Najlepsze blendery Orbegozo

Jaki jest najlepszy blender Orbegozo?

Za pomocą blendera możesz robić wiele rzeczy w swojej kuchni, od przygotowywania koktajli, miksowania, miksowania, przygotowywania koktajli, sosów, koktajli i wielu innych różnych przygotowań, w tym kruszenia lodu. Ta wielopłaszczyznowa i wszechstronna część tego wyposażenia sprawiła, że ​​jest on nieodzownym systemem w każdym z dzisiejszych domów. Z tego powodu i ze względu na sławę tego urządzenia można znaleźć niezliczone modele i marki na obecnym rynku, a to naprawdę oznacza ból głowy dla kogoś, kto dopiero zaczyna je kupować.

Ale nie martw się, tym razem przyniosę ci z pierwszej ręki doskonałą analizę najlepszych blenderów Orbegozo , doskonałej marki z nieskończoną liczbą doskonałych propozycji, abyś mógł cieszyć się kompletnym urządzeniem w swojej kuchni . Po prostu wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi i pamiętaj, że ta marka jest niesamowita pod względem stosunku jakości do ceny , a wszystkie jej modele mają niesamowite funkcje.

🥇 Porównanie najlepszych blenderów Orbegozo


Zdjęcie
Najczęściej sprzedawany

Blender Orbegozo LI5000, 500 W, 0,6 litra, szary

Nasze zalecane

Orbegozo LI 5500 – Blender, 50 Hz, 230 V, kolor czarny, stal nierdzewna

Najbardziej ekonomiczny

Blender szklany Orbegozo BV 12000 z 5 prędkościami plus Turbo, 1250 W...

Orbegozo LI 6000 - Blender do warzyw i owoców, ekstra szeroka szyja 8,5 cm,...


Waga
2,58 kg

4,21 kg

499g

4,65 kg


Głosy


opinie


Wymiary
18 x 41 x 31,7 cm

21 x 43 x 39 cm

18,5 x 20 x 42 cm

43 x 35 x 21,8 cm


Moc
500 watów

850 watów

1250 watów

1200 watów


Umiejętność
0,6 litra

2,2 litra

1,5 litra

1 litr


liczba prędkości
2

2

5

2


Cechy szczególne
Sokowirówka, wyjmowany pojemnik do przechowywania, zintegrowany włącznik/wyłącznik

antypoślizgowa podstawa, bardzo szeroki otwór do napełniania, sitko i filtr ze stali nierdzewnej

6-skrzydłowe ostrze, szklany dzbanek z podziałką, system bezpieczeństwa uniemożliwiający uruchomienie bez założonego dzbanka

Zawiera 2 pojemniki, bardzo szeroką górną wylewkę do napełniania

La más vendida

Foto
Orbegozo LI5000 Licuadora, 500 W, 0.6 litros, Gris

Peso
2,58 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
18 x 41 x 31,7 cm

Potencia
500 vatios

Capacidad
0.6 litros

Numero de velocidades
2

Características especiales
Extractor de zumo, envase de almacenamiento desmontable, Interruptor de encendido/apagado integrado

Nuestra recomendada

Foto
Orbegozo LI 5500 - Licuadora, 50 Hz, 230 V, color negro, acero inoxidable

Peso
4,21 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
21 x 43 x 39 cm

Potencia
850 vatios

Capacidad
2.2 litros

Numero de velocidades
2

Características especiales
base antideslizante, Boca de llenado extra-ancha, colador y filtro en cero inoxidable

La más económica

Foto
Orbegozo BV 12000 Batidora de Vaso con 5 velocidades más Turbo, 1250 W de...

Peso
499 g

Votos

Opiniones

Dimensiones
18,5 x 20 x 42 cm

Potencia
1250 vatios

Capacidad
1.5 litros

Numero de velocidades
5

Características especiales
Cuchilla de 6 hojas, Jarra de cristal graduada, sistema de seguridad que hace imposible arrancar sin la jarra colocada

Foto
Orbegozo LI 6000 - Licuadora para verduras y frutas, boca extra ancha de 8,5 cm,...

Peso
4,65 Kg

Votos

Opiniones

Dimensiones
43 x 35 x 21,8 cm

Potencia
1200 vatios

Capacidad
1 litro

Numero de velocidades
2

Características especiales
Incluye 2 recipientes, boca de llenado superior extra ancha

✅ Który model blendera Orbegozo możesz wybrać?

