Ikohs Netbot S15 vs Conga 1790 Vital – Różnice i porównanie

Conga 1790 Vs Netbot S15 diferencias comparativa opiniones

Mówiąc o Cecotec Conga 1790 Vital i Ikohs Netbot S15 mówimy o jakości-cenie, dobre opinie nie kłamią. Dlatego zobaczymy różnice między obydwoma odkurzaczami robotami. Chodźmy tam!

Conga 1790 Vital

Odkurzacz automatyczny Cecotec Conga Series 1590 Active. 1400Pa, asystent Alexa i Google, system iTech SmartGyro 2.0, odkurzanie, zamiatanie i mopowanie lub szorowanie, aplikacja z mapą, szczotka dla zwierząt, ściana magnetyczna

Ikohs Netbot S15

CREATE / NETBOT S15 / Robot Odkurzacz i mop 4 w 1 / Inteligentne mapowanie i aplikacja nawigacyjna, Zamiatania, odkurzanie, szorowanie i mopy, Specjalne zwierzęta, Twarde podłogi i dywany


ZOBACZ CENĘ NA AMAZON


ZOBACZ CENĘ NA OFICJALNEJ STRONIE


SSANIE
1600 Pa

1500 Pa


MAPOWANIE I INTELIGENTNA NAWIGACJA


WIFI I APLIKACJA!


KONTROLA GŁOSU


FUNKCJA SZOROWANIA


WZNÓW PO PONOWNIE ZAŁADOWANIU


CZAS TRWANIA BATERII
160 minut

120 minut

Conga 1790 Vital

Odkurzacz automatyczny Cecotec Conga Series 1590 Active. 1400Pa, asystent Alexa i Google, system iTech SmartGyro 2.0, odkurzanie, zamiatanie i mopowanie lub szorowanie, aplikacja z mapą, szczotka dla zwierząt, ściana magnetyczna

VER PRECIO EN AMAZON

VER PRECIO EN WEB OFICIAL

SUCCIÓN
1600 Pa

MAPEO Y NAVEGACIÓN INTELIGENTE

WIFI Y APP

CONTROL POR VOZ

FUNCIÓN DE FREGADO

REANUDACIÓN TRAS RECARGAR

DURACIÓN DE LA BATERÍA
160 minutos

Ikohs Netbot S15

CREATE / NETBOT S15 / Robot Odkurzacz i mop 4 w 1 / Inteligentne mapowanie i aplikacja nawigacyjna, Zamiatania, odkurzanie, szorowanie i mopy, Specjalne zwierzęta, Twarde podłogi i dywany

VER PRECIO EN AMAZON

VER PRECIO EN WEB OFICIAL

SUCCIÓN
1500 Pa

MAPEO Y NAVEGACIÓN INTELIGENTE

WIFI Y APP

CONTROL POR VOZ

FUNCIÓN DE FREGADO

REANUDACIÓN TRAS RECARGAR

DURACIÓN DE LA BATERÍA
120 minutos

Marka: Ikohs (Netbot) Vs Cecotec (Conga)

Jeśli wielu nie wie , Cecotec to hiszpańska firma technologiczna i innowacyjna, która prowadzi wojnę od 1995 roku . to będzie ). Istnieją jednak bardziej zaawansowane roboty Cecotec, takie jak Conga 5490 czy 6090 .

Podobnie Ikohs to kolejna hiszpańska firma, która zaskoczyła wszystkich swoim robotem odkurzającym Netbot S15 . Model ten był jednym z najlepiej sprzedających się modeli zarówno w 2019, jak i 2021 roku. Wiele z jego sukcesu wynika z wielu funkcji i przystępnej ceny.

Conga 1790 Vital vs Ikohs Netbot S15 cena

Przed kontynuowaniem porównania uważamy, że konieczne jest poznanie zaktualizowanej ceny każdego modelu . Lepiej jest znać to pytanie z wyprzedzeniem, ponieważ jest to z pewnością najistotniejszy czynnik przy wyborze jednej lub drugiej i możesz nie być skłonny zapłacić żadnej z dwóch kwot.

Pierwsze wrażenia z robotów: aspekt wizualny

W tej sekcji omówimy aspekt wizualny i projekt każdego z nich. Oba o okrągłym kształcie, robot odkurzający Ikohs oferuje prostotę dzięki lśniącemu czarnemu kolorowi i bardziej miękkiemu wykończeniu niż robot odkurzający Cecotec, który ma bardziej technologiczny aspekt i jeszcze bardziej błyszczącą czerń.

Wymiary są dość równe , Conga 1790 Active mierzy 34 cm średnicy na 7,8 cm wysokości, podczas gdy Netbot S15 mierzy 33 cm średnicy i 7,5 cm wysokości.

Choć oba projekty są bardzo ze sobą powiązane, w tym aspekcie podkreślamy estetykę robota Cecotec.

