowy Aicok : najlepszy stosunek jakości do ceny

Blendery do warzyw i owoców, odśrodkowy Aicok 800 W z szerokim otworem 75 MM, podwójna prędkość z antypoślizgowymi nóżkami, konstrukcja zapobiegająca kapaniu, bez BPA

Blender odśrodkowy Aicok z pewnością nie pozostanie niezauważony przez tych, którzy odwiedzają Twoją kuchnię. Właśnie z tego powodu jego konstrukcja oznacza elegancję .

Wewnątrz sztywnej obudowy ze stali nierdzewnej znajduje się mocny 800-watowy silnik , który można ustawić na dwie różne prędkości.

Jego sam rozmiar to nie tylko wygląd, w końcu mieści duży silnik. I właśnie ta funkcja pozwala przetwarzać jedzenie w ciągu kilku sekund … tak, dobrze przeczytałeś: mamy na myśli sekundy, a nie minuty. W rzeczywistości jego producenci nie zalecają używania go dłużej niż minutę bez przerwy, ponieważ jego niezrównana moc prowadzi do potencjalnego przegrzania.

Biorąc pod uwagę jego moc, szybkość przetwarzania i jakość materiałów, z których jest produkowany; Możemy zapewnić, że blender odśrodkowy Aicok ma niezrównany stosunek jakości do ceny .

 

Zalety
 • Jego korpus jest wykonany w 100% ze stali nierdzewnej 304, dzięki czemu jest bardzo mocny i trwały .
 • Posiada dużą dyszę , która umożliwia obróbkę żywności bez konieczności jej wcześniejszego siekania.
 • Jest w stanie przetworzyć dużą ilość jedzenia, dzięki czemu umożliwia przygotowanie dużej ilości soku w krótkim czasie. Idealny dla całej rodziny.
 • Zastosowana technologia wirowania pozwala zapobiegać przedostawaniu się nasion do produkowanego soku.
 • Ma bardzo elegancki i technologiczny design , który wnosi powiew modernizmu do każdej kuchni.
Niedogodności
 • Ze względu na moc 800 watów ten blender może być bardzo głośny;  zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach.
 • Jego przytłaczająca moc wymaga większego zużycia energii , w zależności od częstotliwości, z jaką jest używany; Możesz zauważyć wzrost każdego rachunku za prąd.
 • Ze względu na dużą moc silnika  szybko się przegrzewa . W rzeczywistości producent zwraca uwagę, że można go używać w sposób ciągły maksymalnie przez 1 minutę, po czym potrzebna jest kolejna minuta chłodzenia.
Ten rodzaj blendera jest również znany jako sokowirówka odśrodkowa i jest bardzo dobry, jeśli chodzi o przetwarzanie owoców z wieloma nasionami, ponieważ zapobiega ich przedostawaniu się do końcowego wyniku. Jak dobrze wiemy, istnieje wiele nasion, które mogą powodować różne problemy żołądkowe. Szczególnym przypadkiem tego modelu jest to, że jego stosunek jakości do ceny jest praktycznie nie do pobicia.

➤  Aicok Cold Press Blender : Najzdrowsze soki

Blender tłoczony na zimno, wolnoobrotowa wyciskarka Aicok z funkcją cichego i wstecznego silnika, blendery do warzyw i owoców, łatwe do czyszczenia za pomocą pędzla, przepisy na wyciskarki do warzyw i owoców

Aicok Cold Press Extractor jest przeznaczony do ekstrakcji do 90% składników odżywczych . Chociaż oznacza to, że jego szybkość przetwarzania jest nieco powolna w przeciwieństwie do innych modeli.

Blendery do tłoczenia na zimno pracują powoli, aby zapobiec utlenianiu przetworzonych owoców i warzyw. Dzięki temu prawie nie tracą witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, enzymów i składników odżywczych.

Jego silnik ma moc zaledwie 150 W, co jest również kolejną wielką przewagą nad pozostałymi dwoma blenderami; ponieważ hałas powodowany przez ten model to tylko około 60 decybeli , coś tak lekkiego, że z trudem może kogoś obudzić.

Bez wątpienia ta opcja jest najlepsza pod względem wartości odżywczej przetworzonej żywności. To nie przypadek, że jest to jeden z najlepiej ocenianych blenderów na Amazon, posiadający niesamowitą średnią 4,5 gwiazdki .