➤  Orbegozo LI 5000 – Prostota w blenderze

Blender Orbegozo LI 5000, 500 W, 0,6 litra, 2 prędkości, szary

Rozpoczynam tę analizę od modelu Orbegozo LI 5000 , solidnego blendera, który może przetwarzać do 0,6 litra i który oferuje bardzo szerokie usta do łatwego wprowadzania żywności o dużym formacie, jego zewnętrzna konstrukcja ze stalowym wykończeniem również się wyróżnia ze stali nierdzewnej , aby nadać mu odrobinę wyróżnienia i uczynić go trwałym i łatwym do czyszczenia. Ten model ma dwie prędkości i moc 500 watów, dzięki którym z łatwością przygotujesz każdy przepis.

Jego 2 prędkości doskonale nadają się do przełączania między sokiem owocowym a sokiem warzywnym, a także integruje dwa pojemniki, dzięki czemu możesz mieć miąższ i sok w różnych miejscach w tym samym czasie. Dzięki swojej pojemności możliwe jest zrobienie 2 filiżanek soku na każdą porcję, a ostrza i sitka są wykonane z doskonałej stali nierdzewnej .

Wniosek : Doskonały blender, który łączy w sobie to, co najlepsze z tych urządzeń , dwa różne pojemniki na miąższ i sok, akceptowalną pojemność i dużą moc dzięki ostrzom ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są one trwałe w czasie i bardzo atrakcyjnej cenie zakupu . Chcę również podkreślić, że ma wyjątkowo cichy system zasilania , co jest oczywiście plusem.

 

Zalety
 • Niesamowity stosunek jakości do ceny .
 • 2 komfortowe prędkości, aby maksymalnie uprościć jego obsługę.
 • Podwójna wydajność materiału, z jednej strony sok, z drugiej miąższ.
 • Ostrza i pojemniki przystosowane do zmywarek.
 • Bardzo kompaktowy, przenośny i przyciągający wzrok design .
Niedogodności
 • W przypadku dużych rodzin lepiej jest wybrać coś o większej pojemności do przechowywania soku.
Bardzo dobry produkt, robi bardzo dobre koktajle i jest bardzo łatwy do czyszczenia , jest wyposażony w dwa pojemniki, które moim zdaniem są cudowne, ponieważ nic nie jest rozrzucone, a te pojemniki są całkowicie wyjmowane i można je myć w zmywarce .

➤  Orbegozo LI 5500 – Doskonała moc i pojemność

Orbegozo LI 5500 – Blender, 50 Hz, 230 V, kolor czarny, stal nierdzewna

Podobnie jak poprzedni model, ten również ma 2 różne pojemniki oddzielnie, aby móc niezależnie przechowywać zarówno sok, jak i miąższ, Orbegozo LI 5500 zapewnia bardzo dobrą moc 850 watów , a jednocześnie zawiera kilka prędkości do codziennych zadań na tym urządzeniu. W górnej części utrzymuje inicjatywę Orbegozo w większości swoich blenderów, aby zaoferować wyjątkowo szerokie usta , aby móc wprowadzać żywność o dużym formacie.

Jest w stanie wykryć przez swój system bezpieczeństwa , kiedy znajduje się niewłaściwie umieszczone akcesorium iw ten sposób nie włączy się. Jego pojemność to 2,2 litra na miąższ i sok o pojemności 1 litra, dzięki czemu można oczywiście zaspokoić potrzeby konsumpcyjne kilku osób . Bardzo podobało mi się również to, że każdy z pojemników ma zintegrowaną pokrywę .

Wniosek : Bardzo dobrej jakości próbka z antypoślizgową podstawą i wszystkimi wyjmowanymi częściami, filtrami i ostrzami, które można myć w zmywarkach , która zawiera dyszę zapobiegającą kapaniu i jest wykonana ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych wolnych od substancji toksycznych .

 

Zalety
 • Doskonała pojemność.
 • Bardzo wyjątkowa moc z 850 watami.
 • Automatyczny system wykrywania złego montażu którejkolwiek z jego części.
 • Jego 2 pojemniki są całkowicie wyjmowane.
 • Niezwykle przenośny i odpowiedni rozmiar i waga dla łatwej manewrowości.
Niedogodności
 • Ze względu na swoją moc jest nieco głośny, co oczywiście może niektórych denerwować.
Znakomity do robienia pysznych soków i koktajli w domu, nie mam żadnych zastrzeżeń do tego modelu i szczerze mogę go polecić całej społeczności .