Wspólne cechy

Conga 1790 vs Netbot S15 różni opinie porównawcze

 • Inteligentna nawigacja i mapowanie: zarówno Conga 1790, jak i Netbot S15 wykonują mapowanie laserowe, aby rozpoznać każdy zakątek Twojego domu.
 • Łączność Wi- Fi:  dziś bardzo często wiele inteligentnych urządzeń w domu ma tę funkcję. Jest to bardzo innowacyjna funkcja pozwalająca na zarządzanie aktywnością robota za pomocą smartfona (nawet z dowolnego miejsca na świecie).
 • Aplikacja : aplikacja Conga jest dostępna na Androida i IOS, podobnie jak aplikacja Ikohs. Możliwe, że jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze tego typu urządzeń za pośrednictwem aplikacji, na początku napotkasz trudności.
 • Sterowanie głosowe: oba są robotami odkurzającymi sterowanymi głosem i mogą łączyć się z wirtualnymi asystentami, takimi jak Alexa lub Google Assistant, aby ustawić sceny do sprzątania domu Alexa, posprzątaj podłogę!
 • Mop: Dwa roboty czyszczące mopią i szorują, aby wyłapać najmniejsze cząsteczki brudu.
 • Poziom hałasu: jest bardzo podobny i choć producenci podają różne liczby, trudno wybrać najcichszy.

Ikohs Netbot S15 kontra Conga 1790 Istotne różnice

Ikohs Netbot S15 Vs Conga 1790 Istotne różnice, opinie i porównania

 • Pierwsza różnica dotyczy siły ssania. Jest lepszy w Conga 1790 przy 1600 Pa, w porównaniu do 1500 Pa w Ikohs Netbot S15. Są to średnie moce w porównaniu z innymi robotami na rynku.
 • Robot czyszczący Conga 1790 Vital ma większą autonomię (160 min), podczas gdy Ikohs 120 min. Ten aspekt nie jest już tak ważny, ponieważ oba modele wracają do bazy ładującej, gdy wyczerpie się bateria. Jednak gdy Conga wraca do bazy, aby naładować baterię, kontynuuje czyszczenie w tym samym miejscu, w którym zostało przerwane, a Netbot S15 nie.
 • W pojemności pamięci jest wyraźny zwycięzca . Model Ikohs ma większe nagromadzenie kurzu niż model Cecotec (600 ml > 335 ml). Wygrywa również grę w zbiorniku na wodę (400 ml w porównaniu do 200 ml Conga). Zauważ, że depozyt Conga 1790 Vital jest mieszany.
 • Conga 1790 Vital jest wyposażony w system BestFriend Care dla tych, którzy mają w domu zwierzęta . Za pomocą wymiennej silikonowej szczoteczki skuteczniej usuwa sierść zwierząt i zapobiega kołtunom.
 • Jeśli chcesz wyznaczyć obszar czyszczenia lub robot nie ma dostępu do określonego obszaru lub pomieszczenia. W Ikohs S15 jest to możliwe za pomocą taśm magnetycznych . Jest to dość bezpieczny sposób, aby uniemożliwić robotowi dostęp do niektórych przestrzeni.
 • Wreszcie, jedną z najważniejszych kwestii jest cena, jaką jesteś w stanie zapłacić. Pod tym względem żaden z nich nie bierze tortu, ponieważ cena jest dość równa i zależy od ofert wprowadzanych przez marki w takim czy innym czasie.

Inne powiązane odkurzacze robota

Znajomość innych modeli sprzedawanych przez te firmy nigdy nie zaszkodzi, dlatego zbieramy więcej egzemplarzy obu.

Wniosek: Conga 1790 czy Netbot S15?

Pojawia się pytanie za milion dolarów… Co jest lepsze, Conga 1790 Vital czy Netbot S15? Teraz, aby jasno odpowiedzieć na to pytanie, wygodnie byłoby przeczytać całą recenzję i wiedzieć, do czego potrzebujesz odkurzacza robota , ponieważ każdy model ma swoje mocne strony.

Ogólnie rzecz biorąc i jeśli weźmiesz pod uwagę, który z dwóch oferuje więcej funkcji, robot Conga 1790 Active jest zwycięzcą, jeśli weźmiemy pod uwagę technologię (Total Surface, szczoteczka BestFriend Care lub technologia iTech SmartGyro 3.0). Funkcjonalności, które prezentuje, są bardziej zaawansowane między innymi dlatego, że są bardziej aktualne i pojawiły się na rynku później. Ze swojej strony Netbot S15 oferuje większą pojemność w swoich depozytach lub odgraniczaniu obszarów za pomocą taśm magnetycznych . Również, jeśli weźmiemy pod uwagę, że opinie użytkowników Netbota S15 są naprawdę dobre, wybór byłby skomplikowany.

Jeśli masz już jasną decyzję…

Kup teraz dzięki tej ofercie Amazon!