 

Zalety
 • Jest to najlepsza alternatywa, aby wykorzystać największy potencjał odżywczy każdego owocu, ponieważ proces ekstrakcji soku zapobiega utlenianiu żywności.
 • Jego duży ustnik jest idealny do  prawie każdego owocu , unikając wcześniejszego ręcznego siekania.
 • Działa na poziomie poniżej 60 decybeli, więc praktycznie nie generuje hałasu . Najlepiej stosować wcześnie rano, kiedy ludzie jeszcze śpią w domu.
 • Producent oferuje do dwóch lat  gwarancji  z certyfikatem CE, GS. Nie wspominając o dożywotnim wsparciu technicznym i telefonicznej obsłudze klienta.
 • Nie przegrzewa się  łatwo . Może być używany nawet przez 20 minut bez przerwy, wytwarzając sok dla całej rodziny podczas przygotowywania innych rzeczy.
Niedogodności
 • Jego główną wadą jest niska prędkość przetwarzania . Chociaż jest to względne, ponieważ jest to problem tylko dla użytkowników, którzy muszą przygotować napoje w bardzo krótkim czasie.
 • Technologia tłoczenia na zimno należy do najbardziej zaawansowanych, przez co ten typ blendera jest zwykle  najdroższy . Musimy jednak pamiętać o jego zdolności do zatrzymywania do 90% składników odżywczych.
 • W przeciwieństwie do pierwszej alternatywy, ten blender zajmuje więcej miejsca ; choć nie tak bardzo jak poprzedni model. W każdym razie jego swobodny design dobrze wygląda w każdej kuchni.
Jest to najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie rodzaj blendera na rynku. Ogólnie rzecz biorąc, warzywa zwykle nie zawierają tak dużo płynów jak owoce; ale duży nacisk wywierany przez rolki wydobywa z nich nawet najmniejszą kroplę . Dlatego są uważane za sokowirówki, a nie tylko sok. Dlatego jest to najlepsza alternatywa dla przetwórstwa zdrowych przepisów, które uwzględniają wykorzystanie warzyw.

➤  Blender  Philips Compact HR1832/00 : Najłatwiejszy w czyszczeniu

Philips Compact HR1832/00 – blender, 500 W, łatwe czyszczenie z funkcją QuickClean, 1 prędkość, kolor czarny

Blender opracowany przez firmę Philips jest jednym z najłatwiejszych w czyszczeniu. W rzeczywistości producent twierdzi, że można go wyprać w mniej niż minutę . Ostatecznie celem tego projektu było poszukiwanie czegoś praktycznego.

Chociaż prawdą jest, że nie jest tak kompaktowy jak pierwszy blender w tym poście; Należy zauważyć, że jest mniejszy od przeciętnego . Co skutkuje korzyścią w zakresie oszczędności.

Mimo niewielkich rozmiarów posiada silnik o mocy 400 W, który pozwala na obróbkę jedzenia w kilka sekund. Wszystko przez system odśrodkowy .

Ma możliwość przygotowania jednorazowo 1,5 litra soku . Najlepsze jest to, że cała zawartość może być podawana bezpośrednio do szklanki każdej osoby, ponieważ ma zintegrowaną wylewkę lub kran.

 

Zalety
 • Ma kompaktową , lekką i łatwą do czyszczenia konstrukcję .
 • Wykonany jest z ultra odpornego i odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego ABS .
 • Zawiera technologię QuickClean , która pomaga zapobiegać zatykaniu się włókien żywności w blenderze.
 • Posiada element ustalający miąższ , który zapobiega wsuwaniu się niektórych kawałków do soku lub rozsypywaniu się na różnych kawałkach.
 • Konstrukcja, którą zawiera, została zaprojektowana w taki sposób, aby części blendera były łatwe w montażu i demontażu . W rzeczywistości można to zrobić intuicyjnie, dzięki czemu pranie jest jeszcze łatwiejsze.
Niedogodności
 • Podobnie jak w przypadku większości blenderów odśrodkowych, jego mocny silnik jest często głośny . Ale to właśnie taka moc pozwala szybko przetwarzać żywność.
 • Ciepło wytwarzane przez silnik może utleniać przetworzoną żywność, powodując w ten sposób utratę składników odżywczych w znacznych ilościach.
 • Ze względu na korpus wykonany w całości z tworzywa sztucznego, niektóre jego wyjmowane elementy mogą sprawiać problemy po kilku miesiącach.
Gdy przejdziemy do sekcji komentarzy na Amazon, zobaczymy, że główną zaletą blendera  Philips Compact HR1832/00  jest system szybkiego czyszczenia. Ci, którzy go używali, chwalą tę jakość. Oprócz potężnego systemu odśrodkowego tego modelu bardzo dobrze oddziela soki od miąższu , dzięki czemu żaden sok się nie marnuje.