➤  Orbegozo BV 12000 – Młodzieńczy i kolorowy design

Blender szklany Orbegozo BV 12000 z 5 prędkościami plus Turbo, moc 1250 W, profesjonalny silnik prądu przemiennego o wysokiej wydajności, stal nierdzewna

Aby urozmaicić projekt i funkcje, Orbegozo przedstawia z tej okazji Orbegozo BV 12000 , bardzo kolorowy blender o ekstremalnie ekstremalnej mocy, sięgającej 1200 watów mocy. Model ten posiada niezwykle solidną i wytrzymałą obudowę wykonaną z bezkonkurencyjnej stali nierdzewnej oraz obrotowy system sterowania podświetlany diodami LED. Te funkcje dodane do 5 prędkości sprawiają, że jest to bardzo wszechstronny i łatwy w użyciu sprzęt do wykonywania wielu preparatów.

Jego ostrza są tego dowodem, ponieważ mają 6 końcówek całkowicie pokrytych tytanem , co oczywiście czyni je trwałymi i bardzo wydajnymi, aby osiągnąć swój cel. Do przechowywania soków nie ma nic lepszego niż dzbanek z podziałką wbudowany w bardzo dobre szkło i z nakrętką dozującą .

Wniosek : dzięki zmienionej wielkości i bardzo efektownemu projektowi masz ten doskonały przykład, za pomocą którego będziesz mógł udekorować swoją kuchnię, nie brakuje mu również mocy i jest wyjątkowo bezpieczny, ponieważ nie można go uruchomić bez dobrze umieszczonego dzbanka , to posiada również antypoślizgowe nóżki zapewniające doskonałą stabilność.

 

Zalety
 • Niesamowita moc silnika AC.
 • Szklany dzbanek z podziałką.
 • Doskonałe 6-ostrzowe ostrza z tytanową powłoką.
 • Funkcja Turbo + 5 prędkości .
 • Znakomity do kruszenia lodu.
Niedogodności
 • Oprócz tego, że jest bardzo potężny, jest również bardzo głośny.
Miesiąc użytkowania i jest jak nowy, kruszenie lodu i robienie smoothie jest rewelacyjne , nie zamieniam na żadne inne, zawsze robię slushy dla moich dzieci i dzięki temu utrzymują je w bezruchu i nawilżeniu, poza tym bardzo lubię jest łatwy w czyszczeniu , a szkło można myć w zmywarce.

➤  Orbegozo LI 6000 – Moc i obroty na zapas

Orbegozo LI 6000 - Blender do warzyw i owoców, bardzo szeroka szyjka 8,5 cm, 19000 obr./min, stal nierdzewna, 2 prędkości, moc 1200 W, pojemniki 1 l na soki i 1,8 l na miąższ

Idealny do umieszczania dużych elementów dzięki bardzo dużemu otworowi umieszczonemu na górze, Orbegozo LI 6000 zachowuje wszystkie standardy stosowane przez tego słynnego producenta w celu uzyskania funkcjonalnych, ekonomicznych i wysoce wydajnych modeli. Jego korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej, aby zwiększyć jego trwałość i ułatwić czyszczenie , podobnie jak ma 2 pojemniki, jeden na miąższ, a drugi do właściwego przechowywania wyciśniętego soku, pojemniki te mają pojemność 1 litra na sok i 1,8 litra na sok miąższ odpowiednio.

Jego moc 1200 W plus 1900 obr./min . Sprawiają, że jest to idealny i niezwykle wydajny system do uzyskiwania w krótkim czasie wielkoformatowych koktajli i koktajli. Ma również tylko 2 prędkości, dzięki którym jego obsługa jest niezwykle prosta . Chcę podkreślić, że zarówno jego filtr, jak i sitko są wykonane ze stali nierdzewnej, a jego wyjmowane części nadają się do mycia w zmywarce.

Podsumowanie : Idealne uzupełnienie każdego obecnego domu, dzięki niemu można uzyskać doskonałe soki, koktajle, musy i kremy w prosty sposób i bez żadnego wysiłku , jego duża moc i wydajność sprawią, że przygotowania przygotujesz w zaledwie ułamek czasu niż w przypadku innych urządzeń.

