Opinia frytownicy bezolejowej Tefal Fry Delight FX100015

 

Tefal Fry Delight FX100015 - Frytkownica bezolejowa 1400 W, 4 tryby gotowania, do smażenia, grillowania, pieczenia i pieczenia, minutnik 30, zdrowe gotowanie, do 800 gramów żywności, unikanie nieprzyjemnych zapachów

Idealne urządzenie istnieje i francuska marka Tefal to potwierdza, ponieważ podczas jedzenia ważne jest, aby dbać o tłuszcz, który dostaje się do naszego organizmu, ale zasługujemy też na doskonale ugotowane jedzenie, które jest pyszne; W szczególności moją słabą stroną jest smażenie (fascynują mnie ziemniaki), dlatego dzisiaj chcę się z Wami podzielić tym niesamowitym towarzyszem kuchni, który stał się nieodzowny.

Jeśli, tak jak ja, masz dość smażenia i wydawania ilości oleju, które ostatecznie mają wpływ na Twoje zdrowie, ten model airfryer zawiera nową niskokaloryczną, bardzo wszechstronną i wielofunkcyjną koncepcję o różnych zastosowaniach, dzięki czemu możesz szerokiej gamy dań, deserów, przystawek, czy to mrożonych, czy wstępnie ugotowanych, wypróbuj bezolejową frytkownicę Tefal Fry Delight FX100015 .

 

🥇 Charakterystyka Tefal Fry Delight FX100015

 • Pojemność:  łącznie 800 gramów jedzenia, do 500 gramów ziemniaków, idealny dla średniej wielkości rodzin do 3 osób.
 • Moc: 1400 kilka, wyniki uzyskuje się w kilka minut.
 • 4 tryby gotowania:  jego wszechstronność pozwala na grillowanie, pieczenie, zapiekanie, pieczenie i smażenie.
 • Zawiera timer: łatwy w użyciu, regulowany w zakresie od 0 do 30 minut.
 • Kontrola temperatury: zmienia się w zakresie od 150 ºC do 200 ºC.
 • Technologia Air Pulse: Uzyskaj super chrupiące, gotowane potrawy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, z niewielką ilością oleju lub bez oleju.
 • Zawiera: kosz do pieczenia i grill do gotowania.
 • Można myć w zmywarce: wyjmowana taca i kosz ułatwiają czyszczenie.
 • Wymiary:  45,2 x 34,2 x 36,7 cm.
 • Waga:  5,8 kg.
 • Technologia Cool Touch: całkiem bezpieczna i zapobiega przegrzaniu.

 

✅ Zalety frytkownicy Tefal Fry Delight

Tefal Fry Delight FX100015 - Frytkownica bezolejowa 1400 W, 4 tryby gotowania, do smażenia, grillowania, pieczenia i pieczenia, minutnik 30, zdrowe gotowanie, do 800 gramów żywności, unikanie nieprzyjemnych zapachów

Jednym z pozytywnych aspektów tego przyborów kuchennych jest technologia Air Pulse, która działa poprzez napędzanie gorącego powietrza, generując ciepło równomiernie w całym wnętrzu, aby uzyskać pyszne smażone potrawy, bardziej chrupiące, ale zdrowsze i lżejsze . przygotuj frytki, ale także ciasteczka, chleb, babeczki i inne niesamowite przepisy.

Dodatkowo dzięki regulacji temperatury jest doskonałą opcją do odgrzania wcześniej przygotowanych potraw, bez przypalania i utraty smaku, a jego duża moc pozwala na przygotowanie 2 porcji frytek w zaledwie 15 minut , bez użycia prawie bez oleju, z jedną lub dwiema średnimi łyżkami, twój kontur jest gotowy. To jest luksusowe!

 • Kontrolowana temperatura i czas dla doskonałego gotowania potraw.
 • Nie generuje przykrych zapachów.
 • Prosta obsługa i łatwe do przeprowadzenia.
 • Jego czyszczenie jest bardzo proste i szybkie.
 • Kompaktowa i lekka konstrukcja.

🏆 Moja opinia po recenzji tego airfryer

Tefal Fry Delight FX100015 - Frytkownica bezolejowa 1400 W, 4 tryby gotowania, do smażenia, grillowania, pieczenia i pieczenia, minutnik 30, zdrowe gotowanie, do 800 gramów żywności, unikanie nieprzyjemnych zapachów

Frytkownica powietrzna Tefal Fry Delight cieszy się dużym uznaniem, jest zatwierdzona i nagradzana przez ekspertów w dziedzinie kuchni. Otrzymała pozytywną ocenę 4,4 gwiazdki na maksymalnie 5 w serwisie Amazon. Jest w stanie smażyć pyszne potrawy w bardzo zdrowy sposób, utrzymując jego właściwości organoleptyczne, dające chrupiące rezultaty, których nie mogą pozazdrościć konwencjonalne frytkownice.

Osobiście uważam, że ta frytkownica to 4 urządzenia w 1, ponieważ skutecznie działa jako piekarnik, opiekacz, grill i frytkownica. Jego regulatory czasu i temperatury sprawiają, że jest to urządzenie odpowiednie do gotowania na każdym poziomie bez uszkadzania potraw, a ponadto może być używane przez każdego, nawet jeśli nie jest ekspertem, ponieważ jego intuicyjna obsługa znacznie ułatwia każdy proces.

❌ Rzeczy, które można poprawić z Tefal FX100015 Fry Delight

Chociaż jest to jedna z najbardziej kompletnych na obecnym rynku, jeśli Twoja rodzina jest duża, ta frytkownica może nie być dla Ciebie, powiem Ci dlaczego:

 • Jego pojemność jest ograniczona, maksymalnie 800 gramów, służy około 3 osobom.
 • Jest duży pomimo swojej pojemności.
Te drobne niedogodności nie stanowią żadnego problemu podczas gotowania, ponieważ mogłem codziennie bez wyrzutów sumienia kosztować „frytki”, efekty są naprawdę bardzo zdrowe. Odmienił życie moje i mojej rodziny, przygotowuję nawet najbogatsze desery, wszystko w jednym produkcie. Gorąco polecany zakup!
Modele frytkownic bezolejowych Tefal
frytkownica bez oleju Tefal Actifry YV960120frytkownica bez oleju Tefal Fry Delight FX100015