➤  Blender  Moulinex Vitae JU2000 : najlepszy do warzyw

Moulinex Vitae JU200045 - Blendery do warzyw i owoców, 200 W, prędkość 12,800 obr./min, pokrywka i przezroczysty pojemnik na miąższ, sokowirówka z filtrem ze stali nierdzewnej Kompatybilny ze zmywarką

Na koniec przedstawiamy jedną z najlepszych alternatyw dla przetwórstwa warzyw . Oczywiście sprawdza się również w przypadku owoców, ale jest przeznaczony nawet do najtwardszych warzyw.

Blender Moulinex Vitae JU2000 posiada odśrodkowy system wyciskania soku . Mimo, że jego silnik ma zaledwie 200 watów, nie jest więc tak głośny jak większość tego typu.

Jakby tego było mało, twój filtr do obróbki jest wykonany ze stali nierdzewnej . Podczas gdy jego korpus jest wykonany z różnych tworzyw sztucznych o wysokiej wytrzymałości.

Na koniec należy podkreślić, że jego pokrywa i pojemnik są całkowicie przezroczyste; dzięki czemu proces blendowania można w każdej chwili monitorować. Poza tym posiada dyszę samoobsługową .

 

Zalety
 • Pokrywa pojemnika posiada potrójne zamknięcie zapobiegające jej otwarciu i wyrzuceniu jedzenia.
 • Posiada otwór do przechowywania w dolnej części podstawy do przechowywania przewodu zasilającego.
 • Jest bardzo łatwy w czyszczeniu, a wszystkie wyjmowane elementy można włożyć bezpośrednio do zmywarki .
 • Ma zdolność przygotowania do litra soku w tej samej partii.
 • Co najważniejsze, może przetwarzać bardzo twarde warzywa i warzywa . Na przykład: jabłka, marchew, granaty, czosnek, ogórki, pomidory całkowicie oczyszczone z pestek, skórek itp.
Niedogodności
 • Ponieważ jest to model odśrodkowy, retencja składników odżywczych nie jest tak dobra jak w innych modelach.
 • Jego 200-watowy silnik może być głośny w małych pomieszczeniach.
 • Blender nie posiada regulatora prędkości.
Ponad 440 recenzji kupujących na Amazon potwierdza jakość  blendera Moulinex Vitae JU2000 . Jest to pozycjonowane jako jedno z najlepszych z różnych powodów; takie jak: duża wygoda użytkowania, szybki system montażu/demontażu, prosty proces mycia i zaskakująca trwałość. Wszystko to bez wspominania o dostępności jego ceny.

🏆 Nasza opinia na temat tych trzech blenderów

Obecnie na rynku dostępne są trzy różne rodzaje blenderów . To, co widziałeś wcześniej, to analiza niektórych modeli blenderów dla każdego typu, upewniając się, że te modele są najlepsze w swojej kategorii. Oznacza to, że oceniamy pięć najlepszych modeli blenderów, jakie można znaleźć na obecnym rynku.

Z tego faktu każda osoba decyduje, która z nich najlepiej odpowiada jej potrzebom. Jednak poniżej wskażemy kilka aspektów, które możesz wziąć pod uwagę, aby lepiej zorientować się, jaki typ/model blendera powinieneś kupić . Aby to zrobić, zajmiemy się ogólną charakterystyką każdego typu.

Blendery / blendery

To są klasyczne blendery , jeśli wolisz. Jest to tradycyjny model składający się z wklęsłej podstawy, w której mieści się silnik urządzenia oraz jego włączanie/wyłączanie i regulacja prędkości. Ma rodzaj przekładni, która jest połączona z ostrzami szkła.