 

Zalety
 • Doskonały rozmiar pyska do wprowadzania dużych kawałków.
 • Niesamowity stosunek jakości do ceny .
 • Niezrównana moc zarówno w watach, jak i obrotach silnika.
 • Wykonane ze stali nierdzewnej .
 • Zdejmowane części i filtry przystosowane do zmywarek.
Niedogodności
 • Trochę ciężki, jeśli porównamy go z modelami siostrzanymi i konkurencyjnymi.
Dali mi go w rocznicę ślubu i od tego dnia zdecydowałem się przejść na tę markę, jest świetna, biorąc pod uwagę wagę, pojemność i wydajność, nie wspominając o tym, że jest wykonana ze stali nierdzewnej. Krótko mówiąc, jest cudownie .

🏆 Nasza opinia o blenderach Orbegozo

To jedna z tych marek, które są oczywiście tanie, ale udało im się zaoferować doskonały sprzęt w dość rozsądnej cenie bez konieczności obniżania ich funkcjonalności czy zmniejszania wydajności, co potwierdza ich wysoka sprzedaż i duża liczba pozytywnych opinii na ich temat blenderów i ogólnie o wszystkich ich wybitnych produkowanych produktach.

Mają doskonały katalog produktów i imponujące ceny, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających, więc są modele dla wszystkich typów gustów. W szczególności udało mi się dogłębnie poznać tę markę dzięki wielu testom przeprowadzonym na jej produktach, a jeśli chodzi o blendery, podobał mi się młodzieńczy i swobodny wygląd, na przykład Orbegozo BV 12000, a także inne wyjątkowe cechy innych modeli, które mają antypoślizgowe nóżki i bardzo szeroką górną szyjkę wlewu.

Która jest najlepsza?

Wszystkie z nich są bez wątpienia doskonałymi maszynami i można je wystawić na próbę, a znacznie przewyższą wymagania, którym są postawione.Ich jakość została udowodniona w tysiącu i jednej bitwie, a ich niezrównana jakość materiałów produkcyjnych i ich wysoka wydajność stoją na straży na zewnątrz Dzięki temu każdy może zaspokoić potrzeby związane z najmniejszymi wstrząsami i miksowaniem w każdym nowoczesnym domu.

Od Ciebie zależy, który z nich najlepiej odpowiada Twoim osobistym potrzebom lub budżetowi, aby zdecydować, czy kupić jeden, czy drugi. W szczególności mam Orbegozo LI 5500 do użytku osobistego , który oferuje mi nieograniczoną moc oraz doskonałą i dużą pojemność do przechowywania moich soków, dzięki mojej dużej rodzinie. Ale doskonale każdy z jej modeli jest synonimem wysokiej jakości , niezrównanej wydajności i nieograniczonej technologii zainwestowanej w każdy z jej ekskluzywnych modeli.

Gdzie to kupić?

W tym miejscu chcę położyć największy nacisk na zalecenie zrobienia tego online , wiem , że można dokonać zakupu w tradycyjny sposób , ale co jest lepszego niż zrobienie tego w zaciszu własnego domu i po prostu czekanie na zamówienie aby dotrzeć do Twoich drzwi w szybki i bezpieczny sposób. I nie ma nic lepszego niż zrobienie tego w sklepie Amazon, który oferuje doskonałe ceny zakupu, bezpłatną wysyłkę i niezrównaną pomoc posprzedażową 24/7.

Jest to więc idealna okazja, aby nabyć produkt o tych niesamowitych właściwościach w cenie, która naprawdę przyciąga wiele uwagi, iz jakością , którą mogą zaoferować tylko Orbegozo i Amazon , abyś raz na zawsze zaczął cieszyć się koktajlami. i najzdrowsze koktajle, świeżo przyrządzane w domu iz możliwie najświeższych owoców i/lub warzyw, wszystko dzięki najlepszym blenderom Orbegozo .

marki blenderów
Najlepsze blendery biochef atlasNajlepsze blendery KlarsteinNajlepsze blendery księżniczki
Najlepsze blendery BoschNajlepsze blendery MoulinexNajlepsze blendery Smeg
Najlepsze blendery CecotecNajlepsze blendery OrbegozoNajlepsze blendery Taurus
Najlepsze blendery JataNajlepsze blendery firmy PhilipsNajlepsze blendery Ufesa