Wspomniana szyba spoczywa na podstawie, w jej dolnej części znajdują się obracające się ostrza , które uruchamiane są dzięki wspomnianemu punktowi zakotwiczenia. Prędkość, z jaką obracają się ostrza, pozwala zmiażdżyć (upłynnić) wszystkie elementy stałe, które pod wpływem grawitacji i ruchu kołowego; uderzają w dno, aż staną się płynne.

W związku z tym Homgeek Mini Blender najlepiej nadaje się do przygotowywania napojów ze składników bez muszli lub takich, które nie smakują dobrze i należy je wyjąć przed zmiksowaniem. Na przykład truskawki lub rozdrobnione pomarańcze. Jest również jednym z najlepszych do przetwarzania przepisów z warzywami.

sokowirówki blendery

Zwykle znane jako blendery odśrodkowe, łatwo wywnioskować, że ten typ blendera specjalizuje się w ekstrakcji soków. Również z jego nazwy można wywnioskować, że jego działanie opiera się na wykorzystaniu energii odśrodkowej, dzięki której pokarm wydala swoje płyny dzięki bardzo dużej sile wirującej .

W przypadku blendera tego typu wspomniane produkty spożywcze nie są rozdrabniane, jak w poprzednim przypadku, ale nie są też wyciskane, jak w następnym przypadku. Zamiast tego sok jest oddzielany od ciała stałego, co daje dość „czystą” lub „czystą” ciecz , że tak powiem.

W ten sposób blender odśrodkowy Aicok najlepiej nadaje się do  przetwarzania owoców z wieloma nasionami, ponieważ zapobiega ich przedostawaniu się do końcowego wyniku. Jak dobrze wiemy, istnieje wiele nasion, które mogą powodować problemy żołądkowe, nawet po przekształceniu w płyn.

Blendery do soków

Wreszcie przedstawiamy najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany technologicznie typ blendera . W końcu to nie przypadek, że zwykle jest najdroższy ze wszystkich. Ale bardziej do rzeczy, ten blender jest bardziej znany jako wyciskarka do soków na zimno lub blender na zimno.

Jego działanie opiera się na zastosowaniu od jednej do trzech rolek, które dociskają potrawę w taki sposób, że jej soki są całkowicie wyciśnięte . Tutaj siłą działania jest kompresja, dająca bardzo zaawansowany skok technologiczny w stosunku do tradycyjnych wyciskarek do pomarańczy.

Ogólnie rzecz biorąc, warzywa zwykle nie zawierają tak dużo płynów jak owoce; ale duży nacisk wywierany przez rolki wydobywa z nich nawet najmniejszą kroplę . Dlatego są uważane za sokowirówki, a nie tylko sok. Dlatego blender Aicok Cold Press jest najlepszą alternatywą dla przetwarzania zdrowych przepisów, które obejmują wykorzystanie warzyw.

marki blenderów
Najlepsze blendery biochef atlasNajlepsze blendery KlarsteinNajlepsze blendery księżniczki
Najlepsze blendery BoschNajlepsze blendery MoulinexNajlepsze blendery Smeg
Najlepsze blendery CecotecNajlepsze blendery OrbegozoNajlepsze blendery Taurus
Najlepsze blendery JataNajlepsze blendery firmy PhilipsNajlepsze blendery Ufesa
Inne rodzaje blenderów
tanie blenderyblendery indywidualnePotężne blendery
blendery ręczneBlendery wielofunkcyjneBlendery tłoczone na zimno
blendery kielichoweBlendery do smoothieProfesjonalne blendery
blendery obrotowemałe blenderyCiche blendery
łatwe do czyszczenia blendery

Inne elektryczne produkty kuchenne
frytkowniceekspresy do kawykuchenki elektrycznenaleśnikarki
blenderydystrybutory wodyPiece konwekcyjneodwadniacze żywności
elektryczny otwieracz do butelekpakowarki próżniowekuchenka mikrofalowaMaszyny do popcornu
wagi kuchennefrytkownice bez olejuroboty kuchenneroboty kuchenne
Miksery amerykańskiefontanny czekoladoweopiekacze do kanapektermos elektryczny
blenderygofrownice elektrycznetosterynajlepsze piekarniki
Ekspresy do kawy na kapsułki.czajniki elektryczneproducenci jogurtów